320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas skint Vaata postitust
    Et Neville'i tagasisöödu ajal oleks väravavaht pidanud kindlasti selliseks põrkeks valmis olema, nüüd polnud Fosteril aga midagi teha? Huvitav lähenemine ju.
    Ei mäleta küll täpselt, kes seda esimest kunagi väitis, aga tõenäoliselt ikka keegi Arsenali toetajatest...
    oeh millise tagasisöödu ajal ? Mina vist väitsin midagi küll aga siiralt ei mäleta. Ega ma ei eita, et Foster oleks võind valmis olla ( pole mul mingit motiivi mingit uttede väravavahti kaitsta). Aga lihtsalt väga hullusti põrkas küll.

    Kommentaar


      Mnjah. Kaks imelööki ja sellest piisab, mõnikord kukuvad, mõnikord ei kuku. Kahju.

      P.S. Kas reeglid on vahepeal muutunud. Miks Carvalhut väljakult minema ei aetud, mulle tundus küll et suhteliselt viimane mees. Või kui saad penalti, siis enam kinga ei saa???

      P.P.S Mingi idioot suutis isegi väljakule joosta, et Fat Frankile pasunasse anda. Aga ei paistnud Spursi jaoks olevat üldse päev, millal sihtmärgile pihta saaks.
      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

      Kommentaar



        väike lugu kah sest idioodist, kes tõestas kahte asja 1. Totude fännid ei oska kaotada - olles isegi hullemad kui Arse mängijad ses osas. 2. Neist jobudest pole penni eest ka kasu. KUi juba lööma lähed siis löö ka pihta

        Kommentaar


          Algselt postitas malagar Vaata postitust
          oeh millise tagasisöödu ajal ? Mina vist väitsin midagi küll aga siiralt ei mäleta. Ega ma ei eita, et Foster oleks võind valmis olla ( pole mul mingit motiivi mingit uttede väravavahti kaitsta). Aga lihtsalt väga hullusti põrkas küll.
          Pakun, et skint mõtles Robinsoni trikki mängus Horvaatiaga.

          Kommentaar


            Foster ütles pärast mängu ka, et ta ütles Shittule et too palli talle jätaks ja kui Shittu viimasel hetkel eest ära astud, seisis Foster lihtsalt vales kohas. Põrge oli nagu põrge ikka.
            "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

            Kommentaar


              Algselt postitas vello99 Vaata postitust
              Mnjah. Kaks imelööki ja sellest piisab, mõnikord kukuvad, mõnikord ei kuku. Kahju.

              P.S. Kas reeglid on vahepeal muutunud. Miks Carvalhut väljakult minema ei aetud, mulle tundus küll et suhteliselt viimane mees. Või kui saad penalti, siis enam kinga ei saa???

              P.P.S Mingi idioot suutis isegi väljakule joosta, et Fat Frankile pasunasse anda. Aga ei paistnud Spursi jaoks olevat üldse päev, millal sihtmärgile pihta saaks.

              ma ei tea, need nuud niivaga imeloogid polnud minu arust. kas mitte Robinsoni reaktsioonikiirus ei saanud maaravaks?
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                Ukrainlase löök oli küll päris hea, too say the least. Tahaks näha väravavahti, kes sell oleks ära võtnud. SWP osas on ka raske ENO-t süüdistada, sattus tal ikka päris posti ligi see löök.
                "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                Kommentaar


                  Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                  Ukrainlase löök oli küll päris hea, too say the least. Tahaks näha väravavahti, kes sell oleks ära võtnud. SWP osas on ka raske ENO-t süüdistada, sattus tal ikka päris posti ligi see löök.
                  no ma ei tea. vaatan siin videot ja mis ma naen- Sheva look tuleb ju talle paris lahedalt, kus kindlasti oleks pidanud huppama. aga mida teeb Robinson? vaatab lihtsalt palli lendu.
                  SWP loogi ajal jai Robinson aga oma huppega hiljaks, ta huppab alles siis kui pall on juba temast moodas.
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Mulle tundub video pealt vaadates, et Robbo ootas ilmselgelt tsenderdust tahaposti Drogba - või kes iganes seal oli - pea peale ja ei olnud otse pealelöögiks absoluutselt valmis. Ja SWP oma oli tõesti väga täpne pauk. Robinson hüppas seejuures enda kohta ikka väga hästi, saavutades maapinna suhtes horisontaalasendi isegi veel enne seda, kui pall jõuti keskjoonelt mängu panna.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar




                      F365 mailbox: http://www.football365.com/mailbox/s...004084,00.html

                      Fat Frank paistab olevat populaarne jalgpallur, kui enamus postitusi on stiilis:

                      ....It may not be the type of thing you encourage in football, and I hope he gets banned from the Lane, but please don't pretend your opinion of Spurs fans hasn't gone up slightly! It's what we've all wanted to do for a long time!

                      That is all.
                      Ian, shaking a disapproving head (but laughing at the same time)
                      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                      Kommentaar


                        kuradi pussy. oleks siis vähemlat põlvega löönud, oleks pihta saanud

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                          but please don't pretend your opinion of Spurs fans hasn't gone up slightly! It's what we've all wanted to do for a long time!

                          That is all.
                          Ian, shaking a disapproving head (but laughing at the same time)
                          Sugugi mitte kõik ei arva nii:
                          Algselt postitas arseblogger
                          Finally, wasn’t that incident at the end of the Sp*rs v Chelsea game last night just disgraceful. To get that close to Frank Lampard then swing like a granny and fail to connect with your punch is absolutely shameful. That fan should be banned for life for being completely crap, the useless twat.
                          Supplies!

                          Kommentaar


                            Mida sell ja blogger ütlesid. Kurat sai sellele tolgusele löögiulatusse ja nii mööda lüüa. Eluaegne staadionikeeld niikuinii siis oleks pidand enne ikka löömist harjutama. Chelse mägnijatel probleemi pold olid rõõmsalt kambaga kallala kui kuti pikali said.

                            Kommentaar


                              Sellest ei räägi loomulikult keegi, et kui kutt kolme stewardi all pikali oli, üritas Cashley teda jalaga talluda jms...
                              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                                Sellest ei räägi loomulikult keegi, et kui kutt kolme stewardi all pikali oli, üritas Cashley teda jalaga talluda jms...
                                Eks ta ise muidu lootis pärast autogramme saada ...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X