320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise koondise tegemisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

    Beckham välja ja nooremõde tagasi, braavo!, mis ületamatu geniaalsus.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

      Beckham ongi kehva ju. Ta võiks oma paremal äärel tõesti vaid iirimaa vastu mängida kui Harte neil äärekaitses on, kõnniksid üksteisest kepi toel võidu-. Täpsem arutelu sellel teemal Leedsi teemas käinud.

      Vanade teenete eest koondises hoida ei tule ja tubli töö Macca poolt, et kellegil oli lõpuks julgust koondise nõrgum lüli välja visata.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

        nõrgim lüli??? njah... kui ma õigesti mäletan, siis inglismaa 6 väravast 1 lõi tema ja teine oli kah põhimõtteliselt tema oma... ja veel 2meetri peetrile andis kah söödu.. et päris kasulik siiski... see, et ta ei hiilga oma tehnika ja kiirusega, et tähenda, et ta mõttetu mees oleks... uglad, trahvikad ja tsenderdused... kui pall becksil, siis on oodata mürakat...

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

          Algselt postitas taku*


          nõrgim lüli??? njah... kui ma õigesti mäletan, siis inglismaa 6 väravast 1 lõi tema ja teine oli kah põhimõtteliselt tema oma... ja veel 2meetri peetrile andis kah söödu.. et päris kasulik siiski... see, et ta ei hiilga oma tehnika ja kiirusega, et tähenda, et ta mõttetu mees oleks... uglad, trahvikad ja tsenderdused... kui pall becksil, siis on oodata mürakat...
          Mürakat on oodata vaid siis kui pall seisab ja vastased on pallist hästi kaugel. Liikuva palliga ja 1-1 mänguga oma vastu seisva äärekaitsja vastu on minu silmis see mees täielik null.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

            robinson on väravas kah liikuva palli korral täiesti null.. aga temaga keegi ei mölise, sest ta ei ole ilus... ja selleks sai ka koondisesse...

            aga... eks ta ole, et beckhamit nähakse erinevalt... mõned ei näe temas midagi.. teised jälle näevad... eks näis.. kas saadakse ilma temata paremini hakkama või ei... isiklikult loodan, et eestisse ta ikka tuleb.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Inglise koondise tegemis

              See, et Beckham ühestki äärekaitsjast palliga mööduda ei suuda, ei ole just eriline uudis. Trumbid on tal muud ja paraku on vutis tendets selles suunas, et aina enam ja enam väravaid tuleb standardolukordadest või neile vahetult järgnenud situatsioonidest. Ja selles osas oli vanameister siiski ületamatu. McClareni otsus ta välja jätta on samas ka mõistetav. Ei pea aastaid koondise teise treenerina töötama mõistmaks, et poolkaitse ei funganud. Midagi oli vaja muuta ja praegust nimekirja vaadates on suht ilmne, et härra tahab veidi rohkem jälle vanamoodsate wingerite peale rõhku panna. Eks näis, mis sellest kompotist välja tuleb. Mina isiklikult hüsteeriasse ei satuks. Becksi koondisekarjääril näib siiski nüüd lõpp olevat. Mina võtan mütsi maha ja soovin edu.
              Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                Algselt postitas mart44


                Krdi värdjas see McClaren Jättiski Becksi koondisest välja Ei tea mida inglased ise selle peale ütlevad!?!?!?! Niikuinii jättis ekskapteni selle pärast välja, et inimesene talle Becks ei meeldinud. Ehk liiga klamuurne jne. tema jaoks. Krt sma hea kui Ballack Saksa koondisest välja jätta.....
                emme vaata mind

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                  Algselt postitas eestimees


                  Algselt postitas mart44


                  Krdi värdjas see McClaren Jättiski Becksi koondisest välja Ei tea mida inglased ise selle peale ütlevad!?!?!?! Niikuinii jättis ekskapteni selle pärast välja, et inimesene talle Becks ei meeldinud. Ehk liiga klamuurne jne. tema jaoks. Krt sma hea kui Ballack Saksa koondisest välja jätta.....
                  emme vaata mind
                  OLEN FOORUMIS!!!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                    Kus rooney on?

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                      2-mänguline bänn
                      ½121½

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                        McClareni esimene otsus Beckhami suhtes on arusaadav. Seda tegemata oleks tal olnud raske Erikssoni varjust välja astuda. On see otsus õige ja lõplik, on raske ennustada. Tõele au andes oli Becks siiski veel sellelgi MM-il üks Inglismaa olulisemaid mängijaid. Kogu muu õuduse taustal ei maksa seda unustada.
                        Terry valik kapteniks ei üllata mind. Küllap on temal oma roll Chelsea riigi tugevaimaks klubiks muutmisel. Iseasi muidugi see, et Gerrardi kõrvalelükkamine vaevalt annab Steviele tõuget, et temast ometi kord saaks ka koondises selline jõuallikas nagu Liverpoolis. Millest on omajagu kahju.
                        Mängijate valikus teeb rõõmu Ashtoni sissetoomine. Jään varem esitatud arvamusele, et Dean tundub mulle tulevikku silmas pidades Bentist ja Defoe\'st parem valik. Just teda näinuksin hea meelega ka suvel Saksamaal, kuid Eriksson rookis ta õige vara välja.
                        Mõnevõrra huvitavam on väravavahtide olukord. Kirkland ja Foster... Paneb mõtlema. Aga ehk saab Chris lõpuks ometi vigastustevaba hooaja.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                          Algselt postitas mcnamara


                          Mõnevõrra huvitavam on väravavahtide olukord. Kirkland ja Foster... Paneb mõtlema. Aga ehk saab Chris lõpuks ometi vigastustevaba hooaja.
                          kirkland kirklandiks... minumeelest lõpuks õnneks sai ben koondisesse... ta on juba praegu parem väravavaht, kui võireklaami pürgiv James või lihtsat kummaline Robinson... Kui ta nüüd saab Watfordi eest ilma vigastusteta terve hooaja premieris vatti(jätkates umbes samal tasemel, kui divvaris..või nati paremini isegi), siis ei näe mina küll vahti, keda tema asemel põhisse panna... aga see on kõigest minu arvamus...

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                            Väravavahtidest rääkides - mina pole veel Robert Greeni kui tippkiiperit maha matnud. Jah, ta eelmine hooaeg oli kehvavõitu ja hetkel on mees vigane, kuid usun, et peagi oma vanal tasemel tagasi. Võib-olla siis Charltonis.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                              Täna U-21 lahingus inglased Moldovaga vastamisi. U-21 koondis on valitud järgmine:

                              England
                              Ben Alnwick, Lee Camp, Scott Carson, Leighton Baines, Curtis Davies, Anton Ferdinand, Justin Hoyte, Nedum Onuoha, Micah Richards, Andrew Taylor, Steven Taylor, Darren Ambrose, David Bentley, Tom Huddlestone, James Milner, Nigel Reo-Coker, Wayne Routledge, Tom Soares, Ben Watson, Cameron Jerome, David Nugent, Theo Walcott.

                              Coach: Peter Taylor

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                                Täna anti siis pidulikul pressikonverentsil John Terryle üle kaptenipael.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X