320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betclub.ee - kõik spordiennustamisest, parimad tipid, uudised, foorum

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Algselt postitas omav2rav Vaata postitust
    Sellepärast küsisingi, et olen kuulnud, et kiirelt tõmmatakse limiidid miinimumi peale. Kuidas see uute kontode tegemine peaks välja nägema? Hangite "tankistid"?
    No avalik saladus ju, et saad teha konto kasvõi oma vanaemale aga kui internetis surfad, siis leiad palju pakkujaid, kes kinnitatud kontosid müüvad. Loomulikult tuleb ettevaatlikult neisse suhtuda, kuna on väga palju pettureid. Aga kui tahta, siis leiab alati lahenduse.

    Kommentaar


      #32
      10 kuuga 26% ROI, not bad.
      Tundub, et keegi on lõpuks lahti krüpteerinud, kuidas panustamisega edukas olla. Ilmselt üks AGA siiski on - panused on enamasti D-kategooria matšidele/liigadele. Kas reaalselt näiteks Aruküla vs Viimsi käsipallimatšile saaks Betsafes 100 EUR panna?

      Kommentaar


        #33
        aasia bookiedes ilmselt ei pakuta ka neid liigasid, kus reaalselt saaks soliidseid summasid peale laduda.

        Kommentaar


          #34
          Algselt postitas cabron Vaata postitust
          Kas reaalselt näiteks Aruküla vs Viimsi käsipallimatšile saaks Betsafes 100 EUR panna?
          Ei saanud.

          Muidu seda ka, et kui mingit tippi pakutakse 2-3 korda nädalas, siis ma tahaks näha, mis kaalutlustel neid pakutakse. Kas või tagantjärgi.

          See, kuidas kolmapäeval Eesti käsipalli Meistriliiga turgu (ja ma ei mõtle ainult Betclubi siin) solgiti, oli kurb vaadata.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            #35
            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            Ei saanud.

            Muidu seda ka, et kui mingit tippi pakutakse 2-3 korda nädalas, siis ma tahaks näha, mis kaalutlustel neid pakutakse. Kas või tagantjärgi.

            See, kuidas kolmapäeval Eesti käsipalli Meistriliiga turgu (ja ma ei mõtle ainult Betclubi siin) solgiti, oli kurb vaadata.
            t-vaataja, mis see turu solkimine tähendab täpsemalt või kuidas seda tehakse ja kellele see on kasulik/kahjulik?
            A-kategooria liigades panustamisega sellega kokku ei puutu, aga puht panustamisteoreetiliselt on ikka huvitav.

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas cabron Vaata postitust
              t-vaataja, mis see turu solkimine tähendab täpsemalt või kuidas seda tehakse ja kellele see on kasulik/kahjulik?
              A-kategooria liigades panustamisega sellega kokku ei puutu, aga puht panustamisteoreetiliselt on ikka huvitav.
              Üldiselt ei tehta seda tahtlikult.

              Antud juhul oli 2 50/50 mängu. Kellegi meelest need ei olnud 50/50 ja siis sellel kellelgi on mingid jälgijad, kes pimesi usuvad teda. Ja siis suhteliselt suur rahahulk läheb järsku ühele poole. See on ikka 50/50 ja võib juhtuda, aga minu kui bookie jaoks on see sitt olukord, sest kogu raha on ühel pool. Tahes-tahtmata pean hakkama koefe muutma, et teine pool meelsam oleks.

              Seda siis Aruküla - Viimsi mängu puhul. Õnneks Ciljandi - Coop oli mõistlik ja ma Coolbeti jaburusega kaasa ei läinud.

              Samas see tekitab jälle olukorra, kus tõenäosus on ikka 50/50 aga koefid on paigast ära.

              Mõnikord on aga bookie eksinud ja siis loksuvad koefid lihtsalt paika lõpuks. Üldiselt sellised vennad, kes panustavad "ühises taktis" ja ainult selliseid panuseid kergelt nähtavad ja siis neid limiteeritaksegi...
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                #37
                Sry aga ma ei näe eesti mõistes panustamissaidil mingit perspektiivi. Mis oleks agenda? affiliate teenus? Paid service?Mis oleks tegijate motivatsioon?
                Kui ise tööd teha profesionaalselt, mitte jala otsas, siis peaks bettima nii 1k-3k bettidega, et võileiva peale ka vorsti saaks panna ja arved maksta. juba ise võttes võtad üksinda kogu "käibe ära" ja pole kellegi väärtust jagada Seda eesti mõistes on suht raske teha, kui bookie traderid kohe 100 euro panuse peale püksid täis teevad ja koefe muutma hakkavad ja paanikasse satuvad...iga thin market on nishiäri. Ma näen väärtust ainult siis, kui jagatakse infot ja ei jõuta mingil põhjusel kogu käivet ära võtta ja jagatakse ka nn "koostööpartneritele"

                Kommentaar


                  #38
                  Algselt postitas monn Vaata postitust
                  kui jagatakse infot ja ei jõuta mingil põhjusel kogu käivet ära võtta ja jagatakse ka nn "koostööpartneritele"
                  blogabetis on ka paljud edukad blogid nišikraam, mingid Balkani 2-3 liiga jne, kus pärast tippija tipi avalikukstulemist followerid kukutavad koefid perse kohe. aga seal annab tippide jagamisele lisaväärtust subscriberite hulk.

                  Kommentaar


                    #39
                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    See on ikka 50/50 ja võib juhtuda, aga minu kui bookie jaoks on see sitt olukord, sest kogu raha on ühel pool. Tahes-tahtmata pean hakkama koefe muutma, et teine pool meelsam oleks.
                    Täpselt sellepärast ongi need Eesti- või eurobookid mõttetud.
                    Ma ei saa absoluutselt sellisest mõtteviisist aru. Kui ma ise oleksin booki ja teaksin, et mäng on 50/50 ja mass läheb ühele poolele ja sa pakud talle mingit 1.65-1.7 koefi (ca 60/40), ma võtaks vastavalt bankrollile kõik rahulikult vastu (tasuta raha ju).
                    Muidugi võiks koefitsienti alandada, aga eesmärk peaks olema vastupidine - mitte, et teist poolt ahvatlevamaks muuta, vaid loota, et tullakse ka väiksema koefitsiendiga seda 50/50 ühte poolt edasi võtma.

                    Pigem tundub olevat olukord, kus booki tegelikult ei ole selles 50/50 ikkagi nii kindel...

                    Kommentaar


                      #40
                      Algselt postitas nemsik Vaata postitust
                      Täpselt sellepärast ongi need Eesti- või eurobookid mõttetud.
                      Ma ei saa absoluutselt sellisest mõtteviisist aru. Kui ma ise oleksin booki ja teaksin, et mäng on 50/50 ja mass läheb ühele poolele ja sa pakud talle mingit 1.65-1.7 koefi (ca 60/40), ma võtaks vastavalt bankrollile kõik rahulikult vastu (tasuta raha ju).
                      Muidugi võiks koefitsienti alandada, aga eesmärk peaks olema vastupidine - mitte, et teist poolt ahvatlevamaks muuta, vaid loota, et tullakse ka väiksema koefitsiendiga seda 50/50 ühte poolt edasi võtma.

                      Pigem tundub olevat olukord, kus booki tegelikult ei ole selles 50/50 ikkagi nii kindel...
                      1. Super, et postitasid, sest see on päris hea teemaarendus.
                      2. Päris nii ikka ei ole, et sul on üks mäng ja sa jälgid seda. Ehk sul on mingid summad, mingid märgid, alates millest sa ikkagi koefe liigutad.
                      3. Bookied ei teeni kaotatud panuste pealt, bookied teenivad marginaali pealt. Ja selleks peab olukord ikkagi võimalikult ideaalilähedal olema, kus raha oleks mõlemal pool.
                      4. eem... mis tasuta rahast sa räägid, kui tõenäosus on 50/50?

                      EDIT!

                      5. Teate, mis on tegelikult mõttetu? See ülespuhutud mull, et panustamisega on kerge teenida. Kui tahad teenida, pead ikka korralikult vaeva nägema.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        #41
                        On tekkinud arutelu, mis on väga teretulnud.

                        Nagu ennist ka oleme maininud, siis oleme tegelenud panustamisega juba üle 5 aasta. Tegemist on meie põhilise sissetulekuallikaga. Selle taga on tõsine töö ja mitte midagi ei ole tulnud lihtsalt. Loomulikult et midagi teenida ka, peab stake olema kõvasti suurem kui enamikel panustajatel. Nii-öelda antud "projektis" oleme valinud optimaalsed summad (1 ühik=50 eurot), kes tahab kaasa mängida, siis teeb seda omal vastutusel vastavalt oma võimalustele. On palju selliseid mänge, kus meil on olemas mingi eelinfo, mida avalikult välja reklaamida ei soovi. Kui võimalik, siis püüame alati juurde kirjutada ka pikema ülevaate, aga tihti pole see võimalik, kuna teame et liinid valed ja võivad selle ajaga juba ära kukkuda. Palju hea väärtusega mänge ei jõuagi reaalselt sinna panna. Aga jah, selge on see, et value kohti leiab kõvasti rohkem nn mudaliigades. Aga on paratamatu, et kõik soovijad vahel tipile peale ei saagi, kuna bookied reageerivad väga kiiresti. Ehtne näide tänane Levadia u21-Kalev u21, mis lõpuks koristati üldse ära. Jälgime ka ise tasulisi häid tipstereid, kus pm vahel peale tipi postitamist on sul reaalselt aega 10-15 sekundit et peale saada enne kui liinid totaalselt muutuvad.
                        Aga fakt on see, et kui soovid rohkem teenida, siis pead hakkama üle mängima aasia kontoreid. Seal tunduvalt raskem läbi lüüa. Aga see on võimalik. Näiteks oktoobris tegime aasias ise ca 250 panust, roi 10.15%. See võib iga kuu kõikuda, aga mingi stabiilsuse oleme seal saavutanud. Seal sind ei limiteerita. Eurobookiedes mängidki niikaua kuni lastakse, üldjuhul kestabki nt 1 bet365 konto meil ca 1-5 päeva.

