320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise koondise tegemisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ferdinand ütles kõige õigemini

    tegemist totaalse non-issue teemaga ja ülekeemist tuleb jalkas ette. Kogu see "we're all friends, peace and love" on nii pussy teema mida ajada.
    Ma ei ütle nüüd et peakski peale iga mängu molli sõitma või nii eks, aga Sterlingust arusaadav, et butthurt on värske. Keegi viga ei saanud ja kõige õigem oleks Sterling karistuseks koju jätta, ajakirjandusele öelda et needed time to rest ja all good.

    ei ole siniseid prille ees selle kirjutamise ajal

    Kommentaar


      On kurb, et 1) kõrist haaramist normaliseeritakse 2) suurema kriitika saab see, kes idiootsusega tegelema peab, mitte see, kes idiootsuse üldse toime pani.
      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

      Kommentaar


        Ju lähtuti sellest, et pigem õudne lõpp, kui lõputu õudus. On ju inglaste meedia üks ütlemata tore nähtus. Rio võiks Neville’iga vähe juttu puhuda.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
          Ju lähtuti sellest, et pigem õudne lõpp, kui lõputu õudus. On ju inglaste meedia üks ütlemata tore nähtus. Rio võiks Neville’iga vähe juttu puhuda.
          ?? Äkki seletaks lahti? Või sa praegu reaalselt arvad, et Sterlingu koondise karjäär on läbi????????????
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Teemaks ikka see, et info löödi letti ja treeniti edasi.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Okei ma reaalselt lugesin Blue Mooni selle teema raames ja no seal on kõik täiesti segased. Redcafe on veel normaalne jalgpalli foorum selle kohaga võrreldes.

              Kommentaar


                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                Jaur.
                Sterling has been punished following an altercation with Joe Gomez in the canteen at St George’s Park on Monday that left the latter with a cut under his right eye. Sterling is thought to have walked up to Gomez before trying to grab his neck, Gomez reacted angrily and the two players had to be separated by team-mates before the pair left the canteen.

                Pikemalt loe siin.

                Mänge ei vaata, fakte ei tea, aga ikka kommenteerid. Nomismasinugateen.

                Sterlingust on inimesena kahju, saab teenimatult palju sitta krae vahele. Eks peab oma närvikava veel tugevdama.
                Слава Україні! Героям слава!

                Kommentaar


                  Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                  Sterling has been punished following an altercation with Joe Gomez in the canteen at St George’s Park on Monday that left the latter with a cut under his right eye. Sterling is thought to have walked up to Gomez before trying to grab his neck, Gomez reacted angrily and the two players had to be separated by team-mates before the pair left the canteen.

                  Pikemalt loe siin.

                  Mänge ei vaata, fakte ei tea, aga ikka kommenteerid. Nomismasinugateen.

                  Sterlingust on inimesena kahju, saab teenimatult palju sitta krae vahele. Eks peab oma närvikava veel tugevdama.
                  Kas ma kaitsesin Sterlingut? Kas see on päriselt mis juhtus? Sa ei tea ise mitte mu**igi, aga ainult laiad. Ma pole ainukene kes arvab, et see olukord lahendati koondise poolt üli sitasti. Aga kuna see olen mina kes seda arvab tuleb kohe mingi "idioot", ainukene idioot on see inimene kes ei aksepteeri, et kõigil ei ole sinuga sama arvamus.

                  Fakte ma tõesti selle loo kohta ei tea, sest seda teavad ilmselt ainult koondise kutid ise. Sina arvad, et tead kõike, tubli! Lugedes neid "fakte" erinevatest allikatest, oleks õige muuv olnud nad mõlemad minema saata, it takes 2 to fight. Aga tuli mingi pussy move mis ilmselgelt võib jätta väga mõru maigu Sterlingule kes kaotab kindlasti koondises enesekindlust.
                  Mänge ei vaata, aga kommenteerid? Mainisin teemas lihtsalt mis käemängu reegel päriselt on, sest pool foorumit ei tunne reegleid.
                  Aga nagu kombeks, lahmine pohuilt, et kõva vend välja näha. Milleks?? Foorumis?? Ei saa tõesti aru.
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                    Sterlingust on inimesena kahju, saab teenimatult palju sitta krae vahele. Eks peab oma närvikava veel tugevdama.
                    Mulle Sterling sümpaatne, aga Anfieldil sinises särgis 6 mängu, 0 kolli, 0 söötu, 0 lööki raami. Teeb närviliseks.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                      Mulle Sterling sümpaatne, aga Anfieldil sinises särgis 6 mängu, 0 kolli, 0 söötu, 0 lööki raami. Teeb närviliseks.
                      Statistika. Ma usun, et ta mõne palli ikka on saanud raami soojendusel.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                        Kas ma kaitsesin Sterlingut? Kas see on päriselt mis juhtus? Sa ei tea ise mitte mu**igi, aga ainult laiad. Ma pole ainukene kes arvab, et see olukord lahendati koondise poolt üli sitasti. Aga kuna see olen mina kes seda arvab tuleb kohe mingi "idioot", ainukene idioot on see inimene kes ei aksepteeri, et kõigil ei ole sinuga sama arvamus.

                        Fakte ma tõesti selle loo kohta ei tea, sest seda teavad ilmselt ainult koondise kutid ise. Sina arvad, et tead kõike, tubli! Lugedes neid "fakte" erinevatest allikatest, oleks õige muuv olnud nad mõlemad minema saata, it takes 2 to fight. Aga tuli mingi pussy move mis ilmselgelt võib jätta väga mõru maigu Sterlingule kes kaotab kindlasti koondises enesekindlust.
                        Mänge ei vaata, aga kommenteerid? Mainisin teemas lihtsalt mis käemängu reegel päriselt on, sest pool foorumit ei tunne reegleid.
                        Aga nagu kombeks, lahmine pohuilt, et kõva vend välja näha. Milleks?? Foorumis?? Ei saa tõesti aru.
                        Mitte midagi teadmata on suht loogiline, et see oli suht ühepoolne sterlingu pask, sest Joe Gomez kes ei saa isegi mängida oleks olnud võimalik üli lebolt ka koju saata. Mis sa arvad, miks seda ei tehtud?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                          Mulle Sterling sümpaatne, aga Anfieldil sinises särgis 6 mängu, 0 kolli, 0 söötu, 0 lööki raami. Teeb närviliseks.
                          Ta situb iga kord täis ennast jah, see on suht naljakas vaadata. Korra vist pep jättis ta pingile ka juba.

                          Kommentaar


                            See ka kena arvamus, et sterlingisugustel limukatel on võimalus madalaks enesehinnanguks üldsegi...
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Tänapäeva säutsumeedia ajastul oleks veel rumalam olnud seda vaka all hoida, kuna see oleks välja lekkinud ja siis oleks saanud Briti meedia tükk aega jaurata Mancity ja Liverpooli meeste omavahelisest järeleandmatust vihast ja sellest, kuidas nüüd on kõik pekkis.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Tänapäeva säutsumeedia ajastul oleks veel rumalam olnud seda vaka all hoida, kuna see oleks välja lekkinud ja siis oleks saanud Briti meedia tükk aega jaurata Mancity ja Liverpooli meeste omavahelisest järeleandmatust vihast ja sellest, kuidas nüüd on kõik pekkis.
                                Õnneks kuna Sterling koju saadeti, siis pole midagi pekkis ja kõik on sõbrad ja meedia ei saagi tükk aga jaurata meeste omavahelisest vihast?
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X