320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No tulebki Cityt ja Arsenali nii palju peksta kui võimalik,hetkeseisuga on Arsenalil räme mõõn ning Citylgi olukord üsna nadi. NLD pigem Spurs, ma usun.
    slimm.ee

    Kommentaar


      Algselt postitas JanK Vaata postitust
      No tulebki Cityt ja Arsenali nii palju peksta kui võimalik,hetkeseisuga on Arsenalil räme mõõn ning Citylgi olukord üsna nadi. NLD pigem Spurs, ma usun.
      Võiks ju, arvestades, et gunneritel Cech ja Koscielny puudu, mis loodetavasti ei tähenda mõne musta hobuse esilekerkimist.
      Elu on lühike, pidu on pikk.

      Kommentaar


        Algselt postitas Fouree Vaata postitust
        Mul jäi suur osa mängust nägemata (k.a. 1. poolaeg), aga Lamela valiti Spursi fännide poolt mängu parimaks ja muudes portaalides Alderweireldiga samale pulgale 1-2. kohta jagama. Kust see erinevus tuleb?

        Aga muidu jah, nii palju kui ma Kane nägin, siis tuleb tõdeda, et maskiga Kane on hoopis Soldado.
        Ei tea, lugesin veidi rahvusvahelisi foorumeid ka. Apparently on argumendiks, et "ta oli aktiivne", "ta vähemalt proovis" ja "ta pingutas" - mis minu meelest on vähe ebaõiglane kasvõi näiteks Erikseni osas. Või kogu kaitseliini osas. Nad ka üritasid ju. Minu meelest lihtsalt Lamelal ei tulnud vähimatki välja...

        Üldiselt mäng oli nii kehv, et ega siin parima valimisel suurt mõtet olegi

        Kommentaar


          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
          Ei tea, lugesin veidi rahvusvahelisi foorumeid ka. Apparently on argumendiks, et "ta oli aktiivne", "ta vähemalt proovis" ja "ta pingutas" - mis minu meelest on vähe ebaõiglane kasvõi näiteks Erikseni osas. Või kogu kaitseliini osas. Nad ka üritasid ju. Minu meelest lihtsalt Lamelal ei tulnud vähimatki välja...

          Üldiselt mäng oli nii kehv, et ega siin parima valimisel suurt mõtet olegi
          Tbh tuleks see mäng andeks anda, sest eks kõigil tule sünnipäeva(pidu)sid ette, ja eile teadupärast ju 2 mehel lausa tähtpäev.
          Elu on lühike, pidu on pikk.

          Kommentaar


            Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
            Tbh tuleks see mäng andeks anda, sest eks kõigil tule sünnipäeva(pidu)sid ette, ja eile teadupärast ju 2 mehel lausa tähtpäev.
            Kelner oli vana hammer raudselt. Viskas kõigile vähe burgeeni prae sisse.
            Poolajal jõudis mingisugune antidote kohale ja siis mängiti vähe asisemalt

            Ega's midagi, peaasi, et NLD'ks ennast kokku võetakse. Tahaks väga loota, et Dembele saab ka kaasa teha

            Kommentaar




              Nii suure maavärina efektiga tulevat derby mängu mina väga ei mäletagi.

              Kommentaar


                Kommentaar


                  ÜLIKÕVA! Dembele on tagasi !!!

                  Spurs oma parima koosseisuga NLD'le vastu !! (jah, tõesti ütleks, et Wimmeri ja Vertongheni vahel klassivahet pole, "parim koosseis" võib öelda ükskõik kumma puhul, kuni Toby partneriks!)

                  BRING IT ON! COYS!!!
                  P.S Mr Derbyman Kane, do your thing !

                  Kommentaar


                    Ma selles mängus pigem Spursi poolt, kuigi eelistaks vist viiki (kamoon, rebased ikkagi). Eks siis näeb, kas mäng on haibile vastav.

                    Kommentaar


                      No worries, Wenger tuleb 2. poolajale samamoodi peale. Kane paneb järgmise värava ja keegi tore poiss lisab ühe veel.
                      2:1 Spursile.

                      Kommentaar


                        Hetkel tundub jah, et Spursil on veel 1-2 käiku varuks - tahaks loota 3-1 voitu.

                        Kommentaar


                          Kuni väravani oli Spurs üsna kindlalt parem meeskond platsil, Lamelal ja Kane'l omad võimalused. Värav oli nagu ta oli, ebaõnn ning Welbeck reageeris lihtsalt kiiremini. Kerge paanika tekkis pärast seda... või siis kasvas Arsenali poiste enesekindlus väravast niivõrd palju. Teisel poolajal läheb ilmselt huvitavamaks Dembelelt kõva mäng siiani.

                          Kommentaar


                            Kas Poch läheb tõesti juba seisu hoidma?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                              Kas Poch läheb tõesti juba seisu hoidma?
                              Panustad? Spurs ründab ju.

                              Kommentaar


                                Eks Lamela oma kollase pärast ära võeti.
                                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                                Kommentaar

                                Working...
                                X