320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Henry14 Eesti spordi blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Ka halliturniiri omavahelises olid analoogsed algkoefitsiendid Levadia ja Kalevi duublite vahel, kus Levadia peal oli ikka väga korralik väärtus. Täna muidugi väga usinalt rauda taotud.

    Kommentaar


      #47
      Kas see oli b365, kes esimesena välja tuli?
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        #48
        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
        Ka halliturniiri omavahelises olid analoogsed algkoefitsiendid Levadia ja Kalevi duublite vahel, kus Levadia peal oli ikka väga korralik väärtus. Täna muidugi väga usinalt rauda taotud.
        Selliste mängudega vist on jah naiivne uskuda, et suudaks mingit väärtust säilitada kuni mängud Aasias avatakse, kahju muidugi.

        Kommentaar


          #49
          Eks see nii kipub olema jah Eesti spordis, et nii kui aasia tuleb, taotakse väärtus nii maatasa. Aga telekavaatajale, et jah, 365 oli suurematest esimene, kes välja tuli. Nagu see kipub ka enamus Eesti jalkaga olevat. Ja siis tulevad kõik teised riburadapidi copy pastega järgi.

          Meie panustamisgrupi koha pealt on see üsna frustreeriv, kuna päev-paar enne tippida mingit haiget valuet on nagu tobe, kuna vähesed seda ka saavad. Samas Aasiat oodates kipud rongist maha jääma.

          Kommentaar


            #50
            Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
            Aga telekavaatajale, et jah, 365 oli suurematest esimene, kes välja tuli. Nagu see kipub ka enamus Eesti jalkaga olevat. Ja siis tulevad kõik teised riburadapidi copy pastega järgi.

            Meie panustamisgrupi koha pealt on see üsna frustreeriv, kuna päev-paar enne tippida mingit haiget valuet on nagu tobe, kuna vähesed seda ka saavad. Samas Aasiat oodates kipud rongist maha jääma.
            See ei ole ainult teie jaoks frustreeriv.

            1. bet365 tekitab rõveda disbalansi turul oma "tšekkame kiirelt statistikat ja lükkame oddsid laivi"-käitumisega.

            2. See, et kõik kopeerivad bet365-te nagu lambad ja tekitavad turu.

            3. See, et endal mul puudub suurem otsustusõigus siinkohal ja Betsafe on ka nagu lammas selles küsimuses.

            4. Samad põhjused, mis ka teil.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              #51
              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
              See ei ole ainult teie jaoks frustreeriv.

              1. bet365 tekitab rõveda disbalansi turul oma "tšekkame kiirelt statistikat ja lükkame oddsid laivi"-käitumisega.

              2. See, et kõik kopeerivad bet365-te nagu lambad ja tekitavad turu.

              3. See, et endal mul puudub suurem otsustusõigus siinkohal ja Betsafe on ka nagu lammas selles küsimuses.

              4. Samad põhjused, mis ka teil.
              Betsson on küll parajalt lammas firma üldiselt, aga samas ei saa neid ka otseselt süüdistada, et mõne v2he targema Eesti panustaja p2rast ei hakata riskima arbimisega suurtematel turgudel.
              T2nap2eval kerge eristumisega paistab silma siinmail vaid Coolbet, aga neil on ka natuke teistel alustel ülesseehitatud 2rimudel.
              Giggs will tear you appart.

              Kommentaar


                #52
                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                See ei ole ainult teie jaoks frustreeriv.

                1. bet365 tekitab rõveda disbalansi turul oma "tšekkame kiirelt statistikat ja lükkame oddsid laivi"-käitumisega.

