Vaata hääletusi tulemusi: Kas osaled SBT hooajal 18/19

Hääletajad
8. Sa ei tohi hääletada
  • Jah

8 100,00%
  • Ei

0 0%
Lehekülg 6, kokku 6 EsimeneEsimene ... 23456
Näidatakse tulemusi 101 kuni 106, kokku 106
    Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

SBT on ilmsegelt mõnus sõbralik võistlus, mis teatud seltskonnale siit jätkuvalt huvi pakub, aga eks iga asi vajaks värskendust, sest see on juba omajagu aega toimunud. Tuli selline mõte, mis ei pruugi võibolla üldse toetust ega midagi saada, aga kuna hetkel käivad kõik Eesti suuremad liigad igal spordialal, siis miks ei võiks järgmine SBT tulla Eesti spordile ainult? Reeglid kõik võivad samaks jääda, aga panustada saab ainult Eesti spordi eventidele?

סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust

Nagu öeldud, siis järgmine SBT on viimane minu korraldamisel.[/COLOR]
    aga mis sind motiveeriks korraldama ka edaspidi?

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cabron Vaata postitust
    aga mis sind motiveeriks korraldama ka edaspidi?
    Ma ei tea. Ma ei usu, et neid asju üldse on tegelikult. Sellisel kujul, sellises kohas võtab see hetkel ära rohkem jõudu kui pakub rõõmu.
    Balaball - Первое ток-шоу о спорте на русском в Прибалтике/ Esimene Baltimaade talk-show spordist vene keeles

Эпизод 21/ Episood 21- Balaball on külas Vadim Dobi˛al ja Sillamäe Kalevil/ Balaball в гостях у Вадима Добижы и Силламяэвского Калева

telekavaataja.blogabet.com

Me engana que eu gosto Kasutaja j6u1uv4n4 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Kas korraldamise suhtes mingit innovatiivset lahendust ei oleks välja pakkuda mille läbi suurema töömäära saaks telekavaataja õlgadelt maha? Et näiteks annaks mängijatele endale rohkem vastutust tulemuste kontrollimisel ja ühikute lugemisel. Usaldusväärne seltskond siin. Keegi meist ju ei xiidiks.

Mingi google docs excel vms. Igaüks updateb oma ühikuid ise.

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    Kas korraldamise suhtes mingit innovatiivset lahendust ei oleks välja pakkuda mille läbi suurema töömäära saaks telekavaataja õlgadelt maha? Et näiteks annaks mängijatele endale rohkem vastutust tulemuste kontrollimisel ja ühikute lugemisel. Usaldusväärne seltskond siin. Keegi meist ju ei xiidiks.

Mingi google docs excel vms. Igaüks updateb oma ühikuid ise.
    Sounds like a plan

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Punktide lugemine ei ole kõige hullem asi tegelikult. Kuigi ka see on pikapeale elurütmi häiriv.

Ma tean, et siin on 7-8 inimest, kes tahaksid neid turniire teha. Pooled neist ei kanna raha esimesel võimalusel. Ehk siis pikalt on osavõtjate arv mingi 4-5, mille tõttu on viimaseks hetkeks reganud osavõtjate arv nadi, mis omakorda ei tõmba eriti neid, kes tahaksid for fun teha.

Kokkuvõttes on kõige väsitavam osa inimeste kutsumine ja see ei lähe paremaks. Samas seda asja niiviisi orgunnida 10-12 inimesele ei oma mingit pointi hetkel minu vaatenurgast.

Arvan, et selline formaat ei ole eriti mõttekas ja jääbki hääbuma. Kui jätkata, siis see võiks mingi liigaformaat olla. Et iga nädal on H2H erinevate osalejate vahel ja tabelisüsteem vms, kus erinevate perioodide parimad saaksid ka vaheauhinnad.

Aga mul ei ole jaksu seda vedada. Kui keegi kerkib esile, siis ma võin aidata nii palju kui saan.
    Balaball - Первое ток-шоу о спорте на русском в Прибалтике/ Esimene Baltimaade talk-show spordist vene keeles

Эпизод 21/ Episood 21- Balaball on külas Vadim Dobi˛al ja Sillamäe Kalevil/ Balaball в гостях у Вадима Добижы и Силламяэвского Калева

telekavaataja.blogabet.com

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud