320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2018 alagrupp C

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Peab vist tunnistama, et taanlased peaksid punktiga rahul olema. Austraalia ikka domineeris teist poolaega. Põhimõtteliselt trumbid nüüd austraallaste käes, kuna ei näe neid punkte kaotamas Peruule.
    Tõele au andes, ei saanud ma kollasest aru ega ka penaltist. Käsi polnud tahtlik ning meetri pealt ja samas poleks sealt ohtliku olukorda sündinud.
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      #17
      Taani teine poolaeg paras pettumus. Austraallaste lihtsakoelise jõulise mängu vastu rohtu ei leitud. Eriksenist jäid pärast iluväravat peamiselt valesöödud meelde. Neist kahest punktist võib veel väga kahju olla.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        #18
        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
        VARi kasutatakse kui on suurem prohmakas tehtud. Ainukene kõneainet tekitav "mitte vilistamine" on olnud vast Tuneesia-Inglismaa mängus kus Kane judo võttega maha võeti. Vaatasin seda kordust veel mitu korda pärast ja tegelikult on näha kuidas seal samas kõrval teeb Stones samasuguse vea Tuneesia kaitsja vastu ehk oli loomulik, et ära ei vilistatud.
        eks igaüks näeb oma prillidega, aga täna jäi meelde kaks viga taanlaste vastu trahvikasti joonel: esimesel puhul pani Jedinak kossi Poulsenile, hiljem kisti teine ründaja särgist maha. kumbki olukord ei läinud läbivaatamisele. penaltiolukorras ma ei saanud ka kollase kaardi vajalikkusest aru: pall löödi meetri pealt käe pihta nii, et mängija seda ei saanud näha.

        Kommentaar


          #19
          Ilmselt kollane tuli selle tõttu, et pall oli värava poole minemas ja kohtunik ehk tõlgendas, et võimalik oli ka selle väravasse mineks. Lubav rünnak või midagi sellist.
          Algselt postitas Blue Moon
          Kingi löögid on nagu Kaagvere kooli kasvandikud – allumatud, kontrollimatud ja seiklushimulised.

          Kommentaar


            #20
            Ma küll pead ei anna, kuid korduse järgi vaadates läks pall väravast mööda ning seal polnud ühtegi austraallast ka.
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              #21
              Pogba on ikka jube lohakas ja isetseja.... Vägisi hoitakse teda seal väljakul.

              Kommentaar


                #22
                Ülirõve taas ei mingit korraliku ründamist ja peale 1:0 kõik suured vajuvad kaitsesse ja veeretatakse lõpuni.

                Kommentaar


                  #23
                  Et siis kui Austraalia võidab kasvõi 1 väravaga Peruud ja Taani kaotab, on Austraalia edasi?

                  Edit: Taani peab nulliga kaotama
                  "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

                  Kommentaar


                    #24
                    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                    Ülirõve taas ei mingit korraliku ründamist ja peale 1:0 kõik suured vajuvad kaitsesse ja veeretatakse lõpuni.
                    Kõige igavam suurturniir, mida ma siiani vist vaadanud olen. Isegi mingid EuroU19 turnad on põnevamad olnud. Suured ei viitsi pärast värava löömist ja väiksemad ei suuda/oska.

                    // ma saan aru, et tegemist on alagrupiturniiriga ja säästure˛iimil on optimaalne mängida, aga noh.

                    Kommentaar


                      #25
                      Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                      Kõige igavam suurturniir, mida ma siiani vist vaadanud olen. Isegi mingid EuroU19 turnad on põnevamad olnud. Suured ei viitsi pärast värava löömist ja väiksemad ei suuda/oska.

                      // ma saan aru, et tegemist on alagrupiturniiriga ja säästurežiimil on optimaalne mängida, aga noh.
                      See on tõesti ikka üks kõige igavamaid suurturniire siin viimase 20 aasta jooksul.

                      Kommentaar


                        #26
                        Mida te Euro2016 ajal tegite muidu?
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          #27
                          Euro 2016 oli megapõnev võistlus, mille kohta kurtis ainult Mõnuagent, kes vingub lihtsalt iga asja peale.

                          Kommentaar


                            #28
                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Euro 2016 oli megapõnev võistlus, mille kohta kurtis ainult Mõnuagent, kes vingub lihtsalt iga asja peale.
                            Aasta on 2048. Kiilanev mõnu kiigub kiiktooli peal. Kõrval istuvad lapselapsed, kes mängivad ultramega High virtual realityt PS portable mängu, ja ta ikka pomiseb: "2016-st eurost algast allakäik. Ma ju rääkisin. Ei, aga siis olin mina vingats."
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              #29
                              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                              Aasta on 2048. Kiilanev mõnu kiigub kiiktooli peal. Kõrval istuvad lapselapsed, kes mängivad ultramega High virtual realityt PS portable mängu, ja ta ikka pomiseb: "2016-st eurost algast allakäik. Ma ju rääkisin. Ei, aga siis olin mina vingats."
                              No võrreldes 2016. on see ikka priima turniir. Tuleb ootamatusi ja ei ole mingit "ah, saame kolmandana edasi, poogen, mis praegu toimub". Iraan oleks saanud eile jummala tuima panna näiteks. Kolmas ju ikka!

                              Kommentaar


                                #30
                                Ah olge nüüd 2016 oli alagrupis suurte mängudes ikka kõvasti rohkem mängu ja asi elavam kui siiani see MM olnud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X