320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betclub.ee - kõik spordiennustamisest, parimad tipid, uudised, foorum

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Betclub.ee - kõik spordiennustamisest, parimad tipid, uudised, foorum

    Tere!

    Portaali loomise idee tuli meil juba 2 aastat tagasi. Oleme pikalt mõelnud, et Eestis võiks olla üks suur portaal, kust kõikidel spordiennustajatel oleks koht, kus omavahel suhelda ja infot vahetada. Meie eesmärk on luua kommuun, kus saavad kokku kõik inimesed, kes on rohkemal või vähemal määral seotud või huvitatud spordile panustamisest. Oleme ise aastaid panustamisega tegelenud ja teinud seda edukalt. Tahame teiega oma teadmisi jagada ja miks mitte sellest ka koos rahalist kasu lõigata. Püüame anda kasulikke tippe, kus leiame olevat väärtust, et teie võidutõenäosus oleks võimalikult suur.

    Käivitame ka projekti, kus jagame kõikidele registreeritud kasutajatele spordiennustusvihjeid ehk tippe, mis tulevad teile e-mailile. Kõik tulemused kajastuvad ka live graafikus, kust täpselt näha kui edukalt meil projekt õnnestub. Alustame projekti algkapitaliga 5000 eurot. See ei tähenda, et teil peaks selline summa käepärast olema. Kes tahab, see mängib kaasa vastavalt oma võimalustele. Igas panuses on kindlasti ära märgitud ka riskiaste 1-10. Rahaliselt 1 unit = 50 eurot. Vastavalt sellele ja oma võimalustele ise otsustate, kas ja kui palju peate vajalikuks panustada.

    Lisaks on meil foorum, kus saame omavahel mõtteid vahetada ja infot jagada. Tulevikus on meil plaanis ka live-chat.
    Tuletame veel meelde, et kõiki lehel olevaid funktsioone (tipid, foorum, kommenteerimine jne.) saavad kasutada ainult lehel registreeritud kasutajad.

    Vaata kindlasti lisaks - www.betclub.ee

    Tänud tähelepanu eest!
    Betclubi meeskond

    #2
    Olen ka mõelnud ja oodanud sellist foorumit pikalt, sest ise tegelen ka igapäevaselt ja oleks huvitavam kui oleks kaasmaalasi kellega rohkem arutada sellest. Loodame, et on edukas ja liitub palju inimesi, ise tulen registreerin kohe ära

    Kommentaar


      #3
      Hea idee, loodan, et õnnestub. Tuult tiibadesse!

      Küll on aga üks punkt, mis mind veidi häirib. Eks seda ilmselt võetakse jälle solvumisena või ülereageerimisena.

      Igatahes, loogiline on see, et soccerneti foorumist ei saa mitte kunagi mingit panustamisteemalist liidrit antud valdkonnas. Pigem on see selline "väike klubi", mille talendid saavad korraliku hüppelaua ja tegutsevad edasi. Nii oli natuke Romario/ Chelsea ettevõtmisega, nii oli mu endaga tegelikult.

      Aga mis need 2 näidet ühendab on see, et me panustasime kõvasti sellesse kommuuni ja panustame omamoodi ka edasi. Nii palju kui võimalik (mõtlen panustamisaspekti). Me oleme sisuliselt raske töö ja vaevaga näidanud, kes me oleme, kui head me oleme ja kuidas me seda teeme. Sellisel juhul tekib isiku vastu ka usaldus ning huvi tema produkti vastu.

      Ja ma rõhutan, et see on vaid mu isiklik arvamus, aga minu meelest on kurb, kui ükskõik mis kasutaja avab siia lihtsalt teema, mis sisuliselt meelitab inimesi sellest kommuunist eemale, et see kasutaja saaks sellest kasu.

      Kordan, idee on kindlasti hea, ja kui näiteks sellega tuleks välja kasutaja j6u1uv4n4 või Henry14 (jätkates samas vaimus aastakese näiteks), siis teeks see mind superõnnelikuks. Praegusel juhul on see nullist ehitatud seltskonna pealt kerge kasu lõikamise üritus.

