320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lennon ka läinud. Apu jäänud veel.

    Kommentaar


      Apu tegi sama, mida korra varem juba teinud on ju...
      Pidas mingi midtable meeskonnaga läbirääkimisi ja viimasel hetkel otsustas, et coolim on pingil istuda terve aasta.

      Ehk siis nüüd võib ametlikult öelda, et deadline day'l jäi Spurs tühjade kätega.
      Zeniit ei tahtnud Witselit müüa ja WBA käitus Berahino diiliga ikka väga lambiselt. Piisavaid alternatiive polnud. Wanyamale tehti väidetavalt ainult üks pakkumine ja seegi omajagu aega tagasi.

      Aga jah, Yedlin S'landi laenule, Lennon permanentselt Evertoni, eile müüdi üks noor (Azzaoui) Wolfsburgi ja lisaks vahetas selle akna jooksul teist korda klubi Ryan Fredericks, kelle müügisummalt sai Spurs tänu sell-on klauslile mingid kopikad.

      Lamela jäi alles, kuigi vahepeal tundus tema müümine isegi võrdlemisi tõenäoline (kui Son toodi sisse).
      Nüüd ei jää siis muud oodata kui et pärast koondisepausi oleksid Soni ja Nije paberid korda aetud, mehed piisavalt sisse elanud, Eriksen vigastusest üle saanud ja hooajaga siit edasi minna.

      Kommentaar


        Adekas on nagu suguhaigus, millest enam lahti ei saa. Aston Villasse ei läinud, kuna jumalalt mingit "märki" ei tulnud talle, West Hami medicali lasi lihtsalt odavalt üle.

        Ma isiklikult ei usu, et Wanyamat üldse taheti, vastasel korral oleks Poch ta Southamptonist saabudes kohe kaasa võtnud. Ju ta ikka teadis, kes ja mis tasemel mängija on, ning keda tal oma ideede täideviimiseks vaja läheb. Jutud tekkisid üldse pärast seda, kui Alderweireld intervjuus ütles, et sai Southamptonis mängides keskväljalt sellist toetust, mida Spursis ei saa. Õnneks on Dier viimastes mängudes täielik kunn olnud, seega midagi väga hullu lahti ei ole.

        Ründaja mittetoomine on küll aga täiesti kriminaalne. Kane pole korralikult puhatagi saanud ja oleks see hooaeg teda vägavägaväga tahtnud ka teatud mängudes mõne uue ründaja taga mängimas. Parem oleks, et Pochil mingi plaan ikkagi on, kuidas Son, Clinton ja Kane kuidagi ühtseks masinavärgiks intergreerida, et ühe õige nr9 puudumine niiväga tunda ei annaks.

        Berahino saaga on muidugi naeruväärne, kaks võrdset negotiatorit said kokku, käis aint suur pauk, tulem 0 mõlemale.

        Kuigi squad pole ideaalne ja mõni positsioon on õhuke, siis tore vähemalt näha, et ostustrateegiat on muudetud. Toodi ju see suvi ainult 3 mängijat, kõik selgelt alg11 täiendama. Tundub, et lahmimine on lõpetatud ja Paulinho, Holtby, Capoue, Stambouli, Chirichese ja Soldado lahkumisega sellele joon alla tõmmatud.

        Selline make it or break it hooaeg tuleb ilmselt Carrolli, Fazio ja Townsendi jaoks. Eriti suurt sammu ootame loomulikult Allilt ja Pritchardilt. Hooaja alguse põhjal võib öelda, et kõige tõenäolisemalt võivad oma algkooseisu koha kaotada Walker, Vertonghen ja Bentaleb. Squad on sellesmõttes täpselt parasjagu suur, et kõigile võimalus antakse ja ilma mänguajata ei jää tänu EL-ile mitte keegi.

        Kommentaar


          Ei oskagi midagi arvata. Sihuke suhteliselt mehh akna lõpp. Berahinost ilma jäämine, õigemini tema mitte ostmine, on nats valus,aga kipitama ei jää. Väidetavad summad kippusid ikkagi üpris kõrgeks . Päeva lõpuks, kas Berahino on juba see mees, kes naelades mingi 30 milkut väärt on? Maitse asi, minu arust mitte veel. WBA käitumist ei taha hinnata, eks nad olid keerulises situatsioonis ja Levy ei tahtnud lauale piisavalt seekleid laduda,et otsustamist lihtsamaks teha., Berahino jonn päeva lõpus väga ei meeldinud,aga noh,eks ta ka lootis. aga ma pakun et see saaga veel läbi ei ole. Jaanuaris äkki...mine tea.

