320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise koondise tegemisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas krissucool Vaata postitust
    Hea poiss.

    Aga päris ausalt ka, kuigi ma reaalselt arvan et Southgate on head tööd teinud, siis...
    Olles 3/4ndik oma elust olnud Inglismaa fänn, poisiklutina teleka ees lahinal nutnud nagu väike tüdruk kui Inglismaa jälle penaltitega välja langes. (rohkem kui korra)

    Kuradi äge emotsioon on, et Inglismaa finaalis on. Veider olla sellest nii vaimustuses, ise mitte inglane olles, aga eks tulebki see lapsepõlv ja need emotsioonid meelde kui Inglismaa edu MMil või EMil oligi kõige tähtsam asi mis kogu suve juuksul juhtuda võis. Iga kuradi turniir perse läinud ja lõpuks ometi saab finaalis kellegile kogu südamest pöialt hoida.
    Vahva lugeda. Oskan samastuda, nutsin minagi ja tagusin rusikaga põrandat.
    Ainus vahe selles, et mul enam pole erilist vaimustust. Ootus finaali suhtes siiski.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      55 years of hurt, never stopped me dreaming
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Samastun krissucooli ja mcnamaraga, täpselt samad mâlestused.
        Linnupoja, kas su fling ei vastanud 24h järjest su messengerisõnumitele või mis juhtus?

        Kommentaar


          Algselt postitas cabron Vaata postitust
          Samastun krissucooli ja mcnamaraga, täpselt samad mâlestused.
          Linnupoja, kas su fling ei vastanud 24h järjest su messengerisõnumitele või mis juhtus?
          Otsustasin, et kuna Inglismaa võidab, siis milleks southgeiti vihata.
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Käisin kunagi mängimas jalkat ühes inglaste pundis ja mul oli ükskord seljas kirbukalt ostetud Prantsusmaa särk.
            Nad ütlesid, et väga veider, et ma kannan/oman mingi teise rahvuse särki üldse.

            Nad jõudsid järeldusele, et ju see on okei, kui oma koondis nii pask on
            Finaalis hoian pöialt Itaaliale igatahes.

            Kommentaar


              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
              Enne turniiri arvasid kõik loogiliselt, et Shaw annab trennis Chillwellile palle ette ja tassib ehk trennikotti, sest noh Chillwell oli kaks klassi kõrgem eelmisel hooajal. Aga oli ta peale Cl finaali ja natukene vigane ja Southgate suutis kuidagi Shawst teha Chillwell vol2. Amazing.

              vist isegi nii vigane, et tegelikult ei mahtnud 2 parema vasakkaisja hulka ja avamängus alustas nende mõlema ees Trippier
              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
              (Seinfeld, The Pitch)

              Kommentaar


                See tuleb koju
                See tuleb koju
                See tuleb
                Jalgpall tuleb koju
                See tuleb koju
                See tuleb koju
                See tuleb
                Jalgpall tuleb koju
                See tuleb koju
                See tuleb koju
                See tuleb
                Jalgpall tuleb koju
                See tuleb koju
                See tuleb koju
                See tuleb
                Jalgpall tuleb koju

                Kõik näivad skoori teadvat
                Nad on seda kõike varem näinud
                Nad lihtsalt teavad
                Nad on nii kindlad
                See Inglismaa viskab selle minema
                Lasen selle minema
                Aga ma tean, et nad saavad mängida
                Sest ma mäletan
                Kolm lõvi särgil
                Jules Rimet sädeleb endiselt
                Kolmkümmend aastat haiget
                Pole kunagi takistanud mind unistamast
                Nii palju nalja, nii palju irvitusi
                Aga kõik need oi-kui-lähedased
                Kanda sind
                Läbi aastate
                Kuid näen ikkagi seda Moore'i lahendust
                Ja kui Linekar värava lõi
                Bobby vöö palli
                Ja Nobby Dancing
                Kolm lõvi särgil
                Jules Rimet sädeleb endiselt
                Kolmkümmend aastat haiget
                Pole kunagi takistanud mind unistamast
                (Milline sääst, Gordon Banks!
                (Vana hea Inglismaa, Inglismaa, kes ei saanud jalgpalli mängida)
                (Inglismaal on see kotis)
                Ma tean, et see oli siis, kuid see võib olla veel
                See tuleb koju
                See tuleb
                Jalgpall tuleb koju
                See tuleb koju
                See tuleb koju
                See tuleb
                Jalgpall tuleb koju (Inglismaa on seda teinud)
                See tuleb koju
                See tuleb koju
                See tuleb
                Jalgpall tuleb koju
                See tuleb koju
                See tuleb koju
                See tuleb
                Jalgpall tuleb koju
                Kolm lõvi särgil (see tuleb koju, see tuleb)
                Jules Rimet särab endiselt (jalgpall tuleb koju, see tuleb koju)
                30 aastat haiget (see tuleb koju, see tuleb)
                Kunagi ei takistanud mind unistamast (jalgpall tuleb koju)
                Kolm lõvi särgil (see tuleb koju, see tuleb)
                Jules Rimet särab endiselt (jalgpall tuleb koju, see tuleb koju)
                30 aastat haiget (see tuleb koju, see tuleb)
                Kunagi ei takistanud mind unistamast (jalgpall tuleb koju)
                Kolm lõvi särgil (see tuleb koju, see tuleb)
                Jules Rimet särab endiselt (jalgpall tuleb koju, see tuleb koju)
                30 aastat haiget (see tuleb koju, see tuleb)
                Kunagi ei takistanud mind unistamast (jalgpall tuleb koju)
                Kolm Lõvi särgil
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  LOL, no katsuge nüüd olla...

                  Kommentaar


                    Ära ole selline party pooper.

                    Laula nüüd koos meiega: It coming home...
                    Giggs will tear you appart.

                    Kommentaar


                      No ma ei suuda Inglismaa koondise poolt koduväljakueelise ja hümni ajal vilistamise tõttu olla. Samas, noh, kui Inglismaa kaotab, siis saabub siia ilmselt selline seltskond parastajaid, et Nasfal ja linnukas ei suudaks sellist mürglit võidu korral kokku panna.

                      Kommentaar


                        Aga Inglismaa suurturniiride finaalide võiduprotsent on 100%, Its Coming Home!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          No ma ei suuda Inglismaa koondise poolt koduväljakueelise ja hümni ajal vilistamise tõttu olla. Samas, noh, kui Inglismaa kaotab, siis saabub siia ilmselt selline seltskond parastajaid, et Nasfal ja linnukas ei suudaks sellist mürglit võidu korral kokku panna.
                          Sul on küll seal Ukrainas korralik tisside defitsiit. Arvasin, et seal ikka vähe lihtsam.

                          Kommentaar


                            Igaks juhuks mainin ära, et tegu siiski EMi finaaliga, mitte MMi finaaliga. Krissucool siin pikemat aega räägib läbivalt MMi finaalist ja keegi ei märka parandama ka.

                            Ja teiseks, kuidas saab miski koju tulla, kui ta pole kunagi seal varem olnudki?

                            Igal juhul õnnitlused esimest korda EMi finaali jõudmise puhul ja loodan, et kaotate samasuguse stiiliga, nagu te finaali jõudsite. 90+5 ränk Immobile dive ja 1-0 võit penaltist Itaaliale.

                            Reaalsuses muidugi mängitakse teid klassiga üle ja nasfal ja lindur ei postita siia foorumi suve lõpuni midagi. Midfielder postitab jälle, et kaotas vale meeskond ja Itaalia on puhas catenaccio ja rainis007 kirjutab, et Harry Kein on maailma parim jalgpallur.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              Igaks juhuks mainin ära, et tegu siiski EMi finaaliga, mitte MMi finaaliga. Krissucool siin pikemat aega räägib läbivalt MMi finaalist ja keegi ei märka parandama ka.

                              Ja teiseks, kuidas saab miski koju tulla, kui ta pole kunagi seal varem olnudki?

                              Igal juhul õnnitlused esimest korda EMi finaali jõudmise puhul ja loodan, et kaotate samasuguse stiiliga, nagu te finaali jõudsite. 90+5 ränk Immobile dive ja 1-0 võit penaltist Itaaliale.

                              Reaalsuses muidugi mängitakse teid klassiga üle ja nasfal ja lindur ei postita siia foorumi suve lõpuni midagi. Midfielder postitab jälle, et kaotas vale meeskond ja Itaalia on puhas catenaccio ja rainis007 kirjutab, et Harry Kein on maailma parim jalgpallur.
                              Ma ei tea mis sousti sa koguaeg ajad mu kadumisega, aga ma ei ole kordagi ära kadunud peale mingeid ennustusi. Nagu ausalt ka mine küsi mõnelt Liverpooli härrasmehelt, kus Ignore list asub ja lisa mind sinna ja probleem lahendatud kui see asi sind nii erutab ja ootad seda.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                                Ma ei tea mis sousti sa koguaeg ajad mu kadumisega, aga ma ei ole kordagi ära kadunud peale mingeid ennustusi. Nagu ausalt ka mine küsi mõnelt Liverpooli härrasmehelt, kus Ignore list asub ja lisa mind sinna ja probleem lahendatud kui see asi sind nii erutab ja ootad seda.
                                Sa ei häiri mind. Ma olen tolerantne. Tolereerin peale teiste rasside ka seksuaalvähemusi.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X