320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vello99 Vaata postitust
    Sellest ei räägi loomulikult keegi, et kui kutt kolme stewardi all pikali oli, üritas Cashley teda jalaga talluda jms...
    Mitte aind Cashley, John Terry ja drogba olid ka mõnuga tampimas

    Kommentaar


      sõpra peab ju ikka aitama. Tavaliselt on jalgpallur kohustatud ju minema jooksma ja sellist võimalust nende elus arvatavasti enam ei teki.
      Go Gunners!!

      Kommentaar


        Algselt postitas Martin Vaata postitust
        Ma küll ei taha targutada, kuid Robinson on vist kõige enam palle noppinud oma väravast kauglöökide ehk karistusalast väljas löödud pallide puhul. Ehk peaks paksuke pikali kukkumise asemel hüppama hakkama - ja ehk ka siis, kui pall veel õhus on, mitte siis, kui see juba võrgus keerleb.
        Meenutan postitust veebruari algusest...

        Last edited by Martin; 08.04.07, 22:38.
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Robinsoni elu tegi raskeks Spursi kaitsja kes üritas oma keha ette toppida ja siis jälle eest ära tõmbas.Seal jäi väravavahil ikka jube vähe aega reageerida.Samas nägi ta löögi hetke hästi ja oleks pidanud valmis olema.
          Aga oleks ikka hüpanud suunas kuhu pall tuli ja mitte lootes oma kaitsja peale,oleks võinud see pall kaitsja rikošetist ette posti tulla ja siis oleks saanud ju vaene Paul jälle võtta,et mis krt sa selle palli eest ära hüppad
          INTER ARMA CARITAS

          Kommentaar


            Ega see Robinsonilt eriline robinsonaad just ei olnud (BWAHAHAHAAA, Robinson, robinsonaad... get it... ok, lähen palitu järele), samas nagu marcello mainis ega Rocha temporary brainfart, et ta arvas ennast rahvastepalli väljakul olevat, ka just eriti ei aidanud.
            "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

            Kommentaar


              Ah minge putsi
              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

              Kommentaar


                ses mottes kahju, et isegi kohtunik paistab olevat teie vastu
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  Suht kindel penalti oli jah...

                  edit : pühi oma pisarad vello! päiksekiir särab taas!
                  Algselt postitas Iceman
                  Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                  Kommentaar


                    Mis teha. Mis valesti see uuesti. Sevilla ei ole otseselt sitt sats. Aga 8 minutit munade sügamist...

                    P.S. Ikka valus munnikari, alates sellest Poulsen-värdjast.

                    P.P.S kes on inglismaa õnnelikum mees, see on loomulikult traore-poiss, kelle step-over väravaliinil on ikka kukepea malbranque pallivõlumise kõrval...

                    P.P.P.S Ja kohtunik võib ka putsi minna...

                    P.P.P.P.S Kas ma juba ütlesin, et Poulsen on abordijäänuk...
                    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                    Kommentaar


                      Kas mitte Poulsen ülikõva defensive midfielder pole, kes Schalkest Sevillasse siirdus suure raha eest. Minu arust on ta vga kompetentne mängumees. Ups...vale topic!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                        P.P.P.P.S Kas ma juba ütlesin, et Poulsen on abordijäänuk...
                        Ka minu nimekirjas on ta kõige vihatumate top 5-s. Õnneks pandi ta Milanos paika. Gattuso peale Schalke04 mängu.
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Ma ei saa aru, mida see viik nüüd tähendas? Mõlemad saavad edasi vä?

                          Kommentaar


                            Sevilla võitis kahe mängu kokkuvõttes 4-3 :S
                            Algselt postitas Iceman
                            Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                            Kommentaar


                              ot ma ei saa aru, et mis teil Poulseni vastu on?
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Markeerib vist tähtmängijaid liiga hästi.
                                Little things worry little minds.

                                Carlo Ancelotti, 2009

                                Kommentaar

                                Working...
                                X