320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Fouree Vaata postitust
    Lähiajaloost just ei meenu, et mõni Barcast minema lastud
    Ma pakuks Eto'o ja Fabregas.
    You need people who score goals, that's how you win games.

    Kommentaar


      Barca transferite kokkuvõteks tsitaat Djangost, kus Schultz tahtis omale orjast võitlejat osta: Well, you won't sell your best. You won't even sell your second best, but your third best? You don't wanna sell either, but if I made you an offer so ridiculous, you'd be forced to consider it?

      Meie USA Ambassador Brad Friedel sai USA U19 koondise peatreeneriks, pisut ootamatult ehk, aga väga äge.
      "Brad played at the highest level for almost two decades, and his knowledge will be a huge benefit to our young players," said US national coach and fellow ex-Spur, Jurgen Klinsmann.

      Eilses postituses kiitsin noort Kyle Walker-Petersit, täna tuli ka uudis, et mees on Eredivisie klubi Roda JC juurde ennast näitama läinud ja täitsa tõenäoliselt hooaja lõpuni sinna laenule ka läheb. Lisaks otsitakse aktiivselt ka Carter-Vickersile sobivat klubi, kuhu mees laenule saata.

      Kommentaar


        Algselt postitas Fouree Vaata postitust
        Lähiajaloost just ei meenu, et mõni Barcast minema lastud noorhärra kuskil särama oleks löönud. Parimad pojad ikka hoitakse omale, mitte ei müüda 12 miljoni eest kuhugi mujale (Bojani näidet ärge tooge palun, see oli vähe teine olukord ). Selle talupoja loogika alusel ma olen küll väga pessimistlik parimatest akadeemiatest meeste ostmisega.
        Kui täpselt ei tea, pole mõtet väga spekuleerida. Nolito, Alba, Fontas, Thiago, pool La Liga meeskondade algrivistuse mehi. Iga suurklubi hoiab säravamad kurgid endale kui vähegi võimalik, va Real.
        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

        Kommentaar


          Algselt postitas Fouree Vaata postitust
          Lähiajaloost just ei meenu, et mõni Barcast minema lastud noorhärra kuskil särama oleks löönud. Parimad pojad ikka hoitakse omale, mitte ei müüda 12 miljoni eest kuhugi mujale (Bojani näidet ärge tooge palun, see oli vähe teine olukord ). Selle talupoja loogika alusel ma olen küll väga pessimistlik parimatest akadeemiatest meeste ostmisega.
          No Inglismaal näiteks hetkel Arteta, Pedro, Bojan, Deulofeu, Adama Traore, Marc Muniesa, Jordi Gomez, Romeu, tuntumatest veel mujal Gio Dos Santos, Thiago Motta, Thiago jne. Barca akadeemia on numbrites maailma parim (ehk siis kui palju La Masia kasvandikke mängib EUroopa tippliigades). Kõikidele pole kohta esindusmeeskonnas, paljud head mängijad on lahkunud.

          Kommentaar


            Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
            No Inglismaal näiteks hetkel Arteta, Pedro, Bojan, Deulofeu, Adama Traore, Marc Muniesa, Jordi Gomez, Romeu, tuntumatest veel mujal Gio Dos Santos, Thiago Motta, Thiago jne. Barca akadeemia on numbrites maailma parim (ehk siis kui palju La Masia kasvandikke mängib EUroopa tippliigades). Kõikidele pole kohta esindusmeeskonnas, paljud head mängijad on lahkunud.
            No ära nüüd Gio dos Santose jama küll ajama tule, kulla mees. Tema "tegusid" on Spursi fännid näinud üsna põhjalikult. Inglismaal oli selgelt tegemist kasutu jorsiga, kes pigem põrutas lohakaid Londoni tšikke kui palle väravasse...
            Thiago näide ka hästi ei päde, jutt oli nendest, kes noorena minema lasti, Thiago oli ikka üsna established player. Bojan on ennast nüüd üsna alles käima saanud (teab, kauaks jätkub?) pärast krt-teab-mis perioodi. Pedro osas vara seisukohta võtta imo. Traore on eriti lolwut, eriti kui arvestada, et tal seni kirjas alla 9 mängu... Mottal ka pea 100 mängu barca eest, enne kui kusagile liikus.

