320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise koondise tegemisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
    vasakpoolik pole tema koht.
    mida ta ka edukalt tõestas, keeldudes lihtsalt seal viibimast. selle asemel mängisid Lampardi ja Barryga kolmekesi kordamööda keskel peitust. kui esimene vahetus tuli, siis kõigi nende kui-ei-täida-minu-käske-tapan-pilguga juttude taustal eeldasin, et nüüd lõpuks viskas Capellol üle ja... siis see võtab hoopis Lennoni välja, kes ühena vähestest vähemalt üritas tekitada. hea töö.

    a nojah, eks üldiselt ongi täpselt nii, nagu mcn ütles. ja ega see enam sel turniiril ei muutu. kuldne põlvkond, viimane võimalus jne jne... sod off.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      ma ei tea... kui Kalju II hakkab võitma, siis ilmselgelt on sorts soost vigurit visand ja getulio faabio vastu ära vahetanud

      Kommentaar


        "Nice to see your home fans booing you," said England striker Wayne Rooney to the television camera as he left the pitch in Cape Town.

        Kommentaar


          mh, Rooney oli see mees kes umbes 84 -85 minutil, selle asemel, et pallile paar sammu vastu teha, jäi palli kohalevoolamist ootama, ning lõppkokkuvõttes sellest üldse ilma jäi
          ja seda vist isegi kaks rünnakut järjest

          Kommentaar


            Pullerits ju ütles teile, et ärge raisake oma noort elu selle jama peale. Tehke parem tööd, või kaisutage naist. Aga no kas keegi kuulas! Või ma isegi...
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              Algselt postitas fitti Vaata postitust
              Pullerits ju ütles teile, et ärge raisake oma noort elu selle jama peale. Tehke parem tööd, või kaisutage naist. Aga no kas keegi kuulas! Või ma isegi...
              ja ma usun et järjekordne Pulleritsu artikkel algab sõnadega, et olles vaadanud Inglismaa teist mängu MM-il sain kinnitust selle asja mõttetuses...
              AILTON

              Kommentaar


                Kui mannetud nad on võrreldes oma liigadega . Ühtpidi kahju ,sest ikkagi meeletute traditsioonidega riik aga teistpidi on nad ise selles jamas süüdi ,et koondist mängima ei saa.
                FCF Forever

                Kommentaar


                  Algselt postitas vincent Vaata postitust
                  siis see võtab hoopis Lennoni välja, kes ühena vähestest vähemalt üritas tekitada. hea töö..
                  täpselt! olin tol hetkel kindel et tuleb ära see muuseumist põgenenud vahakuju, rooney nimega seljal..
                  ja seda sama võis lugeda ka pingile istuva heskey silmadest, mis lausa karjusid "miks mina?!?"

                  Kommentaar


                    sai ka teise poolaja teist poolt vaadatud. alzheerlastel miskipärast käis pall 2 korda kiiremini kui inglastel.
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      Kommentaar


                        Võibolla olen subjektiivne, kuid mulle tundus, et Lamps oli sellest kuldsest kolmikust (Roo, Stiiv ja Lamps) kõige nähtavam. Üritas ja tekitas kuid abi eriti ei tulnud. Barry oli väga liimist lahti seal ja esimesel poolajal eksis lihtsa sööduga metsikult palju. Ka Glen peab natuke oma tegevuste üle järele mõtlema. Kui 5-6 venda ootavad kastis, siis kurat anna see tsenderdus sinna kasti, mitte ära hakka seda enam mugandama seal, mille tulemuseks kaotatakse pall ja vastased saavad kiirrünnakusse. Rooney oli täielik õnnetusehunnik seal ees. Sama ka Gerrardiga. Palli omaksvõtt on selgelt puudulik. SWP AINUKE hea omadus on kiirus. Burnley vastu ta vb suudab joosta otsajooneni ja mingi palli siinna kasti anda, aga MM-il nii kergelt ei saa. Tea mis Joey teinud on, et mängida ei lasta? Ta peaks vähe mitmekülgsem olema ning mingitki teravust tekitama. Väga nukker seis igatahes ning kui totaalset muutumist just ei tule(ei näe seda kusagilt hetkel), siis pikalt see meeskond seal kannatama ei pea.

                        Kommentaar


                          Kommentaar


                            Fifa poolt valitud Man of the Match on Ashley. Millega tema selle ära teenis? Keeras kõige vähem paska? Keegi al˛eerlastest väärinuks seda märksa rohkem.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tofoa
                              Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                              Kommentaar


                                Nice to faking see you playing at your very best! Kurat fännid kulutavad varandusi, et kohale sõita ja meeskonnale kaasa elada, karjudes endi hääled ära. Inglased suutsid vaat et kõige väljemalt oma meeskonnale kaasa elada ja no kui krt al˛eeriaga viigi teed ilma 100% olukordi loomata, siis eks nad seda vilet ka väärivad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X