                        Antud juhul, mis puudutab käsipalli, siis sama mäng oli olemas ka bet365es, seal sai ühte liini panna 380 eurot. Tihti ka PAF on selliseid mänge pakkunud, kus mõnisada peale panna pole mingi probleem.

                        @monn - teeme seda lehte, kuna meid ja paljusid inimesi selline asi reaalselt huvitab. Loomulikult on iga äri eesmärk ka raha teenida. Seda teemegi läbi erinevate koostöövormide. Esimese aasta kohta on läinud üsna tublisti, investeerime üha rohkem ka turundusse ja plaanid on kindlasti suuremad, kui hetkel sait on. Ideid ja pakkumisi tuleb koguaeg juurde. Eks näis, kuhu välja jõuame.

                        Kommentaar


                          #42
                          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                          1. Super, et postitasid, sest see on päris hea teemaarendus.
                          2. Päris nii ikka ei ole, et sul on üks mäng ja sa jälgid seda. Ehk sul on mingid summad, mingid märgid, alates millest sa ikkagi koefe liigutad.
                          3. Bookied ei teeni kaotatud panuste pealt, bookied teenivad marginaali pealt. Ja selleks peab olukord ikkagi võimalikult ideaalilähedal olema, kus raha oleks mõlemal pool.
                          4. eem... mis tasuta rahast sa räägid, kui tõenäosus on 50/50?

                          EDIT!

                          5. Teate, mis on tegelikult mõttetu? See ülespuhutud mull, et panustamisega on kerge teenida. Kui tahad teenida, pead ikka korralikult vaeva nägema.
                          1. Tänan.

                          2. Ma muidugi saan aru, et riskid tuleb hoida mõistlikuna ja vastavalt reageerida. Samas kui booki teab kindlasti, et mäng on 50/50, siis ma ei saa aru sellisest konvervatiivsest vaatest, et ikka võtan siin 50-100€ vastu - üle selle tuleb hakata koefitsienti liigutama.

                          3. Õige, aga samas vale. Olen nõus, et põhimõtteliselt marginaali pealt ja muidugi ongi sisuliselt võimatu mõlemale poolele raha saada. Siinkohal mulle meeldib oluliselt rohkem Coolbeti ärimudel, kui nad bookina on valikus kindel, siis nad on valmis võtma tavapärasest suuremaid panuseid vastu. Mina kui bettija panen panuseid selekteerivalt, neid kus ma näen, et on value. Mina bookina käituksin ka vastavalt, kui näen, et value on minu poolel, siis võtaks mängijate panused vastavalt bankrollile rohkem vastu.

                          4. Tasuta raha kujunduslikult. Kulli ja kirja visates ja võidu korral kõigest 1.7kordselt panus välja maksta, siis sisuliselt tasuta raha. Täpselt sama olukord, mis sa kirjeldad... 50/50 olukord ja sa pakud 1.7 koefiga payouti pmst.

                          5. Nõus, panustamine on oluliselt keerulisem kui enamus arvavad.

                          Kommentaar


                            #43
                            Algselt postitas Betclub Vaata postitust
                            Aga see on võimalik. Näiteks oktoobris tegime aasias ise ca 250 panust, roi 10.15%. .
                            Aasia panuseid annate välja tasu eest?

                            Kommentaar


                              #44
                              Siin räägitakse oma sõnadele vastu. Kui mingi kamp hakkab ühte suunda panema , siis ei saa keegi väita, et on 50-50
                              Kasvõi info puudumine või fixed game ja bookie hakkab nn riske maandama minnes veidi koefidega kaasa...

                              Ma olen väga negatiivne igasuguste paid service-te suhtes ja mingite roide suhtes. Tõelised vennad ei müü modagi vaid võtavad kogu actioni endale.

                              Kommentaar


                                #45
                                monn püüab siin maailma muutma hakata ja põhitõdesid murendada (mis on tegelikult õige, aga kas kõigil on vaja seda teada - ja kas paljud üldse tahavad teada?) Ma ei viitsi seda ammu enam teha, aga aastate jooksul olen taibanud, et suuresti juhinduvad bookied lihtsast ostupsühholoogiast, s.h. kuidas mõjutada ostjat (panustajat) ostma just seda toodet (koefi) jne.

                                Betclub töötab praegu rada sisse ja kaasab (tulevasi) kliente ning ilmselt miski hetk pannakse tasuta kasutajate ette tasumüür - raha peab ju ka teenima? Praeguste panustega lähevad kaasa ilmselt tavalised harrastuspanustajad ja tõsisemaid tegijaid saaks betclub endaga kaasa kui ka aasiapanuste tippe jagama hakkaks. Lisaks annaks kõvasti usutavust juurde 3rd party poolt verifitseeritud panused.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X