320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise koondise tegemisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Pints Vaata postitust
    Ei ole midagi sellist väitnud aga see muudab narratiivi oluliselt või ei?
    Olen päri, inglise turistid on tõesti tihti ühed matsid ning samal pulgal venelaste ja/või hiinlastega.
    Kirjutasin kuna tundus, et kaitsesid veits seda tegevust seal videos, aga oleme vist nöus, et mölemad osapooled olid jobid
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

    Kommentaar


      Tänx. Ma arvan ka, et üldistamine on su üks tugevamaid oskuseid siin maailmas. Ma loodan, et sa saad elus oma hobid ja töö ühendada.

      Ma loodan, et kõik need idioodid saavad ka karistada!


      And Now For Something Completely Different.
      Ma olen kurb ja löödud. Pettunud ka. Nii lähedal oli see kõik.
      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

      My spell checking is second to nine!

      Kommentaar


        Algselt postitas kaala Vaata postitust
        Kirjutasin kuna tundus, et kaitsesid veits seda tegevust seal videos, aga oleme vist nöus, et mölemad osapooled olid jobid
        Miski ei õigusta maaslamaja löömist aga see "süütute kannatajate" spinn ajas muidugi muigama.
        Minupärast võivad need kel vares on latva tallanud seal saarel üksteist vigaseks taguda, lihtsalt olen olnud olukorras, kus kutsumata inimeri asutuse uksest jõuga sisse murdis ja pärast oli kiunu taevani kui kannatanute hulgas oli paar alaealist, kes minut/kaks varem olid pudeleid/kive loopinud aga kulmu/nina lõhki saades muutisd "lasteks". Ise olen ja jään seisukohale, et just osade fännide pärast (kindlasti on ka normaalseid) võiksid enne inglasi kopsiku võita kasvõi Põhja-Korea, Wakanda, Zamunda ja/või Hiiumaa.

        Kommentaar


          Algselt postitas Pints Vaata postitust
          lihtsalt olen olnud olukorras, kus kutsumata inimeri asutuse uksest jõuga sisse murdis ja pärast oli kiunu taevani kui kannatanute hulgas oli paar alaealist, kes minut/kaks varem olid pudeleid/kive loopinud aga kulmu/nina lõhki saades muutisd "lasteks".
          See oli nagu kunagi aastaid-aastaid tagasi, kui parasjagu oli soccerneti suvepäevad ja siis samal ajal oli Flora mäng Sillamäega. Esimese poolaja järel oli tuntud endise foorumlase Diana telefoni otsas mingi Flora fänn, kes jauras, et Sillamäe tüübid ülbitsevad ja teda üldlse ei koti, vaid hakkavad lihtsalt neid tiblasid ära peksma. Pärast selgus, et tiblasid oli rohkem ja siis oli (mu mälu järgi) sama tüüp telekas, kus kurtis, et ta ei tea üldse, miks neid rünnati ja nad olid niisama chillid.

          Aga mul endal viskas ka esimese hooga adreka punasesse ja mõttesse, et britid ongi värdjad, kuid samas see on selline olukord, kus võib vabalt igal pool käest minna. Ehk oled kuskilt rämeda rahhi eest pileti saanud ja siis korraga vajub kuskilt inimmass üle turvameeste ja käib täielik pandemoonium. Ja siis üritavad nö. tavainimesed ka appi tulla, aga nagu ikka pole neil sellise olukorra haldamiseks oskusi, veri vemmeldab ja lõpuks saavad need koledamalt peksa, keda vähem on.

          Kommentaar


            Tulnud norinud lihtsalt, et pähe saite, aga sa tuled Inglaste enda debiilsustega Eesti foorumisse eestlastele templeid laduma. Usu mind sa wannabe azzurri, et siin pole keegi sellega seotud ja see ei fiti. Muidu jah gratz ja Itaalia sai teenitult kätte selle, mis olid ära teeninud oma hingestatusega.

            Kommentaar


              Vahetage jah Henderson välja, et mingi Sancho ja Rashford penaltid lööma panna. Paras.

              Linnupoja ise valis kõik penalti lööjad ja tulemus oli silmaga näha.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                See oli nagu kunagi aastaid-aastaid tagasi, kui parasjagu oli soccerneti suvepäevad ja siis samal ajal oli Flora mäng Sillamäega. Esimese poolaja järel oli tuntud endise foorumlase Diana telefoni otsas mingi Flora fänn, kes jauras, et Sillamäe tüübid ülbitsevad ja teda üldlse ei koti, vaid hakkavad lihtsalt neid tiblasid ära peksma. Pärast selgus, et tiblasid oli rohkem ja siis oli (mu mälu järgi) sama tüüp telekas, kus kurtis, et ta ei tea üldse, miks neid rünnati ja nad olid niisama chillid.

