320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

    Kommentaar


      Keda huvitab siis see micki mause uefa karikas. Täna siis on võimalik, et Eindhoven lõpetab Spursi eurotee. Eelmise kolmapäeva kodu 0:1 oli üks nigelamaid esitusi, mis spurs viimasel ajal kodus on teinud, hollandlased olid leidnud täpselt vajaliku mänguplaani euro-Spursi vastu+ Gomes mängis väga kõva mängu.

      Samas laulab paks naine siis kui munadest kooruvad tibud. Enda jaoks isegi üllatunult olen suhteliselt positiivne, trios ikka läks kopsakas summa "2" peale (kuigi olen lubanud, et Spursi kasuks gämbliun on suur no-no...). Come on you spurs...
      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

      Kommentaar


        peale kella 23 peab kõik nöörid ja teravad esemed ära peitma?

        Kommentaar


          Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
          peale kella 23 peab kõik nöörid ja teravad esemed ära peitma?
          Ei usu, et esimese poolajaga nad ära lahendavad. Samas eelmine aasta Sevillale suudeti vist esimese 15 minutig kõik perse keerata.
          "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

          Kommentaar


            Algselt postitas vello99 Vaata postitust
            Ei usu, et esimese poolajaga nad ära lahendavad. Samas eelmine aasta Sevillale suudeti vist esimese 15 minutig kõik perse keerata.
            Kaheksa.


            Võta heaks.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              esimene poolaeg, tottenham ründab aga väravaid pole

              edit: nüüd on, berbatov õhust

              edit2: kaotus penaltiseerias

              Kommentaar


                noh vello,kuidas närvid olid pennalde ajal?
                AILTON

                Kommentaar


                  Ma juba hakkasingi viimaste mängude valguses imestama, et kas tõesti Robinson on oma tavapärase above average taseme taastanud, ja täna demonstreeris pendlaseerias õnneks taas, et õige inglise koondise väravavahi parimad omadused ikka nii kergelt ei kao. Seitse pennalt ja vend suudab viimasel kui ühel ammu enne lööki ise eest ära kukkuda... Mitte et tema seda mängu muidugi kaotanud oleks, a ikkagi.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Fuck it.

                    Beavis: Life is hard
                    Butthead: and it sucks..

                    Ma tegelikult olen Spursiga seoses olnud pisarate lävel väga vähe kordi. Väga vähe. You know 32-aastat vanust jne. Sest täna nad andsid kõik. Mistõttu oli väga-väga valus päev. OK, bring on the parastajad.
                    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                    Kommentaar


                      tra, see Jenas luhtas 100% võimaluse ja Bendi sööt...õppigu lõpetama rünnakuid

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                        tra, see Jenas luhtas 100% võimaluse ja Bendi sööt...õppigu lõpetama rünnakuid
                        juhtub ka paremates-parimates klubides pidevalt
                        AILTON

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                          juhtub ka paremates-parimates klubides pidevalt
                          nooo jopa kolla nii ei saa eksida

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                            OK, bring on the parastajad.
                            paras raiskadele! pirukamehevargad!
                            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                              Ma tegelikult olen Spursiga seoses olnud pisarate lävel väga vähe kordi. Väga vähe. You know 32-aastat vanust jne. Sest täna nad andsid kõik. Mistõttu oli väga-väga valus päev. OK, bring on the parastajad.
                              No aga triost kukkus ju kopsakas summa leevenduseks v6i ennustasid edasisaajat?
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                                Fuck it.

                                Beavis: Life is hard
                                Butthead: and it sucks..

                                Ma tegelikult olen Spursiga seoses olnud pisarate lävel väga vähe kordi. Väga vähe. You know 32-aastat vanust jne. Sest täna nad andsid kõik. Mistõttu oli väga-väga valus päev. OK, bring on the parastajad.
                                Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                                Keda huvitab siis see micki mause uefa karikas.
                                nu-nuh ...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X