320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2018 alagrupp A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Algselt postitas Katk Vaata postitust
    See pole nagunii Egiptuse jaoks make or break mäng. Kui siit midagi saadakse on ainult boonus. Eesmärk on ikkagi Venemaast jagu saada. Saudi Araabia amatööridega ei tohiks probleeme tekkida.


    samas, kui siit üleplaanilisi punkte saada ja venelased sellega toime ei tule,
    piisaks omavahelises grupi saatust otsustavas mängus Venemaa vastu edasipääsuks juba viigist
    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
    (Seinfeld, The Pitch)

    Kommentaar


      #47
      Vaaraod peavad lihtsalt laskma Cavanil skoorida, edasine hoolitseb iseenda eest.

      Kommentaar


        #48
        No nüüd näeme ka enam-vähem Venemaa tippliigamängu staadionitäituvust.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          #49
          Üsna nukker värk see täituvus. 1,3 mil elanikuga linnas staadion pooltühi. Ma saaks aru kui mängiks Uganda ja San Marino.

          Kommentaar


            #50
            Suarez ajab südame pahaks..

            Kommentaar


              #51
              Hammustas jälle? (Ei näe mängu seega legit küsimus)

              Kommentaar


                #52
                Algselt postitas Katk Vaata postitust
                Hammustas jälle? (Ei näe mängu seega legit küsimus)
                Ei löönud häid väravavõimalusi ära. Muidu tavaline, veidi raiskas aega, aga hullu polnud. Cavani oli täna selgelt parem, aga Uruguay ei oska ise rünnata ja tugevat kaitset lahti murda, väga raskelt tuli see võit.

                Võitu vääriti viimase 15 minta põhjal kui hakati ennast lõpuks liigutama ja Egiptus väsis ja tehti rumalaid eksimus, ka värava toonud viga.

                Kommentaar


                  #53
                  Selle oleks pidanud ikka ära lööma

                  Messi...The never ending legend!

                  Kommentaar


                    #54
                    Loodan samuti Venemaa rõlgeid kaotusi kahest mängust ja lahkumist juba grupifaasis. Ei ole see riik väärt ei turniiri ega seal kaugele purjetamist. Puuduks veel, et nad viimseni dopingut täis ka on. Doping = venelaste sport ju enamasti viimasel ajal.
                    Maailmameistrid!!

                    Kommentaar


                      #55
                      jätke poliitika jalgpallist eemale

                      Kommentaar


                        #56
                        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          #57
                          Algselt postitas dnb Vaata postitust
                          jätke poliitika jalgpallist eemale
                          Mujal maailmas on see ehk võimalik, venemaal kus sport on riigipoliitika osa (isegi jalkafänlus on kureeritav) ei õnnestu kuidagi.

                          Kommentaar


                            #58
                            Algselt postitas dnb Vaata postitust
                            jätke poliitika jalgpallist eemale



                            tegelt, ärge pabistage. see 5-0 saudi-mingi asjaga petab ära ja minnakse maailmavallutajate enesekindlusega Uruguai ja Egiptuse vastu, kust tulevad seda paremad kotid
                            ★★★★★★

                            Kommentaar


                              #59
                              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                              Kas kui ma Venemaa koondist toetan olen ma Putini re˛iimi toetaja?
                              Ei. Üldse mitte.

                              Ma ehk ei väljendanud ennist kuigi täpselt, aga minu varasem mõte oli suunatud selle ignorantuse musternäidise pihta ("Hetkeks saab poliitika ära unustada ja seda suurepärast mängu ja turniiri nautida"), mis rääkis turniirist tervikuna. See turniir on ebademokraatliku reziimi poolt rahva taskust võetud rahaga kinni makstud spordisündmus. Midagi millega näidata "meil on siin elu jumalast ilus! Inimesed on õnnelikud! Probleeme ei ole!". Much like Berlin 1936.

                              Algselt postitas dnb Vaata postitust
                              jätke poliitika jalgpallist eemale
                              Oeh, järjekordne tunnel-vision mõtlemisega inimene.

                              Mind sügavalt kummastab inimeste lihtsameelsus, eriti just Peking-Gruusia 2008 valguses näiteks. Kus just kasutati võimalust spordisündmuse kattevarjust tankid üle piiri veeretada. Mida hekki? Okei, vabandatav muidugi sellega kui elu muust kui jalgpallist ei koosnegi ja IQ jääb sinna kahekohaliste numbrite keskele. Kui on nii siis vabandused! Gogo jalgpall. Sport on ilus, sport on puhas! Jalgpall on parem kui seks! Ja muud lühidad loosungid mida puuduliku mentaalse kapasiteediga indiviidid hoomata suudaks.

                              Kommentaar


                                #60
                                Mõni inimene suudab silte kleepimata hukkamõistev olla. Teine mitte. Nii lihtne see ongi.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X