            Praeguse seisuga tunuvad pädevad näited Fabregas, Arteta ja Deulofeu. Päris suurest arvust mängijatest...
            Aga noh põhimõtteliselt ju rixxer nõustus ka juba, et eks nagunii paremad hoitakse endale (mis ka loogiline)...

            Kommentaar


              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
              No ära nüüd Gio dos Santose jama küll ajama tule, kulla mees. Tema "tegusid" on Spursi fännid näinud üsna põhjalikult. Inglismaal oli selgelt tegemist kasutu jorsiga, kes pigem põrutas lohakaid Londoni tšikke kui palle väravasse...
              Thiago näide ka hästi ei päde, jutt oli nendest, kes noorena minema lasti, Thiago oli ikka üsna established player. Bojan on ennast nüüd üsna alles käima saanud (teab, kauaks jätkub?) pärast krt-teab-mis perioodi. Pedro osas vara seisukohta võtta imo. Traore on eriti lolwut, eriti kui arvestada, et tal seni kirjas alla 9 mängu... Mottal ka pea 100 mängu barca eest, enne kui kusagile liikus.

              Praeguse seisuga tunuvad pädevad näited Fabregas, Arteta ja Deulofeu. Päris suurest arvust mängijatest...
              Aga noh põhimõtteliselt ju rixxer nõustus ka juba, et eks nagunii paremad hoitakse endale (mis ka loogiline)...
              Mis Giosse puutub, siis parim näide arvamusest, kus Premm on ainus liiga maailmas. Gio võis olla kasutu Inglismaal, ei tea, ei jälginud väga, kuid Villarealis oli väga oluline lüli ja andekusest puudust ei olnud, lihtsalt iseloom täiesti sitt. Kusjuures, ma pean Villareali tugevamaks meeskonnaks kui Totts (no offence). Thiago kasvas ja arenes Barcas ja lahkus (samuti) seetõttu, et Xavi ja Iniesta kõrval ei olnud tal sellist mänguaega, nagu ta ise soovis, samuti ei kuulunud ta Tito lemmikute hulka ning vanus lahkumisel suht sarnane Sandroga. Hetkel on ju hüpoteetiliselt sama seis- Sandro ei ole vbla tõesti nii andekas (tegu on täitsa korraliku kasvandikuga) kui Thiago (vähesed maailmas on), aga see ei olnudki ju point, eks. Bojan sai "ennast käima" täpselt sel põhjusel, et surve tuli maha, sarnasusi Sandroga on (Bojan on muidugi andekam). Seega: Thiago, Delou, Fontas (viimased aastad), Nolito, Alba, Motta, Arteta (pisut vanemad) jpt suhtes tegelikult kehtib täpselt see, mis selle vaidluse tekitas- Barca akadeemiast tuleb pädevaid mängijaid, kes löövad särama just teistes meeskondades ning seda ka viimastel aastatel.
              Eraldi teema on see, miks nad kõik otse Bst või noortesatsidest tulnuna kohe esindusmeeskonnas särama ei löö ja on pidanud (või ise soovinud) lahkuma teistesse meeskondades- põhjuseks kas liigne surve, treenerite eelistused või lihtne fakt, et veelgi kõvem mees ees.

              On muidugi floppe, muidugi- Luis Alberto nt (kes pole otseselt Barca kasvandik). Loomulikult võib nüüd teha selle triki, et räägime, kui unikaalne on Premm ja seal mudiugi mingid Barca kasvandikud ei päde, sest Stoke ja need udused hommikud/jõuline mäng jne, kuid ka maailma esiliigas on mõned floppnäited (kus ei oleks), aga ka päris mitu mängijat, kes on tõestanud vastupidist.
              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

              Kommentaar


                Let's agree to disagree vms. Meenub kohe see Pedro-case. Pidavat maailma parim olema Messi järel, nüüd huiatki. Fabregasest ei hakka üldse rääkima. Veel vähem tasub siin mingeid Muniesasid välja tuua. Jah, Barcelonal on suurepärane akadeemia ja toodab rohkem kui klubisse mahub, aga need B-klassi mehed, kes üle jäävad, on siiski väga keskpärased.

                Ma tahtsin selleni jõuda, et kui eesmärgiks on järgmine Suareze-potensiaaliga noormees üles noppida, siis on Barcelona akadeemia viimane koht, kuhu minna.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Fouree Vaata postitust
                  Let's agree to disagree vms. Meenub kohe see Pedro-case. Pidavat maailma parim olema Messi järel, nüüd huiatki. Fabregasest ei hakka üldse rääkima. Veel vähem tasub siin mingeid Muniesasid välja tuua. Jah, Barcelonal on suurepärane akadeemia ja toodab rohkem kui klubisse mahub, aga need B-klassi mehed, kes üle jäävad, on siiski väga keskpärased.

                  Ma tahtsin selleni jõuda, et kui eesmärgiks on järgmine Suareze-potensiaaliga noormees üles noppida, siis on Barcelona akadeemia viimane koht, kuhu minna.
                  Esiteks, "keskpärased" Pedro ja Fab (eelmise hooaja meistermeeskonna paremuselt teine mängija) Tottsi ei tule ja mitte seepärast, et nad Arsenali pooldajad oleks, eks. Pedro ja Messi võrdluse imesid sa ise vist klaveri taga välja, ma ei kujuta ette, kes seda kunagi väitnud oleks.

                  Äkki sa viskad nendele nimedele korra pilgu peale, keda siin mainitud on- alustame Deloufeust ja lõpetame näiteks Jordi Albaga.

                  Ja good luck järgmise Suarezi ostmisel, pakun, et järjekord ukse taga.

                  See rant oli mitte avatari kaitsmiseks, vaid selleks, et päris kinnisilmi pole mõtet klaverit taguda.
                  "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                  Kommentaar


                    Tra vale teema.

                    Kommentaar


                      Pedro kohta arutelu võid Chelsea teema avarustest üles otsida ja ise veenduda. Fabregas võiks olla suurepärane mängija, kahjuks oma sita iseloomu tõttu parimad võimalused ise maha mänginud.

                      Nimekiri on vahva, aga antud kontekstis on teatud mehed valesse perspektiivi asetatud. Selge see, et suurest akadeemiast need B-kategooria mehed teistesse La Liga meeskondadesse liiguvad, aga asetades mehed nüüd PL konteksti, siis nad ei ole selgelt nii kõvad mängumehed kui hetkel kogu jutust kajastub. Deulofeu on äärmiselt ebastabiilne ja kindlasti mitte mingi staarmängija Evertonis. Väide oli ikkagi see, millega me kõik nõus oleme, et kõige magusamad maasikad jäävad suurest akadeemiast kättesaamatuks. Kättesaadavad mehed on Barcast siiski 1. Mängijad, kes soovivad rohkemat mänguaega/karjääri kerget muutust (Thiago, Pedro, Alexis Sanchez jne.) 2. Imelikus konditsioonis tehtud ostuotsused, mis floppavad (nt. Song) 3. B-klassi noored, kes on lihtsalt nö üle, kes väärivad mänguaega, aga Barca tase on Barca tase ja sõelale jäävad vaid parimad. (siia nüüd liigitame selle toreda poisi, kellest arutelu alguses sai).

