320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise koondise tegemisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pisut veider on see, et Peruu B vastu mängiti sisuliselt parimas koosseisus, aga finaalturniiril osaleva ja märgatavalt tugevama Ekuadoriga läheb omakorda mängima Inglismaa B - ehk siis need, kes Peruu vastu ei alustanud. Võiks nagu arvata, et just see on kolmest kontrollkohtumisest kõige olulisem, aga ilmselt siis mitte.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      Ega enne tiitlit ei tule, kui m2ngijad laulma ei 6pi. Nyydsest on hymni laulmine kohustuslik. http://www.bbc.com/sport/0/football/27658211
      Nagu vanadel headel aegadel, kuid siis tuli Gary ja kõik muutus
      Corner taken quickly...

      Kommentaar


        On ikka munnid küll seal Manchesteris

        Kommentaar


          the fuck we supposed to do

          ★★★★★★

          Kommentaar


            Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
            Milleks selline aegunud stiili ja metoodikaga vanaisa peatreeneriks ...
            Veab vanal, et päris korralik ports uusi lootustandvaid mehi on selleks MM-iks olemas.

            Kommentaar


              Algselt postitas Wingback Vaata postitust
              Milleks selline aegunud stiili ja metoodikaga vanaisa peatreeneriks ...
              Veab vanal, et päris korralik ports uusi lootustandvaid mehi on selleks MM-iks olemas.
              Kuidas Hispaanial muidu 3 viimast suurturniiri läinud on ? 70 a ja 60 a treenerid

              Kommentaar


                Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
                Kuidas Hispaanial muidu 3 viimast suurturniiri läinud on ? 70 a ja 60 a treenerid
                Vanus ei olnud ainsaks argumendiks..

                Kommentaar


                  Mulle on jäänud mulje, nagu oleks Hodgsoni vastaseks argumendiks peamiselt see, et tal ebaõnnestus poole aastaga ühe teatud klubi vedamine olukorras, kus rahaasjad ja muud omandiasjad olid sügavalt perses, mängijad ja fännid suhtusid peatreenerisse esimesest päevast peale pigem negatiivselt ja lisaks suskis pidevalt kuskil eesriide taga oma asja ajada üks vanameister, kes reaalsuses ei suutnud massiivsete rahakotiraudade avanemisest hoolimata ise kolm korda pikema aja jooksul viia klubi märkimisväärselt paremasse seisu kui treener, keda sõimati iga teise lause põhjal vanaks öökulliks, saamatuks pässiks ja kurat teab kelleks veel. Seetõttu tundub mõnele igati aktsepteeritav ajada ühte ja sama kelbast ka veel kaks aastat pärast seda, kui mees on jõudnud uues ametis tema käsutuses olevat materjali enamvähem täitsa loogilistele eeldustele vastavalt manageerida. Et ausalt öeldes on tüütu juba seda sisutut, aga see-eest järjepidevat mögisemist ja türa-me-oleme-nii-vaimukad rebestamist ühe teatud klubi vapiga meestelt lugeda, äkki paneks teinekord selgituseks mõne päriseltpäriselt adekvaatse põhjenduse ka või siis gtfo.

                  disclaimer: tegu on antud juhul selgelt sisu-, mitte isikupõhise pöördumisega.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Üliirooniline suhtumine Inglise koondisse on siin foorumis alati moes olnud. Vähesed on julgenud kinnitada, et nad tõepoolest Inglismaad toetavad. See on ju kole plass. Juba tosin aastat tagasi (jah, ma olen siin nii kaua olnud) teatasid siinsed arvamusliidrid uhkelt - klubi ja ainult klubi!
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vincent Vaata postitust
                      sisutu, aga see-eest järjepidev mögisemine äkki paneks teinekord selgituseks mõne päriseltpäriselt adekvaatse põhjenduse ka või siis gtfo.
                      Äkki tood siis mõne pro-hodgsoni väite ka välja. Muidu su jutt oli täpselt samasugune mull nagu eelmistel.

                      Ja see, et ta liverpooli toetajate hulgas populaarne pole ei tohiks mingisugune üllatus olla. Tõi sisse siiski Konchesky ja Poulseni ning tunnistas ausalt, et ei tea mis on Meirelese positsioon peale tema ostmist. Muidugi ka suurel hulgal idiootseid väljaütlemisi.
                      Some say that Cafu's bedroom walls are full of posters of Flanagan

                      Kommentaar


                        Algselt postitas (-.-) Vaata postitust
                        Äkki tood siis mõne pro-hodgsoni väite ka välja. Muidu su jutt oli täpselt samasugune mull nagu eelmistel.
                        Kerge vahe on selles, et mina ei käi Inglismaa teemas regulaarselt kilkamas, kui äge treener ta ikkagi on. Ehk tajud erinevust. Pro-Hodgson väide võiks olla kas või no ma ei tea näiteks see, et koondis on tema käe all jõudnud grupivõitjana jälle MMile, kaotamata kümnest alagrupimängust ainsatki. Ebapopulaarne ta võibki kuskil scouselandis olla, seal on niikuinii alati kõiges keegi teine süüdi ja mis mul sellest, ma kirjutasin selle kohta, et kolm aastat hiljem mingi ühe pildi põhjal jätkuvalt lolle stampnalju teha tundub mulle suhtkoht see, mida mcn juba ütles, "paistan ägedam välja".
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vincent Vaata postitust
                          Kerge vahe on selles, et mina ei käi Inglismaa teemas regulaarselt kilkamas, kui äge treener ta ikkagi on. Ehk tajud erinevust.
                          Käid mögisemas nendega, mis teeb su umbes sama tüütuks ausalt öeldes.
                          Some say that Cafu's bedroom walls are full of posters of Flanagan

                          Kommentaar


                            Oh neid vihapurkseid, gtfo ja puha. Hodgsoni tögamine on järsult selline lollus võrreldes kõiksugu teiste teemade tögamistega. Loomulikult meeldib mõnedel LFC toetajatel teda tögada, sest paljud neist polnud oma elu jooksul näinud oma lemmiklubi nii negatiivset palli mängimas relegatsioonipiiri ääres. Usun et manku omad tögavad ka Moyest veel paari aasta pärast, kes ei saanud sugugi nii halvasti hakkama kui Hodgson. Kui väike Woy-trollimine nii meeli ülendas, võib need mingi scouselandi pildiga tüübid ju ignorelisti suurema vaevata visata.

                            disclaimer: olen suurvõistlustel alati ingerlundi pooldanud
                            ★★★★★★

                            Kommentaar


                              Hodgson on minevikus nende keskpäraste ja väikeste meeskondadega korduvalt ilma teinud, nii et ehk on tal ka Inglismaaga see võimalus. Samas leian mina, et sel turniiril võibki Inglismaale saatuslikuks saada peatreener. Scholes rääkis siin nädal aega tagasi, et Inglismaa peaks möödunud hooaja Liverpooli stiili matkima ja ma olen sellega igati nõus. Praeguses MM koondises on lisaks väga hea hooaja teinud 'pooli mängijatele ka mitmeid teisi väga andekaid mängijaid, kes sobiks väga hästi mängima seda Rodgersi vasturünnakute ja pressimise stiili: Lallana, Wilshere, Barkley, Oxlade-Chamberlain, ehk ka Rooney. Kui Inglise koondis mängiks tõepoolest nii, nagu seda teeb Liverpool, siis sooviks mina näha sellist meeskonda:

                              ---------------Hart-----------------
                              Johnson -- Cahill -- Jagielka -- Baines
                              --------------Gerrard---------------
                              --------Wilshere -- Henderson-------
                              ----Lallana -- Sturridge -- Sterling---

                              Nii Wilshere kui ka Lallana oskavad hästi sööta, pressida ja mängijaid ette võta. Oma koduklubides tuleb see neil väga hästi välja. Rooney jätaksin ma välja, kuna ma pole täiesti kindel, et ta taolisse mängujoonisesse sobib. Ei ole ma temalt Inglismaa eest mängides nii häid mänge näinud, kui sellise kaliibriga mängijalt ootaks. Puhtalt nime järgi ei tohiks põhisse pääseda, võiks ju kunagisest Gerrard-Lampard duost õppida.

                              Tulles tagasi Hodgsoni juurde, siis ei näe ma kahjuks sellist vanakooli meest taolist stiili mängimas, kuid ma sööksin hea meelega oma sõnu, sest selles meeskonnas on potentsiaali, lisaks pole neil nii suurt survet peal kui sellel nn kuldsel generatsioonil, kes midagi teha ei suutnud. Kui Hodgson läheb selle meeskonnaga kaitsest lähtuvalt mängima (a la bussi parkimine vs Itaalia, 2012), siis ta kaugele ei jõua. Mina igatahes hoian pöialt Inglismaale ja loodan, et Hodgson üllatab.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                                Üliirooniline suhtumine Inglise koondisse on siin foorumis alati moes olnud. Vähesed on julgenud kinnitada, et nad tõepoolest Inglismaad toetavad. See on ju kole plass. Juba tosin aastat tagasi (jah, ma olen siin nii kaua olnud) teatasid siinsed arvamusliidrid uhkelt - klubi ja ainult klubi!
                                noh, pole mõtet muretseda. oktoobris tuleb Inglismaa siia ja siis näeb staadionil palju kinnitust, kuidas kohalikud neid toetavad.
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X