          Suve alul suudeti nagu vahvaid lükkeid teha, vabanedes deadwoodist ja tuues kaitsesse paar head poissi appi. a kaks asja jäid ikka kahe silma vahele ehk a) kes siis meil nüüd ikka mängu ehitama hakkab? ja b) mis siis saab kui harryl on pahatuju/sitt päev/vigastus/jms.?

          Ise lootsin/soovisin , et äkki suudetakse akna lõpuks teha umbes sama kaliibriga tehing, nagu Van Der Vaarti oma omalajal oli. Ma ei tea, kes see mees oleks olnud, mis positsioonil, kus kohast,mis raha eest jne. klubi oleks võinud taaskord üllatada.

          aga jah,Rainisega sama soov,et Clinton ja Son oma tõupaberid korda saaksid, Eriksen põlve terveks ning et meeskond saaks hakata koos tegusid tegema. Pigem varem, kui hiljem

          ps! Lennonile head teed!

          Kommentaar


            Algselt postitas Fouree Vaata postitust
            Kuigi squad pole ideaalne ja mõni positsioon on õhuke, siis tore vähemalt näha, et ostustrateegiat on muudetud. Toodi ju see suvi ainult 3 mängijat, kõik selgelt alg11 täiendama.
            Millised kaks toomata jäid?

            Wimmer, Trippier, Alderweireld, Clinton, Son.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
              Millised kaks toomata jäid?

              Wimmer, Trippier, Alderweireld, Clinton, Son.
              Oibla, izvinjite, aju millegipärast jättis enne akna avanemist kokkulepitud diilid Wimmer ja Trippier arvestamata.

              Kommentaar




                kes veel ei ole lugenud.lingil kohustuslik ning oodatud selgitus bossidelt.
                suures plaanis meikib senssi ja ise pigem kiidan takka sel juhul,kui otsused on läbimõeldud.
                näis,kuidas see päris elus kõik välja kukub

                Kommentaar


                  Algselt postitas kolmasgrupp Vaata postitust
                  https://www.tottenhamhotspur.com/new...er-2015-020915

                  kes veel ei ole lugenud.lingil kohustuslik ning oodatud selgitus bossidelt.
                  suures plaanis meikib senssi ja ise pigem kiidan takka sel juhul,kui otsused on läbimõeldud.
                  näis,kuidas see päris elus kõik välja kukub
                  Nojah, odavam on tellida sisse mingi PR inimese assisted-intervjuu kui maksta teistele klubidele mängijate eest.

                  Ründajast oli juttu, aga keskpoolikust mitte sõnagi. Ja ärgu üritagugi seda spinoffida jutuga, et "laseme noortel areneda" - kui see oleks olnud first choice plan, siis poleks kunagi hakatud Witseli asja ajama...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                    Nojah, odavam on tellida sisse mingi PR inimese assisted-intervjuu kui maksta teistele klubidele mängijate eest.

                    Ründajast oli juttu, aga keskpoolikust mitte sõnagi. Ja ärgu üritagugi seda spinoffida jutuga, et "laseme noortel areneda" - kui see oleks olnud first choice plan, siis poleks kunagi hakatud Witseli asja ajama...
                    kas Witsel oleks olnud su isiklik soovunelm ? või kust see Witseli tagaajamine nii hingelähedaseks sai?. Nii palju kui mina olen asjaga kursis,siis Zeniit pakkus Axelit ,et vähendada oma võõrmängijate arvu klubis. Spurs pakkus kõigepealt 13 milli naela,siis 18 ja siis Zeniit küsis 70milli. Ma ei ütleks,et see on nüüd diil , mis käest lasti oma lohakusest või nii.

                    Kommentaar


                      Pigem tahtiski Zenit õnne proovida ja mõne PL klubi arvelt rikastuda, sest seda absurdset kulutamist oli siin liigas ikka metsikult, tahtsid ka oma osa pudrumägedest saada. Vene mentaliteet noh. Võõrsimängijate arv on juba sellesmõttes bullshit, et neil oli juba Witseli asenduseks Moutinho välja vaadatud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kolmasgrupp Vaata postitust
                        kas Witsel oleks olnud su isiklik soovunelm ? või kust see Witseli tagaajamine nii hingelähedaseks sai?. Nii palju kui mina olen asjaga kursis,siis Zeniit pakkus Axelit ,et vähendada oma võõrmängijate arvu klubis. Spurs pakkus kõigepealt 13 milli naela,siis 18 ja siis Zeniit küsis 70milli. Ma ei ütleks,et see on nüüd diil , mis käest lasti oma lohakusest või nii.
                        Mis see isiklik eelistus siia puutub, kui erinevad allikad on kinnitanud, et pakkumine tehti nii Witselile kui Wanyamale ?
                        Ja kui tehti pakkumine, siis võiks eeldada, et oli ka huvi. Aga ühtegi mängijat koopasse siiski ei lohistatud.

                        Ma muidu usun, et 90+% poolehoidjatest leiab, et CM, mis koosneb...
                        20-aastasest Bentalebist, kelle hooaaja algus enne Evertoni mängu oli pehmeltöeldes katastroof
                        21-aastasest keskkaitsjast,
                        19-aastasest League One'is AM positsiooni mänginud noorukist,
                        ühe hooaja PLis mänginud 24-aastasest mehest, kes ütleb enda kohta goalscoring midfielder kuigi on löönud 45 mänguga 2 (!) väravat,
                        28-aastasest Dembelest, keda CMis ei mängitata
                        23-aastasest omakasvandikust, kes ei suutnud isegi Swanseas põhikoossseisu ennast murda
                        ... ei ole just see sats kellega maailma vallutama minna.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                          Mis see isiklik eelistus siia puutub, kui erinevad allikad on kinnitanud, et pakkumine tehti nii Witselile kui Wanyamale ?
                          Ja kui tehti pakkumine, siis võiks eeldada, et oli ka huvi. Aga ühtegi mängijat koopasse siiski ei lohistatud.

                          Ma muidu usun, et 90+% poolehoidjatest leiab, et CM, mis koosneb...
                          20-aastasest Bentalebist, kelle hooaaja algus enne Evertoni mängu oli pehmeltöeldes katastroof
                          21-aastasest keskkaitsjast,
                          19-aastasest League One'is AM positsiooni mänginud noorukist,
                          ühe hooaja PLis mänginud 24-aastasest mehest, kes ütleb enda kohta goalscoring midfielder kuigi on löönud 45 mänguga 2 (!) väravat,
                          28-aastasest Dembelest, keda CMis ei mängitata
                          23-aastasest omakasvandikust, kes ei suutnud isegi Swanseas põhikoossseisu ennast murda
                          ... ei ole just see sats kellega maailma vallutama minna.
                          ma ju ütlesin ka, et tehtigi pakkumine.isegi kaks vist. ja siis venelased tegid omapoolse pakkumise...sellest oli juba juttu. igaljuhul,kas klubi tegi tolles konkreetses situatsioonis midagi valesti ? et mis siis konkreetselt "in'i sink'ima" selle kohapealt hakkas?
                          tüli ei nori,lihtsalt üritan aru saada.

                          keskvälja kohta iseenesest õigus. mitte just liiga glamuurne ja nimekas. aga samas, saab aint paremaks minna ja iseenesest mulle see mõte meeldib, et üritatakse realiseerida klubisisest talenti ning teisi talendikaid kohalikke. ning vihjeid,et seda teed minnakse, sai juba ju esimeste treeningmängudega. nii et ma ise ei ole üllatunud.

                          kas see lähenemine meid CL'i viib? vaevalt. kas Paulinho'd,Holtby'd , Capoue'd ja teised viisid? ei.

                          Kommentaar


                            No Paulinho, Holtby ja Capoue'ga tundus CL-i pääsemise võimalus vähemalt reaalne. See aasta oleks 6. koht juba saavutus. Kui ma oleksin Eriksen või Kane ja kindel siht - olla edukas - silme ees, siis ma ei oleks väga rahul kui mulle tuuakse keskväljale appi Dele Alli ja Kane'ile üldse mitte kedagi.

                            Kommentaar


                              Apu jäeti nimekirjast välja.

