Lehekülg 2, kokku 7 EsimeneEsimene 123456 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 128
  1. #21
    Eesti koondislane Kasutaja hassan74 avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004
    Postitusi
    2 446

    Algupärane

    Viljandi Paadipoisid

    1. J. Wall (WSH)
    2. A. Horford (BOS)
    3. T. hardaway (NYK)
    4. J. Holiday (CHI)
    5. D. Lillard (POR)
    6. Jarell Martin (MEM)
    7. N. Vucevic (ORL)
    8. T. Dorsey (ATL)
    9. I. Taylor (ATL)
    10. T. Chandler (PHO)

  2. #22
    Eesti koondislane Kasutaja hassan74 avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004
    Postitusi
    2 446

    Algupärane

    Külatanuma jättis alles:

    Patty Mills SA
    Rudy Gay SA
    Gordon Hayward Bos
    Brandon Knight Pho
    Draymond Green GS
    JaMychal Green Mem
    Boban Marjanovic Lac
    Dragan Bender Pho PF,
    Maurice Harkless Por
    Noah Vonleh Chi

  3. #23
    Eesti koondislane Kasutaja hassan74 avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004
    Postitusi
    2 446

    Algupärane

    Esialgu unisena tundub, et kõik meeskonnad teatasid oma koosseisud.
    Püüan lähiajal selgust saada ja loosipallid jaotada.

    Viking Loto loosimine toimub 9. mail.

  4. #24
    Eesti koondislane Kasutaja hassan74 avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004
    Postitusi
    2 446

    Algupärane

    Ja siit tulevad siis random.org abiga loosipallid.

    Külatanuma Dünamo 23, 15, 1, 11, 9, 29, 27
    Pärnu Põlvpüksid 19, 24, 4, 20, 8
    Rääma Õlid 36, 26, 34, 41, 2
    Spordi Magic 40, 25, 18, 38, 10
    Laagri MDE 12, 13, 44, 42, 31
    Nocturn 35, 22, 6
    BC Pärnu Tellis 14, 28, 17
    Silverman Basket 39, 3, 16
    Nõmme Uskumatud 5, 30, 37
    BC Nautilus 32, 7, 21
    Kopli Kurjad Koerad 33
    Rashaun 43
    Viljandi Paadipoisid
    FC And One
    Lihula Dibiilikud
    Tabasalu Välgupoisid
    KK Kikkis Nibud
    Lihula Rööbaspuudlid
    Lords of the Pärnu
    Heavy Polisick

  5. #25
    Eesti koondislane Kasutaja SDK avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2002
    Postitusi
    2 046

    Algupärane

    Jälle ei vedanud...

  6. #26

  7. #27
    Laagri MDE
    Liitus foorumiga
    Jul 2003
    Postitusi
    189

    Algupärane

    Tsitaat Algselt postitas Y2KViinaordu Vaata postitust
    Rahul.
    Kelle võtad ? :P

  8. #28
    Eesti koondislane Kasutaja hassan74 avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004
    Postitusi
    2 446

    Algupärane

    Lototronist tulid välja kõigi numbrid ning baasjärjekord selle tulemusena järgnev.

    1. BC Pärnu Tellis
    2. Kopli Kurjad Koerad
    3. Pärnu Põlvpüksid
    4. Silverman Basket
    5. Külatanuma Dünamo
    6. Nocturn
    7. Laagri MDE
    8. Rääma Õlid
    9. Rashaun
    10. BC Nautilus
    11. Spordi Magic
    12. Nõmme Uskumatud
    13. Viljandi Paadipoisid
    14. FC And One
    15. Lihula Dibiilikud
    16. Tabasalu Välgupoisid
    17. KK Kikkis Nibud
    18. Lihula Rööbaspuudlid
    19. Lords of the Pärnu
    20. Heavy Polisick

  9. #29
    analrapist Kasutaja eika avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004
    Postitusi
    12 364

    Algupärane

    Tervitaks kõiki neid "eiks, ma ei viitsi sinuga diili teha, sest su pick on megaväärtusetu" jutuga managere!

