320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise koondise tegemisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    Sama hästi võib öelda, et Ward Prowse on ka puudu listist.
    Ei või. Erinevalt pühakute mehest on Barry teinud väga hea hooaja ning oleks kaitsetalana kindlasti hea valik juures. Samas ei tea kas 33 aastane Barry, kes juba liigas tegi 32. kohtumises kaasa oleks Brasiilia kliimas kõige parem. Kohta vääriks ta juba möödunud hooaja põhjal + aastatepikkune kogemus koondise juures. Stsenaarium, kus Inglismaa juhiks 3-0(lol) nt Itaalia vastu poolajal ja Gerrard oleks mingi valemiga väljas oleks Barry väga paslik.
    You need people who score goals, that's how you win games.

    Kommentaar


      Jõhker ebaõiglus- miks Dawsonit ei ole?
      Elu on lühike, pidu on pikk.

      Kommentaar


        Kuulge palun, Delph ja Shelvey? Mõlemad on teinud korraliku hooaja tabeli teise poole klubi eest, aga on ka piisavalt paljudes mängudes olnud täiesti nähtamatud. Sama käib näiteks Huddlestone'i kohta. Isegi Inglismaa hõreda valiku juures ei ole ükski neist MMi tase.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Jah, kokkuvõttes on mulle ehk suurim üllatus, et kontrollivat innerit a la Carrick, Barry või Parker ei ole. See võib kätte maksta, aga samas ei usu ma, et ükski sellest kolmikust suudaks tehnilist jalkat harrastavat vastast suuremat pidurdada. Selles osas on heade valikute osas paras tühjus.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            wtf see Wellbeck seal figureerib. Täiesti mõttetu mängija seal ees. Las jääb korra eemale, siis ehk hakkab paremini mängima ka.
            Tema asemel vääriks isegi Adam Johnson või kasvõi Crouch, annab natuke mitmekülgsust

            Kommentaar


              Carricku puudumine on minu jaoks ainuke üllatus, aga noh inglased niikuinii alagrupist edasi ei pääse, niiet suurt vahet pole.

              Kommentaar


                Algselt postitas Arsenaalium Vaata postitust
                wtf see Wellbeck seal figureerib. Täiesti mõttetu mängija seal ees. Las jääb korra eemale, siis ehk hakkab paremini mängima ka.
                Tema asemel vääriks isegi Adam Johnson või kasvõi Crouch, annab natuke mitmekülgsust
                Asjatundmatu kommentaar. Olgugi, et Adam Johnsonit isegi on mõni hullumeelsem nimetanud, siis... Welbeck oli valiktsüklis inglismaa koondisele ikkagi üsna vajalik lüli+hooaeg klubis oli tal seekord isegi parem kui eelmine hooaeg+koondises on ta üldse üldiselt väga hästi esinenud. Ta polnud mingitki moodi üllatus seal eesotsas. Iseasi see, mis positsioonil ta mängib. Sturridge ja Rooney on kindel valik ründeduosse.

                Wingerite koha pealt on valik ikka päris tasavägine. Lallana, Barkley, Ox (kas Hodgson läheb kaasa Wengeri sooviga, Ox keskväljameheks hoopis muuta?), Sterling ja roteerides ka Welbeck...
                Ise eelistaksin Sterlingut eelkõige.

                Pole üldse jälginud.... Walcott ei saa kindla peale selleks ajaks terveks?

                Kommentaar


                  Ei saa 100%

                  Isegi hooaja päris algus on kahtluse all ja kaua veel vormi kogumine aega võtab ...
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Üks tähelepanek, mis mind õhtusel jalutuskäigul (naise soov) mõtlema pani, et tervelt viis scouserit on 23 mehe seas (Rooney, Lambert, Gerrard, Barkley, Baines) ning Flanagan on veel ka varus. Suht harva juhtuv nähtus ja kui mõelda, et Merseyside on rahvaarvult umbes-täpselt sama suur kui Eesti...
                    Corner taken quickly...

