320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise koondise tegemisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Heh Vaata postitust
    Bent
    Mulle meeldib see BBC-st:

    "Emile Heskey, striker, 58 caps 7 goals. Rene Higuita, keeper, 68 caps 8 goals. Jose Luis Chilavert, keeper, 74 caps 8 goals..."

    Darren Bent pole õieti koondises võimalust saanudki. Selle hooaja klubivormi põhjal oleks tegu aga selgelt parema optsiooniga kui Heskey. Minnakse sinna ainult rünnakuid ehitama või ka väravaid lööma?

    Kommentaar


      Algselt postitas Epic Vaata postitust
      Mulle meeldib see BBC-st:

      "Emile Heskey, striker, 58 caps 7 goals. Rene Higuita, keeper, 68 caps 8 goals. Jose Luis Chilavert, keeper, 74 caps 8 goals..."

      Darren Bent pole õieti koondises võimalust saanudki. Selle hooaja klubivormi põhjal oleks tegu aga selgelt parema optsiooniga kui Heskey. Minnakse sinna ainult rünnakuid ehitama või ka väravaid lööma?
      Rooney, Defoe Ja Crouch suudavad piisavailt väravaid lüüa ma arvan.

      Inglismaa ametlik kooseis:

      Väravavahid:

      Robert Green
      Joe Hart
      David James

      Kaitsjad:

      Rio Ferdinand
      John Terry
      Ashley Cole
      Glen Johnson
      Ledley King
      Matthew Upson
      Stephen Warnock
      Jamie Garragher

      Poolkaitsjad:

      Steven Gerrard
      Frank Lampard
      Joe Cole
      Gareth Barry
      Shaun Wright-Phillips
      Michael Carrick
      Aaron Lennon
      James Milner

      Ründajad:

      Wayne Rooney
      Peter Crouch
      Jermain Defoe
      Emile Hesky

      Kommentaar


        England squad confirmed on TheFA.com now, seven who miss out are Baines, Dawson, Huddlestone, Parker, Adam Johnson, Walcott, Bent.

        Kommentaar


          Algselt postitas Epic Vaata postitust
          Mulle meeldib see BBC-st:

          "Emile Heskey, striker, 58 caps 7 goals. Rene Higuita, keeper, 68 caps 8 goals. Jose Luis Chilavert, keeper, 74 caps 8 goals..."

          Darren Bent pole õieti koondises võimalust saanudki. Selle hooaja klubivormi põhjal oleks tegu aga selgelt parema optsiooniga kui Heskey. Minnakse sinna ainult rünnakuid ehitama või ka väravaid lööma?
          Heskey on vajalik rünnakute ehitamiseks, sest inglased lihtsalt ei oska hetkel kaitsest palli veeretades välja mängida ning pikka pekstes ja Heskeyt sihtides jääb suurel osal juhtudel see pall ikkagi inglaste kätte. Heskeyga ainult rünnakuid ehitades oli Inglismaa Euroopa kvalifikatsiooni suurim väravalõõja.
          Little things worry little minds.

          Carlo Ancelotti, 2009

          Kommentaar


            Algselt postitas Bob_Loblaw Vaata postitust
            Heskey on vajalik rünnakute ehitamiseks, sest inglased lihtsalt ei oska hetkel kaitsest palli veeretades välja mängida ning pikka pekstes ja Heskeyt sihtides jääb suurel osal juhtudel see pall ikkagi inglaste kätte. Heskeyga ainult rünnakuid ehitades oli Inglismaa Euroopa kvalifikatsiooni suurim väravalõõja.
            Pluss kasutut statistikat sealtsamast beebsist: "Rooney's last 10 England games with Heskey - 9 goals. Rooney's last 10 England games without Heskey - 2 goals."
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              Mina olen päris rahul. Tuleb arvestada sellega, et tegemist oli suuresti siiski varumeeste valimistega. Ja see, et Capello valis pigem kogemused, pole eriline üllatus.
              Kaitsest rääkides tundub nii, et keskkaitse esimesed varud on King ja Carra, äärtel Carra paremal ning Warnock vasakul. Äärekaitsjate vahetust vaevalt tegelikult ilma vigastusteta juhtub. Upson on tagumine varu, aga võrreldamatult Dawsonist kogenum. Baines oli Mehhiko vastu rubbish ja mulle tundub, et see otsustas tema saatuse.
              Keskvälja ja rünnaku mängitamine oleneb taktikast. Siiski on selge, et kolmikust Joe Cole, Lennon ja SWP on kaks vajaduse korral väga ohtlikud vahetusmehed. SWP on minu jaoks Walcottist üle eelkõige tsenderduste kvaliteedis. Keskel oli sisuliselt ainus otsustamise koht Carrick. Ilmselt hindas Capello tema suurte mängude kogemust kõrgemalt kui Parkeril. Sellest on natuke kahju, et Scottile võimalust ei antud ennast näidata, aga ju siis Capello treeningul midagi märkas.
              Heskey vs Bent debatt on ses mõttes mõttetu, et ka siin valis Capello viimase varu jaoks kogemused. Ja see on MM-i mõttes igati arusaadav.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                haha.

                stephen warnock on nii kõva mängija, et teda ei pea isegi proovima. võta välja leighton baines!

                ja bentist unistajad - härra on inglismaa eest mr nähtamatu ning sunderlandi eest lõi ka väravaid vaid 12-jardi punktilt.

