320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise koondise tegemisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Miks Lescott väljas?

    Kommentaar


      Algselt postitas Nohik Vaata postitust
      Miks Lescott väljas?
      Mängib sedapuhku Klingoni koondise eest.
      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

      Kommentaar


        Algselt postitas $$$ Vaata postitust
        Carson on ilmselt selleks koondises, et heita pilk peale, mis vormi ta siis Türgis kogunud on, siiski liiga 4. sisse lastud väravate arv tiimil.
        Campell on Sunderlandis päris head minekut näidanud, norm valik.
        Cleverly sai ilmselt tänu oma U21 silma jäämistele vms, pigem vist peaks siin Lamps olema?
        Downing, LOLWUT??????DDDDDDDDDDDDD

        Tegelikult tundub täitsa solid squad ja Pearcega peakski EMile sõitma. IMO
        Heskey lõi ka kunagi Saksamaale värava, võiks tema ka kutsuda.

        Kommentaar


          Cleverley on koondise tulevik, pisut arusaamatu, miks tema valimine ette jääb.

          e: kui ka natuke viriseda, siis täiesti arusaamatu, et puudub Carrick.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Algselt postitas vincent Vaata postitust
            Cleverley on koondise tulevik, pisut arusaamatu, miks tema valimine ette jääb.

            e: kui ka natuke viriseda, siis täiesti arusaamatu, et puudub Carrick.
            Muidu ei jääkski ette, aga poiss on päris pikalt vigastatud olnud ja pole peaaegu üldse mänginud pärast taastumist. Ju siis Pearce'ile piisab sellest, et Cleverley on Unitedi poolt kõrgelt hinnatud: "They [United] talk highly of him. He's got a big future. Just being around the senior set-up will stand him in good stead."

            Võrdluseks võiks tuua siia Hendersoni kes on U21 koondise kapten ja viimased 6 kuud Liverpooli eest põhis mänginud. Sellepärast tekkiski küsimus, et miks Cleverley kes pole veel vormigi saanud kui on teisigi noori kes on end palju rohkem näidanud.

            Kommentaar


              saan su murest isegi aru ning ei mõista miks on vaja tom'i praegu, vigastusest naasnuna, koondisesse mingiks sõprusmänguks, kus ta nkn mängu ei saaks. EMi koosseisu peaks ta eos kuuluma, sest tom-c ja jack-w on need mehed, kelle keskväljajuhtimisel inglismaa vb kunagi ka mõne medali võidab.

              mis hendersoni puutub, siis tema koht pole koondises. vähemalt hetkel mitte. põhjusi võid otsida mitmetest kohtades: pooli sisseelamine, vahelduvatel positsioonidel mängimine või lihtsalt taseme puudumine. toonitan: ma ütlen kõike seda selle hooaja mängude baasil ehk et mehi, kes temast rohkem seda kutset väärt on, ongi täpselt nii palju, et ta peabki välja jääma.
              buy the ticket, take the ride.

              Kommentaar


                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                Cleverley on koondise tulevik, pisut arusaamatu, miks tema valimine ette jääb.

                e: kui ka natuke viriseda, siis täiesti arusaamatu, et puudub Carrick.
                massive riddle
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  no selle probleemiga sai muidugi kiirelt ühele poole.

                  ja kus see riddle on, nad ei täida ju sama rolli.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    kas Carrick on:
                    1. parem/kasulikum kui Parker - ei
                    2. parem/kasulikum kui Barry - ei
                    3. parem/kasulikum kui Gerrard - ei
                    4. noor - ei
                    5. lootusandev - ei
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Ei ole küll mingi Premier'i keskväljurite ekspert aga Carrickul tundub suhteliselt hea vorm käes olevat.
                      You need people who score goals, that's how you win games.

                      Kommentaar


                        variandi nr 2 osas jään eriarvamusele, nr 3 on hetkevormi silmas pidades ka selline nii ja naa, aga las ta olla.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Algselt postitas P!NK Vaata postitust
                          Ei ole küll mingi Premier'i keskväljurite ekspert aga Carrickul tundub suhteliselt hea vorm käes olevat.
                          sedant küll.

                          vince - Barry ampluaa on suurem/laiem, mis annab rohkem vangerduse võimalusi.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Tuleb siiski tõdeda, et Carrick on parem/kasulikum kui Barry. Aga mis Gerrardi hetkevormil viga on, seda ei oska küll öelda.. Eriti kui Stiivi ikkagi suviseks EMiks kapteniks tehakse, siis tuleb eeldada, et kui ta on mängukõlblik ja vormis, siis on ta ka koondisega kaasas igal pool.

                            Kommentaar




                              kohe kohe hakkab pressikonverents Saab lives vaadata

                              Kommentaar


                                Ajakirjanike jaoks on kõige olulisem otsus, kes saab kapteniks. Seda teadet oodatakse keel vesti peal. Selle üle, kuidas meeskond väljakul hollandlastega hakkama saab, ei viitsi keegi pead vaevata.
                                Nagu alati, on inglastel prioriteedid paigast ära. Staarindividiidid oma perverssustega müüvad alati rohkem lehti ja toovad enam klikke kui meeskonna kui terviku hea mäng.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X