320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise koondise tegemisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
    Jap, aga kelle ?
    Smallingu asemel Caulker, Dawson või kasvõi Shawcross.
    Young on ikka eriti kehv, tema asemel pigem Lallana, Lennon, isegi Adam Johnson teeks hetkel parema mängu.
    Muidugi Shelvey võiks ka rohkem võimalusi saada.

    Kommentaar


      Mis Smallingul häda on? Wigani* vastu tegi väga normaalse mängu, kui Rafael välja võeti ja tema keskele pandi. Young on lihtsalt mängija, keda on viimastel aastatel ikka ja jälle kutsutud, seega on ta keemia praeguste mängijatega kindlasti hea. Aga noh kutsututest nkn nii mõnedki mängida ei saa. Lennon on vahva, aga Youngi leivaks on siiski viimastel aastatel vasak äär (kuigi on mees vist paremajalgne) ja Lennon mängib paremal äärel, kus on juba Walcottid jms ees.

      Barkley kutse on positiivne nähtus minu silmis.
      //youngi koondiseesitused on minu arvates üsna head olnud siiamaani...
      Last edited by žurnalist; 28.08.13, 02:21. Põhjus: mõttesegadus

      Kommentaar


        Algselt postitas žurnalist Vaata postitust
        Mis Smallingul häda on? Swansea vastu tegi väga normaalse mängu, kui Rafael välja võeti ja tema keskele pandi. Young on lihtsalt mängija, keda on viimastel aastatel ikka ja jälle kutsutud, seega on ta keemia praeguste mängijatega kindlasti hea. Aga noh kutsututest nkn nii mõnedki mängida ei saa. Lennon on vahva, aga Youngi leivaks on siiski viimastel aastatel vasak äär (kuigi on mees vist paremajalgne) ja Lennon mängib paremal äärel, kus on juba Walcottid jms ees.

        Barkley kutse on positiivne nähtus minu silmis.
        Mida sa suitsetanud oled? Rafael oli juba ennem Swansea mängu vigane ja ei mänginud ning Smalling küll platsile selles mängus ei saanud.
        Giggs will tear you appart.

        Kommentaar


          Algselt postitas krissucool Vaata postitust
          Mida sa suitsetanud oled? Rafael oli juba ennem Swansea mängu vigane ja ei mänginud ning Smalling küll platsile selles mängus ei saanud.
          Źurnalist mõtles vast Wigani mängu Londonis.
          You need people who score goals, that's how you win games.

          Kommentaar


            Tõesti. Wigani mäng hoopis. Ajasin midagi väga sassi.Vabandan.

            Kommentaar


              Algselt postitas Redman Vaata postitust
              Roy Hodgson: "(Man United v Chelsea) was by far the best game I've seen this season."

              See teise teema postitus võtab asja vist kõige paremini kokku. Hodgson on vale mees Inglismaa koondise etteotsa. Samas asi ilmselt mädaneb ka kõrgemal tasemel.

              Vaadates praegust koondist, siis kõik valitud mängijad on Inglismaa kõige eelmise hooaja 1.-7. koha klubidest. Muidugi v.a. 2 väravavahti, kuid see ilmselt ainult sellepärast, et nendes esi seitsme klubides peale Hart'i ühtegi tasemel inglasest väravavahti pole. Ja see list, mis näitab, kes viimase 12 kuu jooksul on koondisse kutsutud, siis paistab kohe silma, et ega väljaspoolt PL esiseitsmikut koondise eest väljakule asja pole.

              Ja no muidugi nüüd Aston Villa mehed Delph ja Agbonlahor on mõlemad teinud unelmate hooaja alguse, aga ega seda keegi ei märka, parem kutsume ManU mehe Young'i.

              Eks peale MM'i pannakse jälle mingi uus välismaalane pukki, selle Hodgson'iga kaugele ei sõua. Paras koos Wenger'iga vanadekodu sööklas vanu aegu meenutada.

