Vaata hääletusi tulemusi: Kas osaled SBT hooajal 18/19

Hääletajad
8. Sa ei tohi hääletada
  • Jah

8 100,00%
  • Ei

0 0%
Lehekülg 2, kokku 4 EsimeneEsimene 1234 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 77
    Kalju Eesti Meistriks! Kasutaja rallikas avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Play-offideks soovitus. Keelata ära panuse kopeerimine ka kombodes. Miks see mind häirib on just Romario ja richardkoppeli Kure-Pärnu under 3.5. Väga kerge on otsese konkurendi vastu võtta sama bet, lisada mõni enam-vähem võidetav jura sinna otsa ning panna enda jaoks sobilik ühikute arv mängu. Et võites tuleks rohkem ühikuid, aga kui kaotad, siis vastane kaotab rohkem. H2H olukorras on minu arust selline käik vale.

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rallikas Vaata postitust
    Play-offideks soovitus. Keelata ära panuse kopeerimine ka kombodes. Miks see mind häirib on just Romario ja richardkoppeli Kure-Pärnu under 3.5. Väga kerge on otsese konkurendi vastu võtta sama bet, lisada mõni enam-vähem võidetav jura sinna otsa ning panna enda jaoks sobilik ühikute arv mängu. Et võites tuleks rohkem ühikuid, aga kui kaotad, siis vastane kaotab rohkem. H2H olukorras on minu arust selline käik vale.
    Tegelt on see mingis mõttes mõttekoht küll, sest viimase panuse omamine on niigi suhteliselt suur eelis. Samas, kas on olemas enam-vähem võidetavat koefi 1.8? Teine variant on tõsta see koefitsient kõrgemale. Igal juhul tasub sellele edaspidi mõelda.

Ja ilma irooniata, on see täiega hea, kui keegi siia soovitusi/ tähelepanekuid viskab. Teinekord on need, kes enamasti vaatavad kõrvalt ka palju objektiivsemad.
    SBT12 võitja

SBT23 II koht

SBT1; SBT3; SBT8; SBT10, SBT20 - III koht

ממזר Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

toetan ettepanekut, et Eesti võistlustele tehtavate panuste osas on kopeerimise keeld. See, et Kähriku JK teeb Munalaskme U21-le pähe, võib olla teada nii mõnelegi foorumlasele ning kes ees, see rabab selle ära.
    See, et Real võidab Liverpooli, ei tohiks küll mitmes erikombos keelatud olla.

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas mazz Vaata postitust
    Suured tänud orgunni eest, tänamatu ja hindamatu töö. MM-i formaat oli minu meelest väga mõnus.
    Tsitaat Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
    Tänud minugi poolt ning pisut kahju, et mürtsu viimase mänguni ei jätkunud. Samas jah, see viimase panuse eelis on ikka päris kena ja see ka selle võidu tõi. Tänud telekavaatajale järjekordse suurepärase orgunni eest ning olen minagi nõus, et see uus formaat oli palju ponevam Ja pani tihedamini ‘selg vastu seina’ olukorda. Minu poolest võiks ka edasipidi seda proovida.
    Kindlasti selline formaat, kus alguses selgitatakse 8 parimat ja siis tulevad playoffid, jätkub järgmisel hooajal.

Minu jaoks on lahtine küsimus, kas panna alguses kõik ühele pulgale või teha ka alagrupid alguses? Loomulikult, kui osalejaid on vähemalt 16.
    SBT12 võitja

SBT23 II koht

Eesti koondislane Kasutaja RealFan avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2009

Algupärane

Ma pole väga panustamisega tegelenud aga puhtalt sportlikust huvist olen antud teemat kohati lugenud. Minu viis senti: alagrupid tundusid üsna ebavõrdsed, pigem võiks minuarust "kõik ühele pulgale" + play-offid teha; panuste arv võiks mingil määral olla reguleeritud - ei tundu mõistlik, et turniiril on võimalik edeneda ka panustamata. Kui need "ettepanekud" ei ole mingil põhjusel mõistlikud, siis võib mind valgustada. Muus osas aga jätkake samas vaimus

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas RealFan Vaata postitust
    Ma pole väga panustamisega tegelenud aga puhtalt sportlikust huvist olen antud teemat kohati lugenud. Minu viis senti: alagrupid tundusid üsna ebavõrdsed, pigem võiks minuarust "kõik ühele pulgale" + play-offid teha; panuste arv võiks mingil määral olla reguleeritud - ei tundu mõistlik, et turniiril on võimalik edeneda ka panustamata. Kui need "ettepanekud" ei ole mingil põhjusel mõistlikud, siis võib mind valgustada. Muus osas aga jätkake samas vaimus
    Tundus vägagi mõistlik. Aitäh jälgimast ja arvamust jagamast. Mida rohkem tagasisidet saan, seda lihtsam on orgunnida .

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Ma ei tea kui paljud oleks päri või midagi sellist, aga üks mõttekoht võiks olla näiteks sarnaselt pokkeriga Rebuy ehk kui sa alagrupiturniiril mängid ennast kiiresti 0, siis sa saad teha rebuy ja tagasi tulla. Antud raha lisatakse lihtsalt auhinnafondile otsa. Vahest läheb lihtsalt 2-3 väga head panust mööda ja siis pead tükk tükk aega lihtsalt ootama, millal kunagi uus turniir hakkab.

Amatöör Kasutaja dinero avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2018

Algupärane

Tere, SBT rahvas.
    Küsimus selline, et kas kusagil on kogu SBT olemus ja reeglid ka ära seletatud? Ning nagu aru saan, siis SBT hooaeg on alanud - kas sellisel juhul liituda enam ei saa?

