320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Muudatused SBT hooajaks 18/19

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Hetke seisuga mina järgmisel turniiril ei osale.
    Põhjus lihtne, pole enam sellist aega ,et end kursis hoida ja vana süsteem meeldis rohkem.
    Ilmselt kui peakski tulema vana sûsteemiga , siis olen kohal.

    Kommentaar


      #62
      Algselt postitas Kaurr Vaata postitust
      Hetke seisuga mina järgmisel turniiril ei osale.
      Põhjus lihtne, pole enam sellist aega ,et end kursis hoida ja vana süsteem meeldis rohkem.
      Ilmselt kui peakski tulema vana sûsteemiga , siis olen kohal.
      Sul võimalus praegust SBTd ka veel võita. Sa ei ole ühtegi panust veel teinud viimases raundis

      Kommentaar


        #63
        Algselt postitas Kaurr Vaata postitust
        Ilmselt kui peakski tulema vana sûsteemiga , siis olen kohal.
        Minu puhul täpselt sama seis.

        Kommentaar


          #64
          Miks järgmine SBT algab 2 veebruaril ja mitte näiteks jaanuari alguses? Telekavaataja tahad lihtsalt puhata või on sellel mingi teine põhjus?

          Kommentaar


            #65
            kas t-vaatajal vähem jebimist pole vana süsteemiga? Rohkem straightforward asi - praegu kipub ülereguleerituks minema

            Kommentaar


              #66
              Minu meelest läksime uuele formaadile üle kuna vana muutus liiga ettearvatavaks ja igavaks. Uus formaat on imo palju lõbusam, selles formaadis on kahe nädala peale mitu huvitavat päeva kus peab ellujäämise nimel võitlema. Vanas formaadis oli lõbu ju ainult viimasel pühapäeval.

              Üks option oleks vahelduvalt formaate vahetada, ntx iga teine SBT eri formaadiga.

              Kas siis peamine vastuväide uuele formaadile on see, et liiga aeganõudev ja palju jebimist?

              Kommentaar


                #67
                minul suva kumb formaat, peaasi et:
                1) oleks maksimaalselt osalejaid
                2) t-vaataja viitsib korraldada

                Kommentaar


                  #68
                  Nõustun sinuga

                  Kommentaar


                    #69
                    Mulle kõige rohkem meeldis alagrupiformaat, mis oli MM-eris. Ja mõte oleks kui võiks teha nii, et teatud periood oleks alagruppides ja kaks tugevamat saavad edasi igast alagrupist ning siis on liigaformaat, kus selgub võitja (kes kogub kõige rohkem ühikuid). Liigaformaadis võiks näiteks alagrupivõtjatel olla 125 ühikut ja teise kohtade omanikel 100 ühikut, et oleks esikoht ka oluline seal.

                    Kommentaar


                      #70
                      Olgu, siin kõlas palju ideid ja palju rahulolematust SBT25 ajal. Mul on hea meel, et inimesed on seda teinud. Tagasiside on tänapäeval väga oluline. Aga püüame veidi need ettepanekud/tähelepanekud veidi jaotada.

                      1. Formaat

                      On hulk inimesi, kes soovib vana formaadi tagasitoomist. Ma olen näinud ainult üht põhjendust sellele - vana formaadiga on rohkem aega selles osa võtta.

                      Ma loodan, et te võtate vaevaks ja siiski selgitate täpsemalt, mis siis vana formaadi puhul nii palju paremat oli.

                      Kui rääkida osalejate arvust, siis SBT 21 - 17 inimest ja SBT 22 - 15 inimest ehk siis see oli veelgi hullemalt hääbumas.

                      Uus formaat ei ole ideaalne, selles on asju, mida võib veel kruttida ja muuta, aga minu meelest on see siiski atraktiivsem. Vana formaadi järgi toimus segmenteerimine esimese 2 päeva jooksul. Ja kui lammutajate panused läksid täppi, siis pidid teised vaid lootma, et nad kogu auhinnaraha endale ei saa.

