320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betclub.ee - kõik spordiennustamisest, parimad tipid, uudised, foorum

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Algselt postitas nemsik Vaata postitust
    1. Tänan.

    2. Ma muidugi saan aru, et riskid tuleb hoida mõistlikuna ja vastavalt reageerida. Samas kui booki teab kindlasti, et mäng on 50/50, siis ma ei saa aru sellisest konvervatiivsest vaatest, et ikka võtan siin 50-100€ vastu - üle selle tuleb hakata koefitsienti liigutama.

    3. Õige, aga samas vale. Olen nõus, et põhimõtteliselt marginaali pealt ja muidugi ongi sisuliselt võimatu mõlemale poolele raha saada. Siinkohal mulle meeldib oluliselt rohkem Coolbeti ärimudel, kui nad bookina on valikus kindel, siis nad on valmis võtma tavapärasest suuremaid panuseid vastu. Mina kui bettija panen panuseid selekteerivalt, neid kus ma näen, et on value. Mina bookina käituksin ka vastavalt, kui näen, et value on minu poolel, siis võtaks mängijate panused vastavalt bankrollile rohkem vastu.

    4. Tasuta raha kujunduslikult. Kulli ja kirja visates ja võidu korral kõigest 1.7kordselt panus välja maksta, siis sisuliselt tasuta raha. Täpselt sama olukord, mis sa kirjeldad... 50/50 olukord ja sa pakud 1.7 koefiga payouti pmst.

    5. Nõus, panustamine on oluliselt keerulisem kui enamus arvavad.
    2. Igal spordialal, liigal, sündmusel, turul, valikul on oma risk, mis on selgelt põhjendatud ja eelnevalt kalkuleeritud. See pole nüüd küll kellegi teise öelda, kui bookie, millal midagi liigutada. Eesti käsipalliliiga risk on väga põhjendatult madal.

    3. Coolbeti mudel . Ei tegelt Coolbet on sitaks tubli ja sitaks palju respekti neile, sest nad teevad palju asju ise oma peaga ja püüavad turust mitte hoolida. Aga Coolbetil on näiteks avatud ka võimalus vaadata, palju raha millelegi panustatakse ja panuste hulka. Neil on riskid ikka sitaks madalad. Lisaks on Coolbetil natuke probleeme reaalse raha teenimisega, kuna prematch on neil super ja kedagi livebet ei huvita + kuna neil palju manuaalset tööd, siis turgudehulgast jääb vajaka. Selles mõttes on Coolbet veidi ebapädev näide.

    4. Kui ma avaks turu, et Aadu Põlvast viskab kulli ja kirja, siis ma avaks liini koefidega 1.95 - 1.95. Kui aga kogu raha liiguks kullile, siis tahes tahtmata ma tõstaks kirja väärtust. Ja lõpuks võiks tekkida jabur olukord, justkui kull oleks tõenäolisem. Seda ma algusest peale räägingi, et turusolkimine ei ole cool.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      #47
      Algselt postitas cabron Vaata postitust
      monn püüab siin maailma muutma hakata ja põhitõdesid murendada (mis on tegelikult õige, aga kas kõigil on vaja seda teada - ja kas paljud üldse tahavad teada?) Ma ei viitsi seda ammu enam teha, aga aastate jooksul olen taibanud, et suuresti juhinduvad bookied lihtsast ostupsühholoogiast, s.h. kuidas mõjutada ostjat (panustajat) ostma just seda toodet (koefi) jne.

      Betclub töötab praegu rada sisse ja kaasab (tulevasi) kliente ning ilmselt miski hetk pannakse tasuta kasutajate ette tasumüür - raha peab ju ka teenima? Praeguste panustega lähevad kaasa ilmselt tavalised harrastuspanustajad ja tõsisemaid tegijaid saaks betclub endaga kaasa kui ka aasiapanuste tippe jagama hakkaks. Lisaks annaks kõvasti usutavust juurde 3rd party poolt verifitseeritud panused.
      Mingit eraldi tasu eest tippe me Betclubis kindlasti teha ei plaani. Eesti inimene on üldjuhul negatiivne/pessimistlik ja ei ole nõus isegi paarkümment euri kuus maksma. Aga tuleb näha suuremat pilti, mida proovimegi oma lehel näidata. Kõik ootavad ju alati "võitvaid" tippe, eriti siis kui nad ise panusel peal on Paraku ratsa rikkaks ei saa ja peab ise ka vaeva nägema ja kaasa mõtlema. Siiski on alati rõõm, kui meie kasutajad võidavad. Omalt poolt anname alati parima. 3rd party verificationit ei ole, kõik on usalduse ja aususe peal. Siiski on meil mõnisada registreeritud kasutajat (need, kes tipid emailile saavad), seega mingit jama sinna postitada oleks lauslollus.
      Kokkuvõtteks - raha teenime teistviisi
      Aga mingi hetk vbl plaanis väiksem grupp teha, kus tasu eest paremad tipid jagame. See mõeldud rohkem neile, kes panustavad suuremalt ja saavad asjadest paremini aru.

      Kommentaar


        #48
        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
        4. Kui ma avaks turu, et Aadu Põlvast viskab kulli ja kirja, siis ma avaks liini koefidega 1.95 - 1.95. Kui aga kogu raha liiguks kullile, siis tahes tahtmata ma tõstaks kirja väärtust. Ja lõpuks võiks tekkida jabur olukord, justkui kull oleks tõenäolisem. Seda ma algusest peale räägingi, et turusolkimine ei ole cool.
        Et kui sa oleks olympic ja mingi meidla tuleks lükkaks ruletis kuuteenistuse mustale, siis sa hakkaks teistele mingil arusaamatul põhjusel punast 2.05 payoudiga maksma või mida ma loen täpselt

        Kommentaar


          #49
          Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
          Et kui sa oleks olympic ja mingi meidla tuleks lükkaks ruletis kuuteenistuse mustale, siis sa hakkaks teistele mingil arusaamatul põhjusel punast 2.05 payoudiga maksma või mida ma loen täpselt
          Kasiino on teine pärusmaa ja töötab vähe soodsamal marginaalil. Kullikirja näide oli kujundlik.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            #50
            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            Kasiino on teine pärusmaa ja töötab vähe soodsamal marginaalil. Kullikirja näide oli kujundlik.
            Et kui ruletis on koef pmst 1.97 ja bet365s 1.83, siis esimene on teenusepakkujale soodsam? Ma ei järgne

            Kommentaar


              #51
              Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
              Et kui ruletis on koef pmst 1.97 ja bet365s 1.83, siis esimene on teenusepakkujale soodsam? Ma ei järgne
              Sa ju saad aru, et ruleti 50/50 on matemaatiliselt ka 50/50.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                #52
                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                Sa ju saad aru, et ruleti 50/50 on matemaatiliselt ka 50/50.
                Ruletirattal on ka 0 sektor.
                Joga Bonito!!!

                Kommentaar


                  #53
                  Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
                  Ruletirattal on ka 0 sektor.
                  Just. Kasiinotulemuste protsendid on tõepoolest seotud matemaatikaga.

                  Sporditulemis mängib rolli inimfaktor. Seetõttu pole see protsent kunagi tõene ning lõpuks peab toetuma klientide arvamusele ja rahavoole. Mis ulatuses? Oleneb juba eelnimetatud faktoritest.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    #54
                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    2. Igal spordialal, liigal, sündmusel, turul, valikul on oma risk, mis on selgelt põhjendatud ja eelnevalt kalkuleeritud. See pole nüüd küll kellegi teise öelda, kui bookie, millal midagi liigutada. Eesti käsipalliliiga risk on väga põhjendatult madal.