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas dinero Vaata postitust
    Tere, SBT rahvas.
    Küsimus selline, et kas kusagil on kogu SBT olemus ja reeglid ka ära seletatud? Ning nagu aru saan, siis SBT hooaeg on alanud - kas sellisel juhul liituda enam ei saa?
    Kui sind huvitavad reeglid, siis kõige targem on uurida neid viimase turna (see, mis oli MM-le pühendatud) reeglistikku. Samas oli see eriturniir. Tavaline SBT kestab 16 päeva (ka uuel hooajal) ning ei koosne alagruppidest.

SBT olemus: registreerid end osavõtjaks 12 euroga ja saad vastu 100 ühikut. Edasi võid panustada palju hing ihkab (niipalju, kuni sul seda 100 ühikut veel jagub). 7 päeva möödudes reastatakse 8 parimat ja nad hakkavad omavahel võistlema play-off süsteemis (iga ring on alati 100 ühikut alguses). Ehk suvaasjadele panustamine suvakontoritest ning eesmärk on jääda suurema ühiku jäägiga kui vastased.
    SBT12 võitja

SBT23 II koht

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Ja liituda saad igaks turniiriks eraldi, pole üldse probleemi. Lihtsalt on keerulisem hooaja peale tipus olla, kui mingid turnad vahele jäävad.
    SBT12 võitja

SBT23 II koht

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Ma ei tea kui paljud oleks päri või midagi sellist, aga üks mõttekoht võiks olla näiteks sarnaselt pokkeriga Rebuy ehk kui sa alagrupiturniiril mängid ennast kiiresti 0, siis sa saad teha rebuy ja tagasi tulla. Antud raha lisatakse lihtsalt auhinnafondile otsa. Vahest läheb lihtsalt 2-3 väga head panust mööda ja siis pead tükk tükk aega lihtsalt ootama, millal kunagi uus turniir hakkab.
    Muidu rebuy on tore, aga siis on oht, et inimesed lähevad liiga üle võlli. Sest see 12 eurot ei anna pangasuuruse mõttes liiga palju juurde, küll aga lahmijatel on suurem võimalus riskida. Kui oled mees, et lähed all-in (või suurelt), siis ole mees lõpuni.
    SBT12 võitja

SBT23 II koht

ממזר Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Muidu rebuy on tore, aga siis on oht, et inimesed lähevad liiga üle võlli. Sest see 12 eurot ei anna pangasuuruse mõttes liiga palju juurde, küll aga lahmijatel on suurem võimalus riskida. Kui oled mees, et lähed all-in (või suurelt), siis ole mees lõpuni.
    arvan sama, siis peabki iga panusega olema kaalutlemist rohkem, mitte suvaliselt proovida hittida

Professionaal Kasutaja richard154 avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2017

Algupärane

Rebuy või hiline sisseost võiks olla lihtsalt kallim. Nt 20 euri esimese 3 päeva jooksul.

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

1. Põhireeglid ja turniiride olemus jääb samaks.

2. Turniire on plaanis 6 + lõppmäng nagu see hooaeg, kuhu pääsevad 8 parimat hooaja lõikes (punktide süsteem jääb samaks).

3. telekavaataja ei panusta enam oma osalustasuga (olgu see kompensatsiooniks).
    Kiirelt vaatasin järgmise aasta üle ning turniirid toimuksid järgmistel kuupäevadel:

SBT23: 15.09 - 30.09
    SBT24: 20.10 - 04.11
    SBT25: 24.11 - 09.12
    SBT26: 02.02 - 17.02
    SBT27: 02.03 - 17.03
    SBT28: 06.04 - 21.04

Lõppmäng ilmselt: 26.04 - 04.05
    formaat

Ma see + järgmine nädal üritan reeglid kokku kirjutada ning sebida mingid Betafe boonuseid ka ehk veidi.

Kas mingid kokkulepitud muudatused on mul kahe silma vahele jäänud?
    SBT12 võitja

SBT23 II koht

Me engana que eu gosto Kasutaja j6u1uv4n4 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

See playoff voorude 10:00 algusaeg tundub suht rändom. Miks mitte kohe südaööst?

Aasia swingi vältel algavad tennise mängud juba kuue seitsme ajal hommikul

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    See playoff voorude 10:00 algusaeg tundub suht rändom. Miks mitte kohe südaööst?
    Sest korraldaja vajab garanteeritud aega vooru kokkuvõtmiseks.
    SBT12 võitja

SBT23 II koht

Me engana que eu gosto Kasutaja j6u1uv4n4 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Endgame võiks olla neljases grupis. Jääks vähe pingelisemaks. Kõigil oleks midagi kaotada.

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    Endgame võiks olla neljases grupis. Jääks vähe pingelisemaks. Kõigil oleks midagi kaotada.
    Jah, mulle tunduks see ka veidike orgaanilisem.

Veerandfinaalis oleks H2H ja kestaks kolmapäeva õhuni.

Edasi oleks TOP4 ja 5-8 eraldi gruppides 4 päeva.
    SBT12 võitja

SBT23 II koht

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas QRkood Vaata postitust
    Telekavaataja, kas SBT algusest lõpuni liigasüsteem on igaveseks ajalugu?
    Hetkel tundub, et liigume selles suunas jah. Et 7 päeva on liigasüsteem, siis 5 päeva play off, siis 4 päeva lõpuliigasüsteem.

Mulle endale tundub see kuidagi põnevam. Aga ma olen alati olnud avatud uutele ideedele ja kurssidele selles osas.
    SBT12 võitja

SBT23 II koht

Professionaal Kasutaja Kaurr avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2011

Algupärane

Isiklikult meeldis vana sûsteem rohkem.
    Lihtsalt mainin.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid