320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eriti närvi ajas see mäng. Kane-Alli-Lamela luhtasid vähemalt 5 head võimalust. Sarnane mäng reedese karikamänguga.
    Järgmisena siis Sunderland. Endine kukk Jermain Defoe on viimase kahe mänguga 5 väravat löönud!

    Kommentaar


      Algselt postitas Fouree Vaata postitust
      Kes mängu vaatas, see nägi seda Pochi nägu pärast Leicesteri väravat. Silmist näha, kui hingega asja juures mees on. Juba see pilk tekitab enesekindlust tuleviku suhtes. Natuke paha tunne isegi, et ma omal ajal täitsa pettunud olin kui de Boeri asemel Poch toodi. Praegu on küll õige mees õiges kohas.

      Tänane kaotus oli täpselt samasse auku kaotusega Newcastle'le. Kodumäng, mängu lõpus saadi väga korralik surve peale, et kohe-kohe tuleb. Kõigil on tuhinat küll ja veel, andke ainult mulle, ma panen ära. Silme eest lööb mustaks, kõigil on tahtmine suurem ja igasugune mänguplaan jääb teisejärguliseks. Alderweireld, Dier, Walker kõik tahavad proovida. Tulemuseks see, et kontrast lüüakse meile või siis jah, kontrast saadakse nurgalöök ja lüüakse sealt ära. Paratamatus. Eriti tänavusel hooajal ja juhtub eranditult igal meeskonnal.
      Kohe-kohe tuleb ? Misasi tuleb ? ründemäng oli enamasti nii ümmargune, et kõige tõenäolisem oli see, et tuleb tagant poolt ja varrega. Teise poolaja ründemäng oli uimaselt vastu seina jooksmine, sellise build-up play vastu suudaks normaalselt kaitsta isegi mingisugune pimedate ühingu meeskond ju. Mis võimalused teisest poolest meelde tulevad - üks Lamela sööt liini taha Kane'ile, mis oli kenasti mängitud. Ok, vasakult äärelt tulnud sööt, mida Lamela ei suutnud piisavalt hästi suunata ka. Ja siis siia lisaks üks kauglöök, mida normaalselt välja mängitud võimaluseks ei loeks. Sarnane pilt oli mängudes Evertoni vastu, sama oli see Tooni vastu, sama oli Watfordi vastu (kust läbi väikse ime ikkagi võit võeti), sama oli seis WBA vastu. Kui see on täiega hingega asja juures olemine, siis ehk peaks Poch kuidagi hinge asja juurest vähe eemal hoidma? Et mängitaks ratsionaalselt ja loodaks selliseid võimalusi, kust midagi teravat tuleks ?

      Muidugi olen ka mina in general rahul sellega, mis Poch teinud on ja teeb. Meeskond on kaitse poolel impressive, mängu suudetakse ka valitseda enamasti. Lihtsalt meeskonnas on veel rohkem potentsiaali ja no muidugi võib olla pooltootega rahul. Aga mulle meeldiks ikka täiskomplekt... Vaadates statistikat siis 34 väravat 21s mängus -> 1,6 väravat. Not bad at all, liigas sellega viiendal kohal. Aga kui nüüd võtta maha üksikud väga õnnestunud mängud (Cityle löödud 4, Bournemouthi trashing 5 väravaga ja mäng kuhu West Ham kohale ei viitsinud tulla ja 4 lüüa lasi) - siis jääb 21 18s ehk ca 1,15 mängu kohta. Ja selle taha on jäänud tulemused Leicesteri vastu (2x), Evertoni vastu (2x), Newcastle, WBA ja ManU vastu. Mainitet mänguest 4p võimalikust 21st. See on area of improvement ja põhjus, miks vahe 5. kohaga on 1 punkt ja 6. kohaga 2 punkti mitte 10 punkti...

      Kommentaar



        See oli tegelikult see olukord vist kus Huth ilusti ära kõksas.
        Et nagu mis kaitsetöö see oli.

        Kommentaar


          Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
          http://ristnurk.soccernet.ee/artikke...-loomise-nimel
          See oli tegelikult see olukord vist kus Huth ilusti ära kõksas.
          Et nagu mis kaitsetöö see oli.
          See oli juba tase kõrgem Terry-Cahill nurgalöögi kaitsest PSG vastu

          Kommentaar


            14:45 mäng Sunderlandiga, lähme jälle 3-5-2 mängima (wingbackidega)

            Lloris; Alderweireld, Dier, Vertonghen; Trippier, Rose; Dembele, Alli, Lamela, Eriksen; Kane

            Varu: Vorm, Davies, Wimmer, Carroll, Chadli, Onomah, Son

            Kommentaar


              Laatsaret: Mason (Pardeux' vastu vast pingil), Pritchard (ca kuu veel), Bentaleb (teadmata).

              Carroll pingil.
              Koosseis on paljutõotav, tegemist paberi peal must-win mänguga, aga nagu hooaeg on näidanud, oskavad autsaiderid mängida küll, seega panustaks koledale 3-1 võidule. COYS!
              Elu on lühike, pidu on pikk.

              Kommentaar


                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                14:45 mäng Sunderlandiga, lähme jälle 3-5-2 mängima (wingbackidega)

                Lloris; Alderweireld, Dier, Vertonghen; Trippier, Rose; Dembele, Alli, Lamela, Eriksen; Kane

                Varu: Vorm, Davies, Wimmer, Carroll, Chadli, Onomah, Son

                Kommentaar


                  mis ajast spurs 3-5-2 mängib?

                  eriksen, rohkem selliseid palun!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
                    Laatsaret: Mason (Pardeux' vastu vast pingil), Pritchard (ca kuu veel), Bentaleb (teadmata).

                    Carroll pingil.
                    Koosseis on paljutõotav, tegemist paberi peal must-win mänguga, aga nagu hooaeg on näidanud, oskavad autsaiderid mängida küll, seega panustaks koledale 3-1 võidule. COYS!
                    Vigaste hulgast unustasid välja veel Nije. Ta mitu kuud eemal veel. Ja kas mitte Pritch ei pidanud lähemal olema ?

                    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                    What is your point. Ma võin ükskõik kuidas neid asetusi joonistada. See ei ole see kuidas tegelikult mängitakse.

                    Ma ei suuda seda enam leida, aga Opta oli joonistanud välja sööduliinid Spurs-Watford mängus selle järgi, kust positsioonist mingi mängija sööte lükkas. Selgelt oli Jani ja Toby vahel Dier ning Rose ja Trippier olid nendest üsna palju eespool.
                    Seda võis näha ka mitmel puhul mängus, kasvõi see kui tema jäi Ighalot katma selles olukorras, kus Watfordi värav tuli.

                    Täna olid äärekaitsjad samad ja kasutati ka samasugust taktikat - nii jäi ka Slandi värava olukorras ründavat mängijat katma Alli, mitte Trippier.

                    Algselt postitas kolmasgrupp Vaata postitust
                    mis ajast spurs 3-5-2 mängib?

                    eriksen, rohkem selliseid palun!
                    Esimest korda oligi selles mängus Watfordi vastu minu mäletamist mööda.

                    Aga mängust:
                    - esimene poolaeg oli Slandi väravani ikka eepiliselt nüri. Siis tuli elu sisse ja noh Sunderland mängis kehvasti, pole midagi öelda. Spursi mehed tegid oma töö ära igastahes. Nii jätkata.

                    P.S kui kasutada tavalist 4st kaitseliini siis ma ütleks, et Davies on ikka parem kui Rose. Kaitsepoolel alati esimene kuidagi stabiilsem olnud ja suurem osa Rose'i sööte tsenderdusi ikka täitsa mööda kohe ! Seda naljakam, et tema vastu pennal tuli. Kaitsja oleks tal võinud rahulikult lasta toimetada, midagi ohtlikku ikka tulnud poleks tõenäoliselt

                    Kommentaar


                      Noh, kui sa tänast mängu oleks näinud, siis üpris selgelt olid Dier-Dembele double pivotis, ehk siis mingit 3 CB värki siin küll ei olnud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                        Noh, kui sa tänast mängu oleks näinud, siis üpris selgelt olid Dier-Dembele double pivotis, ehk siis mingit 3 CB värki siin küll ei olnud.
                        Nõus. Kindlasti tavapärane 4-2-3-1.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                          Vigaste hulgast unustasid välja veel N'Jie. Ta mitu kuud eemal veel. Ja kas mitte Pritch ei pidanud lähemal olema ?
                          Pritch võib tõesti lähemal olla, teadsin et veebruari esimeses pooles millalgi pidi tagasi olema, Physioroom peksab paraku teist päeva segast, nii et järele vaadata ei saa.
                          Elu on lühike, pidu on pikk.

                          Kommentaar


                            Kane'i juures on palju räägitud igasugustest numbritest, lisaks siia ühe juurde -

                            Sunderlandi mäng oli Harry Kane'i jaoks 50. järjestikune mäng PLis olla algkoosseisus. Selle ajaga on ta löönud 32 väravat, mis teeb keskmiseks 0,64 väravat mängu kohta. Peab kõrgemaid jõude tänama, et selline beast oma akadeemiast tuli !

                            Kommentaar


                              Good times. McDermott saatis mänkujänkud pikalt http://www.thetimes.co.uk/tto/public...cle4668777.ece

                              Kommentaar


                                Hea otsus, kui ma ei eksi, siis ManUst samal ametipostil olnud mees lahkuski sellepärast, et noortele rakendust esindusmeeskonnas ei leitud. Spursis aga saab McDermott särada ja tehtud töö jääb silma.

                                Staffist veel, siis ma sain aru, et nii Spurs kui ka Arsenal üritatavad Leicesterist toda scouti üle meelitada, kes Prantsusmaalt Mahrezi ja Kante leidis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X