320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Muudatused SBT hooajaks 18/19

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
    Võimalik, et see teema on juba kusagil enne läbi käsitletud, aga miks aksepteerite SBT turniiril selliseid kontoreid nagu 1xbet. Ma veidi googeldasin ja seda peetakse ikka eriti rämps kohaks mida kannataks igal juhul vältida. Lugesin, et osadel on koefid kukkunud sisse logides 10% jne. Miks teha reklaami sellisele kohale?
    SBT aktsepteerib kõike.

    Kuhu me sinu arust peaksime rämpsu ja mitterämpsu vahele piiri tõmbama?
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      #47
      Pole minu asi muidugi midagi öelda, aga miks ei võiks ei võiks olla ainult Eestis registreeritud kontorid? Neid on ju juba üksjagu. Lihtsalt tundub, et 1xbet mängib eriti räpast mängu ja näiliselt pakub kõige paremaid koefe. Näitena, tänane Liverpool vs FK Red Star under 2,5 on neil 4,8 aga mujal max 4,3. Päris rets vahe ju, aga mis kasu sellest on, kui osadel kukub see sisse logides 10% alla.
      Joga Bonito!!!

      Kommentaar


        #48
        Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
        Pole minu asi muidugi midagi öelda, aga miks ei võiks ei võiks olla ainult Eestis registreeritud kontorid? Neid on ju juba üksjagu. Lihtsalt tundub, et 1xbet mängib eriti räpast mängu ja näiliselt pakub kõige paremaid koefe. Näitena, tänane Liverpool vs FK Red Star under 2,5 on neil 4,8 aga mujal max 4,3. Päris rets vahe ju, aga mis kasu sellest on, kui osadel kukub see sisse logides 10% alla.
        Sest 90% SBT mängijatest kasutab oddsportali. Vastasel juhul pead sa kõik lehed läbi käima (Olybet, Optibet, mingisugune goalbet) sealt puuduvad.

        Lisaks kui me juba sellega võitleme, siis miks saab 100+ ühikut panna mingile Eesti käsipalli esiliigale, eks? Keegi ei lase sul elusees sellele lambiliigale suurelt minna.

        Ehk siis su küsimus on õigustatud ja tegelt päris hea, aga antud juhul oleks see vaid piiramine, mille joont oleks keeruline kuhugi joonida.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          #49
          Arusaadav, ega tõesti oleks tüütu võistlejatel kõiki kontoreid ükshaaval läbi kammida.
          Joga Bonito!!!

          Kommentaar


            #50
            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            Sest 90% SBT mängijatest kasutab oddsportali. Vastasel juhul pead sa kõik lehed läbi käima (Olybet, Optibet, mingisugune goalbet) sealt puuduvad.

            Lisaks kui me juba sellega võitleme, siis miks saab 100+ ühikut panna mingile Eesti käsipalli esiliigale, eks? Keegi ei lase sul elusees sellele lambiliigale suurelt minna.

            Ehk siis su küsimus on õigustatud ja tegelt päris hea, aga antud juhul oleks see vaid piiramine, mille joont oleks keeruline kuhugi joonida.
            Lisaks on see tegelt SBT-le kui eraldiseisvale mängule ju positiivne, kui kontorite kasumimarginaal on väiksem kui reaalsuses. Rohkem võite, rohkem põhjust panustada, rohkem mängurõõmu. Ja kuni reklaamipartnerit pole, pole reklaam üldse argument.

            Kommentaar


              #51
              jah ning ma panen tihtipeale Asianoddsis ja Pinnacles panuseid SBT raames, mis tegelikult ei ole lubatud üldse Eesti kasutajale

              Kommentaar


                #52
                äkki võiks SBT 5-8 koha turniir kesta 2 päeva ning selle võitja saab 1-4 koha turniiri poole pealt lülituda?
                võibolla läheb struktuur liiga komplitseerituks juba, aga siis on 5-8 kohtade rahval motivatsioon kindlasti veelgi suurem.

