320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    sitt õnn veits, aga no enda viga ka, et ära ei realiseerinud asju. kahju mu arust. ma mängiks alati võiduni

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Noh, täistiimiga poleks peale mindud, kui selline "keskenduda sellele, mis keskendumist väärib ka"-suhtumine oleks.
      Ma ei tahtnudki öelda, et täna sp kaotati, et poolkõva tiimiga peale mindi või midagi sellist. Koosseisu valikul tõesti kasutati valdavalt esimese ešeloni mehi ja kaotati tõsiselt võttes. Ehk klubi võttis sarja tõsiselt.

      See oli lihtsalt minu isiklik hinnang ja vaatenurk. Ma ei hinda selle hooaja valguses cup'e eriti kõrgelt, sest teatud positsioonides on valik õhuke (ST, CB, DM) ja PL'is on püüda kui palju...

      Kommentaar


        Kui on üks mees, kellele kaotada ei tohi, siis on see Pardew. See Cup oli vägagi võidetav, täiesti hämmastav, et eile see pall sisse ei kukkunud. See Alli löök, mis lendas posti, veeres mööda joont teise posti ja välja põrkus, oli täiesti ahastust tekitav. Kui natukenegi prioritiseerida, siis ma oleks valinud tolle Cupi ja liiga. EL on ikka metsik koormus: alati on vastas ikkagi väga tugev meeskond ja see reisimine mööda Euroopat veel omakorda kurnav. Seda võita on ikka väga tricky, lihtsalt kvaliteedist ja enda mängu pealesurumisest ei piisa, peab olema korralikult taktikaliselt paindlik meeskond.

        Kommentaar


          Algselt postitas kolmasgrupp Vaata postitust
          tõesti väga loll käitumine ja seda juba mitmendat korda,aga no see on nüüd küll väga imelik pakkumine Spursi fänni poolt... isegi mitte naljakas.
          Tüüp on ääriveeri puberteedist üle saand, esimene hooaeg sellise tähelepanu all ning premmi(ka koondise) up and coming staarile kaasneva pinge all. Vaadates keskmise noortalendi IQ'd, siis on tema suhtumine ja käitumine praegu isegi korralik ( Ravel Morrison eesotsas näiteks). Ning poiss ei ole veel meeskonda alt vedanud. Mis mõttega ta risti lüüa,ei mõista mina. Heaks ei kiida,aga lase peatreeneril man-managementi ka teha, mitte ära hakka Levylt tema kasseerimist nõudma.
          Anna noorele inimesele aega vigu teha ja nendest õppida! tundub minuarust mõistlik plaan
          1) See on nüüd ka natukene üle võlli kui võtta Ravel Morrison kui üks kõige idiootsemaid mängijaid viimase 10 aasta jooksul mingisuguseks võrdlusbaasiks... tähelepanu ei saa olla vabanduseks ja keskmine noor ei peksa vastaseid näiteks jalaga molli tegelikult. See kui on paar Morrisoni sugust meest, kes tähelepanu saavad, ei tähenda, et enamik (või isegi suur osa nii käituks)

          2) Ei ole tõesti alt vedanud. Sest kaks korda on kohtunik pime olnud. Reaalselt on ta kaks straight punast kaarti sel hooajal välja teeninud. Ja see pole päris cool.

          3) Üldiselt see polnudki nii 100% tõsiselt mõeldud idee. Ja mainisin ka ju isegi, et võiks utoopilise summa eest keegi ta ära osta. Mainisin Baleish numbrit ja reaalsus on see, et igal mängijal on oma hind. Kui tahaks Chelsea ennast ogaraks maksta siis... mõtte-eksperimendina... aga jah, veelkord rõhutaks, et ei mõelnud seda nii hirmtõsiselt.

          Kommentaar


            Natuke vigastusinfot ka- Ärri murdis treeningul ninaluu ja jätab homse mängu vahele, samuti on väljas Carroll (ca nädal veel), Dembele (kubemevigastus, kui Pochi uskuda, siis mitte midagi tõsist), lisaks N'Jiele ja Vertonghenile; rivis on taas Lloris ning vahepeal tõbine olnud Lamela.
            Elu on lühike, pidu on pikk.

            Kommentaar


              Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
              Natuke vigastusinfot ka- Ärri murdis treeningul ninaluu ja jätab homse mängu vahele,
              Ma võin vanduda, et ma kuulsin eile midagi muud. Et kannab maski ja ikkagi mängib
              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

              My spell checking is second to nine!

              Kommentaar


                Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
                Natuke vigastusinfot ka- Ärri murdis treeningul ninaluu ja jätab homse mängu vahele, samuti on väljas Carroll (ca nädal veel), Dembele (kubemevigastus, kui Pochi uskuda, siis mitte midagi tõsist), lisaks N'Jiele ja Vertonghenile; rivis on taas Lloris vahepeal tõbine olnud Lamela.
                Lugesin, et 10-14 päeva väljas. Mis tähendab, et võib suure tõenäosusega eemale jääda nii Whami kui Arsenali vastu mängudest. Sitemat uudist on raske oodata... Dembele on olnud üks olulisemaid lülisid võistkonnas sel hooajal. Ropult alahinnatud. Kui tema keskväljal, suudab Spurs palju paremini mängu kontrollida. Eks siis nüüd jääb loota peamiselt Dier-Alli keskpooliku kombole...

                Kommentaar


                  Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                  Ma võin vanduda, et ma kuulsin eile midagi muud. Et kannab maski ja ikkagi mängib
                  Selle juures ma usaldaks klubi ametlikku FB lehte, mis ütles, et Kane'ile tehti operatsioon ja jääb järgmisest mängust eemale.

                  Ehk siis veelkord eemalejääjad homme - Nije, Vertonghen, Dembele, Kane, Carroll

                  Algkoosseisu pakuks järgnevat :

                  -------------Lloris---------------
                  Trippier-Toby-Wimmer-Davies
                  --------Dier------Alli------------
                  -Lamela---Eriksen---Chadli----
                  ------------Son------------------

                  Alli asemel võib ka Mason olla, ega ülejäänud variante väga palju ilmselt pole - Onomah ja Bentaleb mängisid täismängu CP vastu ja kumbki vist eriti head muljet ei jätnud... Võimalik ka, et kui Lamela pole piisavalt konditsioonis, et siis nihkub Alli ülespoole ja Mason CM'i. Ise eelistaks veelgi rohkem rotatsiooni, aga päris noori nagu Winks ja Carter-Vickers vaevalt, et väljakule lastakse. Hüpoteetiliselt oleks võimalik Bentaleb-Mason keskpoolik, aga Poch ei tundu esimest nii palju usaldavat...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                    Ma võin vanduda, et ma kuulsin eile midagi muud. Et kannab maski ja ikkagi mängib
                    Telegraph:

                    It is understood Spurs have already had a mask cast for Kane, although Pochettino may not risk his star man aggravating the injury from the start against Fiorentina and could give his nose a couple more days to heal.

                    Ühesõnaga tundub, et vb on pingil ja sekkub kui tekib vajadus. Vb aga hoitakse täiesti eemal. Raske selle info põhjal öelda

                    Kommentaar


                      Algselt postitas andreasr Vaata postitust
                      Telegraph:

                      It is understood Spurs have already had a mask cast for Kane, although Pochettino may not risk his star man aggravating the injury from the start against Fiorentina and could give his nose a couple more days to heal.

                      Ühesõnaga tundub, et vb on pingil ja sekkub kui tekib vajadus. Vb aga hoitakse täiesti eemal. Raske selle info põhjal öelda
                      Ffs, keda te nüüd usaldate, kas ametlikku FB lehte ja Pochi intervjuud klubi kodulehele või mingisugust Telegraphi juttu ?

                      Kane homme ei mängi ja parem on. 1:0 kaotus elmineeriks viisakalt selle tüütu liiga... nüüd veel mängijatega ka suurem kitsikus käes ja tihe PL graafik tulemas...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                        Ffs, keda te nüüd usaldate, kas ametlikku FB lehte ja Pochi intervjuud klubi kodulehele või mingisugust Telegraphi juttu ?

                        Kane homme ei mängi ja parem on. 1:0 kaotus elmineeriks viisakalt selle tüütu liiga... nüüd veel mängijatega ka suurem kitsikus käes ja tihe PL graafik tulemas...
                        Olgu, olgem viisakad. Sai viidatud võimalikule allikale, mis võis viia mõttele, et Kane võib homme mängida. Siit järeldada, et sellest sai kohe uskumine, on siiski meelevaldne. Aga ega mul midagi sellest vastu poleks kui ta pingil istuks, just for fun.

                        Kommentaar


                          Positiivne areng uue staadioniga.
                          Elu on lühike, pidu on pikk.

                          Kommentaar


                            Alg XI : Lloris; Trippier, Toby, Wimmer, Davies; Dier, Mason; Lamela, Eriksen, Alli; Chadli

                            Pink: Vorm, Carter-Vickers, Rose, Bentaleb, Onomah, Winks, Son

                            No kui sellise "rotatsiooniga" mängida enne sellist PLi graafikut, siis ei jäägi muud soovida, kui paar kiiret punast kaarti, 4:0 sissesaamist ja õhtale ära. For fuck sake, Toby, Wimmer, Dier, Eriksen, Alli - nendest Dier ja Alli oleks pidanud VÄHEMALT puhkust saama. Ja kui Winksid-Onomah'd välja ei kanna, polegi tiim sellise võistluse jaoks piisavalt sügav siis...

                            Kommentaar


                              No aga ei tulnud 4:0 sissesaamist. Tuli hoopis 3:0 võit ja kindlalt järgmises ringis.

                              Tänane mäng oli küll täielikult kontrolli all; väravad Masonilt, Lamelalt ja kaua aega skoorilehelt väljas olnud Own Goalilt. Usun, et Mason lunastas tänase esitusega ka koha PL mängu algkoosseisus. Loodetavasti siis Kane tagasi ka kenasti.

                              Mängu kõige suurem "lolwut-hetk" oli Alli kollane. Üks kõige müstilisemaid kohtunike otsuseid, mida mäletan. Oskab keegi öelda, kas ELis võimalus selliseid idiootsusi apelleerida ka ?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                                No aga ei tulnud 4:0 sissesaamist. Tuli hoopis 3:0 võit ja kindlalt järgmises ringis.

                                Tänane mäng oli küll täielikult kontrolli all; väravad Masonilt, Lamelalt ja kaua aega skoorilehelt väljas olnud Own Goalilt. Usun, et Mason lunastas tänase esitusega ka koha PL mängu algkoosseisus. Loodetavasti siis Kane tagasi ka kenasti.

                                Mängu kõige suurem "lolwut-hetk" oli Alli kollane. Üks kõige müstilisemaid kohtunike otsuseid, mida mäletan. Oskab keegi öelda, kas ELis võimalus selliseid idiootsusi apelleerida ka ?
                                Dafuq seda vaidlustada vaja on, ise ju eelmises postis kirusid, et Alli puhata ei saa; arvestades, et liigas rotatsiooni tema pealt vaevalt Poch kasutab..
                                Elu on lühike, pidu on pikk.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X