320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise koondise tegemisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    aga teile Danny Graham ei meeldi v? Ka hea poiss ju

    Kommentaar


      Kui juba noortega peale minna siis Alex Oxlade-Chamberlain ka kaasa. Kuigi ta rohkem vist äärel kui ründes aga siiski.

      Kommentaar


        see on muide hea küsimus. ehk mõni Arsenali fänn ütleb sõna sekka - mulle on jäänud mulje, et Ox on olnud parem kui mahavaatavate usainboltide brigaad Lolcott-Lennon? jättes hetkeks kõrvale tegelikult üldsegi mitte vähetähtsa asjaolu, et poisil pole veel mitte mingit A-koondise kogemust, siis on see tegelikult ka nii või mulle ainult tundub mingite säravamate hetkede pealt?

        rääkimata muidugi sellest, et SWP võib küll kandidaatide nimekirjast tänavuse hooaja järel maha kanda.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Algselt postitas vincent Vaata postitust
          Ära aja lolli juttu. See Zamora hooaja paremuselt teiseks ründajaks kuulutamine oli juba niigi rumaluse tipule lähedal, milleks endale veel sügavamat auku kaevata.

          Sturridge'i oleks ma isiklikult paigutanud kohe selle oma nimekirja järel viiendaks. Tasemelt võiks muidu ka eespool olla, aga vaatasin mängijate omadusi. Igatahes oleks väga üllatav, kui võetakse keegi väljastpoolt seda kuuikut (võimalikke vigastusi muidugi kõrvale jättes).
          Zamora hooaeg oli kindlasti parem kui welbeckil, kes jee mängin klubis, kus mulle tuuakse kandikul 20 võimalust mängu jooksul, aga ühtegi sisse ei löö, kuid olen siiski kõikide lemmik ja Inglismaa parim ründaja.. No ja tulevikule mõeldes jah Welbeck ja Sturridge, aga ikka rumal on väita, et Welbeck praegu parem kui Zamora või holt.
          Zamora 28 mängu 7 väravat ja 5 söötu, lisaks 52 pealelööki. Vahetas hooaja keskel klubi ka veel.
          Welbeck 30 mängu 9 väravat 4 söötu ja 80 pealelööki.
          Sturridge 28 mängu 11 väravat 3 söötu ja 85 pealelööki.
          Carrol 33 mängu 4 väravat 1 sööt ja 78 pealelööki.
          Defoe 24 mängu 10 väravat 1 sööt 64 pealelööki.
          Crouch 32 mängu 10 väravat 2 söötu 56 pealelööki
          Holt 35 mängu 14 väravat 2 söötu ja 75 lööki.

          Siint küll kuskilt välja ei loe, et Zamora sitem kui Welbeck või Carrol.

          Okei räägime koondisekogemusest, kes neist niiöelda kogenutest lammutanud on - Defoe on paar korda teinud midagi, aga Crouch suht lamp olnud.

          Koondises võiks võimalikult erinevad mängijatüübid olla - ehk Zamora/Carrol, kui alagruppist edasi ei taha saada siis Crouch või Welbeck ja lisaks siis Sturridge ja Defoe kellel on skilli mängu saatust muuta. Holt on äge küll, aga kahjuks teda ei kutsata iial koondisesse. Inglismaa on alati teatud määral pikka palli ette peksnud ja Crouch lükatakse jõuga mienma, Carrol on peale seda hooaega küsimärk ja kes meil siis peale Zamora neid palle maha saaks?


          Igastahes minu valik oleks Rooney, Zamora, Sturridge ja Defoe ja võibolla Carrol ja Sturridge asemel siis rohkem äärepoolikuid - Walcot jne.

          Kommentaar


            Algselt postitas Pes Vaata postitust
            Kui juba noortega peale minna siis Alex Oxlade-Chamberlain ka kaasa. Kuigi ta rohkem vist äärel kui ründes aga siiski.
            Ox nüüd küll veel A-koondise materjal pole. Sturridge ja Welbeck on juba liigas jala maha pannud korralikult ja kindlasti peaks sõitma. Ja ärge unustage, et Bent pidavat paranema EMiks ja poleks üldse üllatus kui lõppvalik oleks Rooney, Bent, Sturridge, Welbeck.
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Algselt postitas vincent Vaata postitust
              see on muide hea küsimus. ehk mõni Arsenali fänn ütleb sõna sekka - mulle on jäänud mulje, et Ox on olnud parem kui mahavaatavate usainboltide brigaad Lolcott-Lennon? jättes hetkeks kõrvale tegelikult üldsegi mitte vähetähtsa asjaolu, et poisil pole veel mitte mingit A-koondise kogemust, siis on see tegelikult ka nii või mulle ainult tundub mingite säravamate hetkede pealt?

              rääkimata muidugi sellest, et SWP võib küll kandidaatide nimekirjast tänavuse hooaja järel maha kanda.
              Ox Lennonist parem? okei Lolcottiile eelistaks jah teda, aga lennon ja Young praegu teistest äärtest üle.

              Kommentaar


                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                Õige, saadame 30 aastased Holtid ja Zamorad turniirile ning jätame 21sed Welbeckid-Sturridge'id koju, et siis 4-6-8 aasta pärast koondis ikka paremas seisus oleks!
                Tulevikule mõeldakse sõprusmängudes ja heal juhul valikmängudes. Tiitlivõistlusel on tähtis tulemus siiski.

                Kommentaar


                  Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                  Ox Lennonist parem? okei Lolcottiile eelistaks jah teda, aga lennon ja Young praegu teistest äärtest üle.
                  Ok ilmselgelt sa väga palju just PLi ei vaata ma näen.
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                    Ok ilmselgelt sa väga palju just PLi ei vaata ma näen.
                    Ok valgusta mind? - kas Walcott mitte see vend polnud, kes teeb ühe super mängu ja siis 10 mängu kannab nähtamatuks tegevat keepi? Ja ox tegi vist 1-2 super mängu ja kohe uus messi olemas. Jee Benayun on algus ja tema varus, minge oma Wengeri hoidmistaktikaga, et ta koondisesse ei saaks persse.

                    Kommentaar


                      Ma vaatan, et siin on kõik prillidega inimesed, arse vennad peavad Walcotti kõige paremaks ja manu fännid Welbecki - tegelikkus ei huvita kedagi.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                        Ma vaatan, et siin on kõik prillidega inimesed, arse vennad peavad Walcotti kõige paremaks ja manu fännid Welbecki - tegelikkus ei huvita kedagi.
                        No räägi, mis on siis tegelikkus? Zamoral on ainult üks põhjus miks koondisekutse võimalik on - Hodgson. Inglise meedia ja FA kes räägivad juba mitu aastat sellest, et noorte kasvatamine ühtseks löögirusikaks on esmatähtis sööks Roy elusast kui ta Sturri ja Welbecki mõlemad koju jätaks ning Zamora ja Crouchiga kohale purjetaks sinna.
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                          No räägi, mis on siis tegelikkus? Zamoral on ainult üks põhjus miks koondisekutse võimalik on - Hodgson. Inglise meedia ja FA kes räägivad juba mitu aastat sellest, et noorte kasvatamine ühtseks löögirusikaks on esmatähtis sööks Roy elusast kui ta Sturri ja Welbecki mõlemad koju jätaks ning Zamora ja Crouchiga kohale purjetaks sinna.
                          No ma tean, et Zamorat ei võeta koondisesse, aga minu arvates ta oleks seda kohta väärt - 2. noort peaks piisav olema kõrvale. Ok ma ei viitsi vaielda - siis võiks juba kõik noored võtta ja Crouchid ja ferdinandid ja Terryd lampsid ka kindlalt välja jätta.
                          2014 oleks võibolla siis konkurentsivõimelisem tiim jne.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                            No ma tean, et Zamorat ei võeta koondisesse, aga minu arvates ta oleks seda kohta väärt - 2. noort peaks piisav olema kõrvale. Ok ma ei viitsi vaielda - siis võiks juba kõik noored võtta ja Crouchid ja ferdinandid ja Terryd lampsid ka kindlalt välja jätta.
                            2014 oleks võibolla siis konkurentsivõimelisem tiim jne.
                            Heh, väga hea - kõigepealt tuled bravuuritsed ja süüdistad kõiki prillides ja siis tead isegi, et sinu nägemus on vähereaalne ja ei viitsi vaielda? Ja küsimus ei ole ju ainult vanade või ainult noorte võtmises, küsimus on kas noored kes võetakse on midagi juba tõestanud? Kui Welbeck ja Sturr on enam-vähem identsete numbritega kui Crouch ja Zamora siis selge, et võetakse 21sed, mitte 31sed. Ning Rooney ja potensiaalselt kas Defoe või Bent on juba nö. "vanemad" siis selles pundis. Oxlade ei mahu kuna Walcott ja Lennon ning ilmselt ka Johnson on juba paremal äärel. Ja ma saan aru, et oma eelistatud klubi tõttu minu öeldav Walcott > Lennon võib mõnes "Tofüüs" siin jälle kihelust tekitada aga Walcottil on vaatamata vormi kõikumisele (kehva aeg langes täpselt kokku ajaga mil Arsenalil polnud paremat äärekaitsjat 2,5 kuud) seljataga elu parim hooaeg 11 värava ja 13 sööduga - on keegi, kel on midagi sarnast vastu panna?
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Sa oled päris humoorikas tujus täna
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                                Heh, väga hea - kõigepealt tuled bravuuritsed ja süüdistad kõiki prillides ja siis tead isegi, et sinu nägemus on vähereaalne ja ei viitsi vaielda? Ja küsimus ei ole ju ainult vanade või ainult noorte võtmises, küsimus on kas noored kes võetakse on midagi juba tõestanud? Kui Welbeck ja Sturr on enam-vähem identsete numbritega kui Crouch ja Zamora siis selge, et võetakse 21sed, mitte 31sed. Ning Rooney ja potensiaalselt kas Defoe või Bent on juba nö. "vanemad" siis selles pundis. Oxlade ei mahu kuna Walcott ja Lennon ning ilmselt ka Johnson on juba paremal äärel. Ja ma saan aru, et oma eelistatud klubi tõttu minu öeldav Walcott > Lennon võib mõnes "Tofüüs" siin jälle kihelust tekitada aga Walcottil on vaatamata vormi kõikumisele (kehva aeg langes täpselt kokku ajaga mil Arsenalil polnud paremat äärekaitsjat 2,5 kuud) seljataga elu parim hooaeg 11 värava ja 13 sööduga - on keegi, kel on midagi sarnast vastu panna?
                                Nujah kui Defoe saab vanema mehena koondisesse pole ullu, Selge on see, et peale Rooney ükski teine asendamatu pole ja suhtkoht lamp kes sinan saavad, võtku need noored siis ( kuigi Zamora ikkagi parem kui Carrol ja Welbeck D) Aga kui sinu lemmik äärele möllama saab (Ilmselt saab) siis soovin küll Inglismaa fännidele edu - kes seda teab millal tema hea päev satub ja millal tema keskmine kui ta sama hea Siim Luts oma halvimatel päevadel.
                                Aga jah on kellegil tead ka, millal umbes midagi avaldatatakse, kes jne?
                                Cole, Baines - kas on üldse mängikõlbulik?, Cahill, Lescot, võiks kindlad vennad olla kaitses ja Parker; Lennon, Young, Barry? siis kindlasti poolikus ja Walcott ka, aga kes varuks väravasse on võtta? RObinson ja Green või on veel mõni asine vend?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X