320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2018 alagrupp F

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Algselt postitas olll Vaata postitust
    sakslaste kaotuse põhjuseks liigne enesekindlus - pall ju valdavalt meie käes , kiigutame-söödame . ükskord ikka ära lööme
    ainult et peale lüüa nagu ei viitsitudki ... et mannschaft ei alustanud kohe nagu Rootsi vastu - see on juba Löwi süü
    nagu ka Özili ja Khedira tagasi toomine, ilma nendeta mängiti ju palju paremini
    meenub 2010 - ENG ja ARG ju lihtsalt purustati, ning seejärel ilma lahinguta kaotus ESP vastu , lihtsalt laskuti sügavale oma väljakupoole kaitsesse , seegi Löwi sitt
    liigne enesekindlus sai kindlasti ka II ilmasõja kaotuse põhjuseks
    just Rootsi vastu näidatud mängu-potentsiaali tõttu oleks mul neist ka kahju , aga siis paratamatult meenub Merkeli-mutt - no ei ole
    See on võimas postitus. Palun märkida ära ühes auhinnateemas.

    Kommentaar


      #77
      Algselt postitas olll Vaata postitust
      sakslaste kaotuse põhjuseks liigne enesekindlus - pall ju valdavalt meie käes , kiigutame-söödame . ükskord ikka ära lööme
      ainult et peale lüüa nagu ei viitsitudki ... et mannschaft ei alustanud kohe nagu Rootsi vastu - see on juba Löwi süü
      nagu ka Özili ja Khedira tagasi toomine, ilma nendeta mängiti ju palju paremini
      meenub 2010 - ENG ja ARG ju lihtsalt purustati, ning seejärel ilma lahinguta kaotus ESP vastu , lihtsalt laskuti sügavale oma väljakupoole kaitsesse , seegi Löwi sitt
      liigne enesekindlus sai kindlasti ka II ilmasõja kaotuse põhjuseks
      just Rootsi vastu näidatud mängu-potentsiaali tõttu oleks mul neist ka kahju , aga siis paratamatult meenub Merkeli-mutt - no ei ole

      oot what

      Kommentaar


        #78
        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
        oot what
        Merkel võrdub saksamaaga aga merkel on hästi kaka inimene nagu saksa tiim oli? Ei vist mitte? Ah ei saanud mina ka vist aru.

        Kommentaar


          #79
          Algselt postitas Stok
          Küsimus olll'ile: kas Die Mannschaftis või taustajõududes võib ehk juute ka olla? Või koguni homoseksuaale? Özil ja Khedira ei ole küll mingid õiged aarialased.
          Özil ja Khedira ei ole aaria rahvusluse kohaselt veel kõige hullem. Ma arvan, et Boateng oleks aasta nats.

          Kommentaar


            #80
            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
            Özil ja Khedira ei ole aaria rahvusluse kohaselt veel kõige hullem. Ma arvan, et Boateng oleks aasta nats.
            Rüdiger disagrees

            Kommentaar

            Working...
            X