              Kommentaar


                Ei-saa-klubis-mängida-Young oli katki kuni Chelsea mänguni. Lennon on katki. Aga noh milleks faktid, ikka lapiti. Törts manku-ila juurde ja valmis.

                Smalling on vabalt võimeline mängima nii keskel kui ka ääres. Dawson ja Caulker kah? Ta on ju niikuinii eeskätt kate võimalikult paljudele positsioonidele, mängu vaevalt saab. Samuti kuulaks huviga põhjendust, mille poolest 35 minutit mänginud Young on "eriti kehv" ja näiteks tuntud keskpärane kaigas Johnson teeks kindlasti "hetkel parema mängu". Lallana puhul: need on siiski valikmängud, seal ei hakata üldiselt proovima üpris suvalist 25-aastast kutti, kes pole seni kordagi koondist esindanud. Shelvey ja no eriti Shawcross, seal ma parem üldse ei hakka. Kus on Joey Barton, ta ju kah ikkagi mängumees...

                Ja üleüldse hooaega on mängitud kaks mängu. Mis kuradi unelmate alguse. Võtaks Fraizer Campbelli hoobilt koondisesse, ta lõi kaks väravat, ise nägin.

                PS Lambert on ju väljastpoolt esimest seitset. Mis ohid, kõik on hästi ja objektiivne.

                PPS on ta samas just hooaja alguse pealt võtnud noored Barkley ja Townsendi. Et see jutt ka ei kõla eriti, nagu hetkeseisu üldse ei vaadataks.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Algselt postitas Fouree Vaata postitust
                  Young on ikka eriti kehv, tema asemel pigem Lallana, Lennon, isegi Adam Johnson teeks hetkel parema mängu.
                  Muidugi Shelvey võiks ka rohkem võimalusi saada.
                  Mille põhjal Sa seda väidad ? Muidu oled mõistlik vend, räägid ju asjalikku juttu ja puha ,aga niisama puusalt tulistada ei ole küll mõtet. Young on olnud koondises pikalt ja mitte paha vend. Ju ei taha Roy päris tundmatuid tähtsates mängudes uppuma visata, sest olgem ausad, inglastele on need väga väga tähtsad mängud.
                  Dawsoni kohapealt olen nõus, Shawcross ja Caulker, meeh. Smallingu kasuks räägib kindlasti mitkekülgsus, võib vajadusel paremat äärekaitset ka mängida. Shelvey kohta ütles Roy ise ka , et kui saaks siis võiks ju võtta, aga kohad said enne täis.

                  e. tundmatuid = 0 cappi või sinna auku
                  "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                  Kommentaar


                    Paremale äärele on Walker/Johnson, vasakule Baines/Cole. Smalling pole teab mis universaalsuse etalon, võetakse ikkagi keskkaitsjana kaasa.

                    Lennon on valikmängudeks vähemalt sama terve, kuid kindlasti paremas vormis, kui Young. Lisaks milleks kutsuda koondisse mängija, kes on just vigastusest taastunud, samas kui saab võtta eelpool nimetatud Agbonlahor'i? Young oli ikka viimases mängus kordi viletsam, kui Valencia enne teda.

                    Lambert on tõepoolest väljastpoolt seitset, aga ta on ka ainuke mitteväravavaht väljastpoolt esiseitsmikut.

                    Ja mille põhjal praegu veel koondisse kutsuda, kui mitte hooajaalguse põhjal? On ju põhituumik säilinud ja ei mõju see üks uus mängija väljakul ka midagi negatiivselt, kui ta on ikka hetkel kõvasti paremas vormis. Eriti ääremängijana.

                    Ma saan aru, et siin rõhutakse jälle sellele, et ma üritan kuidagi endiseid/praeguseid Tottenham'i mängijaid teisteks paremaks teha, aga nii see pole. Ma olen Tottenham'i mängijate suhtes vägagi kriitiline. Dawson aga tegi tõesti super eelmise hooaja ja on jätkuvalt samal lainel. Caulker on samasugune nooruk nagu Smalling, küll aga on ta nüüd kindel põhikoosseisu mees ja tegi City vastu üsna hea partii.