                    3. Coolbeti mudel . Ei tegelt Coolbet on sitaks tubli ja sitaks palju respekti neile, sest nad teevad palju asju ise oma peaga ja püüavad turust mitte hoolida. Aga Coolbetil on näiteks avatud ka võimalus vaadata, palju raha millelegi panustatakse ja panuste hulka. Neil on riskid ikka sitaks madalad. Lisaks on Coolbetil natuke probleeme reaalse raha teenimisega, kuna prematch on neil super ja kedagi livebet ei huvita + kuna neil palju manuaalset tööd, siis turgudehulgast jääb vajaka. Selles mõttes on Coolbet veidi ebapädev näide.

                    4. Kui ma avaks turu, et Aadu Põlvast viskab kulli ja kirja, siis ma avaks liini koefidega 1.95 - 1.95. Kui aga kogu raha liiguks kullile, siis tahes tahtmata ma tõstaks kirja väärtust. Ja lõpuks võiks tekkida jabur olukord, justkui kull oleks tõenäolisem. Seda ma algusest peale räägingi, et turusolkimine ei ole cool.
                    Ma saan aru küll mida sa mõtled ja täpselt nii enamus bookid töötavadki. Üleüldine liiga risk tulebki vastavalt liigale paika panna. Samas mulle tundub, et erandeid ei tehta - kui on olukorrad, kus on võimalik rohkem raha teenida, siis need jäetakse kasutamata. Samas äkki ma lihtsalt ei tea seda.

                    Coolbet meeldibki bookina just sellepärast, et nad julgevad erineda. Vähemalt mina saan nii aru, et Coolbet mingilmääral mõtleb nagu ise oleks bettija. Sellest tulenevalt neid mingites kohtades ei kotigi turg, kui neil on teine arvamus õiglasest väärtusest. Kui ma vaatan turgu ja mul on turust teine arvamus õiglasele väärtusele, siis ma panustan sellele - täpselt samamoodi kohati käitub ka Coolbet võttes panuseid vastu enda arvamuse järgi õiglasest väärtusest. Ma saan aru, et see teistele bookidele ei meeldi, sest teiste bookide (kasvõi näiteks Betsafe) bettide tasakaal läheb paigast ära kui surebettorid kohale lendavad.
                    Eks Coolbet on ka noor ettevõtte veel ja seeläbi nende riskid võetakse vastavalt "bankrolli" suurusele ka.
                    Coolbetis isiklikult teen väga vähe panuseid, sest minu jaoks nende limiidid on väikesed, missest et nad ei limiteeri kasutajaid samade kriteeriumite alusel nagu Betsafe seda tundub tegevat. Betsafe ma muidugi pole ca 4-5a bettimiseks kasutanud, niiet uuema tänapäevaste limiitide ja limiteerimise kiirusega ma ilmselt polegi kõigeparemini kursis.

                    Mis puutub nüüd kulli-kirja viskamisse, siis jah võib ju tõesti koefitsiente panuste tasakaalustamiseks natukene liigutada kaotades ise marginaalis natukene (samas endiselt teenid sa raha sellega), samas ei tohi kindlasti tekkida olukorda kus pakud 2+ koefi ühele poole. Kuhu ma selle jutuga jõuda tahan - sportbettingus ju sama eesmärk, mitte pakkuda kliendile kasumlikke panuseid, samas teete ju teadlikult isegi seda...

                    Igastahes, kogu jutu point on see, et pole võimalik väita bookina, et mäng oli 50/50 ja samas ise bookina pakkuda bettoritele kasumlikke panustamisvõimalusi (eesmärgiga just sinna bettori jaoks kasumlikule poolele raha koguda, et "riski" maandada).

                    Kommentaar


                      #55
                      Nagu kasiinomängudes taandub ka spordipanustamises ja veel parema näitena pokkeris kõik matemaatikale. See, et tegu ei ole perfektse informatsiooniga mängudega ei muuda asja. Ühes mängus võib ju kontor eksida, kuid järgmises klient ja pikas perspektiivis see taandub kõik ära ja võitjaks jääbki sel juhul kontor oma marginaaliga. Et kui sina betsafes oled kindel, et mäng on 50/50 ja tõenäoliselt oled kompetentsem kui enamus inimestest kes su vastu tulevad, siis turu järgi selle koefitsiendi valeks liigutamine tähendab optimaalse mänguteooria mõttes riskide hajutamise arvelt enda marginaali vähendamist ja ei midagi muud.

