320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise koondise tegemisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lennoni kiirendust vaadates - ehk pole Rio laev tema jaoks veel vilet andnud. Konkurents äärtel muidugi kõva.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Koondisele on Walcotti kaotus katastroof: kedagi samal tasemel asemele võtta pole. Vahepealne komeet Townsend on ka vahepeal kusagile varjude maale kadunud. Võimalused Brasiilias midagi korda saata langesid veel mitme tubli pügala võrra.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
        Koondisele on Walcotti kaotus katastroof: kedagi samal tasemel asemele võtta pole. Vahepealne komeet Townsend on ka vahepeal kusagile varjude maale kadunud. Võimalused Brasiilias midagi korda saata langesid veel mitme tubli pügala võrra.
        ee-Chamberlain? Asisem vähemalt kui see Tottenhami one trick pony

        Kommentaar


          Algselt postitas Joks Vaata postitust
          ee-Chamberlain? Asisem vähemalt kui see Tottenhami one trick pony
          Seda poissi, keda keegi pole pool aastat näinudki, siia tuua võib küll ainult Arsenali fänn.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Keep calm and let Young dive. Lennon on ka päris okei olnud see hooaeg.

            Kommentaar


              Sterling? Ma ise ei oska seisukohta võtta. Noor, seda küll. Aga samas on tal mingigi võime sähvatada, olla natukenegi ebastandartne. Sest no muidu, jumal hoia, Milner jälle...
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Tugev pool aastat on MMini ka kusjuures Selle pealt, et Theo vigastada sai Inglismaa grupist edasipääsemise võimalused praktiliselt korstnasse kirjutada ja öelda, et asist asendust võtta ei ole-noh jah. tomato potato

                Kommentaar


                  Eks ühe õnnetus ole teise õnn. Lennon teeb hea hooaja ja oleks üpris imestamapanev kui ta lennukist maha jääks. Aga variante iseenesest on , olgugi et kõik sitemad. Lallana, Sterling, Lennon, Young, Townsend ,Milner kõik vähemal või rohkemal määral teatud variandid. Oleneb ka kuidas Roy mehed mängima paneb. Rooney ette ja Welbeck ja Sturridge kummalegi poole ääreründajaks ehk ei olekski kõige hullem variant.

                  e. Chamberlain läks puhta meelest.
                  "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                  Kommentaar


                    Kui Ox nüüd jaanuari jooksul paraneb nagu lubatud siis on ta kindlasti lennuki peal.
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Ja sinna see tiitel läks...

                      Kommentaar


                        Chamberlain, Miller, Sterling, Young, Welbeck, Sturridge, Lennon, Townsend -- kõik suudavad "äärel" mängida, lisades sinna ka Lallana kasvõi.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                          Chamberlain, Miller, Sterling, Young, Welbeck, Sturridge, Lennon, Townsend -- kõik suudavad "äärel" mängida, lisades sinna ka Lallana kasvõi.
                          Tõepoolest, ka Kenny Miller suudaks äärel mängida, kui ta poleks shotlane ja ei siirduks kusagile jänkidemaale mängima. Kõik on tore, aga kogu see seltskond ei lohuta: kaotatud on paras hulk tippklassi.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Downing paremale ja ongi see mure lahendatud.

                            Ei tegelt Lennon on küll viimastes mängudes jube väle tundunud, nii vähe kui teda näinud olen..
                            Ja Ox-il ma arvan, et on ennem koht lennukil olemas, kui Sterlingul, aga mõlemad toredad noored kiired ja tegijad poisid, et eks ole näha.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas nismo44 Vaata postitust
                              Ei tegelt Lennon on küll viimastes mängudes jube väle tundunud, nii vähe kui teda näinud olen..
                              ma tavaliselt nii vara hommikul ei ärka ja seega on mõistus nüri. küsin igaksjuhuks üle: FORRIIL?! lennon? aaron lennon? see, kes tottenhamis mängib?
                              buy the ticket, take the ride.

                              Kommentaar


                                Hah. nojah. Manu vastu oli ta päris terav, eriti hästi on meeles peale assisti see jooks paremal, kui ta andis hea palli kasti ja soldado ei suutnud ära lüüa 1. poolajal.

                                Samas olen kursis ka, et tegu on väga ebastabiilse mängijaga, korra särab ja siis on jälle kadunud, aga noh, tal veel mõned kuud aega vaeva näha ja üritada tubli olla.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X