                    Kommentaar


                      Kui kaitse ja ründe puhul on enam-vähem selge, kes kus alustab, siis milline võiks olla parim võimalik poolkaitse liin? Kindlasti alustab Gerrard, kuid sealt edasi on valik juba tiba keerulisem.

                      Too Redmani infokild leidis ka Twitteris kajastust:

                      More than 25% of the England World Cup squad are Scousers, which when you consider Merseyside's population is 2.5% of England is remarkable

                      Kommentaar


                        Dafuq? Mis selles nii erilist on? Liverpool on ju jalgpalli linn. 80ndad olid glory glory ja kõik need poisid on 80ndatel sündinud. Kui 25% kusagilt Portsmouthist pärit oleks, siis võiks see midagi märkimisväärset olla küll.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                          Puudub säärane teema...MM-i aegne on vananenud. Aga kohe-kohe algavad EM-valikmängud ja kahtlemata on omal kohal koondise tegemisi kommenteerida.\'
                          Alustuseks Eriksson\'i valik sõprusmänguks Portugali vastu 7. septembril:

                          Väravavahid: James (West Ham), Robinson (Leeds).

                          Kaitsjad: Mills (Leeds), Ashley Cole (Arsenal), Bridge (Southampton), Ferdinand
                          (Man Utd), Southgate (Middlesbrough), Woodgate (Leeds).

                          Keskväljak: Butt (Man Utd), Sinclair (West Ham), Murphy (Liverpool), Gerrard (Liverpool), Hargreaves (Bayern Munich), Bowyer (Leeds), J Cole (West Ham), Dunn (Blackburn).

                          Ründajad: Owen (Liverpool), Heskey (Liverpool), Smith (Leeds).

                          Üsna oodatud seltskond. Kaitses on tagasi hooaega hästi alustanud Woodgate, poolkaitses asendab vigastatud Scholesi Lee Bowyer, rünnakul proovitakse Alan Smithi.
                          Kui lisada veel noor kollkipper Paul Robinson ja MM-ilgi mänginud Danny Mills, on Leedsist uhke seltskond.
                          Mitmed veteranid on seekord kõrvale jäänud, kuid üldiselt on Erikssoni motoks see, et eelistatakse MM-il käinud mehi, teised peavad tõestama, et on paremad kui Kaug-Idas käinud mehed.
                          no ma ei tea kas Joe Cole'i kaasamine on ikka kõige parem mõte, kutt pole chelsea päevade tasemel.
                          Algselt postitas fitti
                          Aga alati jah ikka leidub üks tropp, kes sealiha müüb.
                          LOVE GLAZER, HATE UNITED! #LGHU

                          LÄÄNE SINK KUNI MA SUREN

                          Kommentaar


                            Mõttetu värk, Crouch ja Defoe on paremad kui Welpekk ja ma ei saa aru miks Cleverley ei saanud, ainuke vend, kes oskab selle palliga midagi teha, vähemalt on Lampard koondises. Hetke parim keskväli oleks Gerrard-Lampard keskel ja Milner äärel, aga kes teisel äärel mängida võiks? Igastahes kogemused maksavad nii tähtsal turniiril ja ma usun, et kui Gerrardi hea hoog jätkub on veerandfinaali pääsemine täiesti reaalne.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                              Mõttetu värk, Crouch ja Defoe on paremad kui Welpekk ja ma ei saa aru miks Cleverley ei saanud, ainuke vend, kes oskab selle palliga midagi teha, vähemalt on Lampard koondises. Hetke parim keskväli oleks Gerrard-Lampard keskel ja Milner äärel, aga kes teisel äärel mängida võiks? Igastahes kogemused maksavad nii tähtsal turniiril ja ma usun, et kui Gerrardi hea hoog jätkub on veerandfinaali pääsemine täiesti reaalne.

                              Ei tea kas trollid või mitte aga millal kunagi on Gerrard ja Lampard koos mängides midagi head teinud? See, et Lampard üldse koondisesse sai praegu on minu jaoks arusaamatu.

                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X