                      Klubide jaoks, kes otsivad good value for money ostu, on palju mõistlikum tuua ennast tõestanud mängija näiteks mõnest Eredivisie klubist. Nii nagu on praegu Spursil Eriksen, Vertonghen, Chadli jt. Sama tee on läbi käinud ka Alderweireld, hetkel üks hinnatumaid PL keskkaitsjaid. Mõtle nüüd kui me nende asemel oleks toonud verivärsked noored Barca akadeemiast. Oleks ju tunduvalt riskantsem või mis.

                      Kommentaar


                        Tähendab jah, see teema läks natuke käest.

                        - Tottenhami poolehoidjad ütlevad, et Barca müüb sitta kaupa sittadel tingimustel
                        - Barca fännid nõustuvad, et tingimused on sitad (buyback)
                        - Tottenhami poolt lisatakse juurde, et meie kontekstis on kaup ka sitt enamasti (antud kategoorias)
                        - Barca fännid ka üldiselt nõustuvad, kuni järsku kellelgi lööb nende kauba kritiseerimine kopsu üle maksa ja saadab kõik per**e ja ütleb, et ema on veel hoor ka pealekauba

                        * Fouree ütles (tsiteerin) "Lähiajaloost just ei meenu, et mõni Barcast minema lastud noorhärra kuskil särama oleks löönud"
                        * Rixxer nõustus, et parimad hoitakse ju omale, aga mainis siia juurde ka, et hulk mängib La Ligas
                        * LeeRomeno luges üles hunniku mängijaid, kes on olnud tema arust mujal edukad
                        - kahe eelneva punkti peal tuli tegelikult välja, et natukene räägitakse üksteisest mööda, kuna arvestatav osa mujal särama löönuid on La Ligas pildil.
                        * Ma üritasin kommenteerida mõnda toodud näidet ja (võrdlemisi ebaedukalt) kitsendada kriteeriumit - Fouree ju rääkis ka NOORtena minema lastud mängijatest. Võiks näiteks piiri tõmmata sinna 100 mängu alla Barca eest, sellest hetkest võiks näiteks öelda, et veidi established mängija juba.
                        * Ja siis laias laastus tuli uuesti see, et meil ikka parimad mängijad ja kes aru ei saa siis olete rumalad või jumaldate ainult ühte liigat.

                        Kokkuvõtteks ütleks seda, et me räägime seda ju Sandro kontekstis. Ehk ta tuleks mängima Spursi. Spurs mängib inglismaal. Mõte pole öelda, et üks liiga on täiesti unikaalne või mingist teisest liigast parem. Mõte pigem selles, et on üsna vähe näiteid kus on Barca noor tulnud ja tegusi teinud. La Ligas neid rohkem, aga sõltumata sellest, kes mis liiga fänn on siis Spursi La Ligas ilma teinud mehed ju ei huvita... ikka oma seisukohast lähtudes... ja siis jäi nimekiri mainitet 3 mehe peale. Kui keegi teab rohkem, siis täiendage.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                          Tähendab jah, see teema läks natuke käest.

                          - Tottenhami poolehoidjad ütlevad, et Barca müüb sitta kaupa sittadel tingimustel
                          - Barca fännid nõustuvad, et tingimused on sitad (buyback)
                          - Tottenhami poolt lisatakse juurde, et meie kontekstis on kaup ka sitt enamasti (antud kategoorias)
                          - Barca fännid ka üldiselt nõustuvad, kuni järsku kellelgi lööb nende kauba kritiseerimine kopsu üle maksa ja saadab kõik per**e ja ütleb, et ema on veel hoor ka pealekauba

                          * Fouree ütles (tsiteerin) "Lähiajaloost just ei meenu, et mõni Barcast minema lastud noorhärra kuskil särama oleks löönud"
                          * Rixxer nõustus, et parimad hoitakse ju omale, aga mainis siia juurde ka, et hulk mängib La Ligas
                          * LeeRomeno luges üles hunniku mängijaid, kes on olnud tema arust mujal edukad
                          - kahe eelneva punkti peal tuli tegelikult välja, et natukene räägitakse üksteisest mööda, kuna arvestatav osa mujal särama löönuid on La Ligas pildil.
                          * Ma üritasin kommenteerida mõnda toodud näidet ja (võrdlemisi ebaedukalt) kitsendada kriteeriumit - Fouree ju rääkis ka NOORtena minema lastud mängijatest. Võiks näiteks piiri tõmmata sinna 100 mängu alla Barca eest, sellest hetkest võiks näiteks öelda, et veidi established mängija juba.
                          * Ja siis laias laastus tuli uuesti see, et meil ikka parimad mängijad ja kes aru ei saa siis olete rumalad või jumaldate ainult ühte liigat.

                          Kokkuvõtteks ütleks seda, et me räägime seda ju Sandro kontekstis. Ehk ta tuleks mängima Spursi. Spurs mängib inglismaal. Mõte pole öelda, et üks liiga on täiesti unikaalne või mingist teisest liigast parem. Mõte pigem selles, et on üsna vähe näiteid kus on Barca noor tulnud ja tegusi teinud. La Ligas neid rohkem, aga sõltumata sellest, kes mis liiga fänn on siis Spursi La Ligas ilma teinud mehed ju ei huvita... ikka oma seisukohast lähtudes... ja siis jäi nimekiri mainitet 3 mehe peale. Kui keegi teab rohkem, siis täiendage.
                          Möödarääkimisi on küll, minu point on algusest peale olnud see, et statistika põhjal on Barca akadeemia Euroopa kontekstis kõige edukam. Ehk siis kui võtta kõik mängijad tippliigadest kokku, siis kõige suurem osakaal nendest on Barcelona omal. Nende mängijate hulgas on ka neid, kes on särama hakanud mujal klubides, kas nad on ka superstaarid? Ei tõenäoliselt mitte, üldjoontes on Barca ikkagi üritanud siis neid kes kuskil mujal on särama hakanud tagasi osta (Pique, Fabregas, Alba, Vidal jne).
                          Kuna ma olen Inglismaal Tottenhami fänn, siis ma ei viitsiks üldse sellel teemal vaielda.
                          Minu jaoks on Sandro samasugune okey mängija, nagu varasemalt näiteks Jeffren, Tello, Cuenca jne. VÕiks olla okey pingipoiss, aga see ekstra talent, mis teeks ta erakordseks mängijaks, on puudu.
                          Ma päris kindlasti Tottenhami teda ei tahaks, rixxer tundub olevat teisel arvamusel, las ta siis olla. Kõige talendikamad mängijad, kes klubist on lahkunud on kindlasti Deulofeu ja Thiago. Deulofeu kusjuures on minu arvates ikka tase kõrgemal kui Sandro.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                            Möödarääkimisi on küll, minu point on algusest peale olnud see, et statistika põhjal on Barca akadeemia Euroopa kontekstis kõige edukam. Ehk siis kui võtta kõik mängijad tippliigadest kokku, siis kõige suurem osakaal nendest on Barcelona omal. Nende mängijate hulgas on ka neid, kes on särama hakanud mujal klubides, kas nad on ka superstaarid? Ei tõenäoliselt mitte, üldjoontes on Barca ikkagi üritanud siis neid kes kuskil mujal on särama hakanud tagasi osta (Pique, Fabregas, Alba, Vidal jne).
                            Kuna ma olen Inglismaal Tottenhami fänn, siis ma ei viitsiks üldse sellel teemal vaielda.
                            Minu jaoks on Sandro samasugune okey mängija, nagu varasemalt näiteks Jeffren, Tello, Cuenca jne. VÕiks olla okey pingipoiss, aga see ekstra talent, mis teeks ta erakordseks mängijaks, on puudu.
                            Ma päris kindlasti Tottenhami teda ei tahaks, rixxer tundub olevat teisel arvamusel, las ta siis olla. Kõige talendikamad mängijad, kes klubist on lahkunud on kindlasti Deulofeu ja Thiago. Deulofeu kusjuures on minu arvates ikka tase kõrgemal kui Sandro.
                            Alles oli jutt, et edukaim akadeemia on ikka Ajaxil.