                Kommentaar


                  #53
                  Algselt postitas cabron Vaata postitust
                  äkki võiks SBT 5-8 koha turniir kesta 2 päeva ning selle võitja saab 1-4 koha turniiri poole pealt lülituda?
                  võibolla läheb struktuur liiga komplitseerituks juba, aga siis on 5-8 kohtade rahval motivatsioon kindlasti veelgi suurem.
                  Pole üldse halb mõte muide. Ma seedin seda veits.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    #54
                    Seoses selle nn. playoff B grupi võitja punktide arvestamisega tekkis selline küsimus, et kas äkki ei peaks veidi handicapima seda viiendat kohta? Sesmõttes, et ta on tegelikult juba välja langenud ja võimalus veel kogu turniir võita on ikka päris hea freeroll. Kasvõi lihtsalt mingi viimase panuse ajaline piirang vms oleks minu arust mõistlik. Muudatust ilmselgelt ei saa enam see SBT sisse viia, aga lihtsalt tuleviku etappide mõttes tundub see top4 suhtes aus.

                    Kommentaar


                      #55
                      Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                      Seoses selle nn. playoff B grupi võitja punktide arvestamisega tekkis selline küsimus, et kas äkki ei peaks veidi handicapima seda viiendat kohta? Sesmõttes, et ta on tegelikult juba välja langenud ja võimalus veel kogu turniir võita on ikka päris hea freeroll. Kasvõi lihtsalt mingi viimase panuse ajaline piirang vms oleks minu arust mõistlik. Muudatust ilmselgelt ei saa enam see SBT sisse viia, aga lihtsalt tuleviku etappide mõttes tundub see top4 suhtes aus.
                      handicap olekski olnud, kui 4-8 koht otsustatakse 2 päevaga ära ja selle segmendi võitja lülitub poole pealt A-finaali 100 ühikuga ning peab n.ö. püüdma asuma.

                      Kommentaar


                        #56
                        Seda küll, aga sellisena see asi vist ei realiseerinud? Praeguse seisuga on nn. finaal B võitja samal tasemel teistega. Sinu pakutud variant meeldib mulle ka.

                        Kommentaar


                          #57
                          Mul oleks selline ettepanek, et põhiturniiri viimane päev ei oleks reede. Ma ei tea, kuidas teistel, aga isiklikult on reede õhtul kõike muud teha kui viimasel hetkel mingit panust otsida ja sinna need turniirid lähevadki.

                          Kommentaar


                            #58
                            Küsimused on esitatud ja järgmise turniirini on nagunii kõvasti aega. Aga tahaks rohkem hääli kuulda.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              #59
                              Mina olin tegelikult selle nn B-grupi võitja arvestamisega TOP4s vastu, langed välja, oledki väljas. Aga see cabroni 100 ühiku mõte peale 2 päeva on kompromissina, minu arust parem kui praegune. Mingi eelis peaks TOP4 olema B-grupi võitja ees.
                              Romario idee peale mõeldes, võiks turniir alata üks või kaks päeva varem ning põhiturniir oleks sama pikk ikka, aga lõpeks siis kolmap või neljap. Et turna lõpeks ikka pühap, oleksid viimased raundid siis pikemad.
                              Kui võrrelda eelmise hooajaga siis osavõtjate arv kasvanud ei ole, pigem langenud minu meelest. Seetõttu võiks ühe turniiri see hooaeg teha vana süsteemi järgi (kvartalid jne) ja vaadata, võib-olla osutub see isegi populaarsemaks. Vana süsteemi plussiks oli, et võidab kõige stabiilsem. Praegusega on õnnefaktor suurem.

                              Kommentaar


                                #60
                                Algselt postitas richardkoppel154 Vaata postitust
                                Mina olin tegelikult selle nn B-grupi võitja arvestamisega TOP4s vastu, langed välja, oledki väljas. Aga see cabroni 100 ühiku mõte peale 2 päeva on kompromissina, minu arust parem kui praegune. Mingi eelis peaks TOP4 olema B-grupi võitja ees.
                                Romario idee peale mõeldes, võiks turniir alata üks või kaks päeva varem ning põhiturniir oleks sama pikk ikka, aga lõpeks siis kolmap või neljap. Et turna lõpeks ikka pühap, oleksid viimased raundid siis pikemad.
                                Kui võrrelda eelmise hooajaga siis osavõtjate arv kasvanud ei ole, pigem langenud minu meelest. Seetõttu võiks ühe turniiri see hooaeg teha vana süsteemi järgi (kvartalid jne) ja vaadata, võib-olla osutub see isegi populaarsemaks. Vana süsteemi plussiks oli, et võidab kõige stabiilsem. Praegusega on õnnefaktor suurem.
                                Hästi öeldud. Pooldan samuti mõtet, et teha üks turna vana süsteemi järgi.
                                Слава Україні! Героям слава!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X