320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma küll nii negatiivne ei ole selle FA cupi suhtes, see hooaeg veel ainukesed mängud, kus saab noortele võimaluse anda. Las poisid mängivad, nagu nägime, siis põhitegijad lähevad nagunii poolkõvalt peale ja suurt midagi peale mu silmade ei väsita.

    Onomah natuke musklit kasvatab, siis võib väga korralik mängumees kasvada. Täna tegi küll mu arust supermängu 18-aastase kohta. Chadli ja Eriksen väärivad ka kiitust. Teised siuksed mehh, tsenderdused on kohutavad, ruumi ja võimalusi oli tegelikult meeletult. Alderweireldi nimele ma kirjutaks julgelt tänased mõlemad väravad, ei tundunud asja täie tõsidusega võtmas.

    Tänase pealt Chadli vääriks küll võimalust algkoosseisus, see, et ta eelmisel hooajal meeskonna 2. väravalööja oli, polnud mingi jopp. Mängumeest on küll ja veel.

    Kommentaar


      Algselt postitas Fouree Vaata postitust
      Onomah natuke musklit kasvatab, siis võib väga korralik mängumees kasvada. Täna tegi küll mu arust supermängu 18-aastase kohta. Chadli ja Eriksen väärivad ka kiitust. Teised siuksed mehh, tsenderdused on kohutavad, ruumi ja võimalusi oli tegelikult meeletult. Alderweireldi nimele ma kirjutaks julgelt tänased mõlemad väravad, ei tundunud asja täie tõsidusega võtmas.

      Tänase pealt Chadli vääriks küll võimalust algkoosseisus, see, et ta eelmisel hooajal meeskonna 2. väravalööja oli, polnud mingi jopp. Mängumeest on küll ja veel.
      Nõus, Onomah jäi positiivselt silma.
      Chadli ka täitsa okei.
      Son mängib kohati väga frustreerivalt - tahab ette võtta 4 vastasmängijat korraga. Sellistest üritustest lõppeb edukalt ilmselt ca 1% katsetest... Poch peaks temaga maha istuma ja asjad läbi arutama.

      Hea meel on selle üle, et Bentaleb sai mõned minutid kirja, Lamela ja Verts täiesti puhata ning Alli ja Kane ainult osakoormusega...
      Wimmeri söödud olid küll top-class. Väravad just otseselt tema pealt ei kärisenud, samas väga head pilti tema võimetest kaitsepoolel ette ka ei saanud.

      Kommentaar


        Selline ründeliini juhtimine Sonile tõesti ei sobi, ta peab oma kiirust ka ikka kasutada saama. Parimad omadused jäävad nr9 kohal varju, kui just kontratele ei mängupilt ei võimalda mängida.

        Wimmer muidugi Vertongheni ja Alderweireldi tasemele ei küündi, küll aga Wimmeril vist see hooaeg pole veel ühtegi PL kohtumist kirjaski. See keskkaitsepaar on niivõrd võimas, et ükski parema tasemega keskkaitsja ei tuleks neile elusees back-upi mängima. Sellisesse squadrolli sobib Wimmer igaljuhul hetkel väga hästi.

        Kommentaar


          Fazio osas - mind üllatab, et tema kõrvalejäämine kedagi üllatab. Poch pole teda kunagi hinnanud- pikk ja pigem aeglane, sellisesse intensiivse presssiga mängu ta ei sobi. Juba suvel taheti WBAssse ja kuhu iganes maha parseldada, aga mingitel veidratel põhjustel jäi tehing katki. Ma usun, et nii tema kui Townsend on minemas veel selle kuu jooksul.

          Aga vahepeal on välja tulnud ka kolm uudist -

          1) Eriksen valiti 3. korda järjest Taani aasta jalgpalluriks! Palju õnne Christian !


          2) Leicesteriga kordusmäng on esialgsete andmete järgi toimumas 19.01.

          3) Commercial - Tottenham teatas partnerlusest optsioonikauplemisplatvormiga EZTRADER (EZTD Inc). Maakeeli tähendab see "partnerlus", et nemad saavad promo erinevates kanalites ja klubi saab pappi.

          Kommentaar


            Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
            Fazio osas - mind üllatab, et tema kõrvalejäämine kedagi üllatab. Poch pole teda kunagi hinnanud- pikk ja pigem aeglane, sellisesse intensiivse presssiga mängu ta ei sobi. Juba suvel taheti WBAssse ja kuhu iganes maha parseldada, aga mingitel veidratel põhjustel jäi tehing katki. Ma usun, et nii tema kui Townsend on minemas veel selle kuu jooksul.

            Aga vahepeal on välja tulnud ka kolm uudist -

            1) Eriksen valiti 3. korda järjest Taani aasta jalgpalluriks! Palju õnne Christian !

            2) Leicesteriga kordusmäng on esialgsete andmete järgi toimumas 19.01.

            3) Commercial - Tottenham teatas partnerlusest optsioonikauplemisplatvormiga EZTRADER (EZTD Inc). Maakeeli tähendab see "partnerlus", et nemad saavad promo erinevates kanalites ja klubi saab pappi.

            Fazio koha pealt olen nõus, et ta jääb pisut liiga kohmakaks, aga kasvõi eilses mängus, kui Verts puhata sai, oleks ta pingil ju võinud olla küll, arvetades, et ühtegi CM-i varus polnud (häda korral, jah, saanuks Dieri sinna tõsta ja keskväljaga midagi kombineerida).
            SkySportsi olla tilkunud, et Poch andvat mõnes lähituleviku mängus Townsendile võimaluse.
            Kui suurest plönnist reklaamdiili puhul jutt käib?
            Elu on lühike, pidu on pikk.

            Kommentaar


              Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
              Fazio koha pealt olen nõus, et ta jääb pisut liiga kohmakaks, aga kasvõi eilses mängus, kui Verts puhata sai, oleks ta pingil ju võinud olla küll, arvetades, et ühtegi CM-i varus polnud (häda korral, jah, saanuks Dieri sinna tõsta ja keskväljaga midagi kombineerida).
              SkySportsi olla tilkunud, et Poch andvat mõnes lähituleviku mängus Townsendile võimaluse.
              Kui suurest plönnist reklaamdiili puhul jutt käib?
              Nojah, sellega nõus, et sellises mängus oleks võinud pingil ikka olla. Samas kui kindel plaan on ära müüa, ega siis hakataks vist vigastusega ka riskima. Muidu eilsest koosseisust on Davies ka isegi mõned minutid Spursi eest CBd mänginud. Ja isegi igati asjalikult!

              Townsendist niipalju, et ... jah, sai võimaluse. Täna U21 eest. Lõi 2 kolli ka
              Kui Poch tahtnuks talle võimalust anda, oleks saanud seda õige mitmel puhul teha. Pigem otsitakse talle ikka aktiivselt kosilast (ei tahaks iga kuulujuttu tema osas uskuda). Muidu täna ülejäänud 2 kolli lõi Shaq Coulthirst, kellel hooaja I poolest väga lühiajaline (mõttetuks osutunud) laen all. Pigem võib teda näha tulevikus esindusmeeskonnaga trenni tegemas ja ehk pingiotsalgi istumas kui Kaneile sarnasemat asendust otsitakse.

              Selle reklaamidiiliga ma ei lugenud, et särgile mingi logo juurde tekkiks. Pigem igal pool muudes kanalites võimalus neil reklaami teha. Ja siis muidugi see oluline aspekt, et nemad on nüüd "Tottenham official binary option broker"

              Kommentaar


                Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
                SkySportsi olla tilkunud, et Poch andvat mõnes lähituleviku mängus Townsendile võimaluse.
                See on meedia bullshit. Ainuke koht, kus Townsend oleks võinud oma võimaluse saada, oli FA Cup. Seal ei pääsenud pingilegi, seega on nö pecking orderis tagapool ka Onomah'st ja Winksist. Seega väga-väga kaugel algkoosseisust.

                Reklaamidiili puhul küll ei avaldatud täpset summat, aga üldjoontes jäävad sellised diilid vahemikku 1,5-3 miljonit eurot per hooaeg. Hetkel tehti siis 2,5 hooajaline leping, kuni 2017/18 hooaja lõpuni.

                Lisaks veel kui Leicesterist jagu saadakse kordusmängus, siis järgmine vastane FA Cupis oleks Colchester.

                Townsendist veel, miskipärast Skybet hindab kõige tõenäolisemaks selle akna jooksul siirdumist Watfordi, koef 2.2; West Bromi 4.5; jäämist Spursi 3.5. Mulle endale tunduks Sunderland kõige loogilisem sihtkoht (koef 11 ), Sam varemgi ülivõrdes Townsendist rääkinud ja no vaadates, kuidas Newcastle ja Bournemouth ennast täiendavad, siis Sunderland peab hakkama rahapakke liigutama.

                Kommentaar


                  Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                  Selle reklaamidiiliga ma ei lugenud, et särgile mingi logo juurde tekkiks. Pigem igal pool muudes kanalites võimalus neil reklaami teha. Ja siis muidugi see oluline aspekt, et nemad on nüüd "Tottenham official binary option broker"
                  Plönni puhul pidasin siiski raha silmas.
                  Elu on lühike, pidu on pikk.

                  Kommentaar


                    Allile hea vormi eest uus leping.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
                      Plönni puhul pidasin siiski raha silmas.
                      Haha, no vaata kuis võib valesti aru saada
                      Minu esimene mõte oli, et plönn=nagu plekk särgil = sponsori logo
                      Aga kusagilt mingit usaldusväärset numbrit selle partnerluse kasude kohta ei ole näinud...

                      Algselt postitas zelee Vaata postitust
                      Allile hea vormi eest uus leping.
                      Jup, noorsand sai uue lepingu, selle järgi saab 20-25k£ nädalas.
                      Huvitav fakt Spursi palkade kohta - praegu on suuremate teenijate hulgas Lamela, Lloris ja Dembele, kelle palganumbrid on vahemikus 70-80k£.

                      Kommentaar


                        Lloris (c), Walker, Alderweireld, Vertonghen, Davies; Carroll, Dier; Lamela, Eriksen, Alli; Kane.

                        Ja Carroll taaskord platsis. Ma ei tea, kas nutta või mida teha. Igaljuhul davai, tehke ära täna.

                        Subs: Vorm, Trippier, Wimmer, Rose, Dembele, Onomah, Son.

                        Chadlit ja Bentalebi ei ole pingilgi, samas 3 kaitsjat. Veider. :/

                        Kommentaar


                          Vana hea, kui ise ei löö, lüüakse sulle, töötab ikka. Kuradi kahju, sest väga häid võimalusi oli vähemalt 4, kus värava eest oleks pidand ära vajutama. Nurgalööke võiks ka harjutada, 16 kornerit suudetakse ära sittuda lihtsalt.

                          Kommentaar


                            (Üli)lühikokkuvõte mängust - 15 minutit ilusat söödumängu ja 75 minutit tapeedikuivamist.

                            Teist mängu järjest oli Leicester parem võistkond, pole midagi öelda.

                            Tundub vägisi, et see Pochi kõrge press ja intensiivne mäng tapavad ründemängust igasuguse loovuse... väljakul ongi atleedid (Lamela, Alli, Kane) kes rabavad mitme mehe eest tööd teha ja enamasti kui avaneb võimalus midagi teravat korda saata, siis on jalg liiga pehme kogu sellest mustast tööst (vastavalt siis kas ei suuda võimalust ära kasutada või kasutavad kehvasti). Ja siis on mehed nagu Eriksen, kes koorma all lihtsalt vaikselt hääbuvad. Taanlaselt II poolajal üks mannetumaid esitusi Spursi särgis. Kaitse on liiga parim, aga ründemäng on see, mille taha võib top4 see hooaeg jääda - neid mänge kus on mängitud vastastest paremini aga 3p on tulemata jäänud, on olnud ikka tohhuija (tänane polnud üks nendest)... kurbkurb.

                            Aga noh, elu läheb edasi. Ehk leiab Poch ründesse lisajõudu turult ja ehk ideaaljuhul ka mõne ründemängu jagava abitreeneri, kes pakuks mõtteid, kuidas üleolekut väravatesse realiseerida.

                            Kommentaar


                              Spurs saab see aasta top4 küll. Keegi ei võta seda kohta ära lihtsalt.

                              Kommentaar


                                Nagu me teame, siis ühtegi ideaalselt komplekteeritud tiimi koos ideaalse peatreeneriga ei ole olemas. Võime fantaseerida palju tahame, aga nii on. Sellesmõttes on kõik korras ja võrreldes paljude teiste PL tiimidega oleme ikka väga heas seisus. Noor meeskond, ülimalt asjalik ja sümpaatne peatreener, kellel on selge visioon ja kelle käe all hakkame vaikselt jõudma arvestatavale tasemele. Jah, vahel mees paneb mängitab meie arust mõnda mängijat pisut teenimatult (praegusel hetkel Carroll, eelmisel hooajal Lamela) või teeb mõne arusaamatu vahetuse või jääb sellega hiljaks. Who cares, selliseid asju teeb absoluutselt iga peatreener. Igalühel oma vead ja head. Praegu oleme igatahes golden. Meeskondlikult ei ole Spurs ikka ammu-ammu nii heal tasemel olnud, enamasti oleme ikka kellegi individuaalse meisterlikkuse peal liugu lasknud.

                                Kui senimaani viimastel aastatel olen ma olnud arvamusel, et ega see 4. koht suurt ei muudaks, sest CLis saaks nagunii kõigilt päris korraliku koslepi, siis Poch on viinud meid taas sellele teele, et kui me tõesti see hooaeg suudaks selle neljanda koha endale vormistada, siis järgmisel hooajal suudaks me ka CLis täiesti sümpaatselt esineda. Suur samm on astutud, saaks nüüd pisut veel, oleks vägev.

                                Kes mängu vaatas, see nägi seda Pochi nägu pärast Leicesteri väravat. Silmist näha, kui hingega asja juures mees on. Juba see pilk tekitab enesekindlust tuleviku suhtes. Natuke paha tunne isegi, et ma omal ajal täitsa pettunud olin kui de Boeri asemel Poch toodi. Praegu on küll õige mees õiges kohas.

                                Tänane kaotus oli täpselt samasse auku kaotusega Newcastle'le. Kodumäng, mängu lõpus saadi väga korralik surve peale, et kohe-kohe tuleb. Kõigil on tuhinat küll ja veel, andke ainult mulle, ma panen ära. Silme eest lööb mustaks, kõigil on tahtmine suurem ja igasugune mänguplaan jääb teisejärguliseks. Alderweireld, Dier, Walker kõik tahavad proovida. Tulemuseks see, et kontrast lüüakse meile või siis jah, kontrast saadakse nurgalöök ja lüüakse sealt ära. Paratamatus. Eriti tänavusel hooajal ja juhtub eranditult igal meeskonnal.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X