Vaata hääletusi tulemusi: Kas osaled SBT hooajal 18/19

Hääletajad
8. Sa ei tohi hääletada
  • Jah

8 100,00%
  • Ei

0 0%
Lehekülg 3, kokku 6 EsimeneEsimene 123456 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 106
    Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Kaurr Vaata postitust
    Isiklikult meeldis vana sûsteem rohkem.
    Lihtsalt mainin.
    Kas sellel on mingi põhjus või vana formaat tekitas lihtsalt rohkem hasarti?
    Balaball - Первое ток-шоу о спорте на русском в Прибалтике/ Esimene Baltimaade talk-show spordist vene keeles

Instagram

telekavaataja.blogabet.com

Professionaal Kasutaja Kaurr avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2011

Algupärane

Ilmselt ta rohkem hasarti tekitas.
    Jättis alati võimaluse kõikidele, et kui vahendeid on, siis võimalik üllatada lõpupoole.

Me engana que eu gosto Kasutaja j6u1uv4n4 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Kaurr Vaata postitust
    Ilmselt ta rohkem hasarti tekitas.
    Jättis alati võimaluse kõikidele, et kui vahendeid on, siis võimalik üllatada lõpupoole.
    See on äge jah, aga siis on 2 nädalat tiksumist ja viimane päev all-innitamist. Praegu lühendati tiksumise aeg nädalani ja saame boonuseks veel ühe nädala SBTd mängida. Lahe ju?

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Hetkene formaat välistab selle, et läheb üks hull kombo pihta ja oled reaalselt võitja. Nii, et mulle meeldib samas hetkene rohkem.

geenjiaalne miis Kasutaja 2mSööt3mMööda avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2003

Algupärane

Võimalik, et see teema on juba kusagil enne läbi käsitletud, aga miks aksepteerite SBT turniiril selliseid kontoreid nagu 1xbet. Ma veidi googeldasin ja seda peetakse ikka eriti rämps kohaks mida kannataks igal juhul vältida. Lugesin, et osadel on koefid kukkunud sisse logides 10% jne. Miks teha reklaami sellisele kohale?
    Joga Bonito!!!

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
    Võimalik, et see teema on juba kusagil enne läbi käsitletud, aga miks aksepteerite SBT turniiril selliseid kontoreid nagu 1xbet. Ma veidi googeldasin ja seda peetakse ikka eriti rämps kohaks mida kannataks igal juhul vältida. Lugesin, et osadel on koefid kukkunud sisse logides 10% jne. Miks teha reklaami sellisele kohale?
    SBT aktsepteerib kõike.

Kuhu me sinu arust peaksime rämpsu ja mitterämpsu vahele piiri tõmbama?
    Balaball - Первое ток-шоу о спорте на русском в Прибалтике/ Esimene Baltimaade talk-show spordist vene keeles

Instagram

Liitus foorumiga
    Jun 2003

Algupärane

Pole minu asi muidugi midagi öelda, aga miks ei võiks ei võiks olla ainult Eestis registreeritud kontorid? Neid on ju juba üksjagu. Lihtsalt tundub, et 1xbet mängib eriti räpast mängu ja näiliselt pakub kõige paremaid koefe. Näitena, tänane Liverpool vs FK Red Star under 2,5 on neil 4,8 aga mujal max 4,3. Päris rets vahe ju, aga mis kasu sellest on, kui osadel kukub see sisse logides 10% alla.
    Joga Bonito!!!

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
    Pole minu asi muidugi midagi öelda, aga miks ei võiks ei võiks olla ainult Eestis registreeritud kontorid? Neid on ju juba üksjagu. Lihtsalt tundub, et 1xbet mängib eriti räpast mängu ja näiliselt pakub kõige paremaid koefe. Näitena, tänane Liverpool vs FK Red Star under 2,5 on neil 4,8 aga mujal max 4,3. Päris rets vahe ju, aga mis kasu sellest on, kui osadel kukub see sisse logides 10% alla.
    Sest 90% SBT mängijatest kasutab oddsportali. Vastasel juhul pead sa kõik lehed läbi käima (Olybet, Optibet, mingisugune goalbet) sealt puuduvad.

Lisaks kui me juba sellega võitleme, siis miks saab 100+ ühikut panna mingile Eesti käsipalli esiliigale, eks? Keegi ei lase sul elusees sellele lambiliigale suurelt minna.

Ehk siis su küsimus on õigustatud ja tegelt päris hea, aga antud juhul oleks see vaid piiramine, mille joont oleks keeruline kuhugi joonida.

Instagram

Liitus foorumiga
    Jun 2003

Algupärane

Arusaadav, ega tõesti oleks tüütu võistlejatel kõiki kontoreid ükshaaval läbi kammida.
    Joga Bonito!!!

Administraator Kasutaja mazz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Sest 90% SBT mängijatest kasutab oddsportali. Vastasel juhul pead sa kõik lehed läbi käima (Olybet, Optibet, mingisugune goalbet) sealt puuduvad.

Lisaks kui me juba sellega võitleme, siis miks saab 100+ ühikut panna mingile Eesti käsipalli esiliigale, eks? Keegi ei lase sul elusees sellele lambiliigale suurelt minna.

Ehk siis su küsimus on õigustatud ja tegelt päris hea, aga antud juhul oleks see vaid piiramine, mille joont oleks keeruline kuhugi joonida.
    Lisaks on see tegelt SBT-le kui eraldiseisvale mängule ju positiivne, kui kontorite kasumimarginaal on väiksem kui reaalsuses. Rohkem võite, rohkem põhjust panustada, rohkem mängurõõmu. Ja kuni reklaamipartnerit pole, pole reklaam üldse argument.

סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

jah ning ma panen tihtipeale Asianoddsis ja Pinnacles panuseid SBT raames, mis tegelikult ei ole lubatud üldse Eesti kasutajale

Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

äkki võiks SBT 5-8 koha turniir kesta 2 päeva ning selle võitja saab 1-4 koha turniiri poole pealt lülituda?
    võibolla läheb struktuur liiga komplitseerituks juba, aga siis on 5-8 kohtade rahval motivatsioon kindlasti veelgi suurem.

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cabron Vaata postitust
    äkki võiks SBT 5-8 koha turniir kesta 2 päeva ning selle võitja saab 1-4 koha turniiri poole pealt lülituda?
    võibolla läheb struktuur liiga komplitseerituks juba, aga siis on 5-8 kohtade rahval motivatsioon kindlasti veelgi suurem.
    Pole üldse halb mõte muide. Ma seedin seda veits.

Instagram

Bavarian Kasutaja Mõmmik avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2010

Algupärane

Seoses selle nn. playoff B grupi võitja punktide arvestamisega tekkis selline küsimus, et kas äkki ei peaks veidi handicapima seda viiendat kohta? Sesmõttes, et ta on tegelikult juba välja langenud ja võimalus veel kogu turniir võita on ikka päris hea freeroll. Kasvõi lihtsalt mingi viimase panuse ajaline piirang vms oleks minu arust mõistlik. Muudatust ilmselgelt ei saa enam see SBT sisse viia, aga lihtsalt tuleviku etappide mõttes tundub see top4 suhtes aus.

Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
    Seoses selle nn. playoff B grupi võitja punktide arvestamisega tekkis selline küsimus, et kas äkki ei peaks veidi handicapima seda viiendat kohta? Sesmõttes, et ta on tegelikult juba välja langenud ja võimalus veel kogu turniir võita on ikka päris hea freeroll. Kasvõi lihtsalt mingi viimase panuse ajaline piirang vms oleks minu arust mõistlik. Muudatust ilmselgelt ei saa enam see SBT sisse viia, aga lihtsalt tuleviku etappide mõttes tundub see top4 suhtes aus.
    handicap olekski olnud, kui 4-8 koht otsustatakse 2 päevaga ära ja selle segmendi võitja lülitub poole pealt A-finaali 100 ühikuga ning peab n.ö. püüdma asuma.

Bavarian Kasutaja Mõmmik avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2010

Algupärane

Seda küll, aga sellisena see asi vist ei realiseerinud? Praeguse seisuga on nn. finaal B võitja samal tasemel teistega. Sinu pakutud variant meeldib mulle ka.

LWB Kasutaja -RoMaRiO- avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2006

Algupärane

Mul oleks selline ettepanek, et põhiturniiri viimane päev ei oleks reede. Ma ei tea, kuidas teistel, aga isiklikult on reede õhtul kõike muud teha kui viimasel hetkel mingit panust otsida ja sinna need turniirid lähevadki.
    fänn on kuningas, mängija aga teener.

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Küsimused on esitatud ja järgmise turniirini on nagunii kõvasti aega. Aga tahaks rohkem hääli kuulda.

Instagram

Algupärane

Mina olin tegelikult selle nn B-grupi võitja arvestamisega TOP4s vastu, langed välja, oledki väljas. Aga see cabroni 100 ühiku mõte peale 2 päeva on kompromissina, minu arust parem kui praegune. Mingi eelis peaks TOP4 olema B-grupi võitja ees.
    Romario idee peale mõeldes, võiks turniir alata üks või kaks päeva varem ning põhiturniir oleks sama pikk ikka, aga lõpeks siis kolmap või neljap. Et turna lõpeks ikka pühap, oleksid viimased raundid siis pikemad.
    Kui võrrelda eelmise hooajaga siis osavõtjate arv kasvanud ei ole, pigem langenud minu meelest. Seetõttu võiks ühe turniiri see hooaeg teha vana süsteemi järgi (kvartalid jne) ja vaadata, võib-olla osutub see isegi populaarsemaks. Vana süsteemi plussiks oli, et võidab kõige stabiilsem. Praegusega on õnnefaktor suurem.

Frequent Flyer Kasutaja EgoTrip avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas richardkoppel154 Vaata postitust
    Mina olin tegelikult selle nn B-grupi võitja arvestamisega TOP4s vastu, langed välja, oledki väljas. Aga see cabroni 100 ühiku mõte peale 2 päeva on kompromissina, minu arust parem kui praegune. Mingi eelis peaks TOP4 olema B-grupi võitja ees.
    Romario idee peale mõeldes, võiks turniir alata üks või kaks päeva varem ning põhiturniir oleks sama pikk ikka, aga lõpeks siis kolmap või neljap. Et turna lõpeks ikka pühap, oleksid viimased raundid siis pikemad.
    Kui võrrelda eelmise hooajaga siis osavõtjate arv kasvanud ei ole, pigem langenud minu meelest. Seetõttu võiks ühe turniiri see hooaeg teha vana süsteemi järgi (kvartalid jne) ja vaadata, võib-olla osutub see isegi populaarsemaks. Vana süsteemi plussiks oli, et võidab kõige stabiilsem. Praegusega on õnnefaktor suurem.
    Hästi öeldud. Pooldan samuti mõtet, et teha üks turna vana süsteemi järgi.
    Kuhu jooksed lõng, ma tunnen su ema.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud