320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kommentaar


      Tuleb lahe mäng, mõlemad tiimid on sümpaatsed, aga tiitlivõitluses olen Spursi poolt. COYS

      #THFC team to play #WHUFC: Lloris (c), Trippier, Alderweireld, Wimmer, Davies, Dier, Mason, Lamela, Chadli, Eriksen, Kane. #SkyFootball

      #WHUFC team to play #THFC: Adrian, Antonio, Collins, Ogbonna, Cresswell, Obiang, Noble (c), Kouyate, Lanzini, Payet, Emenike #SkyFootball

      Kommentaar


        Ok. Alli puhkab. Osaliselt sunnitult, aga kannatab ära. Kusjuures Rose'i puudumine on kõige suurem meh, aga eks ta neid FBsi roteerib mängust mängu. THIS DOES NOT SLIP!!!!!!!!!!
        "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

        Kommentaar


          Wowwww.... jõudsin 20 minutil vaatama ja selle ajaga sai Spurs palli ohtlikku alasse ÜHE korra. Pealelöögid 7:0 West Hamile. Nii mannetut mängu ei ole Spurs kindlasti sellel hooajal seni veel näidanud. Mängupildi järgi ütleks, et League Two vs Premier League... kui mingit väga kardinaalset muutust ei tule, tuleb siit küll pakk...

          Muidugi kohtunik ka sellele kaasa ei aita, laseb päris jõuliselt mängida, mitu täiesti ilmselget viga on vilistamata jätnud. Samas kõike muidugi kohtuniku kaela ajada ei saa.

          Loodetavasti suudab Poch mingid asjad poolajal ümber mängida ja teine poolaeg tuleb kõvasti parem. Spurs on siiski liiga parim kaotusseisusst väljatulija (+ pingil nagu paar käiku on ka). Positiivne on see, et praegu on one goal difference ainult...

          Kommentaar


            WH paistab olevat parem kui Swansea.
            "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

            Kommentaar


              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
              Wowwww.... jõudsin 20 minutil vaatama ja selle ajaga sai Spurs palli ohtlikku alasse ÜHE korra. Pealelöögid 7:0 West Hamile. Nii mannetut mängu ei ole Spurs kindlasti sellel hooajal seni veel näidanud. Mängupildi järgi ütleks, et League Two vs Premier League... kui mingit väga kardinaalset muutust ei tule, tuleb siit küll pakk...

              Muidugi kohtunik ka sellele kaasa ei aita, laseb päris jõuliselt mängida, mitu täiesti ilmselget viga on vilistamata jätnud. Samas kõike muidugi kohtuniku kaela ajada ei saa.

              Loodetavasti suudab Poch mingid asjad poolajal ümber mängida ja teine poolaeg tuleb kõvasti parem. Spurs on siiski liiga parim kaotusseisusst väljatulija (+ pingil nagu paar käiku on ka). Positiivne on see, et praegu on one goal difference ainult...
              Noh, kas tõesti saab Leicester eilse luhtamise andeks?

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Noh, kas tõesti saab Leicester eilse luhtamise andeks?
                Vaadates teiste mängude skoore võib Lesteri eilne punn olla kuldaväärt.
                "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                Kommentaar


                  Halloween?

                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Täna ei ole seda purakat. Wingbackidelt supporti ei tule ja keskväli ilma Alli ja Dembeleta ikka päris õnnetuke.
                    Samas katki midagi pole, kõik otsesed konkurendid punkte kaotamas. West Hamile võõrsil pole teab mis katastroof kaotada, Bilic pani küll kümpi oma taktikaga.

                    Mingil hetkel olime selle aastanumbri sees kõige rohkem pealelööke teinud meeskond Euroopas, täna pole sellest justkui midagi alles.

                    Kommentaar


                      Haha. Look at the other fuckers. Ühesõnaga ma sain eludepressioonist staadiumisse pm-lt ei ole hullu.
                      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                      Kommentaar


                        uuh.väga kehv esimene poolaeg ja kaotus seekord tõsiasi. aga jah,nagu eespool mainitud siis vähemalt valiti kaotuseks suhteliselt õige voor . pöidlad pihku et NLD pakuks kordades paremat esitust!!

                        Kommentaar


                          Pärast tänast ma olen suhteliselt positiivne NLD suhtes. Tänasest jäi niipalju võlga ja tegelikult ka ma ei näe, et need pehmod suudaksid midag teha (elu esimene jinx).
                          "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                          Kommentaar


                            Oh my, täiesti disgrace. Nõustun, et tabeliseisu osas midagi katastroofilist pole, aga täna on küll see mäng, kus võistkonna kogenematus välja tuli. Näiteks Dembelest oli puudus nii tema oskuste kui kogemuste poolest. Oleks võinud mõnele noorele kolleegile paar bitchslapi jagada, et need ennast kokku võtaks. Täna ei vääritud siit küll ei viiki, võitu ega tegelikult isegi mitte 0:1 kaotust. Skoor oleks realistlikult vaadates võttes isegi suurem olema.

                            Mille pärast eriti tõsiselt tuleks peeglisse vaadata oli mängupildi vahe esimesel ja teisel poolajal. MIDA KURADIT need esimesed 45 minutit tehti ? Täielik lati alt läbi jooksmine ju. Sa ei saa ega tohigi punkte teenida Premier Leagues, kui Sa terve poolaja otsustad mängimata jätta. See häälestumine oli üldiselt naljakalt masendav, sest esimene poolaeg ei mängitud ja teist poolaega alustati liiga agaralt (taheti 40lt meetrilt WHami puur täis taguda).

                            Rääkides nimeliselt siis tooks kolm meest välja -
                            1) Lamela - midaaaaa kuraaadit ?!? Mis asi see oli ? Ma ütleks, et theowalcottlik esitus. Sisuliselt igal korral valis kas vale lahenduse; kaotas palli või hoidis seda ilmselgelt üle.
                            2) Dier - no kurat, väsimus võtab oma, mis Sa teed. Mitmel korral ei suutnud lihtsast olukorrast lihtsat söötu lükata. Täna oli tal hooaja 42. mäng...
                            3) Kane- selgelt juba varasemates voorudes kehv olnud, täna nendel hetkedel kui tal olnuks võimaluski midagi teha siis... lihtsalt otsustas tegemata jätta.

                            "Täiesti meeh" kategooriasse läheks Davies, Chadli, Mason, Son.
                            Tublid olid Lloris, Alderweireld, Wimmer, Trippier, Eriksen.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                              1) Lamela - midaaaaa kuraaadit ?!? Mis asi see oli ? Ma ütleks, et theowalcottlik esitus. Sisuliselt igal korral valis kas vale lahenduse; kaotas palli või hoidis seda ilmselgelt üle.
                              Mul jäi suur osa mängust nägemata (k.a. 1. poolaeg), aga Lamela valiti Spursi fännide poolt mängu parimaks ja muudes portaalides Alderweireldiga samale pulgale 1-2. kohta jagama. Kust see erinevus tuleb?

                              Aga muidu jah, nii palju kui ma Kane nägin, siis tuleb tõdeda, et maskiga Kane on hoopis Soldado.

                              Kommentaar


                                Mängupilt oli täna teil tõesti kehva, kuid kui vaadata nüüd asja heast küljest, siis nagu eelpool mainitud konkurendid libastusid samuti. Teiseks olid teil osad põhimehed puudu. Samuti kui vaadata nüüd mängude kalendrit just premmis, siis järgmised kolm vastast on alavormis Arsenal kodus, peksukott Villa võõrsil ja mitte midagi ülematatut Bournesmouth H. Kui teie poisid pead norgu ei lase ja väga vigastada ei saa, siis järgmised 3 mängu on paberil kõik vägagi võidetavad.

                                Olen ise samuti suur Leicesteri Fenomeni pooldaja, kuid paraku usun ka, et liigne surve saab neist mingihetk ikkagi võitu ja sellepärast loodangi, et suudate Arsenali ja City kämblad sellest karikast eemale hoida

                                Kommentaar

                                Working...
                                X