320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise koondise tegemisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    "FIFA is doing everything they can to make this game go on tonight."

    Vihma kallab täpselt samamoodi aina edasi, katust kinni panna ei saa ja väljakul pole ainsatki inimest, kes midagigi teeks. Mida nad loodavad, et päike tuleb välja või?
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Aga miks ei saa katust vihma kallades kinni panna?
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        mäng jäigi ära, pikalt mõtlesid... poolakad raisk
        homme siis proovitakse uuesti
        Algselt postitas Tofoa
        Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

        Kommentaar


          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
          Aga miks ei saa katust vihma kallades kinni panna?
          Ise küsin, ise vastan. Skyspordis kirjutati nii:

          Mariusz from Poland has been in touch. He says: 'Roof cannot be closed as it's of that construction it collected lots of water while closed. It might break if closed now... And, supposedly, it was England and Poland managers that didnt want the roof to be closed earlier this day.'
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            ega poolakad lollid pole - praegu käib ju hispaania-prantsusmaa mõõduvõtt.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas NOT Vaata postitust
              mäng jäigi ära, pikalt mõtlesid... poolakad raisk
              homme siis proovitakse uuesti
              Mingi kellaaeg ka paigas?

              nahhu nad tund aega seda lompi vaatasid, et järeldusele jõuda
              ★★★★★★

              Kommentaar


                kell kuus meie aja järgi
                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                Kommentaar


                  Kommentaar


                    kusjuures poolakad ei tahaks tegelikult ka homme mängida, nemad lükkaksid asja veel kaugemale tulevikku. andku siis loobumisvõit juba parem. hakka või vägisi arvama, et kogu see jant korraldati meelega Blaszczykowski vigastuse tõttu.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Natuke videomaterjali ka serbia fännide juurest.


                      Kurb.

                      Kommentaar


                        Fifa lasku nüüd kõikidele Serbia koondistele mingi bänn sellise jama eest. Kaua nende toetajad võivad s'tta toota lihtsalt.
                        Aga noh, samas ju MM'il olnud Bendneri aluspükste reklaam oli FIFA jaoks tunduvalt tõsisem probleem kui see siin...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vincent Vaata postitust
                          kusjuures poolakad ei tahaks tegelikult ka homme mängida, nemad lükkaksid asja veel kaugemale tulevikku. andku siis loobumisvõit juba parem. hakka või vägisi arvama, et kogu see jant korraldati meelega Blaszczykowski vigastuse tõttu.
                          Kõige uskumatum on see, et tegemist pole mingi tagahooviväljaku vaid ultramodernse staadioniga, mis ehitati spetsiaalselt Euro2012 tarbeks.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Kas tänast mängu kuskilt telekanalis üle ka kantakse, mida siinmail näeb?

                            Kommentaar


                              Eino palju õnne:
                              Serbian FA hits back in racism row - and points finger at England's Danny Rose

                              Mis nad arvavad, et videomaterjali ei ole ning me elame 1950ndates või?

                              Kommentaar


                                tundub, et inglased võtsid eile vabalt ning uneaega pole väga saanud. Kui riietusruumis neid keegi ei ähvarda, siis on poolakatel hea võimalus kaotussies võiduks pöörata.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X