      Palun mitte solvuda!
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        #4
        Väga viis, loodan, et väga kähku tasuliseks ei tehta.
        Muidu igati väärt värk!

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
          Hea idee, loodan, et õnnestub. Tuult tiibadesse!

          Küll on aga üks punkt, mis mind veidi häirib. Eks seda ilmselt võetakse jälle solvumisena või ülereageerimisena.

          Igatahes, loogiline on see, et soccerneti foorumist ei saa mitte kunagi mingit panustamisteemalist liidrit antud valdkonnas. Pigem on see selline "väike klubi", mille talendid saavad korraliku hüppelaua ja tegutsevad edasi. Nii oli natuke Romario/ Chelsea ettevõtmisega, nii oli mu endaga tegelikult.

          Aga mis need 2 näidet ühendab on see, et me panustasime kõvasti sellesse kommuuni ja panustame omamoodi ka edasi. Nii palju kui võimalik (mõtlen panustamisaspekti). Me oleme sisuliselt raske töö ja vaevaga näidanud, kes me oleme, kui head me oleme ja kuidas me seda teeme. Sellisel juhul tekib isiku vastu ka usaldus ning huvi tema produkti vastu.

          Ja ma rõhutan, et see on vaid mu isiklik arvamus, aga minu meelest on kurb, kui ükskõik mis kasutaja avab siia lihtsalt teema, mis sisuliselt meelitab inimesi sellest kommuunist eemale, et see kasutaja saaks sellest kasu.

          Kordan, idee on kindlasti hea, ja kui näiteks sellega tuleks välja kasutaja j6u1uv4n4 või Henry14 (jätkates samas vaimus aastakese näiteks), siis teeks see mind superõnnelikuks. Praegusel juhul on see nullist ehitatud seltskonna pealt kerge kasu lõikamise üritus.

          Palun mitte solvuda!


          Ma ise olen seda foorumit siin nii kaua kõrvalt jälginud, kuna see oli suhteliselt nii-öelda ainus kus mingigi arutlus ja panustamise teema käis. Enamik oma blogidesse kahjuks enam väga postitanud pole ja selline elava aruteluga leht, kus kommunikatsioon ja infovahetus oleks kiirem, on kindlasti paljudele väga kasulik. Eriti lahe olekski kui saavad selle live-chati ka seal käima. Soccernetis see panustamisteema on üldjoontes ikkagi päris ära vajunud. Samas kõik arutelud ja niisama tiimidest rääkimised jäävad ikka siia foorumisse ja ei usu ka et keegi nüüd siit panustamise alateemast ära kaob. Samas ma saan ka sinust aru, sest tõesti näen palju sa siin vaeva näinud ja oled elus hoidnud seda panustamise teemat, aga üldjoontes mõtlen, et oli enamvähem aja küsimus millal keegi ette võtab ja ära teeb just sellise ainult panustamise ja sellega seonduva suhtlemise ja infovahetus kommuuni loob. Eks näis palju neid eestlasi ja huvilisi tegelikult on muidugi selle vastu.

          Kommentaar


            #6
            Mõned küsimused.

            Kes need "meie" olete siis? Mitte nimed ei huvita aga on teid siis kaks,viis või kümme?
            Hetkel on tehtud panuseid jalgpallile aga kas katate ka muid alasid? Ise pole esiliiga peale suuremaid panuseid pannud aga kui probleemivaba on lükata selliste mängude alla 300-500euri? Telekavaataja vast oskab öelda.

            Muide, kui eraldiseisev see soccerneti foorum nüüd on ka? Kas Coolbet võiks tulla foorumisse ja ülesse panna auhindadega ennustusmängu? Või visataks selline asi EJL ametliku koostööpartner Betsafe käsul kohe välja siit?
            Joga Bonito!!!