                2. See, et kõik kopeerivad bet365-te nagu lambad ja tekitavad turu.

                3. See, et endal mul puudub suurem otsustusõigus siinkohal ja Betsafe on ka nagu lammas selles küsimuses.

                4. Samad põhjused, mis ka teil.
                Natuke võiks professionaalset austust ka olla. Ilmselgelt see, mida sa kirjeldad peaaegu, et amatöörliku põlve otsast asjade välja sülitamisena, on kogu turu jaoks väga kasumlikult töötanud, töötab teile, töötab teistele, muidu ei oleks selline massiline ühe hinnakujundaja järgimine võimalik. Töötab isegi siis hästi, kui osa oma kasumist maksta 3. osapooltele, kes turuhindu koondavad.

                Nendest 500+ jalkamängust, mis kiirematel päevadel välja sülitatakse, on lihtne teadmistega noppida välja need, mis on paigast ära, aga üldjoontes teevad nad seda tööd väga hästi.

                Oddside kujundamine on siiski kaheosaline protsess. Esmalt tuleb töötada materjalidega, mis on olemas, et panna paika esialgsed eeldused. Need on üldiselt siiski natuke sügavamatel materjalidel põhinevad, kui lihtne tabelite ja H2H vaatamine, kuigi tihti võib too ka olla ainus informatsioon saadaval. Teine osa sellest on lasta turul hind paika loksutada, ehk siis viimase osa hinna kujundusest lastaksegi teadlikult ära teha Romariol ja teistel sarnastel kohalikel ekspertpanustajatel, selleks, et mängu KO lähenedes oleks juba soliidne hind olemas, mille pealt suuremaid panuseid vastu võtta. Ma kahtlen sügavalt, et 365 ootab oma opening line'idelt kasumit, küll aga juba neilt, mis on mõned tunnid enne mängu algust, kui panuste maht kasvab.

                Ajakasutuse balanss on sellise mahu juures väga tähtis - complieritel on muidugi vaja esimene odds enamvähem kvaliteetne välja saada, aga nö lihvimiseks vajalikke teadmiste/info omandamine nii laia ulatuse mängude jaoks ei tasu end ilmselt ära ja lihtsam on selle eest teatud klientuurile natukene oma marginit ära anda.

                Lõpuks saavad antud taseme mängud enne live'i nii kaduvväikseid panuseid isegi suurtes bookiedes, et enamus kontorite panuste mahtude juures on tulusam lasta selle kolmanda-neljanda osapoole hinna järgi, kui ehitada oma süsteem ja maksta omadele palka selle eest, et neid hindu lihvida ja natuke rohkem marginit saada (samal ajal on oht, et lihvitakse valesti ja tugevate arvamuste võtmine võib sitasti lõppeda, kui seda teevad härrad, kes põhitõdedega hädas on).
                Last edited by Tanel; 10.04.18, 13:05.
                sigpic

                Kommentaar


                  #53
                  Taustaks võin öelda, et mul on oma üsna automatiseeritud mudel, mis aitab üles korjata mänge, kus nad kas totaalselt pange on pannud või, kus nad ilmselgelt tulevasi liabiliteid kaitsevad (väravate number, autsaideri hinnaga konservatiivne olemine). Too mudel ei ole kindlasti mitte kehv, sinna on väga palju aega pandud ja töötatud välja reaalse tugeva matemaatika taustaga eksperdi abil, kes töötab üle maailma bookiedega sarnaste probleemidega. Ja see korrelatsioon mängu lõpptulemuse ja hinna vahel, mida 365 saavutada suudab, on kadestusväärne, ma aiman, mida nad paremini teevad, aga vajaks mitu nädalat reaalse töö tegemist, et sellele struktuurile lähemale saada ja palju paremaid süsteeme, et seda jooksutada nende mahuga sammu pidamiseks. Ma võin errorid üles leida, aga üldiselt on nende hinnang vägagi täpne ja reeglina jookseb mängu alguseks veel paremaks.

                  Kui mina saan väärtuseks 10%, siis reaalne kasumimarginaal selliste bettidega jääb 5% kanti. See on üle tuhandete mängude. Korrelatsiooninumbrite vahe on veel märkimisväärsem.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    #54
                    Las ta olla. Ma rääkisin konkreetsest juhtumist ega vaidlustanud bet365 ärimudelit.

                    Probleem on selles, et kõik karjaefektina neile järgnevad ja siis tekib miskit "turg". Samas eks see automatiseerimine ole igal juhul tulevik. Pead vaid teadma keda ja mil määral jälgida/limiteerida.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      #55
                      Ma ütleks, et telekavaataja, tõesta oma bossidele ära, et sa teenid neile oma hindadega rohkem raha ja vaevalt nad kaua vastu vaidlevad .

                      Kommentaar


                        #56
                        Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                        Ma ütleks, et telekavaataja, tõesta oma bossidele ära, et sa teenid neile oma hindadega rohkem raha ja vaevalt nad kaua vastu vaidlevad .
                        Ma ei viitsi. Sest minu boonused on seotud grupitulemustega mitte Eesti omadega.

                        Probleem on ju selles, et loomulikult grupitasemel on oluliselt parem olla kooskõlas turuga. Aga Betsson Grupi sees on ka Betsafe Eesti, mis lokaalsel tasemel kannatab. Sest Betsafe Eesti jaoks on teatud summa juba päris suur, samal ajal kui Betsson Grupi või bet365 jaoks on see kommiraha.

                        Aga eks ma jauran veidi üle ka. Selline on elu.

                        Btw selles on Tanelil kõige suurem point, et kõige targemad on panustajad ise ning teie ise kujundategi turu. Suurtele liigadele avaldavad mõju avatud turud (Betfair jne).

                        Ja ma vabandan Henry14 ees spämmi pärast.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          #57
                          Vist läheb Eesti spordi alla küll.

                          Kontaveit Lapko vastu koef tundub päris hea?

                          Kommentaar


                            #58
                            Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                            Vist läheb Eesti spordi alla küll.

                            Kontaveit Lapko vastu koef tundub päris hea?
                            Jah, jäi siin vist alguses mainimata, et olen tegelikult ka tihe tennise jälgija. Kanepi ja Kontaveidi tõttu pakub eriti huvi just naiste tennis, kuigi olgem ausad, sealse ettearvamatuse tõttu seda just üleliia lihtne panustada pole. Lisaks on tihti hea väärtus just Kontaveidi vastaste peal, mis tekitab moraalselt sellise "win-lose" situatsiooni.

                            Aga tänase mängu juurde tulles, siis jäi ka endale see mäng hommikul silma ja sai Kontaveidi peale ka panustatud. Kuigi Kontaveidi vorm on hetkel paras küsimärk ja ta pole sel hooajal veel savil mänginud, siis kvaliteedivahe peaks ikka meie neiu kasuks rääkima. Samuti võib rolli mängida see, et Lapkol jäi eelmine nädal Charlestoni turniir põlvevigastuse tõttu pooleli (tõsi, kvalifikatsioonimängud on seni kindlalt võitnud).

                            Kommentaar


                              #59
                              Mainime siin ka kiirelt õhtuse Cramo - CSKA ära. Tasemevahes ei kahtle vast keegi, lisaks Cramol Simmons, Keedus, Arbet ja Sokk väljas. Kahtlane ka Briscoe osalemine. Seega saavad kiiremad B365-st CSKA -19.5..

                              Kommentaar


                                #60
                                Algselt postitas Henry14 Vaata postitust
                                Mainime siin ka kiirelt õhtuse Cramo - CSKA ära. Tasemevahes ei kahtle vast keegi, lisaks Cramol Simmons, Keedus, Arbet ja Sokk väljas. Kahtlane ka Briscoe osalemine. Seega saavad kiiremad B365-st CSKA -19.5..
                                Õnneks sai lives -7.5 ära seifida, sest maa-ala tõmbas ikka kuuli kokku.
                                "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X