320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Lokomotiv Moskva

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Räägitakse, et Mandžukic võib Lokomotivi tulla. 2,7 million it eurot aastas oleks ta palk. Järjekordne Horvaatia pensionär kõrgele palgale?
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      Räägitakse, et Mandžukic võib Lokomotivi tulla. 2,7 million it eurot aastas oleks ta palk. Järjekordne Horvaatia pensionär kõrgele palgale?
      Siiski oleks hea täiendus ju..või kuidas?

      Kommentaar


        Algselt postitas Indrekolen Vaata postitust
        Siiski oleks hea täiendus ju..või kuidas?
        Olen skeptiline.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Lokomotiv on muutumas mõnusaks keskmikuks. Muidugi on keskpoolik täis noorukeid, aga minu hinnangul vääris Rostov rohkem võitu. Ega midagi, uus treener viib meid kõrgustesse... Kunagi.



          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Telekavaataja oskab järsku valgustada, kuidas Kamanol on siiani läinud? Bordeaux kapifännina olid mul temale kunagu kõrged ootused ning vahepeal oli tal kosilasi suurte klubide seast aga üllatuslikult otsutas hoopis Lokomotiiviga liituda.
            Fino alla fine FORZA JUVE

            Kommentaar


              Algselt postitas Rocheteau Vaata postitust
              Telekavaataja oskab järsku valgustada, kuidas Kamanol on siiani läinud? Bordeaux kapifännina olid mul temale kunagu kõrged ootused ning vahepeal oli tal kosilasi suurte klubide seast aga üllatuslikult otsutas hoopis Lokomotiiviga liituda.
              Hetkel mitte liiga hästi. Mänguaega on saanud, kuigi on näha, et mees on kaugel oma tippvormist (ennekõike ma mõtlen füüsilist vormi). Viimased mängud on ta justkui Alekseid püdnud asendada, aga Antoniga arusaam puudub täielikult.

              Anname aega.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Kohustuslikud 3 punkti. Smolov skooris, Eder pidas 100.! mängu Lokomotivi särgis. Järgmine mäng on CSKA vastu ja mul on hirm.

                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Ok, kui edaspidi kõik mängud 1-0 võidame, siis võib ka vast rahule jääda.

                  CSKA vastu ei saanud ka Krychowiak mängida. Aga Krychowiak ei sobigi eriti hästi Nikolici süsteemi. Esimesed 35 minutit olid kohutavad. Kuid siis otsustasid Ignatjev ja Anton ära vahetada ääred ja poolaja lõpp oli Lokomotivi käes. Siis saadi ka värav.

                  Teise poolaja tegi lihtsamaks Bistrovici geniaalsus, kes teenis CSKA poolelt vahetult enne vahetust teise kollase. Tõusime kuuendaks! Kui Dinamo veel võidab, siis oleme seitsmendad. Aga kaotuse korral oleks kõik väga kurb. Veel elus.

                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Luca Djordjevic on lähedal Speziasse laenulepinguga liikumisele.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Lokomotiv on neljapäevases Meistrite Liiga alagrupiloosis kas 3. või 4. potis.

                      Kuna Zalzburg ja Olympia cos on suht kindlalt minemas, siis asetus oleneb Krasnodari homsest tulemusest. Krasnodari võidu korral läheb Krasnodar ise 3. potti.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Täna on siis ainuke edev hetk Lokomotivi jaoks Meistrite liigas. Loos. Korraks võib unistada, reaalsus paneb muidugi paika.



                        Aga kuna ollakse 4. potis, siis mingit Porto, Ajax, Olympiacos sitta ei tahaks. Kui kaotada, siis suurtele.

                        Real Madrid, Dortmund, Inter. Vot see on juba midagi head.
                        Atalanta puhul tuleks Miranchuk korraks tagasi.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust

                          Aga kuna ollakse 4. potis, siis mingit Porto, Ajax, Olympiacos sitta ei tahaks. Kui kaotada, siis suurtele.
                          Aii... See oli valus torge

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Indrekolen Vaata postitust
                            Aii... See oli valus torge
                            No sa saad aru küll, mida ma mõtlen. Ajaxi saamine teisest potist tekitaks võltslootuse.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                              No sa saad aru küll, mida ma mõtlen. Ajaxi saamine teisest potist tekitaks võltslootuse.
                              Saan aru küll. Lihtsalt oma peas olen ma harjunud mōtlema Ajaxist, kui suurklubist ja iga kord, kui meelde tuletatakse, et need ajad on mōōdas lööb reaalsus näkku valusalt

                              Kommentaar


                                Kas nad üldse Kiievi Dünamoga saavad kokku minna? Ei panda eraldi gruppuidesse?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X