                      Kommentaar


                        #56
                        Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                        Nagu kasiinomängudes taandub ka spordipanustamises ja veel parema näitena pokkeris kõik matemaatikale. See, et tegu ei ole perfektse informatsiooniga mängudega ei muuda asja. Ühes mängus võib ju kontor eksida, kuid järgmises klient ja pikas perspektiivis see taandub kõik ära ja võitjaks jääbki sel juhul kontor oma marginaaliga. Et kui sina betsafes oled kindel, et mäng on 50/50 ja tõenäoliselt oled kompetentsem kui enamus inimestest kes su vastu tulevad, siis turu järgi selle koefitsiendi valeks liigutamine tähendab optimaalse mänguteooria mõttes riskide hajutamise arvelt enda marginaali vähendamist ja ei midagi muud.
                        See kõik oleks nii, kui minu töö oleks jälgida vaid Eesti käsipalliliiga mänge ja olla nende spetsialist. Reaalsuses on mänge tsipa rohkem, vastutus laiem ja oht, et see infolevitaja targem kõrge.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          #57
                          Aga muidu ma saan aru, mida te öelda püüate ja olen isegi päris. Reaalsuses olen enda jaoks siiski paika pannud summad, panustajate hulgad, millal ja kui palju muuta.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            #58
                            Eks see vestlus siin saigi alguse sinu kindlast veendumusest, et turgu n-ö solgiti ja olid sunnitud koefe valeks liigutama. Mis on kontori poolt tegelikult ju endale jalga tulistamine mõnevõrra. Mind lihtsalt majanduslikust perspektiivist jubedalt häirib see vähe totter ideoloogia hasartmängusaitide juhtkondadelt. Debiilsed asjad nagu paaris/paaritu või NFLi limiitide alandamine 60le eurosendile, sest mängija on kuskil rumeenia käsipallis võitev olnud.

                            Kommentaar


                              #59
                              Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                              Debiilsed asjad nagu paaris/paaritu või NFLi limiitide alandamine 60le eurosendile, sest mängija on kuskil rumeenia käsipallis võitev olnud.
                              Noh perversseid turge pakutakse perverssete külaliste tõttu .

                              Limiteerimine on minu meelest kohati liialt rutakas ja olen päri.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                #60
                                Algselt postitas cabron Vaata postitust
                                monn püüab siin maailma muutma hakata ja põhitõdesid murendada (mis on tegelikult õige, aga kas kõigil on vaja seda teada - ja kas paljud üldse tahavad teada?) Ma ei viitsi seda ammu enam teha, aga aastate jooksul olen taibanud, et suuresti juhinduvad bookied lihtsast ostupsühholoogiast, s.h. kuidas mõjutada ostjat (panustajat) ostma just seda toodet (koefi) jne.

                                Betclub töötab praegu rada sisse ja kaasab (tulevasi) kliente ning ilmselt miski hetk pannakse tasuta kasutajate ette tasumüür - raha peab ju ka teenima? Praeguste panustega lähevad kaasa ilmselt tavalised harrastuspanustajad ja tõsisemaid tegijaid saaks betclub endaga kaasa kui ka aasiapanuste tippe jagama hakkaks. Lisaks annaks kõvasti usutavust juurde 3rd party poolt verifitseeritud panused.

                                Miks ainult harrastuspanustajad? Mul on nt panustamine ainus sissetulekuallikas, aga kasutan nii bookiesi kui aasiat mõlemat. Bookiedega jah limiteeritakse, aga maailm on suur ja lai ja kasutajaid on alati võimalik juurde saada/osta + lehti kus kontosid avada on ka väga väga palju. Ilmselgelt väärtusi on kergem leida bookiedes jms ja neid tulebki ära tihti karistada, et võimalikult palju "tasuta raha" ära noppida.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X