                              25 Squad players (*=Home grown)
                              Alderweireld, Toby Albertine
                              *Carroll, Thomas James
                              Chadli, Nacer
                              *Davies, Benjamin Thomas
                              Dembele, Moussa
                              Eriksen, Christian
                              Fazio, Federico
                              Heung-Min, Son
                              *Kane, Harry
                              Lamela, Erik
                              Lloris, Hugo
                              *Mason, Ryan Glen
                              N'Jie, Clinton
                              *Pritchard, Alex David
                              *Rose, Daniel Lee
                              *Townsend, Andros
                              *Trippier, Kieran John
                              Vertonghen, Jan
                              Vorm, Michel
                              *Walker, Kyle Andrew
                              Wimmer, Kevin

                              Under-21 players (Contract and Scholars)
                              Alli, Bamidele Jermaine
                              Amos, Luke Ayodele
                              Austin, Brandon Anthony
                              Ball, Dominic
                              Bennetts, Keanan Chidozie
                              Bentaleb, Nabil
                              Brown, Jaden
                              Carter-Vickers, Cameron
                              Coulthirst, Shaquile Tyshan
                              Daly, Armani
                              Dier, Eric Jeremy Edgar
                              Duncan, Dylan
                              Edwards, Marcus
                              Georgiou, Anthony Michael
                              Glover, Thomas William
                              Goddard, Cy
                              Harrison, Shayon
                              Hayford, Charlie Garath
                              Lesniak, Filip
                              Loft, Ryan
                              Maghoma, Christian
                              Marsh, George Owen
                              Mcdermott, Thomas William
                              McEvoy, Kenneth
                              McGee, Luke Paul
                              Miller, William
                              Mukena, Joy-Richard
                              Muscatt, Joseph Luis
                              Oduwa, Nathan
                              Ogilvie, Connor Stuart
                              Onomah, Joshua
                              Oteh, Aramide Jay
                              Owens, Charlie
                              Paul, Christopher David
                              Pritchard, Joe Cameron
                              Roles, Jack
                              Shashoua, Samuel
                              Sonupe, Emmanuel Olukolade
                              Sterling, Kazaiah
                              Stylianides, Zenon
                              Tanganga, Japhat Manzambi
                              Tsaroulla, Nicholas
                              Veljkovic, Milos
                              Voss, Harry William
                              Walker-Peters, Kyle
                              Walkes, Anton
                              Ward, Grant Antony
                              Whiteman, Alfie
                              Winks, Harry

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kolmasgrupp Vaata postitust
                                ma ju ütlesin ka, et tehtigi pakkumine.isegi kaks vist. ja siis venelased tegid omapoolse pakkumise...sellest oli juba juttu. igaljuhul,kas klubi tegi tolles konkreetses situatsioonis midagi valesti ? et mis siis konkreetselt "in'i sink'ima" selle kohapealt hakkas?
                                tüli ei nori,lihtsalt üritan aru saada.

                                keskvälja kohta iseenesest õigus. mitte just liiga glamuurne ja nimekas. aga samas, saab aint paremaks minna ja iseenesest mulle see mõte meeldib, et üritatakse realiseerida klubisisest talenti ning teisi talendikaid kohalikke. ning vihjeid,et seda teed minnakse, sai juba ju esimeste treeningmängudega. nii et ma ise ei ole üllatunud.

                                kas see lähenemine meid CL'i viib? vaevalt. kas Paulinho'd,Holtby'd , Capoue'd ja teised viisid? ei.
                                1) Minu point oli selles, et pakkumised tehti, järelikult oli huvi keskvälja täiendamise vastu olemas. Samas lõpuks kedagi juurde ei toodud. Ei tehtudki valesti konkreetses Witseli case'is, aga üldiselt aknas jäeti soetamata üks kvaliteetne keskpoolik.

                                2) Paulinho ja co ilmselgelt ei viinud. Aga ma arvan, et on rohkem alternatiive kui Holtby-Paulinho vs Alli-Dier...
                                Kui 2011 osteti Scott Parker, siis jõuti 4 parima hulka. See, kui mõne suure nimega on aia taha läinud, ei tähenda, et nüüd ei tasu üldse sinnapoole vaadata. Vastupidi - kui oleks toodud mingi kogenud ja tasemel keskpoolik oleks just see noor seltskond saanud platsil meistri pealt õppida...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X