320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2018 alagrupp C

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Algselt postitas Huvituja Vaata postitust
    Prantslaste vahetused annavad Taanile väga head võimalused viigiks. Pakun, et nii ka läheb.
    Pigem tundub täna just Prantsusmaa ilma Pogbata ja palju meeskondlikum ja tugevam seega eeldaks siit pigem Prantsusmaa suurimat ja kindlamat võitu.

    Kommentaar


      #47
      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
      Pigem tundub täna just Prantsusmaa ilma Pogbata ja palju meeskondlikum ja tugevam seega eeldaks siit pigem Prantsusmaa suurimat ja kindlamat võitu.
      Ma Pogbast päris nii sillas ei ole kui Pohlak, kuid eelmises kohtumised tekitasid just tema key passid kõige ohtlikumad olukorrad.

      Kommentaar


        #48
        Algselt postitas Huvituja Vaata postitust
        Ma Pogbast päris nii sillas ei ole kui Pohlak, kuid eelmises kohtumised tekitasid just tema key passid kõige ohtlikumad olukorrad.
        *Kohendab punaseid prille*

        Minu meelest on Pogba olnud siiani üks Prantsusmaa parimatest (Kante seljataga).

        Aga Prantsusmaal on kindlasti klassi mängida väga hästi ka "B"-meeskonnaga.

        Kommentaar


          #49
          Oh jah, polnud ta põnev ühti. Taani võttis asja ehk liigagi pragmaatiliselt ja prantslased ilmselt muutsid meeskonda liiga palju. Õhtul on näha, kumb siis pikema kõrre tõmbas ja kas üldse. Prantslaste esitused on seni kõik väga laisad olnud, kas saavadki oma mootori käima?
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar

          Working...
          X