                      2. Pisikesed muudatused

                      a) mis tingimustel võiks 5. koht võita

                      Ma just ei muudaks seda. Esiteks me teeme jälle jubekeeruliseks selle süsteemi sellega, et teeme mingid eraldi päevad, kust sõelub üks välja. Teiseks, mitme ühikuga ta üldse liitub TOP4-ga? 100 ühikut ei päde eriti minu meelest. Kolmandaks, oleks olnud tohutult ebaõiglane, kui j6ulukas ei oleks saanud teist võimalust pärast sellist veerandfinaali. Neljandaks, rohkem actionit. Minu meelest on kõik aus. Jällegi võtke sõna ja veenge mind ümber.

                      b) toimumisajad

                      Romario tõi välja, et reedeõhtune lõpp on nõmekas. Ok, kas me reaalselt suudame leida päeva, mis poleks kellegi jaoks ebasobiv. Mulle ei sobi ükski õhtu näiteks. Üldiselt me võime natuke selle eelringi toimumisaega nihutada näiteks neljapäevale või laupäevale. Iseenesest pole probleem. Aga alati saab endale ka ette ära garanteerida 175-200 ühikut, mis üldiselt annavad võimaluse TOP8 kohale.

                      3. Minu enda ettepanek

                      Mind häirivad (ka minu enda panuste puhul) üha enam need 1xbeti ja taoliste kontorite lambikoefitsiendid. Lisaks on see kontrollimine suht mõttetu ja aeganõudev. Mina pakun võtta kõiki koefe Betsafest. Tegelikult on Betsafes panustevaliku osas kõik hästi ja koefid tulevad adekvaatsel ajal.

                      Järgmine turniir ilmselt ei toimu planeeritud ajal, kuna ma suure tõenäosusega lähen sel ajal reisile. Ehk ma nihutan selle 1-2 nädalat ette. Täpsem info siis, kui mul on kõik kindel.

                      Senimaani me võiks põhiküsimustes selgusele jõuda aasta lõpuni. Ma soovin veidi põhjalikumat selgitust probleemidele + võimalikku lahendust. Lisaks kui on midagi positiivset, siis võiks selle ka välja tuua.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        #71
                        Mõistlikum oleks pigem välistada kahtlased saidid, kui kohustada ühte kindlat lehte kasutama.

                        Betsafe kindlasti ei paku kõiki mänge ja variante mida on võimalik leida mõnelt teiselt respelteeritud lehelt. Lisaks on võimalik valida parim koefitsient oma panusele.

                        Kommentaar


                          #72
                          Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                          Mõistlikum oleks pigem välistada kahtlased saidid, kui kohustada ühte kindlat lehte kasutama.

                          Betsafe kindlasti ei paku kõiki mänge ja variante mida on võimalik leida mõnelt teiselt respelteeritud lehelt. Lisaks on võimalik valida parim koefitsient oma panusele.
                          1. Defineeri "kahtlane sait"

                          2. Mida täpsemalt Betsafe ei paku, millest väga puudust oleks tuntud?
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            #73
                            See võiks ju olla nii, et coolbet, betsafe, bet365 või mis iganes suuremad kontorid. Et oleks veidigi varieerumist.
                            Ma olen jälle selline vinguja ilmselt , aga mulle betsafei kujundus ei meeldi ja seepärast ma ei lähe ka sinna ( jaja tean, maitseasi jms )

                            Kommentaar


                              #74
                              Algselt postitas Kaurr Vaata postitust
                              See võiks ju olla nii, et coolbet, betsafe, bet365 või mis iganes suuremad kontorid. Et oleks veidigi varieerumist.
                              Ma olen jälle selline vinguja ilmselt , aga mulle betsafei kujundus ei meeldi ja seepärast ma ei lähe ka sinna ( jaja tean, maitseasi jms )
                              Kõik on korras, ei ole vinguja. Ja Betsafe leht ongi sitt.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                #75
                                Minu arust jällegi kaotab see playoff faas mõtte, kui pärast seda on endiselt kõikidel kaotanutel täpselt võrdsed võimalused playoffi võitjatega. See ei ole ainult nii, et viies koht saab "shoti" võidule, vaid kõik kaotajad. Põhimõtteliselt see capib isegi võitjaid ju, sest juhul kui nad prindivad selles faasis ja kaotajad bustivad, siis nende võidetud ühikud ju kaovad ja kaotajad saavad tühjalt lehelt uuesti proovida. Minu jaoks absurdne. Jõuluvana hiiterdas korralikult, aga Tauri T. oli minu arust umbes sama palju seda tiitlit väärt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X