                Aga mul endal viskas ka esimese hooga adreka punasesse ja mõttesse, et britid ongi värdjad, kuid samas see on selline olukord, kus võib vabalt igal pool käest minna. Ehk oled kuskilt rämeda rahhi eest pileti saanud ja siis korraga vajub kuskilt inimmass üle turvameeste ja käib täielik pandemoonium. Ja siis üritavad nö. tavainimesed ka appi tulla, aga nagu ikka pole neil sellise olukorra haldamiseks oskusi, veri vemmeldab ja lõpuks saavad need koledamalt peksa, keda vähem on.
                See Flora fänn, vist ei teadnud rusikareeglit (no pun intended), et kohalikke on alati rohkem ja perimeetri kaitsjad enamasti kõrgemalt motiveeritud (ellujäämisinstinkt/grupivaim tugevam).

                Eks see selline tänamatu tegevus ole turvameestele appi minna, kui otsene oht elule puudub (korrakaitsjate jaoks pole hiljem tihti vahet, kes keda takistas/abistas, sest vaevalt see enesekaitse alla liigitub ning kogu mürgli sees ei suuda staadionil viibivad stewardid kedagi eristada ja saad ise võmmu kuklasse) aga sõltub alati konkreetsest olukorrast muidugi. Miks ma üldse siin foorumis mainisin, et kõik pole nii mustvalge on sellepärast, et tuttav, kes tegeleb küberturvalisusega jahvatas kuidas vene botid/trollid süstemaatiliselt jagavad/pushivad negatiivseid uudiseid hetkel, eesmärgiga lüüa tugevam kiil Inglismaa ja Euroopa vahele, seega tasub praegu äärmiselt allikakriitiline olla.

                Mul on Sakast, Rashfordist ja Sanchost kahju - see sõim mis nad sotsiaalmeedias saavad on jäle.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Pints Vaata postitust

                  Mul on Sakast, Rashfordist ja Sanchost kahju - see sõim mis nad sotsiaalmeedias saavad on jäle.
                  Mul on Sakast eriti. Ta pennu oli vähemalt pennu moodi. Meenus kohe üks reklaam.

                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Pints Vaata postitust
                    Mul on Sakast, Rashfordist ja Sanchost kahju - see sõim mis nad sotsiaalmeedias saavad on jäle.
                    Saka tundus köige süütum äraeksinud vennike sealt pundist, vastutusele tuleks vötta Southgate kes staarid tanki pani. Alles hiljuti liikus pennude kohta tehtud stat alates 1976 aastast kus selgitas staarmängijate eksimusi suurturniiridel, aga praegu ei leia seda

                    Algselt postitas Pints Vaata postitust
                    Miski ei õigusta maaslamaja löömist aga see "süütute kannatajate" spinn ajas muidugi muigama..
                    Pole muidugi näind, et need kes tuupi said ennast süütuks kannatajaks oleks sildistanud

                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    See oli nagu kunagi aastaid-aastaid tagasi, kui parasjagu oli soccerneti suvepäevad ja siis samal ajal oli Flora mäng Sillamäega. Esimese poolaja järel oli tuntud endise foorumlase Diana telefoni otsas mingi Flora fänn, kes jauras, et Sillamäe tüübid ülbitsevad ja teda üldlse ei koti, vaid hakkavad lihtsalt neid tiblasid ära peksma. Pärast selgus, et tiblasid oli rohkem ja siis oli (mu mälu järgi) sama tüüp telekas, kus kurtis, et ta ei tea üldse, miks neid rünnati ja nad olid niisama chillid.
                    Veits peale seda sündmust reisisin selle pundiga kuskile Riia lähedale mängu vaatama. Osadel oli ikka möttes kohalike bandiitidega kokku pörgata aga vist ei saadud kontakti ikka. Mängul üks öhku täis vend lubas köik ära taguda kes kaasa ei laula vöi mitte piisavalt kövasti. Önneks keegi molli ei saanud ikkagi.
                    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kaala Vaata postitust

                      Pole muidugi näind, et need kes tuupi said ennast süütuks kannatajaks oleks sildistanud
                      Netis(Twitter/9gag/jne) levis versioon sellest vahejuhtumist, kus väideti et inglased ründasid seal klipis süütuid turiste/toetajaid ja kuna sa mainisid "last", siis ilmselt ekslikult eeldasin et oled ka selles paadis.
                      See volask võib "laps" olla oma emale, noorsookomisjonis või hiljem ajakirjanikele aga minu süda küll nüüd härdaks ei lähe iga alaealise huligaani pärast.

                      Kommentaar


                        See rassismi virts mis inglased jälle kaela said on lihtsalt jäle.

                        Kommentaar


                          Nüüd on siis selge miks Rasford manus enam penalteid ei löö. Enam halvemat penaltit annab lüüa.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                            See rassismi virts mis inglased jälle kaela said on lihtsalt jäle.
                            Mida külvad, seda lõikad.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                              Mida külvad, seda lõikad.
                              Ah, mida?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Ah, mida?
                                See puudutab seda, kuidas rassimisi küsimust (üldises plaanis) lahendatakse (või siis ei lahendata).
                                Ei puuduta jalgpalli, ega indiviide. Ehk teine teema.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X