320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Muudatused SBT hooajaks 18/19

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    .
    3. Minu enda ettepanek

    Mind häirivad (ka minu enda panuste puhul) üha enam need 1xbeti ja taoliste kontorite lambikoefitsiendid. Lisaks on see kontrollimine suht mõttetu ja aeganõudev. Mina pakun võtta kõiki koefe Betsafest. Tegelikult on Betsafes panustevaliku osas kõik hästi ja koefid tulevad adekvaatsel ajal.

    Järgmine turniir ilmselt ei toimu planeeritud ajal, kuna ma suure tõenäosusega lähen sel ajal reisile. Ehk ma nihutan selle 1-2 nädalat ette. Täpsem info siis, kui mul on kõik kindel.

    Senimaani me võiks põhiküsimustes selgusele jõuda aasta lõpuni. Ma soovin veidi põhjalikumat selgitust probleemidele + võimalikku lahendust. Lisaks kui on midagi positiivset, siis võiks selle ka välja tuua.
    Mina vastupidi arvan, et nende ümbernurgakontorite koefitsiendid on suur tõmbenumber, kuna nii on ligikaudu 100%ilise väljamaksega võimalik panustada ka suurliigades. Mitte keegi ei biidi ju betsafe koefitsientidega NBA-d ja nii kujuneks võistlus rohkem selliseks, et kes suudab vähem kaotada. Ja kui mingid marathonbeti limiidid ei meeldi, siis peake ju ka eesti käsipallile panustades mingid 5-ühikulised limiidid sätestama, kuna muidu kujuneks võistlus päris ebaausalt mudaliiga panustajate poole kaldu.

    Kommentaar


      #77
      Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
      Minu arust jällegi kaotab see playoff faas mõtte, kui pärast seda on endiselt kõikidel kaotanutel täpselt võrdsed võimalused playoffi võitjatega. See ei ole ainult nii, et viies koht saab "shoti" võidule, vaid kõik kaotajad. Põhimõtteliselt see capib isegi võitjaid ju, sest juhul kui nad prindivad selles faasis ja kaotajad bustivad, siis nende võidetud ühikud ju kaovad ja kaotajad saavad tühjalt lehelt uuesti proovida. Minu jaoks absurdne. Jõuluvana hiiterdas korralikult, aga Tauri T. oli minu arust umbes sama palju seda tiitlit väärt.
      Minu meelest on hea, et Playoff B tüübid ka võimalused saavad, muidu teeks see tolle playoffi täiesti mõttetuks ja paneks liiga palju rõhku veerandfinaalidele. Praegune süsteem teeb kõik osad võrdselt tähtsaks. Playoff A grupi eelis on see, et nendel on palju suurem võimalus tulla rahalisele kohale. Playoff B on pmtselt nagu gladiaatorite võitlus kus kõik peavad riskima, kuid vaid üks väljub võitjana.

      Kommentaar


        #78
        Ma ei ole endiselt saanud vastust küsimusele, miks vana formaat on tegelikult parem kui uus.

        Ma olen saanud Mõmmikult selgituse, miks ta arvab, et see lõpplahendus ei ole õiglane. Ma isegi mõistan seda selles mõttes, aga minu meelest pole selles midagi kriminaalset tegelikult. Jah, kui sa FinaalB-s oled, siis paned nagunii hullu ja FinaalB võitjal on lõpuks suurem šanss ka üldvõidule, aga see lisab veidi vürtsu ka FinaalA osalejatele ja nemad peavad ka jalad kõhu alt välja võtma.

        Seoses Romario murega... Ma pakun pikendada esimest faasi laupäevaõhtuni. Sellisel juhul kestaks see 8 päeva + 4 päeva veerandfinaalid + 4 päeva lõppmäng.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          #79
          Mulle on jäänud mulje, et see uus formaat näib liiga keeruline ja vajab süvenemist, samas kui klassikaline liigasüsteem on kohe loogiline igaühe jaoks.

          Ise eelistan pigem uut, rohkem actionit ja õnne osakaal on ka pisut suurem (mis võiks olla laiema huvi eelduseks), aga üldiselt nõustun sellega:
          Algselt postitas cabron Vaata postitust
          minul suva kumb formaat, peaasi et:
          1) oleks maksimaalselt osalejaid
          2) t-vaataja viitsib korraldada

          Kommentaar


            #80
            Ma olen ka kõikide formaatidega nõus. Ainuke muutus võiks tõesti olla Reedene lõpp (mitte, et ma sinna tihti nüüd jõuaks).

            Kommentaar


              #81
              Eks nende (kuu)päevadega on ikka nii, et on alati keegi kellele ei sobi ja kõigile meelejärgi polegi võimalik olla, aga mu arvates pole väga vahet, kas lõpp oleks reedel või laupäeval. Mõlemad õhtud on sellised, kus inimesed keskmisest rohkem külastavad erinevaid meelelahutusasutusi ja seetõttu on keerulisem lõpuheitluses osaleda. Mõni käib muidugi ka neljapäeva õhtul kinos/teatris/trennis, aga üldisemas plaanis tundub vähemalt mulle, et nädalasisesed õhtud või pühapäev võiks suuremale massile paremini sobida. Muidugi on võimalik ka varasemalt asjad ära otsustada, aga alati ei lähe asjad nii ning tihti on see viimane tund piiripeal kõikumine ja üldjuhul võidavad sellest need, kellel on võimalik oma aega viimasel hetkel panustada. Kuigi eks seegi on üks mängu oluline osa, et olla edukas.

              Kommentaar


                #82
                Minu, kui pühapäevapanustaja, jaoks oli vana formaat rohkem meeltmööda, sest siis oli turniiri pikkuseks 2 nädalalt. Uue formaadiga pidi kohe alguses tegutsema hakkama, et top 8 sekka jõuda, ning vahel tõesti ei leidnud aega, et panustamismaailma sukelduda. Ning kui kaheksa parima sekka ei mahtunud, siis oligi turniir läbi. Kuidagi hapu maitse jättis, sama raha eest poole vähem actionit.
                Samuti on ilmne, et foorumiga on liitunud uusi kasutajaid justnimelt selleks, et turniirilt osa võtta. Mis on hea, sest see suurendab kandepinda, aga samas on teinud võistluse kõvasti professionaalsemaks. Aga, et meil on tegu foorumiga, kus nii mõnigi vana peer, siis see igapäevane panustamine pole päris teema.
                Слава Україні! Героям слава!

                Kommentaar


                  #83
                  Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                  Eks nende (kuu)päevadega on ikka nii, et on alati keegi kellele ei sobi ja kõigile meelejärgi polegi võimalik olla, aga mu arvates pole väga vahet, kas lõpp oleks reedel või laupäeval. Mõlemad õhtud on sellised, kus inimesed keskmisest rohkem külastavad erinevaid meelelahutusasutusi ja seetõttu on keerulisem lõpuheitluses osaleda. Mõni käib muidugi ka neljapäeva õhtul kinos/teatris/trennis, aga üldisemas plaanis tundub vähemalt mulle, et nädalasisesed õhtud või pühapäev võiks suuremale massile paremini sobida. Muidugi on võimalik ka varasemalt asjad ära otsustada, aga alati ei lähe asjad nii ning tihti on see viimane tund piiripeal kõikumine ja üldjuhul võidavad sellest need, kellel on võimalik oma aega viimasel hetkel panustada. Kuigi eks seegi on üks mängu oluline osa, et olla edukas.
                  Tahaksin veel arvamusi ka teistelt. Mis päevade õhtud on etappide lõpuks halvad?