                Kommentaar


                  Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                  haha.

                  stephen warnock on nii kõva mängija, et teda ei pea isegi proovima. võta välja leighton baines!

                  Algselt postitas Leighton Baines
                  "Everyone wants to be a part of England, to come away and play, but I have always found it really hard, even when I was teenager, being away from home."
                  tähemärgid.

                  Kommentaar


                    selliseid tüdrukuid polegi inglismaal vaja.

                    Kommentaar


                      See, et Walcott välja jäi, tundub mulle võrdlemisi veider. Ma pole küll Inglismaa koondise jälgija, kuid kas ta pole mitte see tüüp, kes nii mõnegi mängu peldikust välja tõmbas? Kas SWP on temast tõesti asjalikum?
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Martin Vaata postitust
                        See, et Walcott välja jäi, tundub mulle võrdlemisi veider. Ma pole küll Inglismaa koondise jälgija, kuid kas ta pole mitte see tüüp, kes nii mõnegi mängu peldikust välja tõmbas? Kas SWP on temast tõesti asjalikum?
                        Walcott paistis ühe korra koondises tõesti silma ja seda muidugi selles valikmängus Horvaatiaga sügisel 2008, kus ta lausa kübara tegi. Toona paistis kõik ilus, aga selle aasta koondisemängud on tal rappa läinud. Ka Jaapani vastu väidetavalt (ise ei näinud).
                        SWP tundus koondisekoha kindlustavat Egiptuse mänguga märtsis (oli vist), kui ta vahetusest tulles ridamisi ilusaid tsenderdusi kasti saatis. Hiljem olin imestunud, et ta siiski rannale taheti jätta.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Martin Vaata postitust
                          See, et Walcott välja jäi, tundub mulle võrdlemisi veider. Ma pole küll Inglismaa koondise jälgija, kuid kas ta pole mitte see tüüp, kes nii mõnegi mängu peldikust välja tõmbas? Kas SWP on temast tõesti asjalikum?
                          oktoobris 2008 lööb kroaatide vastu kübaratriki ehk staatuse tipp »
                          suvel 2009 lisaks A-koondise mängudele U21ga EMil: Wenger hoiatab, et koormus tapab poisi ära »
                          pre-season jääb puudulikuks »
                          premieri hooaeg läheb vigastuste nahka ja platsile saades on kahvatu »
                          briti meedia eesotsas mingi loomaga kuulutab (kõike eelnevat arvestamata), et Walcott on lost cause ega mõista jalgpalli »
                          viimastes koondise sõprusmängudes mannetu, saab Rooney ja don Fabio käest sõimata »
                          MMilt kõrval »
                          inglastel kummaliselt hea meel.

                          vastus teisele küsimusele on "ei". MMil algkoosseisuväärilised pole nad kumbki, aga Walcottil (ükskõik kui ebastabiilne) on imho oluliselt suurem potentsiaal impact sub'ina mängu ainuisikuliselt pööre tuua kui SWPl (kes isegi Citys A. Johnsoni varjus istub).

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                            SWP tundus koondisekoha kindlustavat Egiptuse mänguga märtsis (oli vist), kui ta vahetusest tulles ridamisi ilusaid tsenderdusi kasti saatis. Hiljem olin imestunud, et ta siiski rannale taheti jätta.
                            Kusjuures selle teema vanu märkmeid uurides meenus, et ka Carrick jättis just Egiptuse vastu hea mulje.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Tänane Sun (jajah, I'll get me coat) teab kindlalt, et Capello vihastas otsustavalt sellesinase Jaapani mängu järel, mil välkott, kellel oli kästud püsida outside ja oma mees ette võtta, lõikas lolli järjekindlusega inside.

                              Muide, rubriigist ebaolulisi fakte - eelmises FFT-s oli Capelloga intekas, kus talt küsiti, kuidas ta koondist valib. Muutmata kujul vastas ta nii: "Two, two, two, two, two, two, two, two, two, two... three!" Ehk et lähtudes 4-4-2 formatsioonist igale kohale täpselt kaks meest (spetsialisti, nagu ta ise ütles) ja kolm väravavahti. Nagu mina FMis!
                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar


                                Ajakirjanik, kes vihkas Erikssoni ja jälestas McClarenit, mõistab Capellot nagu venda. Ja seletab, miks Walcott koju jäeti siin.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X