320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise koondise tegemisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    gayyyyyyyyyy

    Kommentaar


      England stars Steven Gerrard, Joe Hart, Wayne Rooney, Daniel Sturridge, Jack Wilshere and err...Tom Cleverley have unveiled the new kit the team will wear at the World Cup in Brazil.


      Selle aasta vormi pealt on natukene valus Cleverlyt vaadata selles vormis.

      Kommentaar


        Imeline valik kaanepoisiks. Näidatakse kohe ära, et eesmärk on juba finaalturniirile saamisega täidetud ning kõik edasine on ainult boonuseks.

        Kommentaar


          Algselt postitas Katk Vaata postitust
          Imeline valik kaanepoisiks. Näidatakse kohe ära, et eesmärk on juba finaalturniirile saamisega täidetud ning kõik edasine on ainult boonuseks.
          Miks imelik? Cleverly platsile ei saa ja tal on vaba aega poseerimas käia.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Kommentaar


              Mingi pildistamine ei tähenda ju iseenesest kõigevähematki, nelja aasta eest Walcott jõudis ka juba 442 kaane peal ja kus iganes ära käia. Lõpuks Fabio ei võtnudki kaasa.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Mulle jäi ka silma, et Nike küsib 90 naela selle särgi eest. Inimesed võiks boikoteerida selle pasa ostmist. Häbiväärne ahnus.
                Corner taken quickly...

                Kommentaar


                  Liiga on nüüd põhimõtteliselt lõpusirgel, kes siis vääriks ka Brasiilia lennukile kohta?

                  Asjad peaks enamvähem paika loksunud olema nüüdseks ja suuri muudatusi on raske näha, kui just mingeid vigastusi ei korjata enam.

                  Kommentaar


                    Kas Terry mitte ei loobunud koondise esitamisest?
                    Слава Україні! Героям слава!

                    Kommentaar


                      Jeah. Ja annaks Odin, et see suhe on nüüd igaveseks läbi.
                      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                      Kommentaar


                        No seal on nüüd küll kõikvõimalikke ja päris võimatuid variante. Ferdinand, Lescott, Ince ja Zaha. Njah. Ise plaanin Premieri viimase vooru ära oodata ja pakkuda vast vahetult enne Hodgsoni teadaannet oma koosseisu. Siis on näha, mitu meest täppi läheb.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                          Ise plaanin Premieri viimase vooru ära oodata ja pakkuda vast vahetult enne Hodgsoni teadaannet oma koosseisu. Siis on näha, mitu meest täppi läheb.
                          Mitte, et ma ennustaksin millise koondise Woy valib, aga millise ma ise valiksin:

                          Hart, Ruddy, Foster
                          Johnson, Cahill, Jagielka, Baines, Cole, Caulker, Jones, Walker
                          Gerrard, Barry, Henderson, Wilshere, Sterling, Ox, Lallana, Milner
                          Rooney, Sturridge, Lambert, Ings
                          Corner taken quickly...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Redman Vaata postitust
                            Mitte, et ma ennustaksin millise koondise Woy valib, aga millise ma ise valiksin:

                            Hart, Ruddy, Foster
                            Johnson, Cahill, Jagielka, Baines, Cole, Caulker, Jones, Walker
                            Gerrard, Barry, Henderson, Wilshere, Sterling, Ox, Lallana, Milner
                            Rooney, Sturridge, Lambert, Ings
                            Suht selline oleks ka minu valik ja ilmselt tuleb ka Roy valik. Ainult, et siis kas Cole asemel Shaw? Ja mis Ings, Burnley vend? Pigem ikka Wellbeck.

                            Kommentaar


                              Reaalsuses Welbeck kindlasti eespool. Ja arvan, et kui Carroll viimased voorud vähegi viisakat mängu teeb, siis tema on inglise plaan B turniiril.

                              Kommentaar


                                kõige lahtisem on rünnakul see, kas võtta Lambert või Carroll

                                Kommentaar

                                Working...
                                X