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust

              Muide, kui eraldiseisev see soccerneti foorum nüüd on ka? Kas Coolbet võiks tulla foorumisse ja ülesse panna auhindadega ennustusmängu?
              Ei või ametlikult.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas DeploY Vaata postitust
                Eks näis palju neid eestlasi ja huvilisi tegelikult on muidugi selle vastu.
                Erinevate pokkerisaitide äravajumise näitel kipun arvama, et kui eesmärk on end oma kommuunist (ja reklaamist) ära elatada, siis Eesti turg ei ole selleks piisav. Tasuliste teenustega võib aga kaasneda kommuuni mandumine. Nokk ja saba.

                Kahju et Soccernet ise pole olnud huvitatud panustamissektsiooni loomisest. Foorumlased on siin jah tublit tööd teinud, aga kuni portaali poolt suuremad ambitsioonid puuduvad, ei saa minu meelest ka "konkurentide" üritusi pahaks panna.

                Suure foorumi juurde kuulumisel on aga tugevad plussid tänu millele võib kindel olla, et elu käib siin samamoodi ka 5 või 10 aasta pärast.
                Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
                Muide, kui eraldiseisev see soccerneti foorum nüüd on ka? Kas Coolbet võiks tulla foorumisse ja ülesse panna auhindadega ennustusmängu? Või visataks selline asi EJL ametliku koostööpartner Betsafe käsul kohe välja siit?
                Betsafe'il on Soccerneti keskkonnas kihlveokontoritest ainuõigus.

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
                  Mõned küsimused.

                  Kes need "meie" olete siis? Mitte nimed ei huvita aga on teid siis kaks,viis või kümme?
                  Hetkel on tehtud panuseid jalgpallile aga kas katate ka muid alasid? Ise pole esiliiga peale suuremaid panuseid pannud aga kui probleemivaba on lükata selliste mängude alla 300-500euri? Telekavaataja vast oskab öelda.

                  Muide, kui eraldiseisev see soccerneti foorum nüüd on ka? Kas Coolbet võiks tulla foorumisse ja ülesse panna auhindadega ennustusmängu? Või visataks selline asi EJL ametliku koostööpartner Betsafe käsul kohe välja siit?
                  Esiliiga mängud ka näited Aasias kontorites täna, seega on võimalik rohkem panna küll, küll aga liinid ja koefitsendid kukuvad kiirelt kui suuremad summad sellistele mängudele peale lähevad.

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas DeploY Vaata postitust
                    Ma ise olen seda foorumit siin nii kaua kõrvalt jälginud, kuna see oli suhteliselt nii-öelda ainus kus mingigi arutlus ja panustamise teema käis. Enamik oma blogidesse kahjuks enam väga postitanud pole ja selline elava aruteluga leht, kus kommunikatsioon ja infovahetus oleks kiirem, on kindlasti paljudele väga kasulik. Eriti lahe olekski kui saavad selle live-chati ka seal käima. Soccernetis see panustamisteema on üldjoontes ikkagi päris ära vajunud. Samas kõik arutelud ja niisama tiimidest rääkimised jäävad ikka siia foorumisse ja ei usu ka et keegi nüüd siit panustamise alateemast ära kaob. Samas ma saan ka sinust aru, sest tõesti näen palju sa siin vaeva näinud ja oled elus hoidnud seda panustamise teemat, aga üldjoontes mõtlen, et oli enamvähem aja küsimus millal keegi ette võtab ja ära teeb just sellise ainult panustamise ja sellega seonduva suhtlemise ja infovahetus kommuuni loob. Eks näis palju neid eestlasi ja huvilisi tegelikult on muidugi selle vastu.
                    Selles mõttes, ma ei ole sihilikult tahtnud kunagi Soccerneti panustamise alafoorumist teha mingit ulmeasja, sest see ilmselgelt ei saa isegi teoreetiliselt juhtuda. Pigem olen teinud "projekte", mis mind ennast huvitavad ja käima panevad. Kui tunnen, et mott on otsas, siis ei tee. Suht lihtne.

                    Mu põhisõnum on see, et pole väga viisakas tulla inimesi "röövima" tegelikult ilma, et ise sellesse midagi varasemalt panustanud oleks. Aga see on minu arvamus. Põhimõtteliselt nende idee mulle meeldib ja jõudu tööle.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas mazz Vaata postitust
                      Erinevate pokkerisaitide äravajumise näitel kipun arvama, et kui eesmärk on end oma kommuunist (ja reklaamist) ära elatada, siis Eesti turg ei ole selleks piisav. Tasuliste teenustega võib aga kaasneda kommuuni mandumine. Nokk ja saba.

                      Kahju et Soccernet ise pole olnud huvitatud panustamissektsiooni loomisest. Foorumlased on siin jah tublit tööd teinud, aga kuni portaali poolt suuremad ambitsioonid puuduvad, ei saa minu meelest ka "konkurentide" üritusi pahaks panna.

                      Suure foorumi juurde kuulumisel on aga tugevad plussid tänu millele võib kindel olla, et elu käib siin samamoodi ka 5 või 10 aasta pärast.
                      Betsafe'il on Soccerneti keskkonnas kihlveokontoritest ainuõigus.
                      Ega tegelikult palju polekski vaja, olekski kas mingi live-chat või kasvõi mingi soccerneti facebooki grupp, kus just panustamisest huvitatud inimesed koonduksid. Tegelt pole ju üldse palju vaja, aga võib olla tõesti pole neid entusiastlikke ja nii suuri panustamishuvilisi siin Eestis, et sellist lehte üleval hoida. Kui tasuliseks läheks, kaoks mul isiklikult huvi täiesti ära. Mis just meeldibki selle juures on see, et suhtlus ja infovahetus on natuke kiirem ja mugavam ja arutelu vähe elavam. Samas oleks selline asi võimalik ka mingis tavalises facebook grupis või mingis livechatis vms.

                      Kommentaar


                        #12
                        Ühinen selle arvamusega, et mul puudub igasugune info taustsüsteemist peale selle, et "Me nüüd tuleme ja tegime asja ära". Mul ei ole midagi selle portaali vastu ning võin ka vabalt sinna kasutaja teha (kui see tasuline pole), kuid liialt tihti jäävad sellised "uued blogid" (antud näitel siis lausa tervikportaali formaadis) aja möödudes unarusse. Tõestage vastupidist!
                        et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas DeploY Vaata postitust
                          Ega tegelikult palju polekski vaja, olekski kas mingi live-chat või kasvõi mingi soccerneti facebooki grupp, kus just panustamisest huvitatud inimesed koonduksid. Tegelt pole ju üldse palju vaja, aga võib olla tõesti pole neid entusiastlikke ja nii suuri panustamishuvilisi siin Eestis, et sellist lehte üleval hoida. Kui tasuliseks läheks, kaoks mul isiklikult huvi täiesti ära. Mis just meeldibki selle juures on see, et suhtlus ja infovahetus on natuke kiirem ja mugavam ja arutelu vähe elavam. Samas oleks selline asi võimalik ka mingis tavalises facebook grupis või mingis livechatis vms.
                          Ma tean, mida sa mõtled ja ideaalses maailmas on see üllas idee. Aga siis kui mina ja Romario pidasime suhteliselt õiges suunas liikuvaid blogisid, siis heal juhul sai iga 3-4 posti tagant kiita. Reaalselt mingit arutelu ei tekkinud. Mida edukam blogi oli, seda rohkem võeti sellest vaikselt šnitti ja panustati. Inimesed tahavad kiirelt ja võimalikult edukalt saada "võitvaid" panuseid, that's all.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            #14
                            Deploy on osav betclub.ee varikonto mitte et sellest midagi halba oleks

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
                              Deploy on osav betclub.ee varikonto mitte et sellest midagi halba oleks
                              Kindlasti mitte, nagu ma mainisin ma oleks kahe käega poolt ka soccernet mingile live-chatile või facebook grupile, aga elavnesin lihtsalt selle teema peale siin, et lõpuks äkki midagi aktiivsemat selles valdkonnas. Aga jah nagu enne mainisin, ei tea palju huvi on inimestel ja kui seal mingi tasuliseks mineku teema, siis olen kindlalt out.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X