320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise koondise tegemisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    McNulty juba paneb mehi Aafrika lennukile.
    Kaugelt liiga vara. Ehkki muidugi 15-16 meest võib juba praegu ära öelda. Minu isiklik valik (eeldades, et kõik on terved - mis muidugi võimatu) oleks järgmine:
    VV: James, Green, Hart
    K: A. Cole, Terry, Ferdinand, Johnson, Upson, Lescott, Bridge
    PK: Lennon, Barry, Lampard, Gerrard, J. Cole, Hargreaves, Walcott, Milner
    R: Rooney, Heskey, Defoe, Crouch, C. Cole

    Ehk siis kolme Cole'i tants. Kui Hargreaves ja Joe Cole ennast piisavalt näidata ei suuda, vaataksin vast Carricki ja Wright-Phillipsi suunas. Beckhamist ei näe suuremat tolku.
    Edasised varuvariandid paistavad juba ilmsed. Väravas Foster, kaitses Jagielka, keskväljal Young, ründes Agbonlahor. Superüllatusi Rodwelli või mõne teise poisikese näol Capellolt ei usu.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Ei usu mina, et Becks koju jäetakse. Ta on nagu maskott, kes ka siis kaasa võetakse kui ta'st suuremat tolku pole. Saab 10-15 minutiks mängima ja rahva poolehoid jälle vöidetud. Kui veel suudab ühe värava karistuslöögist sisse punnitada, siis vöib rahuliku südamega pensile jääda.

      Kui mul oleks kombeks kihla vedada, siis veaks isegi kihla selle peale, et Becks MM'le söidab.

      Kommentaar


        ja kui theo tervena püsib on ka üsna kindel ,et sõiduks läheb
        mc jünger.Anus Äärits.

        Kommentaar


          Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust

          vice-captain [Ferdinand]
          Stiiv Gee ei ole siis enam asekapten?

          Kommentaar


            Maailma ainus oranž jalgapallur või tema vigastuse korral keegi teine paremkaitsja võetakse ka raudselt kaasa. Sinu valikus, mcn, Johnsonile katet hetkel pole.
            Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

            Kommentaar


              Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
              Maailma ainus oranž jalgapallur või tema vigastuse korral keegi teine paremkaitsja võetakse ka raudselt kaasa. Sinu valikus, mcn, Johnsonile katet hetkel pole.
              Jah, kaheksas kaitsja viienda ründaja asemel on tõenäoline. Samuti on jah paraku tõenäoline Becks kellegi noore ja energilise (näiteks Milner) asemel. Aga pakkuda - teatavasti - võib kõike.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                kellegi noore ja energilise asemel.
                njaa. arvasin et sa oma elukogemusega hindad ka midagi muud peale nooruse ja energilisuse. milner-lennon-w-p-walcott nelikust valiksin mina ainult 2 nime, pole vaja neid kärbseid sinna rohkem. becks annab lisaks võimele delivereerida ka tohutul määral kogemust, sellele ei saa ju vastu vaielda? juba tema kohalolek annaks meeskonnale palju juurde. kui tegu oleks pussutaja ja vingujaga, kes arvaks et ta peab alati alustama, siis oleks loomulikult teine asi. aga tema puhul see nii ei ole. usun et isegi lennukipilet oleks talle suur rahuldus, mis loomulikult minu arvates ei tähenda, et ta poleks suuteline mänge kallutama, ka tugevate vastu, milles mcnulty väga kahtles.

                Kommentaar


                  Ei tea, mis Darren Bent tegema peab, et koondisesse pääseda.

                  Kommentaar


                    Uuesti sündima ja 20 aastat ootama. või endast 10 aastat noorema variandi kuidagi kloonima sest järgmine inglismaa mängijate põlvkond on suht fail - v.a walcott(st. siis põlvkond kes 10 aasta pärast veel mängida võivad koondise tasemel).

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tim| Vaata postitust
                      Uuesti sündima ja 20 aastat ootama. või endast 10 aastat noorema variandi kuidagi kloonima sest järgmine inglismaa mängijate põlvkond on suht fail - v.a walcott(st. siis põlvkond kes 10 aasta pärast veel mängida võivad koondise tasemel).
                      suht karmid sõnad Rooney kohta.
                      Little things worry little minds.

                      Carlo Ancelotti, 2009

                      Kommentaar


                        Inglismaa U21 koondis oli muidu EMi finaalis paar kuud tagasi. Ma väidaks just vastupidist, et vägagi andekas põlvkond on tulemas.
                        Darren Bent on hea, aga kas piisavalt... Kui ta muidugi hooajalõpuks EPLi Top3 scorer on, siis temast mööda vaadata oleks rumalus. Liiga vana ta nüüd küll pole (25)
                        Kui David talveks jälle Euroopasse siirdub ja siin pidevat mängu aega saab nagu eelmine aasta, siis ta on kindlasti koondise liige LAVis.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                          Jah, kaheksas kaitsja viienda ründaja asemel on tõenäoline.
                          selles osas olen nõus - viite pole vaja! piisab kahest väiksest ja kahest suurest. ja jällegi mina panustaks kogemusele. rooney, defoe, gabby kolmikust valiksin kaks esimest ja emile, crouch, c.cole kolmikust samuti kaks esimest. seda muidugi juhul kui mickey ei hakka manu eest hooaja teisel poolel imet tegema ja defoe omakorda spursi pingipühkijaks ei jää.

                          Kommentaar


                            Ja kui Owen hoogu satub võib ka tema vabalt koondisesse saada!

                            Kommentaar


                              mickey ja owen mõlemad ei mahu krt

                              Kommentaar


                                Ootused, lootused ja spekulatsioonid koosseisuga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X