320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise koondise tegemisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hogson'il on veel kõik võimalused oma ametis ebaõnnestuda ehk näiteks kaks järgmist mängu pekki keerata. Poola vastu ei tohiks küll midagi kerget loota, pigem vastupidi. Neilgi mängijaid, kes võivad üksi mängu saatuse ära otsustada.

    Keown ja Shearer räägivad oma mõtteid Hogsonist, koondisest ja eesolevatest mängudest:
    Dan Walker is joined by Martin Keown and Alan Shearer to discuss England's chances in their crucial qualifying matches for the 2014 World Cup in Brazil.

    Mõlemad nõus, et koondislaste mäng palliga / kontrolliv / loov osa on puhta jura...

    Redknapp saab Hogsoni ebaõnnestumisel veelgi rohkem nina püsti ajada, olgu see siis peale kahte järgmist kohtumist või ebaõnnestumist suurturniiril.

    Kommentaar


      Algselt postitas Wingback Vaata postitust
      Mõlemad nõus, et koondislaste mäng palliga / kontrolliv / loov osa on puhta jura...

      Redknapp saab Hogsoni ebaõnnestumisel veelgi rohkem nina püsti ajada, olgu see siis peale kahte järgmist kohtumist või ebaõnnestumist suurturniiril.
      Mäletame meie ju üsna värskelt, kui jura see olla võib - pane ta siis veel inglise koondist päästma. Kahjuks hoiab ta rahulikult oma tööst kinni selliste ääri-veeri aktsepteeritavate tulemustega, valikmängudes ja grupifaasides on okei neid mannetuid viike nühkida, peaasi et totaalselt persse ei keera.
      Mu poolest pangu see Arry sinna etteotsa, äkki saab natuke mürglit vahelduseks.
      ★★★★★★

      Kommentaar


        Kiidaks Wilshere'i avaldust noore belglase osas. Milleks on vaja koondiseid 'solkida'?
        See 5a reegel peaks olema 15a.

        Kommentaar


          Algselt postitas Wingback Vaata postitust
          Kiidaks Wilshere'i avaldust noore belglase osas. Milleks on vaja koondiseid 'solkida'?
          See 5a reegel peaks olema 15a.
          Mina natsionaliste ei kiida. Januzaj on hea näide inimesest, kellel ei ole ühte kodumaad. Selliseid inimesi on maailmas väga palju. Ja õnneks tuleb kogu aeg juurde. Jalgpall annab sellistele inimestele võimaluse valida, mis riiki ta esindab. Ka võimaluse teatud tingimustel oma esialgset valikut muuta. See on tohutult tänuväärt ja tore reegel.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Algselt postitas Wingback Vaata postitust
            Kiidaks Wilshere'i avaldust noore belglase osas. Milleks on vaja koondiseid 'solkida'?
            See 5a reegel peaks olema 15a.
            kusjuures kiidaks ka.mu meelest saadaks vale sõnumi,kui üritatakse värvata inglismaaga täiesti mitte-seotuid(v.a elu- ja töökoht) tegelasi.olgu kui talendikad tahes!

            ps! jah,olen teadlik,et ntks zaha ja sterling pole ka "britid".

            Kommentaar


              Vahva jah. Ootan et mõni sheik juba järgmisel EMil näiteks oma meeskonna välja paneks.

              Kommentaar


                Wilshere sai pahase telefonikõne FA-st ja tõmbas kohe munad kurku. Ehk tema pole Januzaj kohta midagi paha öelnud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                  Mina natsionaliste ei kiida. Januzaj on hea näide inimesest, kellel ei ole ühte kodumaad. Selliseid inimesi on maailmas väga palju. Ja õnneks tuleb kogu aeg juurde. Jalgpall annab sellistele inimestele võimaluse valida, mis riiki ta esindab. Ka võimaluse teatud tingimustel oma esialgset valikut muuta. See on tohutult tänuväärt ja tore reegel.
                  Üha rohkem mängijaid, millel pole mingit siduvust riigiga, mida esindavad! Rüütli võiks ka rotateeruda järgmises valiktsüklimängus hoopiski Süüria põgenikke või naturalisatsiooni käigus kutsuda Ladina-Ameerika parimaid poisse koondisesse, kes hiljem siis saaksid, Sind tsiteerides: "võimaluse teatud tingimustel oma valikut muuta." Ühesõnaga esindada näiteks Läti koondist, kui neile avaneks ahvatlevam pakkumine.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Anarhist Vaata postitust
                    Üha rohkem mängijaid, millel pole mingit siduvust riigiga, mida esindavad! Rüütli võiks ka rotateeruda järgmises valiktsüklimängus hoopiski Süüria põgenikke või naturalisatsiooni käigus kutsuda Ladina-Ameerika parimaid poisse koondisesse, kes hiljem siis saaksid, Sind tsiteerides: "võimaluse teatud tingimustel oma valikut muuta." Ühesõnaga esindada näiteks Läti koondist, kui neile avaneks ahvatlevam pakkumine.
                    Brasside, neegrite ja muu kodustamine on ju tavaline, nii korvpallis kui ka jalgpallis. Makedoonia ja Horvaatia mustad pallurid tulevad esimesena meelde. Ma ei näe miks Aafika prantsuse kolooniate neegritel on rohkem siduvust Prantsusmaaga, kui Adnanil Inglismaaga.

                    Soome U tiimid on juba täis musti ja rätipäid. Viimases U-21 mängus olid vaid pooled soome nimedega. Ma ei imesta kui Eesti koondis lähiaastatel mõne Nõmme Kaljus palliva väljamaalase ära kodustab.

                    Kommentaar


                      Ma ei saa sellest konkreetsest Januzaj kallal ruigamisest aru peamiselt sel põhjusel, et kas kellegi arvates kutt reaalselt ootab tõesti 23-aastaseks saamiseni, et saaks almighty Inglismaad esindada. Kui hommepäev on võimalik Albaania/Belgia/misiganes särk selga tõmmata.

                      mcnamara sinisilmsest idealismist - heas mõttes, rõhutan - saan idee tasandil ka teatud piirini aru, võtmesõnadeks muidugi "teatud tingimustel". Paraku kogu see asi päriselus nii kena ja lihtne pole ning lisaks neile Kosovo jms poistele, kellel ka tõesti lihtsalt ei ole õiget kodumaad, kasutavad antud reeglit ära jorsid, kes on lihtsalt oma algse kodumaa koondisesse pääsemiseks liiga kehvad. Sinna juurde käib siis igasugune rahaga kinnimaksmine jms jama. Ei julgeks küll väita, et praegused piirangud oleks üleliia karmid.


                      e: "mustade" ja "rätipeade" osas läks muidugi puhtakujuliseks võõravihaks jälle kätte ära. Kui kutt on suurema osa elust riigis elanud või lausa seal sündinud, siis kes kurat oled sina ütlema, mis värvi ta olla tohib. Ma seda Soome U21 koondist ei viitsi üle lapata, aga Prantsusmaa/Saksamaa näitel enamik neid vendi on kas seal riigis sündinud või saabunud lapsena. Asumaade teema on veel üldse eraldi asi. No oli ajaloos nii. Kui meil oleks Brasiilias kümneid aastaid mõni oma koloonia olnud, kust tulevad vennad, kes räägivad eesti keelt ja peksavad palle puuri nii, et finaalturniir on kogu aeg, siis ma ei usu, et kuigi paljud käiksid halamas.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vincent Vaata postitust
                        e: "mustade" ja "rätipeade" osas läks muidugi puhtakujuliseks võõravihaks jälle kätte ära. Kui kutt on suurema osa elust riigis elanud või lausa seal sündinud, siis kes kurat oled sina ütlema, mis värvi ta olla tohib. Ma seda Soome U21 koondist ei viitsi üle lapata, aga Prantsusmaa/Saksamaa näitel enamik neid vendi on kas seal riigis sündinud või saabunud lapsena. Asumaade teema on veel üldse eraldi asi. No oli ajaloos nii. Kui meil oleks Brasiilias kümneid aastaid mõni oma koloonia olnud, kust tulevad vennad, kes räägivad eesti keelt ja peksavad palle puuri nii, et finaalturniir on kogu aeg, siis ma ei usu, et kuigi paljud käiksid halamas.
                        Mõni jääb mustaks ja rätipeaks, mõni mitte. Oleneb kuidas inimene kohalikku kultuuri suudab integreeruda. Tunnen palju immigrantide lapsi kelle vanemad Iraanist või Somaaliast, kuid lapsed ise on kõnelt ja käitumiselt täiesti perussuomalaiset. Sama käib ka mustade brittide kohta. Kui inimene suudab assimileeruda, siis miks mitte.
                        Kuna Januzaj on juba noorest east saadik elanud Belgias, ning tolle riigi kultuur ja keel ei erine palju inglise omast, siis ma ei näe mingit põhjust miks ta ei võiks Inglismaad esindada.

                        Kommentaar


                          Kas ajaloos on ka enne kellegi kahest löödud väravast tekkinud selline arutelu ja vaidlus ja media coverage?
                          18 aastane poiss lööb 2 väravat Sunderlandi vastu ja juba paigutatakse teda koondistesse ja juba painutatakse koondistereegleid.
                          Muidugi potentsiaali näeme ta mängus kõik, aga kas tõesti ühe mängu põhjal on mõtet sellist pasunakoori lasta...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                            Kuna Januzaj on juba noorest east saadik elanud Belgias, ning tolle riigi kultuur ja keel ei erine palju inglise omast, siis ma ei näe mingit põhjust miks ta ei võiks Inglismaad esindada.

                            samas see, et pr k, mida puhutakse jaanuse sünnilinnas Brüsselis
                            on veidi ing k sarnane ja kaudselt sugulased, pole ka iseenesest mingi põhjus, et Inglise koondises mängida
                            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                            (Seinfeld, The Pitch)

                            Kommentaar


                              Wilshere pidas muidugi silmas seda kõige ehedamat 'kodustamist' a la eesti meedia lemmikteema "kas me peaks omale mõne pika neegri kuskilt tooma" kossukoondisesse. Sopameedia on muidugi suutnud teemast jälle idiootse tsirkuse teha, et Wilshere'i sõnutsi tohiks koondises mängida ainult inglismaal sündinud mängijad. Selge, et selle kahe äärmuse vahele jääb hunnik igasugu muid variante - kaua elanud, kui vanalt elama saabunud, vanemate, vanavanemate järgi kvalifitseerumine jne.

                              EDIT: Jaanus kvalifitseeruks siis 5 aastat elamise tõttu mõne aasta pärast nagu ma aru saan? Ehk see on juba see piir kus ma Wilshere'iga nõus olen - vabatahtlikult teise riiki tööle tulemine ei muuda sind 5 aastaga selle riigi rahvuseks. Kuigi ka siin võiks mingi klausel olla - a la abielus inglasega ja kooselust laps sündinud inglismaal ja kodakondne.
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Jack Wilshere ✔ @JackWilshere
                                Just to clarify a few things....again! Seems to be a trend in this country, poor journalism in my eyes! I wasn't referring to Janujaz...
                                Jack Wilshere ✔ @JackWilshere
                                The question was should foreign players be allowed to play for England, and in my opinion I don't think they should! He is a great player...
                                Jack Wilshere ✔ @JackWilshere
                                I wish he was English! I'm sure most of you agree with me even if some journalist are trying to make me look bad....again!

                                ja siis kõige tähtsam ka
                                Jack Wilshere ✔ @JackWilshere
                                Anyway....training was decent today, I even managed to score again! With my right foot! #wishingtraininggoalscounted
                                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                                Kommentaar

                                Working...
                                X