                    Mille poolest nüüd need Shawcross ja Shelvey nii halvad on? Shawcross hoiab koos Begovic'iga Stoke'i kuidagi vee peal, Shelvey ka hakanud häid sooritusi tegema, v.a. viimane mäng, kus talt korralikult mänguisu ära võeti.

                    Point ongi selles, et üksikuid häid mängijaid on klubides küllalt, aga neid lihtsalt ei hinnata individuaalselt Hodgson'i poolt piisavalt. On ta siis hindajana kehv või arvab jalgpalliliit, et Aston Villa pole piisavalt prestiižne.. kes kurat seda teab. Igatahes on olukord selline, kus koondise tase on Inglismaa kohta ikka kehv, samas nagu uutel mängijatel esile kerkida ka ei lasta.

                    edit: Okei, see "eriti kehv" oli tõesti natuke ülepingutatud, lihtsalt hetkel on paremaid valikuid. Ma saan aru, et Inglismaa koondisel on rasked ajad, aga oleks tal mõne teise suure jalgpalliriigi pass taskus, ei saaks ta väga suure tõenäosusega koondissegi.

                    Kommentaar


                      Ei mind isiklikult üldse ei huvita, et kes siin Tottenhami või mis muu mees on. Ses mõttes, et ma lihtsalt ei näe erilist vahet, Dawson, Smalling, Caulker, krdi Steven Taylor on ka tänavu nimekirjas olnud, pingil istuvad nad seal niikuinii kõik. Ja noh küll see Caulker saab ka päris kindlasti oma võimaluse, kui nii edasi paneb. Hea samas muidugi teada, et otse Roy pea sisse näed ("võetakse keskkaitsjana kaasa" jms eelmiste postituste fachtid). Sel hooajal 90 minutit mänginud Lennon on nädala pärast toimuvate valikmängude ajaks "kindlasti paremas vormis" kui 35 minutit mänginud Young. Mille pealt sa väidad selliseid imeasju üldse?

                      Ja väiksemas klubis on ka oluliselt lihtsam silma paista. Hea näide on seesama Shawcross, no hoiab jah seal s*tta vee peal, ega see teda veel Inglismaa koondise tasemel mängijaks ei tee. Cahilli või Jagielka või minu poolest selle sama Dawsoniga ei ole seal midagi võrrelda. Veel korra rõhutan, need on valikmängud, mitte mingi "võimaluse andmise" või proovimise koht.

                      See Lamberti asi oli muide iroonia. Ma igaks juhuks märgin ära.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Shawcross muidugi sai juba koondises oma võimaluse ja mängis selle ainumase erakordselt jubedalt maha. Teda ma ei tahaks seal enam näha.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Lamberti fairtytale jätkub:
                          Rickie Lambert will start for England at Wembley after Daniel Sturridge was ruled out
                          Hodgson said: "I have picked the team and Rickie Lambert will start, yes. "He deserves a chance. I can't deny had Wayne Rooney and Daniel Sturridge been available, it would have been harder for him to get a starting place, but I am more than happy to have a player of his calibre to start this game."
                          "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                          Kommentaar


                            Hart; Walker, Cole, Cahill, Jagielka; Walcott, Gerrard, Lampard Wilshere; Lambert, Welbeck.
                            Vana hea 442 ja Lamps ning Stevie taas koos väljakul. Nagu peab. Junior Walker tekitab minus natukene küsimusi, aga Lambert lööb oma võimaluse ära.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Kes see vasak äär siis on kui see 4-4-2 on? Gerrard või Wilshere?
                              Mulle paistab pigem 4-3-3 või 4-2-3-1 moodi kus Welbeck on vasakul äärel.

                              Kommentaar


                                Shilton 125, Beckham 115, Bobby Moore 108, Bobby Charlton 106, Billy Wright 105, Cole ja Gerrard 104. Homme siis Lamps 100.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X