  10. #30
    Laagri MDE
    Liitus foorumiga
    Jul 2003
    Postitusi
    189

    Algupärane

    Tsitaat Algselt postitas eika Vaata postitust
    Tervitaks kõiki neid "eiks, ma ei viitsi sinuga diili teha, sest su pick on megaväärtusetu" jutuga managere!
    Tervitan ka neid kõiki

  11. #31
    Eesti koondislane Kasutaja SDK avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2002
    Postitusi
    2 046

    Algupärane

    Tsitaat Algselt postitas eika Vaata postitust
    Tervitaks kõiki neid "eiks, ma ei viitsi sinuga diili teha, sest su pick on megaväärtusetu" jutuga managere!
    Luka saab selle pickiga? Kui ei siis hellab

  12. #32
    Eesti koondislane Kasutaja hassan74 avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004
    Postitusi
    2 446

    Algupärane

    Kui suvel ühtegi liikumist ei toimu, siis näeb drafti esimene ring välja selline

    1. BC Pärnu Tellis
    2. Laagri MDE
    3. Pärnu Põlvpüksid
    4. Rääma Õlid
    5. Külatanuma Dünamo
    6. BC Pärnu Tellis
    7. Laagri MDE
    8. Rääma Õlid
    9. Pärnu Põlvpüksid
    10. BC Nautilus
    11. Spordi Magic
    12. Pärnu Põlvpüksid
    13. Nõmme Uskumatud
    14. BC Pärnu Tellis
    15. Pärnu Põlvpüksid
    16. BC Pärnu Tellis
    17. Laagri MDE
    18. Laagri MDE
    19. Nõmme Uskumatud
    20. Külatanuma Dünamo

  13. #33
    Eesti koondislane Kasutaja SDK avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2002
    Postitusi
    2 046

    Algupärane

    Tsitaat Algselt postitas hassan74 Vaata postitust
    Kui suvel ühtegi liikumist ei toimu, siis näeb drafti esimene ring välja selline

    1. BC Pärnu Tellis
    2. Laagri MDE
    3. Pärnu Põlvpüksid
    4. Rääma Õlid
    5. Külatanuma Dünamo
    6. BC Pärnu Tellis
    7. Laagri MDE
    8. Rääma Õlid
    9. Pärnu Põlvpüksid
    10. BC Nautilus
    11. Spordi Magic
    12. Pärnu Põlvpüksid
    13. Nõmme Uskumatud
    14. BC Pärnu Tellis
    15. Pärnu Põlvpüksid
    16. BC Pärnu Tellis
    17. Laagri MDE
    18. Laagri MDE
    19. Nõmme Uskumatud
    20. Külatanuma Dünamo
    Võin lahjemat sorti mürki võtta, et suvel tuleb liikumisi...

  14. #34
    Eesti koondislane Kasutaja SDK avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2002
    Postitusi
    2 046

    Algupärane

    Pärnu Põlvpüksid tradeb: 2018.a 12. ja 15. pick
    Rääma Õlid tradeb: 2018.a 8. pick

    Krdi juut...

  15. #35
    Amatöör
    Liitus foorumiga
    Sep 2004
    Postitusi
    230

    Algupärane

    Lõpuks läksid poisil tšakrad lahti. Kõik on õige. Välja arvatud see, et judaismiga pole siin midagi pistmist.

  16. #36
    Eesti koondislane Kasutaja hassan74 avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004
    Postitusi
    2 446

    Algupärane

    Ja taas ta algab. Siin siis drafti ringid

    1.ring

    1.1. BC Pärnu Tellis 6.sept 10-22 Deandre Ayton (Pho)
    1.2. Laagri MDE 6.sept 22-10 Luka Dončić (Dal)
    1.3. Pärnu Põlvpüksid 7.sept 10-22 Marvin Bagley III (Sac)
    1.4. Rääma Õlid 7.sept 22-10 Trae Young (ATL)
    1.5. Külatanuma Dünamo 8.sept 10-22 Mohamed Bamba(ORL)
    1.6. BC Pärnu Tellis 8.sept 22-10 Jaren Jackson Jr (Mem)
    1.7. Laagri MDE 9.sept 10-22 Wendell Andre Carter Jr. (Chi)
    1.8. Pärnu Põlvpüksid 9.sept 22-10 Kevin Knox (NYK)
    1.9. Pärnu Põlvpüksid 10.sept 10-22 Collin Sexton (Cle)
    1.10. BC Nautilus 10.sept 22-10 Trevor Ariza (Pho)
    1.11. Spordi Magic 11.sept 10-22 Mikal Bridges (PHO)
    1.12. Rääma Õlid 11.sept 22-10 Miles Bridges (CHA)
    1.13. Nõmme Uskumatud 12.sept 10-22 Michael Porter jr. (DEN)
    1.14. BC Pärnu Tellis 12.sept 22-10 Lonnie Walker (SAS)
    1.15. Rääma Õlid 13.sept 10-22 Donte DiVincenzo (MIL)
    1.16. BC Pärnu Tellis 13.sept 22-10 Zhaire Smith (PHI)
    1.17. Laagri MDE 14.sept 10-22 Shai Gilgeous-Alexander (LAC)
    1.18. Laagri MDE 14.sept 22-10 Cedi Osman (CLE)
    1.19. Nõmme Uskumatud 15.sept 10-22 Kevin Huerter (ATL)
    1.20. Külatanuma Dünamo 15.sept 22-10 Troy Brown jr (WAS)

    2.ring

    2.1. BC Pärnu Tellis 16.sept 10-22 Khyri Thomas (DET)
    2.2. Laagri MDE 16.sept 22-10 Jerome Robinson (LAC)
    2.3. Pärnu Põlvpüksid 17.sept 10-22 Mitchell Robinson (NYK)
    2.4. Rääma Õlid 17.sept 22-10 Grayson Allen (UTA)
    2.5. Külatanuma Dünamo 18.sept 10-22 Ryan Anderson(PHO)
    2.6. Laagri MDE 18.sept 22-10 Aaron Holiday (IND)
    2.7. Rääma Õlid 19.sept 10-22 Moritz Wagner (LAL)
    2.8. BC Nautilus 19.sept 22-10 De'Anthony Melton (PHO)
    2.9. Spordi Magic 20.sept 10-22 Landry Shamet (PHI)
    2.10. Nõmme Uskumatud 20.sept 22-10 Dzanan Musa (BKN)
    2.11. Viljandi Paadipoisid 21.sept 10-22 Trey Lyles (DEN)
    2.12. Lihula Dibiilikud 21.sept 22-10 Omari Spellman(ATL)
    2.13. Rääma Õlid 22.sept 10-22 Dirk Nowitzki (DAL)
    2.14. Lords of the Pärnu 22.sept 22-10 Harry Giles III (Sac)
    2.15. Külatanuma Dünamo 23.sept 10-22 George Hill(CLE)

    3.ring

    3.1. BC Pärnu Tellis 23.sept 22-10 Zach Randolph (Sac)
    3.2. Lords of The Pärnu 24.sept 10-22 Josh Okogie (Min)
    3.3. Külatanuma Dünamo 24.sept 22-10 Bismack Biyombo(SAC)
    3.4. Laagri MDE 25.sept 10-22 Chandler Hutchison (CHI)
    3.5. Rääma Õlid 25.sept 22-10 Alex Abrines (OKL)
    3.6. BC Nautilus 26.sept 10-22 E`Twaun Moore (NO)
    3.7. Spordi Magic 26.sept 22-10 Jeff Green (WAS)
    3.8. Nõmme Uskumatud 27.sept 10-22 Anfernee Simons (POR)
    3.9. Viljandi Paadipoisid 27.sept 22-10
    3.10. Lihula Dibiilikud 28.sept 10-22 JaVale McGee (LAL)
    3.11. Rääma Õlid 28.sept 22-10 Yuta Watanabe (MEM)
    3.12. Lords of the Pärnu 29.sept 10-22 Glenn Robinson III (Det)

    4.ring

    4.1. BC Pärnu Tellis 29.sept 23-10 James Ennis (HOU)
    4.2. Pärnu Põlvpüksid 30.sept 10-22 Elie Okobo (PHO)
    4.3. Külatanuma Dünamo 30.sept 22-10
    4.4. Rääma Õlid 01.okt 10-22 Kyle Korver (CLE)
    4.5. Rashaun 01.okt 22-10
    4.6. BC Nautilus 02.okt 10-22 Derrick Rose (MIN)
    4.7. Spordi Magic 02.okt 22-10
    4.8. Nõmme Uskumatud 03.okt 10-22 Patrick Patterson (OKC)
    4.9. Viljandi Paadipoisid 03.okt 22-10 Isaiah Hartenstein (HOU)
    4.10. Lihula Dibiilikud 04.okt 10-22 Kostas Antetokounmpo(DAL)
    4.11. Lords of the Pärnu 04.okt 22-10 Allonzo Trier (NYK)

    5.ring

    5.1. BC Pärnu Tellis 5.okt 11-22
    5.2. Kopli Kurjad Koerad 5.okt 22-10
    5.3. Pärnu Põlvpüksid 6.okt 10-22
    5.4. Külatanuma Dünamo 6.okt 22-10
    5.5. Kopli Kurjad Koerad 7.okt 10-22
    5.6. Rääma Õlid 7.okt 22-10
    5.7. Rashaun 8.okt 10-22
    5.8. BC Nautilus 8.okt 22-10
    5.9. Spordi Magic 9.okt 10-22
    5.10. Nõmme Uskumatud 9.okt 22-10
    5.11. Viljandi Paadipoisid 10.okt 10-22
    5.12. Lihula Dibiilikud 10.okt 22-10
    5.13. KK Kikkis Nibud 11.okt 10-22
    5.14. Lords of the Pärnu 11.okt 22-10

  17. #37

    Algupärane

    Dallas Mavericksi valitud valikud NBA draftis:

    1982 1 valik Mark Aguirre 3xAll-Star 2xNBA võitja
    1983 9 valik Dale Ellis 1xAll-Star
    1984 4 valik Sam Perkins lihtsalt lahe vana
    1985 8 valik Detlef Schrempf 3xAll-Star 2xParim vahetusmees
    1985 16 valik Bill Wennington 2xNBA võitja
    1986 7 valik Roy Tarpley 1xParim vahetusmees, narkomaan
    1992 4 valik Jim Jackson
    1993 4 valik Jamal Mashburn 1xAll-Star
    1994 2 valik Jason Kidd HOF, ROY 94-95, 10xAll-Star, 1xNBA võitja, 2xOlümpiavõitja
    jne
    jne
    jne
    Kuni jõuame oluliseni, 2018 drafti 5 valiku Trae Youngini.

    Ehk siis kõike eelnevat kokku võttes avab BC Pärnu Tellis 2018 aasta Triobet Keeper Liiga drafti.

    BC Pärnu Tellis valib:
    1.1 Deandre Ayton (Pho)

  18. #38
    Laagri MDE
    Liitus foorumiga
    Jul 2003
    Postitusi
    189

    Algupärane

    Ärme siis asjatult kaua aega raiska.

    Laagri MDE valib:

    1.2 Luka Dončić (Dal)

  19. #39
    Eesti koondislane Kasutaja SDK avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2002
    Postitusi
    2 046

    Algupärane

    Mis seal ikka, hakkab pihta. Punn läheb pealt ja...

    Pärnu Põlvpüksid valib:

    1.3 Marvin Bagley III (Sac)


  20. #40

    Algupärane

    Igavad valikud tehtud, nüüd peaks huvitavaks minema. Päeva põletavaim küsimus ... kes ja mis alustel kvalifitseerub Räämal valgeks? Kas piisab valgest papagoist, Eminemi kuulamisest või peab ema onu vanaisa olema Alaskal sündinud? Väga huvitav!

 
 

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud