320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Välismaalased Eestis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Eile skooris esmakordselt oma uue klubi eest.

    Huvitav mis see palgatase sellisel levelil on? Või amatöörsport?

    Kommentaar


      Veel üks Kabajevilt.

      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Gando skooris täna esmakordselt Küprose liigas.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
          Gando skooris täna esmakordselt Küprose liigas.


          2:55 peal. Ega teisest ka palju puudu ei jäänud 4:05 peal. 4:20 Paralimni teine värav karistuslöögist on ilus.

          Kommentaar


            Tundub, et endistele Levadia meestele edukas nädal. Ka Manucho lõi neljapäeval oma uue koduklubi eest esimese värava aidates meeskonna 2:1 võidule.

            Kommentaar


              Davlatmir sai Tadžikistani eest 25 minutit mängida. Mongoolia alistati 3-0.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                McWoods on kusagil Jordaania liigas.

                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Nurlan Novruzov liitus Nepali liiga võistkonnaga.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Tänapäeval ei ole kaugelt maalt tulevad võõrleegionärid Eesti jalgpalliliigas mingisugune haruldus. Premium liiga väljakuid on aastate jooksul kündnud näiteks mängijad Gambiast, Nigeeriast, Jaapanist, Kamerunist, Trinidadilt ja Tobagolt, Libeeriast, Tšiilist, Kosovost, Ugandast ja Peruust. Mitukümmend Eesti liigas mänginud pallurit on pärit ka Brasiiliast: enamik neist on eri ajal esindanud Nõmme Kalju värve, aga kas teadsite, et esimesed brasiillased mängisid meistriliigas juba 1993. aasta sügisel?

                    Hea lugemine, ka kohati naljakas

                    Kommentaar


                      Pluss 100

                      Kommentaar


                        Djibril Dianessy liitus Belgia tugevuselt 3nda liiga klubiga. Tegemist on poolprofessionaalse liigaga. Jõhker ikka, mis tasemel vennikesed meie liigast läbi käivad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Drogba Vaata postitust
                          Djibril Dianessy liitus Belgia tugevuselt 3nda liiga klubiga. Tegemist on poolprofessionaalse liigaga. Jõhker ikka, mis tasemel vennikesed meie liigast läbi käivad.
                          Poolprofessionaalsest liigast teise poolprofessionaalsesse liigasse Sillamaaga väljakuid jagama, aga tema puhul ma pigem vaataks üleüldse teistpidi, et kuidas selline mängija Eesti klubisse jõudis ja miks see nii õnnetuks kujunes. Kui mõni Eesti ääreründaja paneks Hollandi esiliigas hooajaga 11+9, siis see oleks tugev kandidaat Eesti aasta jalgpalluriks saamisel, aga jah, edaspidi on vigastused seganud ja asjad ei ole sujunud, et eks proovib seal end taas üles töötada.

                          Mis Belgia 3. liigaga silma jäi, siis Until the 2019–20 season, it was known as the Belgian First Amateur Division, but was renamed due to the negative connotation of the word amateur.

                          Tundub, et ma ei ole ainuke, keda see pidev amatööride jutt häirib. Vanasti oli Paidel eesmärk tulla "amatööride meistriks", nüüd üritab Meijel igas võimalikus olukorras rõhutada, et kui palju neil ikka täisprofessionaale meeskonnas on, kes isegi koolile ei pühendu jne. Reaalset olukorda võib see kirjeldada, aga minu arvates on sellel negatiivne varjund küljes, mis ei soodusta liiga populariseerimist. ÕS-i järgi on tegemist asjaarmastajaga, mis võib olla vastand professionaalile või elukutselisele (kuigi palka saavad ka Kalevis enamus). Fännistseenis sümboliseerib see erakordselt halba sooritust väljakul ja isiklikult minu jaoks pigem rahvaliiga mängijat pohmelli välja higistamas. Aga ehk on lihtsalt minu isiklik pseudoprobleem ja teistele meeldib "amatööre tippliigas" jälgida.​

                          e: kui totaalse puidu vastet otsida, siis Eerola liikus Kakkoneni.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust

                            Poolprofessionaalsest liigast teise poolprofessionaalsesse liigasse Sillamaaga väljakuid jagama, aga tema puhul ma pigem vaataks üleüldse teistpidi, et kuidas selline mängija Eesti klubisse jõudis ja miks see nii õnnetuks kujunes. Kui mõni Eesti ääreründaja paneks Hollandi esiliigas hooajaga 11+9, siis see oleks tugev kandidaat Eesti aasta jalgpalluriks saamisel, aga jah, edaspidi on vigastused seganud ja asjad ei ole sujunud, et eks proovib seal end taas üles töötada.

                            Mis Belgia 3. liigaga silma jäi, siis Until the 2019–20 season, it was known as the Belgian First Amateur Division, but was renamed due to the negative connotation of the word amateur.

                            Tundub, et ma ei ole ainuke, keda see pidev amatööride jutt häirib. Vanasti oli Paidel eesmärk tulla "amatööride meistriks", nüüd üritab Meijel igas võimalikus olukorras rõhutada, et kui palju neil ikka täisprofessionaale meeskonnas on, kes isegi koolile ei pühendu jne. Reaalset olukorda võib see kirjeldada, aga minu arvates on sellel negatiivne varjund küljes, mis ei soodusta liiga populariseerimist. ÕS-i järgi on tegemist asjaarmastajaga, mis võib olla vastand professionaalile või elukutselisele (kuigi palka saavad ka Kalevis enamus). Fännistseenis sümboliseerib see erakordselt halba sooritust väljakul ja isiklikult minu jaoks pigem rahvaliiga mängijat pohmelli välja higistamas. Aga ehk on lihtsalt minu isiklik pseudoprobleem ja teistele meeldib "amatööre tippliigas" jälgida.​

                            e: kui totaalse puidu vastet otsida, siis Eerola liikus Kakkoneni.
                            Ma ei imesta, kui seal saab 3 liigas rohkem raha. Dianessy meie liigas tundus täiesti okei, aga pigem sedatüüpi mängija, kes sellist musta tööd ei tee vaid ootab palli jalga ja siis teeb midagi aga kuna Koppeli Kalju ei saanud päris oma mängu käima, siis tundub nagu ei sobinud mängujoonisesse või midagi sellist.

                            googeldasin ka

                            Sõna "amatöör" pärineb prantsuse keelest, mis tähendab: "armastaja". Amatöör on keegi, kes teeb midagi (nt mängib klaverit, jalgpalli), sest talle meeldib seda teha. Nad ei tee seda selleks, et saada palka. Nad ei teeni sellega raha, et elada.

                            Järelikult, kes hommikust õhtuni teeb ja saab väikest raha nagu paljud, ei ole ikkagi amatöörid, nad on lihtsalt sellisel levelil.
                            Kui pole proff, siis tuleb välja, et võiks olla jalgpalli armastajad

                            Kommentaar


                              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                              Mis Belgia 3. liigaga silma jäi, siis Until the 2019–20 season, it was known as the Belgian First Amateur Division, but was renamed due to the negative connotation of the word amateur.

                              Tundub, et ma ei ole ainuke, keda see pidev amatööride jutt häirib. Vanasti oli Paidel eesmärk tulla "amatööride meistriks", nüüd üritab Meijel igas võimalikus olukorras rõhutada, et kui palju neil ikka täisprofessionaale meeskonnas on, kes isegi koolile ei pühendu jne. Reaalset olukorda võib see kirjeldada, aga minu arvates on sellel negatiivne varjund küljes, mis ei soodusta liiga populariseerimist. ÕS-i järgi on tegemist asjaarmastajaga, mis võib olla vastand professionaalile või elukutselisele (kuigi palka saavad ka Kalevis enamus). Fännistseenis sümboliseerib see erakordselt halba sooritust väljakul ja isiklikult minu jaoks pigem rahvaliiga mängijat pohmelli välja higistamas. Aga ehk on lihtsalt minu isiklik pseudoprobleem ja teistele meeldib "amatööre tippliigas" jälgida.​

                              e: kui totaalse puidu vastet otsida, siis Eerola liikus Kakkoneni.
                              Ma olen väga tihti Mario postitustega rohkem kui päri, nii et endalgi hakkab imelik, aga siin jään küll teise paati. Vähemalt enda peas ei tekita lahterdamine (prof/pool/amatöör) negatiivseid seoseid. Võib-olla tuleb see ka sellest, et hindan kõrgelt neid inimesi, kes amatööridena kõige muu kõrvalt pigistavad endast sportlikult maksimumi välja. See on n-ö asjaarmastamise kõige kõrgem level ja siin saab vaid respekt olla. Eeldusel muidugi, et kellelegi päris liiga ei tehta. Nii müttavate tegelaste vastu on austus alati suurem kui pehmelt lonkiva proffi tegutsemist jälgides.

                              Minu arust pole midagi häbiväärset, kui umbes miljonilisel rahval pole täna võimalik kolme tasandit vaid ainult jalgpallile keskenduvaid inimesi täis toppida. Ja võibki vabalt see pilt kirju olla, ilma igasuguse ilustuseta. Mulle näiteks on Meijeli kui asjaosalise kommentaarid meeldinud. Tundub kui sõõm värsket õhku selle propaganda vahele, kus kõik on vaid enneolematu ja protsessid huugavad maksimaalse efektiivsusega. Aitab meid natukene maalähedal hoida, et me oma mõttelendudega päris kosmosesse ei tõuseks samas kui endal korgid veel üsna sügaval mudas.

                              Aga nagu sa ka mainisid, siis pro/poolpro/amatöör liigitamine on olukorra kirjeldamiseks hea lihtne viis. Ühtlasi saab seda kasutada ka hindamiseks, mis sest, et igal sellel määratlusel on veel omakorda mitu n-ö kaalukategooriat ja nüanssi mida silmas pidada — amatööril ja amatööril võib olla sama suur vahe sees kui kahel proffil jne. Ja kui mõnda uinuvat proffimängijat ei raputa see üles, et ta on just amatööridelt sisse saanud, siis ehk ongi koht karjäärivalikute ümberhindamiseks.

                              Kui tahta vaadata, et klaas on pooltühi, siis võib ju poolproffi asemel ka öelda, et poolamatöör, kuigi seda varianti pole nagu kuulnud. Sel juhul ma mõistaks küll, et populariseerimiseks oleks ka paremaid valikuid

                              Kommentaar

                              Working...
                              X