320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Spursil on varem seda atraktiivsust ju jätkunud. Ma ei näe põhjust, miks nüüd ei peaks jätkuma. Tegelikult ei peagi ju kohe superstaare taga ajama, aga Rondón või Wijnaldum oleksid samuti tublid täiendused olnud. Hetkel tundub, et kui uus teleleping on nii mõnelegi klubile tiivustavalt mõjunud, siis traditsioonilised jälitajad Tottenham ja Everton on sootuks turul vastupidiselt reageerinud.

    Kommentaar


      Algselt postitas Yattara Vaata postitust
      Spursil on varem seda atraktiivsust ju jätkunud. Ma ei näe põhjust, miks nüüd ei peaks jätkuma. Tegelikult ei peagi ju kohe superstaare taga ajama, aga Rondón või Wijnaldum oleksid samuti tublid täiendused olnud. Hetkel tundub, et kui uus teleleping on nii mõnelegi klubile tiivustavalt mõjunud, siis traditsioonilised jälitajad Tottenham ja Everton on sootuks turul vastupidiselt reageerinud.
      Kui ostaks Rondoni, siis oleks ikka jutt, et "noh, tublid mehed, ostsite sellise hinna eest PLis mittetõestanud mehe. Uus Soldado jms" - vinguda saab igas olukorras. Ja noh atraktiivsust, et Fabregasi või Pedro-suguseid mehi ikka naljalt ei meelita... ja nagu ma ütlesin, siis 11 Rondoni sugust poleks ju ka piisavalt seksikas (ja btw, Wijnadumit oleks ikka kohe hirmsasti vaja olnud - tema parimale positsioonile praegu võtta mingisugune 6 või enam meest, kes meeleldi seal mängiks).

      Mis osas vastupidiselt ? Ma üldiselt ei saa sellest vingust ja negatiivsusest aru- eelmisel hooajal oli meeskonna probleem no1 kaitse - ainult 4 meeskonda lasid sisse rohkem väravaid. Nüüd osteti sisse kaks kvaliteetset keskkaitsjat ja üks äärekaitse. Laenult tulid tagasi kaks meest (Prichard ja Alli) keda Poch näeb algkoosseisus... maha on müüdud need mehed, kellest mingit kasu ei nähtud.

      Tõepoolest, uued mehed ei ole nii seksikad kui mõnele meeldiks, aga Spurs on valinud selle taktika ja eks hooaeg näitab, kuidas läheb. Kõikide fännide meelest on automaatselt see, et kui Lewat või Cavanit ei saa ja Odemwingiet või Lambertit ei osteta, siis on "mõttetud täiendused" jms . Mina ütleks, et üks korralik keskpoolik juurde ja "lets roll"

      Kommentaar


        Keegi viriseb alati, aga siin alateemas ma seda küll täheldanud ei ole. Või on igasugune arvamus, mis ei ole kiitev, kohe negatiivne ja vinguv? Ma siiski usun, et keskmine poolehoidja oleks Rondóni suguse mängija üle rõõmustanud. 17 milli on tema eest pealegi sisuliselt peenraha. Wijnaldum oli suvaline näide klassiga mängijast. Praegu on Tottenhamil väga-väga hea koosseis. Seega miks mitte küpsemaid mängijaid soovida? Liigse talentidele keskendumisega kaasneb alati oht, et ühel hetkel ostetakse parimad mängijad lihtsalt ära. Valmis mängijad annavad talentidele kinnitust, et klubil on ambitsioonid.

        Selles mõttes vastupidiselt, et keskvälja klubid on rahasüsti ajendil enda kohta muljetavaldavaid üleminekuid teinud, aga Tottenham ja Everton on mängijateturul senini pigem tagasihoidlikult tegutsenud.

        Kommentaar


          Algselt postitas Yattara Vaata postitust
          Keegi viriseb alati, aga siin alateemas ma seda küll täheldanud ei ole. Või on igasugune arvamus, mis ei ole kiitev, kohe negatiivne ja vinguv? Ma siiski usun, et keskmine poolehoidja oleks Rondóni suguse mängija üle rõõmustanud. 17 milli on tema eest pealegi sisuliselt peenraha. Wijnaldum oli suvaline näide klassiga mängijast. Praegu on Tottenhamil väga-väga hea koosseis. Seega miks mitte küpsemaid mängijaid soovida? Liigse talentidele keskendumisega kaasneb alati oht, et ühel hetkel ostetakse parimad mängijad lihtsalt ära. Valmis mängijad annavad talentidele kinnitust, et klubil on ambitsioonid.

