320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise koondise tegemisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    Keda ise muidu raha eest vaatamas eelistaksid käia, Sterlingut või Gomezt?
    Paul Gascoigne

    Kommentaar


      Algselt postitas JuriM Vaata postitust
      Paul Gascoigne
      McN on pigem ikka Ian Rushi ja Kenny Dalglishi leeris. Jah, tean, Rush oli Wales, Dalglish Šotimaa, Chris Waddle oli ka olemas.

      Aga ma mõtlen siin siiralt, et mis oleks siis saanud, kui selline Inglismaa oleks Eestiga samas valikgrupis olnud. See oleks ju hirmus olnud!

      Kommentaar


        Midagi, mida ma pole seni enda jaoks selgeks teinud: on juba selge, et Inglismaa mängib EM-i alagrupimängud Wembley'l. Kuna on palju korraldajaid, loositakse meeskonnad ainult osaliselt ja Inglismaa saab kindlasti mängima grupis D.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
          https://soccernet.ee/artikkel/fannid...ng-see-on-vale

          A äkki ikka ei lahendatud seda hästi?
          Oli põhjust vilistada?
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
            Oli põhjust vilistada?
            Ma ei väidagi, et oleks. Ei olnud. Lihtsalt sellise lahendusega saavutati selline olukord kus kari jobusi seda teevad. Sitasti lahendatud.
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
              Ma ei väidagi, et oleks. Ei olnud. Lihtsalt sellise lahendusega saavutati selline olukord kus kari jobusi seda teevad. Sitasti lahendatud.
              Kehvasti lahendatud kuna mõned inimesed oskavad vaid nõmetseda?
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Gomez lasigi jalga, et Sterlingule ruumi teha. Hendo ka ikka jätkuvalt haige ja Kosovosse ei sõida.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                  Kehvasti lahendatud kuna mõned inimesed oskavad vaid nõmetseda?
                  Jah? Gomez lasi jalga, ilmselgelt lahendati olukord ikka väga sitasti. Meedia ja idiootidega peab arvestama, nagu näha.
                  Ilmselgelt saab nüüd igaüks lõpuks aru, et see lahendus oli lihtsalt nii lasteaed kui olla saab, järjekordne southgate' pask. Ei meeldi mulle see treener.


                  Järjekordne teema kus esimene kari tuleb mind idioodiks sõimama kui ma väidan, et see olukord sai sitasti lahendatud ja lõpplahendus on nagu alati.
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                    Jah? Gomez lasi jalga, ilmselgelt lahendati olukord ikka väga sitasti. Meedia ja idiootidega peab arvestama, nagu näha.
                    Ilmselgelt saab nüüd igaüks lõpuks aru, et see lahendus oli lihtsalt nii lasteaed kui olla saab, järjekordne southgate' pask. Ei meeldi mulle see treener.


                    Järjekordne teema kus esimene kari tuleb mind idioodiks sõimama kui ma väidan, et see olukord sai sitasti lahendatud ja lõpplahendus on nagu alati.
                    Mis asi on lõpplahendus?

                    (Sital käimine jääb viimaseks peale surma...okei, mõnel ka veel korra surmajärgselt. Seni aga situd päevast-päeva).

                    Mingil põhjusel löödi kaardid letti. Millepärast täpsemalt? Teab mõni üksik.
                    Teised aga ei tea ja kritiseerivad. Kummaline. Ei?
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                      Gomez lasigi jalga, et Sterlingule ruumi teha. Hendo ka ikka jätkuvalt haige ja Kosovosse ei sõida.
                      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                      Jah? Gomez lasi jalga, ilmselgelt lahendati olukord ikka väga sitasti. Meedia ja idiootidega peab arvestama, nagu näha.
                      Ilmselgelt saab nüüd igaüks lõpuks aru, et see lahendus oli lihtsalt nii lasteaed kui olla saab, järjekordne southgate' pask. Ei meeldi mulle see treener.


                      Järjekordne teema kus esimene kari tuleb mind idioodiks sõimama kui ma väidan, et see olukord sai sitasti lahendatud ja lõpplahendus on nagu alati.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                        Gomez läks trennis katki. Kus siin juttu on, et Sterlingu pärast ta nahhui tõmbas?
                        Kohe saad Liivimaa kõige targemalt ratsutajalt vastuse, et see on ju väljamõeldud põhjus varjamaks tegelikku olukorda. Ilmselgelt, järjekordselt, nagu alati, keegi teine ei tea, kari jobusi.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Üleüldse, tehke endale reeglid selgeks, tegelt ka.
                          Algselt postitas Stok
                          Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vincent Vaata postitust
                            Kohe saad Liivimaa kõige targemalt ratsutajalt vastuse, et see on ju väljamõeldud põhjus varjamaks tegelikku olukorda. Ilmselgelt, järjekordselt, nagu alati, keegi teine ei tea, kari jobusi.

                            A näe väike õppetund teistele, et kui eksid võib seda tunnistada ka, poleks pidanud lahmima kui ei teadnud, et tegelt vigastus (ilmselt, aga no trennis vigastus saada pärast sellist asja on natukene kahtlane ikka)
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Täiesti usun, et on katki. Sümboolselt tegi lühemale mehele ruumi.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                                A näe väike õppetund teistele, et kui eksid võib seda tunnistada ka, poleks pidanud lahmima kui ei teadnud, et tegelt vigastus (ilmselt, aga no trennis vigastus saada pärast sellist asja on natukene kahtlane ikka)
                                Süvariik.
                                Слава Україні! Героям слава!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X