320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    U-21 EM koondises Eric Dier, Harry Kane, Alex Pritchard ja Tom Carroll.

    Iirimaa ja sloveenia vastu kutsuti koondisesse Ryan Mason ja Andros Townsend.

    Kommentaar


      Tundub, et Kevin Wimmeri hankimine kölnist suhtkoht ametlik. 23 aastane austria koondislane. Kaitsja.

      Kommentaar


        Poolajaks koosseis ka. Esimest poolaega domineeriti korralikult. Värava lõi ei keegi muu kui Kane.

        Kommentaar


          5es koht. Tublid

          Kommentaar


            Malaisia ultrad rebivad siis teie mängupileteid pooleks
            Mängud Liverpooli & Tottenhami vastu pidid tsirkusemängud olema mis ei aita neid MM-i ettevalmistusteks vms

            Kommentaar


              Kommentaar


                Teisele lehele langenud juba. Vaiksed ajad. Aga Trippier käis medicalis. Yedlin läheb ilmselt kuhugi laenule.

                Kommentaar


                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Paistab tõesti väga kahtlase diilina; mis mehega tegu on, keegi mängimas ka näinud?
                    Elu on lühike, pidu on pikk.

                    Kommentaar


                      Päris kahtlane mees jah.

                      Kommentaar


                        Kaitsva-suunitlusega paremkaitse, kuigi üsna heade tsenderdustega, siis pigem kasutati Burnley poolt kaitsvalt ja ette väga tihti ei lubatud.. Kindlasti kaitsefaasis parem kui Rose või Walker. Lõppenud hooaja Burnley üks parimaid kindlasti, samas meie jaoks pigem uus Davies. Suht arusaamatu ost, samas sellise summa eest on risk suht olematu ja ma vähemalt usaldan küll teda rohkem Walkeri back-upina kui Yedlinit või varasemalt Naughtonit. Veel on hea uudis see, et ehk enam ei topita Dierit paremkaitsesse.

                        Kommentaar




                          Kommentaar


                            What the fuck ? Kas ma olen mingite ignorantide sümpoosiumile sattunud ?

                            Ainsad aktsepteeritavad ostud on top 6 satsidest ??? Kui alumise 5 meeskonnas mänginud mees, siis kohe automaatselt saast ilma sisusse süübimata? Ma ka ei tea paljude mängijate kohta, aga siis ma kas uurin või hoian suu kinni, jääb palju targem mulje.
                            Mõelge ikka korra enne läbi kui kogu s*ta ekraanimööda laiali puistate. Kui klubi teeb kalleid ja riskantseid üleminekuid, siis on häda, nüüd leitakse PL proven, hea hooaja teinud, noor mängumees väga hea hinnaga ja ikka on häda ?

                            Trippier oli üks Burnley parimaid mehi viimasel hooajal Ingsi kõrval. Zelee välja toodud ratingu järgi vaadeldavatest kõrgeima hindega. Näiteks on õnnestunud tsenderduste arv KAHEKSA korda kõrgem kui Walkeril. Walker põhimõtteliselt ei oska tsenderdada ja selles osas on Trippier korralik edasiminek. Key passes ka selgelt parem, ehk ma ütleks et ei ole midagi nii "kaitsele orienteeritud". Tegemist all-around-rightbackiga ...

                            Kommentaar


                              Miloš Veljković võitis U20 MM-i serbiaga.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                                What the fuck ? Kas ma olen mingite ignorantide sümpoosiumile sattunud ?

                                Ainsad aktsepteeritavad ostud on top 6 satsidest ??? Kui alumise 5 meeskonnas mänginud mees, siis kohe automaatselt saast ilma sisusse süübimata? Ma ka ei tea paljude mängijate kohta, aga siis ma kas uurin või hoian suu kinni, jääb palju targem mulje.
                                Mõelge ikka korra enne läbi kui kogu s*ta ekraanimööda laiali puistate. Kui klubi teeb kalleid ja riskantseid üleminekuid, siis on häda, nüüd leitakse PL proven, hea hooaja teinud, noor mängumees väga hea hinnaga ja ikka on häda ?

                                Trippier oli üks Burnley parimaid mehi viimasel hooajal Ingsi kõrval. Zelee välja toodud ratingu järgi vaadeldavatest kõrgeima hindega. Näiteks on õnnestunud tsenderduste arv KAHEKSA korda kõrgem kui Walkeril. Walker põhimõtteliselt ei oska tsenderdada ja selles osas on Trippier korralik edasiminek. Key passes ka selgelt parem, ehk ma ütleks et ei ole midagi nii "kaitsele orienteeritud". Tegemist all-around-rightbackiga ...
                                See ju ainult rõõm, kui ta praegustest RB-dest parem on.
                                Elu on lühike, pidu on pikk.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X