320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise koondise tegemisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stok
    Ilmselt mitte kõige õigem teema küsimaks, mis tramburai alati kaptenite ümber käib? Mängija nagu iga teine, isegi kohtuniku kallal sehkendamas käivad kõik kes tahavad, samamoodi saavad kaptenid kohtunikult kollaseid (nt. Piiroja). Põrgulärmi sees ei saa meeskonna juhendamisest ka juttu olla, eriti kui kapteniks on näiteks väravavaht. Õudne mure küll, kes käib kulli-ja-kirja viskamas ja vimpleid vahetab..
    Ma usun, et pärast viimaseid meediasündmusi ei taha oma sisimas keegi kapteniks saada. Kui mingi lollusega hakkama saad, on meedia poolt lendav pori tavamängijaga võrreldes mitmekordne.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      U19 vs Tsehhi U19 hakkab kohe

      One more detail about making sport bets One of the most recent innovations that the betting sport sphere has experienced is the possibility of registering and making bets while watching streaming of the event, with all the new options that...

      Kommentaar


        esimese hooga lugesin "fail tv"
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Parker'ist sai kapten.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
            Parker'ist sai kapten.
            Turniiri ajal tema kapten ei ole pakuks. Jääb mulje, et anti talle selleks mänguks ainult.

            Kommentaar


              Algselt postitas Katk Vaata postitust
              Turniiri ajal tema kapten ei ole pakuks. Jääb mulje, et anti talle selleks mänguks ainult.
              Kahtlen selles väites. Kui nii suur tramburai on toimunud kaptenipaela kandja ümber ja seda hoiti pikalt saladuses, siis ma julgen küll eeldada, et kapten vahetub alles siis kui tuleb uus peatreener. Ja arvestades siia juurde veel ka, et fännide seas on ta kuum nimi hetkel.

              Kommentaar


                Jah, aga kahjuks on tal nõmedad lühikesed jalad.
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tanel89 Vaata postitust
                  Kahtlen selles väites. Kui nii suur tramburai on toimunud kaptenipaela kandja ümber ja seda hoiti pikalt saladuses, siis ma julgen küll eeldada, et kapten vahetub alles siis kui tuleb uus peatreener. Ja arvestades siia juurde veel ka, et fännide seas on ta kuum nimi hetkel.
                  Uus peatreener tuleb nii ehk naa juba kevadel. Enne järgmist koondisemängu. Ei usu, et suurturniiri Pearce'i ohjata jäetakse. Tal olümpiaturniir niigi kaela peal.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                    Jah, aga kahjuks on tal nõmedad lühikesed jalad.
                    Sai Martin Reim Eesti koondise juhtimisega hakkama, saab ka Scott Parker.
                    Minu arust oli Parker parim variant üldse. See veel puudus, et kapten Gerrard enne või pärast EM-i eneka teeks nt.

                    Kommentaar


                      Nii palju kui ma ka ei tahaks, et Liverpool kapten oleks, siis tõesti Parker on lihtsalt parim variant.

                      Kommentaar


                        Mis mulle selle koondise-tsirkuse juures "meeldib", on see, et suvaline sõprusmäng nagu täna aga iga otsus mille peatreener teeb on pmst 'vale'. Valib "parima" koosseisu - saab piki pead, et noori ei katseta. Katsetab vähemkogenuid - on imelik, et klubijalgpallis kindlad mehed välja jäävad. St. põhjuse vinguda leiab meedia alati. Täielik lose-lose töö ikka.
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          U21 võitis ilusas stiilis Belgia 4:0 ja juhib kindla eduga oma EM-valikgruppi. Netist tasub otsida Henri Lansbury imelist avaväravat. Kogu meeskond mängis täna hästi - eriti hästi käis mäng äärte kaudu, kus Kelly, Rose, Oxlade-Chamberlain ja ehk suurim positiivne üllatus Wilfried Zaha. Henderson on aga keskel hoopis midagi muud kui äärel. Ka McEachern, keskkaitsjad Dawson, Caulker ja väravavaht Butland õnnestusid vahvalt. Kõige vähem paistis vast silma kesktormaja Sordell.
                          U21 valikmängud jätkuvad inglastel alles septembris.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar




                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Päris karmilt panid pead kokku Huntelaar ja Smalling sel hetkel kui Klaas Jan Hollandi 2-0 ette viis. Päris groteskne kaader oli korraks uimasest KJHist suu muru täis.

                              Aga jah ... Gerrard vigastusohuga välja, Smalling ilmselt põrutatud ... ma tõesti ei kujuta ette miks nii debiilsel ajal on sõprusmäng kus kõikide klubide fännid hirmuga värisevad omade pärast
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                                ... ma tõesti ei kujuta ette miks nii debiilsel ajal on sõprusmäng kus kõikide klubide fännid hirmuga värisevad omade pärast
                                Boldi ja WORD

                                Kommentaar

                                Working...
                                X