320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise koondise tegemisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tubli penaltite sats see Inglismaa koondis.
    Algselt postitas Stok
    Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

    Kommentaar


      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
      Naerma ajab see video. Kahjuks ekre debiilikud jäävad seda ebaloogilist joru ja valetamist uskuma. Kurb.
      Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga

      Kommentaar


        ja mis see siia puutub? see, et see pole normaalne ei tähenda, et mingi suvaline pätt võib suvalt kõigile keset tänavat lõuga tõmmata.

        Aga pennud nüüd 2:0 inglastele?
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Too Henderson küll niipea A-koondisse ei pääse. Jõhker läbikukkumine sellelt vanusegrupilt, arvestades loodud väravavõimaluste hulka. Kaitset pole samas ollagi.
          Aga no, vastastel on ka Puscas ja Hagi.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
            Too Henderson küll niipea A-koondisse ei pääse. Jõhker läbikukkumine sellelt vanusegrupilt, arvestades loodud väravavõimaluste hulka. Kaitset pole samas ollagi.
            Aga no, vastastel on ka Puscas ja Hagi.
            Tegelikult ma vaataks väga tugevalt ikkagi Boothroydi otsa. Foden alustab nii tähtsal mängul pingil? Bissaka samuti terve mäng pingil? Niimoodi ei saa sellisel turniiril mängida sellise koosseisuga.

            Kommentaar


              Karen Carney oli mu lemmikmängija naistekoondises. Noorena kõige põnevam Inglismaa mängija, nüüdki veel MM-il vahetuspingil. Ehk saab laupäeval veidi mänguaega. Hääd pinsipõlve!
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Septembrikoondis on meeldivalt nooruslik. Leidub ka välisliiga mängija. Suurim üllatus on ilmselt Tyrone Mings, kes oli aastaid klubis pingimees, pole kunagi noortekoondise ringi kuulunud, aga kutsutakse nüüd 26-aastaselt põhisatsi.

                Goalkeepers: Tom Heaton (Aston Villa), Jordan Pickford (Everton), Nick Pope (Burnley)

                Defenders: Trent Alexander-Arnold (Liverpool), Ben Chilwell (Leicester), Joe Gomez (Liverpool), Michael Keane (Everton), Harry Maguire (Manchester United), Tyrone Mings (Aston Villa), Danny Rose (Tottenham), Kieran Trippier (Atletico Madrid), Aaron Wan-Bissaka (Manchester United)

                Midfielders: Ross Barkley (Chelsea), Jordan Henderson (Liverpool), James Maddison (Leicester), Mason Mount (Chelsea), Alex Oxlade-Chamberlain (Liverpool), Declan Rice (West Ham), Harry Winks (Tottenham)

                Forwards: Harry Kane (Tottenham), Jesse Lingard (Manchester United), Marcus Rashford (Manchester United), Jadon Sancho (Borussia Dortmund), Raheem Sterling (Manchester City), Callum Wilson (Bournemouth)
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                  Septembrikoondis on meeldivalt nooruslik. Leidub ka välisliiga mängija. Suurim üllatus on ilmselt Tyrone Mings, kes oli aastaid klubis pingimees, pole kunagi noortekoondise ringi kuulunud, aga kutsutakse nüüd 26-aastaselt põhisatsi.
                  Suisa kaks ju. Aga Mings on siiani suhtkoht ässanud Villas.

                  Kommentaar


                    Väga hea, et Ashley Barnes ka satsi kaasatud.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Võimatult lihtne jalutuskäik Wembley’l taaskord. Kane sai pendlaid harjutada. Bulgaarlastel on väga kehvad ajad. Täna tšehhe võitnud tuline Kosovo on võib-olla keerulisem ülesanne.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Raheem on võimas.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Oiii, bliiin, Sterling.

                          Poolajaga 1 värav ja 2 väravasöötu.
                          Või siis 3... kirjutamise ajal lõi ka veel ühe värava.

                          Täiesti takistamatu mees on Kosovo jaoks. Kiire, otsustav, täpne. Ulme!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                            Oiii, bliiin, Sterling.

                            Poolajaga 1 värav ja 2 väravasöötu.
                            Või siis 3... kirjutamise ajal lõi ka veel ühe värava.

                            Täiesti takistamatu mees on Kosovo jaoks. Kiire, otsustav, täpne. Ulme!
                            Kurat, ma lootsin, et tuleb "start jälle aeglane, treeneri aeg on läbi".

                            Kommentaar


                              See mäng suudab üllatada.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                                See mäng suudab üllatada.
                                See pidi olema minu kommenteerida, aga Vince tahtis vahetada, kuna mul olnud kolm öist mängu NV-l... Sain pühapäevased premierid asemele, tulevad ilmselt nullimängud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X