320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise koondise tegemisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lambert on ilmselgelt targem mängija ja mitmekesisema ampluaaga, seega minu hääl läheb temale.

    Kommentaar


      Seal ei ole küsimust ka, Lambert iga kell, kui Hodgsonil vähegi mõistust peas on. Lisaks muudele eespool mainitud ilmselgetele loogilistele põhjendustele on ta ka sel hooajal hobusest oluliselt rohkem mängupraktikat saanud.

      Ma pakuks, et kaitses ta võtab kehvast hooajast hoolimata kaasa pigem Smallingu kui Caulkeri, puhtalt selle pealt, et Caulker on teinud täpselt ühe mängu koondises. See kõlab nagu asi mida Woy teeks lihtsalt. Welbeck ilmselge lemmiklapsena sõidab ka kindlasti. Poolkaitses tahaks hirmsasti näha Barkleyt, kes võiks koos Lallanaga olla midagi sellist, mida inglased vajavad. Aga noh vaevalt et ta mahub ja jällegi see on Woy, pigem pressitakse juba Carrick, Lampard vms sisse...
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Shelvey´t ka maha ei tohi matta, Caulker on ka hea olnud, niiet panustaksin temale.

        Kommentaar


          Defoe koondisesse!

          Kommentaar


            Shelvey on kaigas ju. Cleverleyt, Cleverleyt! Inglismaa tulevik ja nii.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Kes seekordne Walcott on?

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Kes seekordne Walcott on?
                Sterling? Või Barkley siis. Mingi kiun tõmmatakse kindlasti üles nii või teisiti, kui noored lähevad, siis on raudselt "liiga vähe kogemusi" ja kui peerud lähevad, siis "ei julge noori usaldada"...
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Algselt postitas vincent Vaata postitust
                  Sterling? Või Barkley siis. Mingi kiun tõmmatakse kindlasti üles nii või teisiti, kui noored lähevad, siis on raudselt "liiga vähe kogemusi" ja kui peerud lähevad, siis "ei julge noori usaldada"...
                  No need kaks on vähemalt premieris mänginud.

                  Kommentaar


                    Aa sa mõtsid esimest Walcotti. Ma pidasin nelja aasta tagust tünni silmas, kui ta jõudis juba ajakirjakaante pealt ja igalt poolt läbi käia, aga lõpuks ei võetudki kaasa. Sel juhul Ravel Morrison oleks olnud suht see variant, aga no seda ei juhtu iial. Või mingi Stones kaasa rabada näiteks, muid variante ei näe nagu ka eriti.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Morrison, Shelvey ja Barkley!

                      Kommentaar


                        Vanad need Beckhami pojad ka on?

                        Kommentaar


                          Barkley ei mahu, ennustan. Üksnes siis kui Wilshere piisavalt katki.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Midagi sellist võiks tulla:

                            --------------Hart--------------

                            Johnson---Cahill--Jones---Baines

                            ------Gerrard------Henderson---

                            Lallana------Rooney------Sterling-

                            -----------Sturridge---------------

                            Kommentaar


                              Oliver Holt ‏@OllieHolt22 6m
                              Harsh on Ashley Cole who has been one of England's true world class players on international stage but invigorating decision to take Shaw


                              Oliver Holt ‏@OllieHolt22 11m
                              Henderson and Lallana also in, as everyone expected. Full story coming soon @MirrorFootball via @johncrossmirror

                              Oliver Holt ‏@OllieHolt22 13m
                              No place in 23 for Carrick or Cleverley, both victims of Manchester United's wretched season.

                              Oliver Holt ‏@OllieHolt22 16m
                              So names in Hodgson's squad starting to emerge. Am told Milner, Barkley, Lampard all in
                              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                              Kommentaar


                                Hart, foster, forster.

                                Johnson, jones, cahill, jagielka, smalling, baines, shaw.

                                Gerrard, lampard, wilshere, barkley, henderson, milner, lallana.

                                Rooney, sturridge, welbeck, lambert, sterling, oxlade chamberlain.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X