320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise koondise tegemisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Rooney ei väärinud küll ühtegi toetavat kätt. Ma saan aru, et fännid peavad toetama, aga kas mängijad ei peaks mängima ka? Väga masendav. Sea kari, mitte rahvuse esindaja. See on täielik riigi raha raiskamine. Ma arvan, et peaks mängijatelt tagasi selle raha küsima, mis kulus nende sinna saatmiseks ja majutuseks. Heskey oli ainukene, kes vähemalt üritas nagu oskas. Kuigi seda polnud ka tiht just ülipalju. Aga indeed. Palju õnne inimesed!
    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

    My spell checking is second to nine!

    Kommentaar


      Eino m2ng oli sitt, mis isegi ei hulbi veepinnal, aga kas nyyd Inglisemannidest maksumaksja raha l2heb sulle nii korda? Kysi mulle kah Kuningannalt sulli....

      tundub, et kisub prantsusemaa vol.2-ks

      Kommentaar


        Mina süüdistaksin ausalt öeldes selles tõesti taktikat kus Gerrard on vasakul, ilmselgelt peaks viimaseks mänguks minema üle 4-2-3-1 peale kus Gerrard on endale tüüpilises ründava keskvälja / ründaja taga mängiva mehe kohal kus ta ka kõige mõistlikumalt mänginud, samuti meestel vaja lihtsalt enesekindluse süst saada kerge vahepeal kusagilt ja siis loodetavasti Sloveeniast vastast meile ei ole, imestama tõesti paneb, et kuidas saab närvipinge olla nii suur kui kvalifikatsioonis pisteti kõigile meeskondadele ikka kenasti kott pähe ja nende tase polnud ometigi nii palju kõvem kui praeguse grupi, mis juhuse tahtel ju saadi üks kergemaid..

        Kommentaar


          naljakas on see tegelikult, et pärast kahte sellist horrormängu on kõik veel siiski lõvineiude endi kätes (või jalgades).. viimasest mängust kobakene 1-0 võit sloveenia vastu võib isegi tagada grupivõidu nii uskumatu kui see ka ei ole..

          Kommentaar


            Ütleks ka, et Ainus positiivne asi kõige selle jama juures on see, et VEEL pole välja langetud. Nüüd tuleb oma mäng leida, parem hilja kui mitte kunagi.

            Kommentaar


              mis seal positiivset on?
              loogiline oleks ju, et järgmised kaks mängu kobistatakse enda mängu leidmata kuidagi ära ja veerandfinaalis imetakse järjekordse maotu esitusega nagu alati

              Kommentaar


                gerrard kõikidest privileegidest (koht põhis+kaptenistaatus) tagandada!
                tahaks näha, kuidas saksa-serbia-äärmiseljuhulgaanaga 8ndikfinaali mängitakse.

                ja waynewaynewayne, nice to see you too.



                once more: f u sg!
                buy the ticket, take the ride.

                Kommentaar


                  pole kunagi väga viitsinud viriseda...
                  1996 kodusest EMist alates olen inglaste poolt. tänavu saab 14 aastat. mida on nende aastate jooksul saavutatud? mitte sittagi. ja läheb nagu tavaliselt. nali selle kohta, et miks inglasi soosikuteks peetakse - sest nad tahavad nii-nii-nii väga, et neid peetakse soosikuteks, ongi tõsi.
                  aga, mis mul üle jääb. peab jätkama
                  Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                  Kommentaar


                    ma süüdistaks seda rooney katoliikluse jama ikka
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Olgem ausad, inglise meedia on süüdi vähemalt pooles selles jamas mis toimub. Attitude koguaeg selline, et nad ongi maailmameistrid - kohale tuleb ainult selleks sõita et karikas kätte saada. Mängima nagu ei peakski. Kui nad ükskord võtaks asja reaalselt, hindaks viimaste EMide/MMide saavutusi, keskenduks sellele et väga hea oleks kui alagrupist edasi saaks. Ei paneks "hopes of a nationi" silti meeskonna liidrite külge iga päev fucking aasta järjest, võib olla siis suudaks mehed pingetest ja krambist vabaneda ja tuua mõne tulemuse. Seni kuni nad ise seda jama ei lõpeta jätkub iga turniir samamoodi.

                      Eks loomulikult teine pool süüs on ka mängijatel endil. Rooney on hooajast tühjaks pigistatud, Stevie G'l oli juba terve hooaeg väga kehva ja mees on selgelt alavormis. Kogu ülejäänud kamp on liidrite alavormist või vigastuste tõttu suht eksinud olemisega.
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Kurat mehed on mänginud Champions League finaalides jne. Mis kuradi pinge taluvusest siin rääkida saab? Nad on lihtsalt sittad. Fkn 200k poundi kuus selle, eest et ei oska isegi palli normaalselt surmata. =/ .

                        Kommentaar


                          Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                          Kurat mehed on mänginud Champions League finaalides jne. Mis kuradi pinge taluvusest siin rääkida saab? Nad on lihtsalt sittad. Fkn 200k poundi kuus selle, eest et ei oska isegi palli normaalselt surmata. =/ .
                          nad peaks vist sinu palkama . =/
                          Koondise põhimängija

                          Kommentaar


                            midagi alternatiivajaloo fännidele.

                            Kommentaar


                              All future televised England matches have been moved to the Gay Adult channel. Apparently the sight of 11 arseholes frequently getting hammerd for 90 mins was far too explicit for normal tv.

                              Kommentaar


                                Kas suur juht ja õpetaja John Terry tõesti on lubanud nüüd minna tiimi poolt Capellole rääkima, et J.Cole peaks mängima jne või CNN ja Peedrupintuu valetavad?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X