          Selles mõttes vastupidiselt, et keskvälja klubid on rahasüsti ajendil enda kohta muljetavaldavaid üleminekuid teinud, aga Tottenham ja Everton on mängijateturul senini pigem tagasihoidlikult tegutsenud.
          Ei pidanud silmas siin näiteks Sinu sõnavõtte. Tundub pigem üldine seisukoht olema, et Spursis on kõik asjad halvasti ja üleüldse kukub taevas kohe alla (stiilis "8. Spurs - täiesti pe***s olukorras klubi, mõttetud täiendused"jne ). Ma lihtsalt tahtsingi selle fooni vastu välja astuda ja öelda, et näiteks minu meelest on seis üsna mõistlik praegu - kui Nije / Berahino ära ostetakse siis oleks vaja ühte keskpoolikut ja vsjo. Ma muidugi nõustun, et oleks saanud paremini tegutseda - näiteks Milner oleks mulle isiklikult äärmiselt sümpaatne täiendus olnud, Mario Suareze allkirja eest võinuks võidelda ja eks mõni näide on veel, aga üldjoontes ei ole seis sugugi katastroofiline...

          Praeguse akna osas ma ütleks selles osas jah, et tagasihoidlikult, et laristatud ei ole. Samas mõistliku hinnaga saadi Alderweireld (ikkagi eelmisel hooajal positiivselt PLis silma jäänud!). Trippier (kes, julgen ennustada, tõuseb hooaja jooksul põhi RBks) saadi päris saiaraha eest. Liigutud on tasa ja targu, samas kui mõned aastad tagasi tuulutati ka rutsi siia ja sinna. Suurem osa nendest raha tuulutamisega saadud meestest on nüüdseks tagasi minema saadetud.

          Kommentaar


            Nõustun Rainisega, minu ainuke soov tegelikult Spursi puhul on see, et lõpuks antakse ühele peatreenerile ka natuke aega oma visiooni ellu viia. Jumala eest kui ei saada meistrite liigasse ja paar korda saadakse tappa, jätke Poch alles ja küll ühel hetkel tulevad ka tulemused.
            Teine asi, mis Spursi puhul on alati närvi ajanud, on ikkagi see parimate mängijate maha parseldamine. Näen juba vaimusilmas kuidas ManCity Erikseni mingi 50 milku eest järgmine suvi ära ostab.

            Kommentaar


              Soldado lendas täna hommikul Villareali.
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                Soldado lendas täna hommikul Villareali.
                Ta lendas sinna ka 2 nädalat tagasi ja siis olevat kohe kohe tehing tehtud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas zelee Vaata postitust
                  Ta lendas sinna ka 2 nädalat tagasi ja siis olevat kohe kohe tehing tehtud.
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                    Wohoooooo, finally!
                    Lisaks sellele tweedile olla Berahinot märgatud Londonis ka ... ehk kas tõesti kohe asendus uksetaga ootamas?

                    N'ije üleminek on äärmiselt lähedal, seda on ka Lyoni president kinnitanud nüüdseks juba.

                    Üldiselt kuradi hiljaks ikkagi jäetud need asjad. Oleks akna alguses, siis oleksid ilusti sisse elanud juba... aga parem hilja kui mitte kedagi.

                    Kommentaar


                      kes Prantsuse liigat ei jälgi, siis saage tuttavaks- Clinton.

                      Kommentaar


                        ÜLEMINEKU-UUDISED! :

                        Kaks lootustandvat noort lähevad hooajaks laenule Šoti Rangersisse. Need kaks noort on preseasonil mitmes mängus kaasa löönud Nathan Oduwa (19), kelle positsiooniks on peamiselt LW ja keskkaitsja Dominic Ball (20), kes mängib ka Inglise U20 koondises. Praeguse seisuga tunduvad mõlemad olema lootustandvad noored, kellel võib olla tulevikku Spursis. Loodetavasti saavad palju kogemusi ja teevad arengus sammu edasi.

                        N'ije osas pole mingit kinnitust või konkreetset infot tulnud.

                        Kommentaar


                          Njie siis jättis Lyoniga hüvasti ja selle nädala jooksul peaks ametlik olema (muidugi on alati võimalus, et lennujaamas mingi asjapulk Chelseast korjab ta peale).
                          Tegu siis Kameruni koondise 21 aastase ründajaga, kes on palju võrdlusi saanud Eto'ga oma mängustiili poolest. Kuidas ta Premieris hakkama saab, näitab aeg, aga vähemalt on lõpuks olemas ka üks tõeliselt kiire ründaja, Lennoni ja Bale'i minekuga on kiiruse puudumine olnud minu arust üks Spursi suurimaid probleeme.

                          Kommentaar




                            Nüüd jääb küll ainult ametlikku kinnitust oodata.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                              Nüüd jääb küll ainult ametlikku kinnitust oodata.
                              Loodame siis, et kohanemine läheb sujuvalt, prantsuse kõnelejaid peaks tiimis jaguma (belglased, Lloris, Bentaleb, Pochil vist ka oma Ligue1 aastatest midagi külge jäänud). Üks korralik box-to-box ka veel tuua ja oleks juba päris viis.
                              Elu on lühike, pidu on pikk.

                              Kommentaar


                                Tottenham Hotspur@SpursOfficial 45m45 minutes ago
                                We have reached agreement with La Liga side Villarreal for the transfer of @R9Soldado. We wish Roberto all the best.
                                "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                                Kommentaar

                                Working...
                                X