                            Kommentaar


                              Amen, LeeRomeno.

                              Eks akadeemiate edukust saab erinevate mõõdikute järgi reastada, aga fakt on see, et noore mängija arengule pole midagi paremat, kui kohe nii 16-17 aastaselt hakata kõrgliigas mängima. Klubid nagu Ajax, Basel, Anderlecht jne. saavad seda endale lubada ja majandavadki ennast sellisel moel. Seetõttu kasvavad sealt tõesti väga heal tasemel mängumehed ja seda regulaarselt.

                              Paratamatult Euroopa tipud sellist asja endale lubada ei saa ja seetõttu ka paljud talendid sinna hääbuvad, õiget võimalust saamatagi. Kes teab, mis tasemel Bojan praegu mängiks, kui omal ajal Rijkaard oleks Barcelonasse edasi jäänud või kas Fabregasest oleks üldse maailmakuulus nimi saanud kui Arsenal poleks varakult üles noppinud ja teda kohe varajasest east mängitama hakanud.

                              Kommentaar


                                Kus need Inglismaa 16-17 aastased siis on, kes nii särama on löönud? 16-17 aastaste fetišeerimine tuleks lõpetada, hunnik Bentley'd (tegi vist debüüdi suht noorelt) tuleb nii välja või nurjunud Bojaneid/Adusid. Pmst võime vaielda, mis on noorhärra, kuid minu point on, et nii noorelt suurklubis esindusmeeskonda lükata teeb sageli talendile rohkem kahju kui kasu. Seetõttu toongi näiteid Albast, Nolitost vms- kellele tegelikult tuli kasuks, et lahkusid Barcelonast, kuna seal ei suutnud hoobilt läbi lüüa, kuid lõppeks lõid üsna eredalt särama ja Barca maksis korraliku summa (või kavatseb maksta), et kdunud talent tagasi tuua. Ja neid näiteid on hiiglama palju, et lükata ümber Fouree põhiväide, et Barcast lastud noorhärra viimastel aastatel särama ei oleks löönud- vaid nagu noormängijale kohane, tuleb ennast eelkõige arendada ja oodata sageli võimalust. Kui keegi 17 a instant success on, siis on ta Messi ja see näide ei päde ju üheski kontekstis.
                                Jään enda juurde- kogu tants käib ühe väite ümber, mida tasuks tsiteerida- Lähiajaloost just ei meenu, et mõni Barcast minema lastud noorhärra kuskil särama oleks löönud ning see on lihtsalt faktidega ümber lükatav. Jah, kui särama=Suarez, siis heakene küll, aga siis pole mõtet Raja Teele poole minema hakata ega põõsa taga maadlelda, eks.

                                Näidetest rääkides, siis me vaidlesime siin akadeemiast- seega, palu, mitte tuua siia nimesid nagu Song või Alexis.

                                Tulles tagasi Sandro Ramirezi juurde, siis temalt isiklikult oleks vaja edasi liikuda mõnd vähe nõrgemasse klubisse, aga sellisesse, kes hindab noori ja ei pea hambad ristis relegatsiooniheitluses sebima (jällegi pinged pluss pragmaatika), lisaks hea treeneri alla. Nendelt nõudmistelt Tottenham vastaks küll, Spursi esiründjat temast muidugi hetkel pole- potentsiaali u selliseks korralikuks Kane-back upiks(mitte gabariitidelt) oleks küll, kuid muidugi siinkirjutaja ei tea, mida see Totts turul soovib.
                                Ja need Hollandi jms ära proovitud turud- Spurs on sümpaatne mõnes mõttes ja van Wolfswinkelit te vist küll endale ei taha pingile.
                                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X