                  Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                  Minu, kui pühapäevapanustaja, jaoks oli vana formaat rohkem meeltmööda, sest siis oli turniiri pikkuseks 2 nädalalt. Uue formaadiga pidi kohe alguses tegutsema hakkama, et top 8 sekka jõuda, ning vahel tõesti ei leidnud aega, et panustamismaailma sukelduda. Ning kui kaheksa parima sekka ei mahtunud, siis oligi turniir läbi. Kuidagi hapu maitse jättis, sama raha eest poole vähem actionit.
                  Samuti on ilmne, et foorumiga on liitunud uusi kasutajaid justnimelt selleks, et turniirilt osa võtta. Mis on hea, sest see suurendab kandepinda, aga samas on teinud võistluse kõvasti professionaalsemaks. Aga, et meil on tegu foorumiga, kus nii mõnigi vana peer, siis see igapäevane panustamine pole päris teema.
                  Esiteks aitäh. Sa tõid lõpuks selle poindi välja miks sina, QRKood ja mõni veel arvab vana formaati paremaks. Ma sain nüüd aru lõpuks.

                  Kas me nii ei võiks teha, et need, kes top8-st välja jäävad saavad FinaalB-le sarnase võimaluse lõpus.

                  a) et kõik ülejäänud mängivad omavahel FinaalC-d, mille võitja liitub FinaalA-ga ning teine koht finaalB-ga?

                  b) jätta ära veerandfinaalid ning selgitada näiteks top6, mis oleks finaalA. Ülejäänud oleks finaalB-s ning finaalB 2 parimat saaksid pretendeerida ka võidule ja muudele kohtadele.

                  Ma olen tõesti avatud pakkumistele ja see on ajurünnaku koht praegu. Rumalaid ideid ei ole.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    #84
                    EgoTrip-i jutt võtab hästi kokku, miks ka mulle meeldis/sobis vana formaat rohkem. Varjandi a ja b puhul otseselt eelistust pole, kindlasti võiks proovida.

                    Teise teema koha pealt lähen ka selle suurema massi alla mis Romario välja tõi, et reede ja laupäev pigem kehvemad.

                    Kommentaar


                      #85
                      Ma pakun sellise variandi:

                      Mingi suvaline laupäev SBT algab--->kestab 10 päeva ning esmaspäeva õhtul tuleb esimese faasi lõpp ---> 6 parimat pääsevad raudselt edasi ning selgitavad võitja. Kuid need, kes välja jäid saavad samuti teise võimaluse. 2 parimat finaalB-st saavad oma ühikutega konkureerida FinaalA pääsejatega.

                      Idee nõrgad kohad? Kohe paugutame.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        #86
                        need kes välja jäid on kõik ülejäänud osalejad?

                        Kommentaar


                          #87
                          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                          need kes välja jäid on kõik ülejäänud osalejad?
                          Jah.

                          Näiteks on 16 osalejat ja TOP6 on siis selgunud esmaspäeval.

                          Ülejäänud 10 saavad uue võimaluse, aga ainult 2 parima punktid loetakse sealt.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            #88
                            Sellises formaadis on esimene faas suht pingevaba. SBT-l on ainult 3 väärtuslikku kohta 1. 2. ja 3., kui teisest grupist saavad kaks parimat nendele kohtadele mängida, siis mis esimeses grupis olemise eeliseks on?

                            Kommentaar


                              #89
                              Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                              Sellises formaadis on esimene faas suht pingevaba. SBT-l on ainult 3 väärtuslikku kohta 1. 2. ja 3., kui teisest grupist saavad kaks parimat nendele kohtadele mängida, siis mis esimeses grupis olemise eeliseks on?
                              Lõppmängu mõttes on esikaheksa väärtuslikud, aga ma saan su poindist aru.

                              Äkki siis TOP4 + 2 FinaalB-st?
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                #90
                                Avasin hääletuse.

                                Siiski võiks selle aasta sees selle ära lahendada. Kui olete ära hääletanud, siis vajutage next kuni ilmub kommentaaride sektsioon. Kirjutage foorumi kasutajanimi ja oma valik. Ehk siis need, kellel on suva, peavad ka ikkagi valima.

                                Tundub, et mingi kolmas variant väga in pole.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X